Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebory Kutnohorska ml.žactva

Kutná Hora (26. 6. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.53
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.38
3 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.75
4 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.87
5 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.30
6 Pavel MalinaPavel Malina 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.55
2 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.88
3 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.43
4 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.81
5 Matouš KrupkaMatouš Krupka 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.6.2021 - 10:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.34
2 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.42
3 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 11.41
4 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08.53
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.34
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 09.38
4 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.55
5 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.75
6 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.87
7 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.88
8 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.30
9 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.42
10 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.43
11 Pavel MalinaPavel Malina 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.58
12 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.81
13 Josef BarešJosef Bareš 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 11.41
14 Matouš KrupkaMatouš Krupka 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.49
15 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.87

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.68
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 08 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 PB 09.31
3 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.44
4 Štěpán ZlatuškaŠtěpán Zlatuška 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.80
5 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.93
6 Adam KloosAdam Kloos 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 PB 10.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.6.2021 - 11:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.72
2 Vladimír MálekVladimír Málek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.02
3 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.48
4 Pavel MalinaPavel Malina 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 10.61
5 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 10.74
6 Vratislav BohuněkVratislav Bohuněk 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.27
2 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.53
3 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.65
4 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.68
5 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.39
2 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.78
3 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.86
4 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.01
5 Karolína KantorováKarolína Kantorová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.77
2 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.28
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 PB 09.85
4 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.96
5 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.38
2 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.09
3 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 11.24
4 Nella RokosováNella Rokosová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.6.2021 - 10:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.76
MS Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.06
3 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.26
4 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.87
5 Emma MoravaEmma Morava 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 10.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.27
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.39
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.76
4 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.77
5 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 09.06
6 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.26
7 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.28
8 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.38
9 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.53
10 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.65
11 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.68
12 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 09.78
13 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 2 PB 09.85
14 Nela MihucováNela Mihucová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.86
15 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.87
16 Amálie PernicováAmálie Pernicová 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.96
17 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.01
18 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 10.09
19 Adéla KřelinováAdéla Křelinová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.15
20 Emma MoravaEmma Morava 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 10.86
21 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 11.24
22 Nella RokosováNella Rokosová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.53
23 Karolína KantorováKarolína Kantorová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.64
24 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.34

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 26.6.2021 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 08.71
2 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 09.14
3 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.27
4 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.31
5 Lucie DoubkováLucie Doubková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 PB 09.46
6 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.6.2021 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 08.32
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.50
MS Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.89
MS Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.28
5 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 09.51
6 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.75
Celkem 6 závodníků