Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. víceboje UK FTVS

Praha - Vokovice (22. - 23. 6. 2021)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.73 705.00
2 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.78 506.00
3 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.82 499.00
4 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.17 439.00
5 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.27 423.00
6 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.97 316.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.42 571.00
2 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 12.47 562.00
3 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 12.68 523.00
4 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.87 490.00
5 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.90 485.00
6 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 13.86 332.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.42 571.00
2 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.51 554.00
3 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.62 534.00
4 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.77 508.00
5 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.08 454.00
6 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.31 417.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 13.09 453.00
2 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.39 404.00
3 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.60 371.00
4 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 13.66 362.00
5 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.79 343.00
6 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 13.93 322.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.58 541.00
2 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.76 509.00
3 77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.86 492.00
4 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.03 463.00
5 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.09 453.00
6 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.30 418.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 22.6.2021 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.29 595.00
2 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 12.45 565.00
3 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 12.69 522.00
4 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.89 487.00
5 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 13.26 425.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 11.73 705.00
2 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.29 595.00
3 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.42 571.00
3 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.42 571.00
5 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 4 12.45 565.00
6 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 12.47 562.00
7 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.51 554.00
8 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.58 541.00
9 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.62 534.00
10 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 12.68 523.00
11 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 12.69 522.00
12 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.76 509.00
13 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.77 508.00
14 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.78 506.00
15 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.82 499.00
16 77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 12.86 492.00
17 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 12.87 490.00
18 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 12.89 487.00
19 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 12.90 485.00
20 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.03 463.00
21 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.08 454.00
22 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 13.09 453.00
22 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.09 453.00
24 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.17 439.00
25 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 13.26 425.00
26 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.27 423.00
27 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.30 418.00
28 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.31 417.00
29 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 13.39 404.00
30 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.60 371.00
31 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 13.66 362.00
32 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 13.79 343.00
33 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 13.86 332.00
34 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 13.93 322.00
35 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 13.97 316.00

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 30.87 423.00
2 23 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 31.26 398.00
3 59 Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 31.71 369.00
4 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 31.72 369.00
5 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 33.90 245.00
6 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 35.51 168.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 29.24 537.00
2 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 29.25 536.00
3 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 29.71 503.00
4 68 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 30.70 434.00
5 45 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 30.73 432.00
6 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 33.00 293.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.69 577.00
2 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 29.96 485.00
3 19 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 30.46 450.00
4 27 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 31.11 407.00
5 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 32.14 343.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 28.63 582.00
2 16 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 29.07 549.00
3 6 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 29.72 502.00
4 22 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 30.41 454.00
5 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 30.96 417.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 28.63 582.00
2 4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.69 577.00
3 16 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 29.07 549.00
4 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 29.24 537.00
5 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 29.25 536.00
6 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 29.71 503.00
7 6 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 29.72 502.00
8 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 29.96 485.00
9 22 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 30.41 454.00
10 19 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 30.46 450.00
11 68 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 30.70 434.00
12 45 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 30.73 432.00
13 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 30.87 423.00
14 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 30.96 417.00
15 27 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 31.11 407.00
16 23 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 31.26 398.00
17 59 Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 31.71 369.00
18 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 31.72 369.00
19 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 32.14 343.00
20 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 33.00 293.00
21 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 33.90 245.00
22 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 35.51 168.00

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 55.42 582.00
2 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.46 504.00
3 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 59.05 446.00
4 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 59.73 422.00
5 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 60.40 400.00
6 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 69.04 158.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 56.40 544.00
2 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 57.75 493.00
3 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 58.07 481.00
4 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 58.72 458.00
5 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 58.98 449.00
6 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 61.43 366.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.97 485.00
2 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 60.23 405.00
3 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 60.24 405.00
4 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 60.35 401.00
5 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 61.80 354.00
6 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 63.47 303.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 56.38 545.00
2 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.50 502.00
3 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 57.94 486.00
4 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 58.86 453.00
5 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 59.16 442.00
6 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 61.50 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 52.78 691.00
2 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 55.25 589.00
3 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 59.38 435.00
4 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 59.44 432.00
5 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 59.89 417.00
6 77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 78.23 16.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 22.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 54.46 621.00
2 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 57.00 521.00
3 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 57.09 517.00
4 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.84 490.00
5 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 57.88 488.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 52.78 691.00
2 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 54.46 621.00
3 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 55.25 589.00
4 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 55.42 582.00
5 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 56.38 545.00
6 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 56.40 544.00
7 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 57.00 521.00
8 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 57.09 517.00
9 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.46 504.00
10 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.50 502.00
11 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 57.75 493.00
12 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.84 490.00
13 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 57.88 488.00
14 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 57.94 486.00
15 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 57.97 485.00
16 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 58.07 481.00
17 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 58.72 458.00
18 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 58.86 453.00
19 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 58.98 449.00
20 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 59.05 446.00
21 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 59.16 442.00
22 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 59.38 435.00
23 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 59.44 432.00
24 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 59.73 422.00
25 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 59.89 417.00
26 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 60.23 405.00
27 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 60.24 405.00
28 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 60.35 401.00
29 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 60.40 400.00
30 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 61.43 366.00
31 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 61.50 364.00
32 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 61.80 354.00
33 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 63.47 303.00
34 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 69.04 158.00
35 77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 78.23 16.00

800 m - Ženy

(st, 23.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 27 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 2:33.17 654.00
2 16 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 2:33.28 652.00
3 6 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 2:39.22 582.00
4 4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:42.60 543.00
5 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 2:43.06 538.00
6 23 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 2:43.45 534.00
7 45 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 2:45.66 510.00
8 59 Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 20 2:52.71 436.00
9 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 2:53.56 427.00
10 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 2:54.67 416.00
11 68 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 21 2:56.96 394.00
12 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 2:57.28 391.00
13 19 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:02.75 340.00
14 22 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 3:07.37 300.00
15 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 3:08.72 288.00
16 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 18 3:18.16 215.00
17 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 22 3:21.86 189.00
18 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 3:23.07 181.00
63 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 DNF
74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 19 DNF
18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 DNF
12 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 DNF
Celkem 22 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 4:13.73 855.00
2 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 4:47.44 634.00
3 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 4:59.41 563.00
4 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 5:00.68 556.00
5 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 5:11.68 494.00
6 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 5:11.87 493.00
7 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 5:12.34 491.00
8 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 5:16.74 467.00
9 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 5:18.75 457.00
10 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18 5:19.93 450.00
11 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 5:30.20 398.00
12 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 5:34.82 376.00
13 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 5:38.78 357.00
14= 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 5:44.07 333.00
14= 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 5:44.07 333.00
16 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 5:51.09 302.00
17 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 5:58.94 268.00
77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 4:53.79 596.00
2 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 4:55.80 584.00
3 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 5:00.77 555.00
4 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 5:00.92 554.00
5 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 5:01.68 550.00
6 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 5:06.79 521.00
7 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 5:14.34 480.00
8 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 5:14.76 478.00
9 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 5:16.02 471.00
10 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 5:18.02 460.00
11 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 5:18.39 458.00
12 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 5:18.88 456.00
13 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 5:19.74 451.00
14 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 5:47.83 316.00
15 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 5:52.64 295.00
16 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 6:21.26 184.00
17 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 7:12.24 48.00
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 4:13.73 855.00
2 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 4:47.44 634.00
3 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 4:53.79 596.00
4 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 4:55.80 584.00
5 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 4:59.41 563.00
6 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 5:00.68 556.00
7 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 5:00.77 555.00
8 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 5:00.92 554.00
9 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 5:01.68 550.00
10 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 5:06.79 521.00
11 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 5:11.68 494.00
12 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 5:11.87 493.00
13 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 5:12.34 491.00
14 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 5:14.34 480.00
15 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 5:14.76 478.00
16 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 10 5:16.02 471.00
17 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 5:16.74 467.00
18 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 5:18.02 460.00
19 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 5:18.39 458.00
20 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 5:18.75 457.00
21 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 5:18.88 456.00
22 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 5:19.74 451.00
23 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 18 5:19.93 450.00
24 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 5:30.20 398.00
25 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 5:34.82 376.00
26 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 5:38.78 357.00
27 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 5:44.07 333.00
27 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 5:44.07 333.00
29 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 5:47.83 316.00
30 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 12 5:51.09 302.00
31 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 5:52.64 295.00
32 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 17 5:58.94 268.00
33 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 6:21.26 184.00
34 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 7:12.24 48.00
77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 14 DNS

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 22.6.2021 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 19.05 386.00
2 4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.65 332.00
3 16 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 20.47 264.00
4 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.23 208.00
5 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.26 206.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.6.2021 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.51 344.00
2 23 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 20.86 235.00
3 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.30 139.00
4 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.41 133.00
18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.6.2021 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.05 298.00
2 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.75 243.00
3 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.07 219.00
4 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.64 180.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 22.6.2021 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 18.79 410.00
2 27 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 19.67 330.00
3 19 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.80 319.00
4 45 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.11 217.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.6.2021 - 08:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.43 268.00
2 59 Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.70 247.00
3 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.93 230.00
4 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.67 119.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 18.79 410.00
2 6 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 19.05 386.00
3 22 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.51 344.00
4 4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 19.65 332.00
5 27 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 19.67 330.00
6 19 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.80 319.00
7 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.05 298.00
8 68 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.43 268.00
9 16 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 20.47 264.00
10 59 Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.70 247.00
11 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.75 243.00
12 23 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 20.86 235.00
13 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.93 230.00
14 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.07 219.00
15 45 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.11 217.00
16 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.23 208.00
17 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.26 206.00
18 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.64 180.00
19 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.30 139.00
20 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.41 133.00
21 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.67 119.00
18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 DNF

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 16.08 724.00
2 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.00 432.00
3 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 19.99 350.00
4 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.93 279.00
5 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 21.79 222.00
6 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.58 174.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 19.68 375.00
2 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.63 301.00
3 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20.79 289.00
4 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.33 252.00
5 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.45 244.00
6 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.46 243.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 20.24 330.00
2 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.33 324.00
3 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.37 321.00
4 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.47 180.00
36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 DNF
77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20.55 307.00
2 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.68 229.00
3 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 21.75 224.00
4 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.94 212.00
5 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.98 210.00
6 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.14 200.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 18.85 446.00
2 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 20.18 335.00
3 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.93 155.00
4 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 23.04 149.00
5 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.13 144.00
6 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 23.55 123.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 23.6.2021 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 18.92 439.00
2 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.36 321.00
3 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.10 202.00
4 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.69 168.00
5 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.77 163.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 16.08 724.00
2 7 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 18.85 446.00
3 19 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 18.92 439.00
4 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 19.00 432.00
5 68 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 19.68 375.00
6 81 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 19.99 350.00
7 32 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 20.18 335.00
8 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 20.24 330.00
9 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.33 324.00
10 33 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 20.36 321.00
11 6 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.37 321.00
12 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20.55 307.00
13 12 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 20.63 301.00
14 83 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 20.79 289.00
15 20 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 20.93 279.00
16 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.33 252.00
17 1 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.45 244.00
18 27 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.46 243.00
19 24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 21.68 229.00
20 60 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 21.75 224.00
21 26 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 21.79 222.00
22 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 21.94 212.00
23 18 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 21.98 210.00
24 54 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.10 202.00
25 16 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.14 200.00
26 76 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 22.47 180.00
27 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.58 174.00
28 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 22.69 168.00
29 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.77 163.00
30 4 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4 22.93 155.00
31 34 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 6 23.04 149.00
32 3 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 23.13 144.00
33 79 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 23.55 123.00
36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 DNF
77 Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 DNF

skok vysoký - Muži

Muži 01 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1= 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 17 1.65 504.00
1= 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 14 1.65 504.00
1= 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 13 1.65 504.00
4= 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 1.60 464.00
4= 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 1.60 464.00
4= 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 1.60 464.00
7= 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 10 1.55 426.00
7= 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 9 1.55 426.00
7= 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 11 1.55 426.00
10= 20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 6 1.50 389.00
10= 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 1.50 389.00
10= 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 16 1.50 389.00
13= 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 1.45 352.00
13= 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 1.45 352.00
13= 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 15 1.45 352.00
16= 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 7 1.40 317.00
16= 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 4 1.40 317.00
Celkem 17 závodníků
Muži 02 (út, 22.6.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 1.68 528.00
2= 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 12 1.60 464.00
2= 77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 17 1.60 464.00
4= 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 3 1.55 426.00
4= 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 9 1.55 426.00
4= 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 7 1.55 426.00
4= 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 10 1.55 426.00
8= 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 8 1.50 389.00
8= 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 5 1.50 389.00
8= 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 15 1.50 389.00
8= 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 1.50 389.00
12= 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 4 1.45 352.00
12= 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 1.45 352.00
14= 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 18 1.40 317.00
14= 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 13 1.40 317.00
16= 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 14 1.30 250.00
16= 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 11 1.30 250.00
23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 6 NM
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Ženy

Ženy 01 (út, 22.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 16 Dominika HanušováDominika Hanušová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 1.35 460.00
2= 6 Anna BódayAnna Bóday
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 1.30 409.00
2= 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 3 1.30 409.00
2= 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 4 1.30 409.00
5 22 Sára KleknerováSára Kleknerová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 1.30 409.00
6 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 1.25 359.00
7 4 Tereza BeranováTereza Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1 1.25 359.00
8 19 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 1.25 359.00
9 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 1.15 266.00
10 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
NeregistrovaníNeregistrovaní
87 6 1.15 266.00
23 Veronika LaudováVeronika Laudová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 NM
Celkem 11 závodníků
Ženy 02 (út, 22.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 11 1.44 555.00
2= 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 6 1.30 409.00
2= 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 7 1.30 409.00
4= 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 1.25 359.00
4= 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 1.25 359.00
4= 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 1.25 359.00
4= 68 Karolína VotavováKarolína Votavová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 10 1.25 359.00
4= 45 Anna PojeznáAnna Pojezná
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 1.25 359.00
9= 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 1.20 312.00
9= 27 Kateřina MílováKateřina Mílová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1 1.20 312.00
11 59 Johana TulachováJohana Tulachová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 9 1.15 266.00
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži

Muži 01 (st, 23.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,75 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1= 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 2.60 264.00
1= 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 2.60 264.00
3= 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 18 2.40 220.00
3= 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 17 2.40 220.00
5= 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 11 2.40 220.00
5= 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 2.40 220.00
5= 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 2.40 220.00
5= 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 6 2.40 220.00
5= 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 2.40 220.00
5= 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 10 2.40 220.00
11= 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 2.20 179.00
11= 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 7 2.20 179.00
13= 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 15 2.00 140.00
13= 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 13 2.00 140.00
13= 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 5 2.00 140.00
13= 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 2.00 140.00
77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 14 NM
20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 NM
Celkem 18 závodníků
Muži 02 (st, 23.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,75 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 Body
1= 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 14 2.60 264.00
1= 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 2.60 264.00
1= 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 2.60 264.00
4= 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 13 2.40 220.00
4= 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 11 2.40 220.00
4= 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 3 2.40 220.00
7= 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 15 2.20 179.00
7= 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 12 2.20 179.00
7= 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 5 2.20 179.00
7= 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 17 2.20 179.00
7= 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 4 2.20 179.00
12= 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 2.00 140.00
12= 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 6 2.00 140.00
12= 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 2.00 140.00
12= 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 9 2.00 140.00
12= 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 8 2.00 140.00
12= 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 2.00 140.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Muži

Muži 01 (út, 22.6.2021 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 17 6.09 606.00
2 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 13 5.78 540.00
3 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 14 5.73 529.00
4 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 5.46 473.00
5 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 16 5.43 467.00
6 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 5 5.32 445.00
7= 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 9 5.20 421.00
7= 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 15 5.20 421.00
9 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 5.17 415.00
10= 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 5.10 402.00
10= 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 12 5.10 402.00
12 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 5.05 392.00
13 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1 5.00 382.00
14 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 6 4.98 378.00
15 77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 4.92 367.00
16 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 4 4.54 297.00
17 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 4.15 230.00
Celkem 17 závodníků
Muži 02 (út, 22.6.2021 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 6 5.74 531.00
2 20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 11 5.63 508.00
3 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 15 5.47 475.00
4 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 5.42 465.00
5 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 18 5.37 455.00
6 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 10 5.36 453.00
7 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 5.35 451.00
8 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 5.26 433.00
9= 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 5.20 421.00
9= 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 5 5.20 421.00
11= 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 17 5.13 407.00
11= 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 16 5.13 407.00
13 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 5.05 392.00
14 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 5.03 388.00
15 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 14 4.99 380.00
16 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 4.92 367.00
17 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 13 4.90 363.00
18 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 4.47 285.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ženy

Ženy 01 (st, 23.6.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Dominika HanušováDominika Hanušová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 4.82 511.00
2 19 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 4.57 446.00
3 4 Tereza BeranováTereza Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1 4.55 441.00
4 22 Sára KleknerováSára Kleknerová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 4.52 433.00
5 6 Anna BódayAnna Bóday
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 4.42 408.00
6 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 3 4.35 391.00
7 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 4.31 381.00
8 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 4 4.06 322.00
9 23 Veronika LaudováVeronika Laudová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 3.92 290.00
10 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 3.76 254.00
11 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
NeregistrovaníNeregistrovaní
87 6 3.06 117.00
Celkem 11 závodníků
Ženy 02 (st, 23.6.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1= 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 11 4.35 391.00
1= 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 6 4.35 391.00
3 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 4.27 371.00
4 45 Anna PojeznáAnna Pojezná
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 4.24 364.00
5 68 Karolína VotavováKarolína Votavová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 10 4.11 333.00
6 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 4.01 310.00
7 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 7 3.97 301.00
8 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 3.95 296.00
9 59 Johana TulachováJohana Tulachová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 9 3.88 281.00
10 27 Kateřina MílováKateřina Mílová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1 3.87 279.00
11 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 3.76 254.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

Ženy 01 (út, 22.6.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Sára KleknerováSára Kleknerová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 08.91 458.00
2 19 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 07.83 388.00
3 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 3 07.81 387.00
4 16 Dominika HanušováDominika Hanušová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 07.61 374.00
5 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 4 07.35 357.00
6 23 Veronika LaudováVeronika Laudová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 07.24 350.00
7 4 Tereza BeranováTereza Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1 07.22 349.00
8 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
NeregistrovaníNeregistrovaní
87 6 07.19 347.00
9 6 Anna BódayAnna Bóday
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 07.02 336.00
10 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 06.57 308.00
11 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 06.29 290.00
Celkem 11 závodníků
Ženy 02 (út, 22.6.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 7 08.45 428.00
2 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 11 07.67 378.00
3 27 Kateřina MílováKateřina Mílová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1 07.60 374.00
4 45 Anna PojeznáAnna Pojezná
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 07.39 360.00
5 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 6 07.33 356.00
6 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 07.00 335.00
7 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 06.87 327.00
8 59 Johana TulachováJohana Tulachová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 9 06.84 325.00
9 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 06.82 324.00
10 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 06.28 289.00
11 68 Karolína VotavováKarolína Votavová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 10 05.14 217.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži 01 (út, 22.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 11.06 549.00
2 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 13 10.40 510.00
3 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 09.53 457.00
4 77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 09.15 435.00
5= 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 09.06 429.00
5= 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 9 09.06 429.00
7 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 09.05 429.00
8 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 16 08.95 423.00
9= 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 5 08.92 421.00
9= 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 6 08.92 421.00
11 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 12 08.52 397.00
12 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 17 08.49 395.00
13 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 08.45 393.00
14 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 1 08.30 384.00
15 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 14 08.25 381.00
16 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 4 08.10 372.00
17 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 15 07.92 362.00
Celkem 17 závodníků
Muži 02 (út, 22.6.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 13 09.61 462.00
2 20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 11 09.51 456.00
3 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 15 09.44 452.00
4 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 09.22 439.00
5 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 6 08.88 419.00
6 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 5 08.76 411.00
7 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 17 08.46 394.00
8 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 08.43 392.00
9 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 14 08.39 389.00
10 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 10 08.36 388.00
11 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 08.32 385.00
12 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 08.21 379.00
13 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 08.17 376.00
14 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 08.06 370.00
15 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 07.83 356.00
16 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 16 07.43 333.00
17 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 07.21 320.00
18 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 18 06.87 300.00
Celkem 18 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

Muži 01 (st, 23.6.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 15 29.46 454.00
2 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 18 28.42 433.00
3 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 6 27.16 409.00
4 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 26.06 388.00
5 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 25.57 378.00
6 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 13 24.83 364.00
7 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 24.70 361.00
8 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 10 24.31 354.00
9 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 5 24.16 351.00
10 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 23.96 347.00
11 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 23.69 342.00
12 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 23.37 336.00
13 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 11 23.09 330.00
14 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 22.59 321.00
15 20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 22.40 317.00
16 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 7 22.12 312.00
17 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 17 21.28 296.00
18 77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 14 20.78 287.00
Celkem 18 závodníků
Muži 02 (st, 23.6.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 25.80 383.00
2 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 3 25.54 378.00
3 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 13 24.50 357.00
4 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 14 23.86 345.00
5 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 15 23.81 344.00
6 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 23.37 336.00
7 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 4 22.49 319.00
8= 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 22.42 318.00
8= 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 6 22.42 318.00
10= 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 5 22.29 315.00
10= 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 12 22.29 315.00
12 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 22.19 313.00
13 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 9 21.19 294.00
14 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 17 20.23 276.00
15 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 8 19.48 262.00
16 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 11 19.23 258.00
17 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 17.16 219.00
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 23.6.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 4 Tereza BeranováTereza Beranová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
99 1 28.25 444.00
2 65 Natálie SvitákováNatálie Svitáková
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 18 24.60 375.00
3 20 Denisa HrychováDenisa Hrychová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 8 24.40 371.00
4 45 Anna PojeznáAnna Pojezná
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 14 22.15 329.00
5 23 Veronika LaudováVeronika Laudová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 21.79 322.00
6 22 Sára KleknerováSára Kleknerová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 21.40 315.00
7 74 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 19 21.31 313.00
8 16 Dominika HanušováDominika Hanušová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 5 21.08 309.00
9 63 Tereza SoukupováTereza Soukupová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 17 19.90 287.00
10 6 Anna BódayAnna Bóday
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 19.81 285.00
11 35 Barbora PatočkováBarbora Patočková
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 13 19.70 283.00
12 12 Lenka FaltusováLenka Faltusová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 3 19.56 281.00
13 40 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 22 19.40 278.00
14 19 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 7 18.58 263.00
15 49 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 15 18.33 258.00
16 27 Kateřina MílováKateřina Mílová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 12 18.23 256.00
17 59 Johana TulachováJohana Tulachová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 20 16.98 233.00
18 18 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
NeregistrovaníNeregistrovaní
87 6 16.48 224.00
19 68 Karolína VotavováKarolína Votavová
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 21 15.99 215.00
20 25 Šárka MaťochováŠárka Maťochová
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 11 15.30 202.00
21 13 Alexandra GeletováAlexandra Geletová
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 4 14.98 196.00
22 57 Yulia SorokolitYulia Sorokolit
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 16 14.42 186.00
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

Muži 01 (st, 23.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Erik UrbanErik Urban
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 40.12 444.00
2 36 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 9 38.80 425.00
3 68 Jan RůžekJan Růžek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 12 37.04 399.00
4 30 Adam LipovskyAdam Lipovsky
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 8 36.02 385.00
5 57 Tomáš PolívkaTomáš Polívka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 11 35.91 383.00
6 80 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 15 35.30 374.00
7 76 Libor StinkaLibor Stinka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 13 33.86 354.00
8 12 Radek HanákRadek Hanák
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 3 33.40 347.00
9 90 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
97 10 31.92 326.00
10 83 Dominik ZburDominik Zbur
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 17 31.56 321.00
11 27 Jakub LarvaJakub Larva
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 7 31.30 318.00
12 26 Jacob KordačJacob Kordač
NeregistrovaníNeregistrovaní
94 6 31.12 315.00
13 6 Adam DolečekAdam Doleček
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 2 30.53 307.00
14 84 Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 18 30.30 303.00
15 20 Pavel HusarikPavel Husarik
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 4 28.68 281.00
16 1 David AbsolonDavid Absolon
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 27.54 265.00
17 25 Tomáš KohoutTomáš Kohout
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 5 27.34 262.00
18 77 Adam SynekAdam Synek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 14 24.74 226.00
Celkem 18 závodníků
Muži 02 (st, 23.6.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Jan FialaJan Fiala
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 3 42.83 483.00
2 33 Jan MaršálJan Maršál
NeregistrovaníNeregistrovaní
00 11 36.83 396.00
3 19 Petr HubkaPetr Hubka
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 7 36.50 392.00
4 82 Miloš VostárekMiloš Vostárek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 17 35.15 372.00
5 4 Adam BenedekAdam Benedek
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 2 34.43 362.00
6 24 David KleislDavid Kleisl
NeregistrovaníNeregistrovaní
92 9 34.33 361.00
7 13 Šimon HančovskýŠimon Hančovský
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 4 33.10 343.00
8 54 Pavel PekPavel Pek
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 14 32.78 339.00
9 53 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 13 32.67 337.00
10 34 David MašekDavid Mašek
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 12 31.75 324.00
11 60 Kryštof RampírKryštof Rampír
NeregistrovaníNeregistrovaní
97 15 30.54 307.00
12 16 David HanzlíkDavid Hanzlík
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 5 30.22 302.00
13 18 David HermanDavid Herman
NeregistrovaníNeregistrovaní
98 6 28.34 276.00
14 3 Jan BečkaJan Bečka
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 1 28.21 274.00
15 32 Vítek LukavecVítek Lukavec
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 10 27.33 262.00
16 79 Pavel TaušlPavel Taušl
NeregistrovaníNeregistrovaní
99 16 26.28 247.00
17 23 Jakub JiroušekJakub Jiroušek
NeregistrovaníNeregistrovaní
96 8 23.79 213.00
Celkem 17 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3119
2 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3045
3 Anna BódayAnna Bóday 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2908
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2853
5 Sára KleknerováSára Kleknerová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2713
6 Kateřina MílováKateřina Mílová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2612
7 Anna PojeznáAnna Pojezná 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2571
8 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2565
9 Barbora PatočkováBarbora Patočková 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2455
10 Natálie SvitákováNatálie Svitáková 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 2443
11 Alexandra GeletováAlexandra Geletová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2420
12 Anežka ZmátlováAnežka Zmátlová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2253
13 Karolína VotavováKarolína Votavová 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2220
14 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2191
Johana TulachováJohana Tulachová 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 2157
15 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2177
16 Tereza SoukupováTereza Soukupová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2171
18 Veronika LaudováVeronika Laudová 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 2129
19 Yulia SorokolitYulia Sorokolit 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 2116
20 Alžběta SvobodováAlžběta Svobodová 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 1765
21 Šárka MaťochováŠárka Maťochová 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 1595
22 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 1122
Celkem 22 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4961
2 Tomáš PolívkaTomáš Polívka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4725
3 Erik UrbanErik Urban 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 4427
4 Jacob KordačJacob Kordač 94 NeregistrovaníNeregistrovaní 4204
5 Radek HanákRadek Hanák 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4161
6 Vojtěch TomášekVojtěch Tomášek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 4004
7 Jan RůžekJan Růžek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 3890
8 Petr HubkaPetr Hubka 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3854
9 Pavel HusarikPavel Husarik 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3804
10 Miloš VostárekMiloš Vostárek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 3802
11 Tomáš KohoutTomáš Kohout 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3798
12 Ondřej PlíhalOndřej Plíhal 97 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3786
13 David AbsolonDavid Absolon 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3748
14 Adam DolečekAdam Doleček 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3741
15 Adam LipovskyAdam Lipovsky 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3714
16 Ondřej MatoušekOndřej Matoušek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3673
17 David HanzlíkDavid Hanzlík 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3671
18 Dominik ZburDominik Zbur 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3662
19 Jan FialaJan Fiala 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3620
20 Jakub LarvaJakub Larva 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3608
21 Šimon HančovskýŠimon Hančovský 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3607
22 Jan MaršálJan Maršál 00 NeregistrovaníNeregistrovaní 3596
23 David MašekDavid Mašek 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3593
24 David KleislDavid Kleisl 92 NeregistrovaníNeregistrovaní 3577
25 Kryštof RampírKryštof Rampír 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3575
26 Libor StinkaLibor Stinka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3550
27 Adam BenedekAdam Benedek 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3540
28 Vítek LukavecVítek Lukavec 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3519
29 Jan BečkaJan Bečka 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3499
30 David HermanDavid Herman 98 NeregistrovaníNeregistrovaní 3487
31 Pavel PekPavel Pek 97 NeregistrovaníNeregistrovaní 3423
32 Pavel TaušlPavel Taušl 99 NeregistrovaníNeregistrovaní 3383
33 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 3352
34 Jakub JiroušekJakub Jiroušek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní 2107
Adam SynekAdam Synek 96 NeregistrovaníNeregistrovaní DNF
Celkem 35 závodníků