Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 7. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 1.7.2021 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.34 QA
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.96 qB
3 5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.96
4 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.05
5 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.06
6 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.54
7 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 1.7.2021 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.27 QA
2 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 07.74 qA
3 6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.78 qB
4 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.02
5 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.15
6 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.66
7 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 1.7.2021 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.47 QA
2= Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 07.78 qB
2= Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.78 qB
4 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.88 qB
5 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.12
6 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.55
7 8 Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 1.7.2021 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.63 QA
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.68 qA
3 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.87 qB
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.96
5 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
6 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.24
Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 1.7.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.70 QA
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.70 qA
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.83 qB
4 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 6 07.87 qB
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.03
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.20
7 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.47
8 Aleš HavelkaAleš Havelka 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 10.34
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.27 QA
2 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.34 QA
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.47 QA
4 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 07.63 QA
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.68 qA
6 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 07.70 QA
6 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.70 qA
8 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 07.74 qA
9 6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.78 qB
9 Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 5 07.78 qB
9 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.78 qB
12 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 07.83 qB
13 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.87 qB
13 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 6 07.87 qB
15 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.88 qB
16 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.96 qB
16 5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.96
16 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 07.96
19 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.02
20 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 08.03
21 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.05
21 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.05
23 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.06
24 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.12
25 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 08.15
26 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.20
27 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.24
28 Josef MalíčekJosef Malíček 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.47
29 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.54
30 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 08.55
31 Jakub KuráčJakub Kuráč 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.66
31 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.66
33 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.13
34 8 Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.71
35 Aleš HavelkaAleš Havelka 09 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 10.34
Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 1.7.2021 - 12:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.24
2 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.29
3 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.50
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.64
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 07.66
6 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.68
7 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.71
8 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 8 07.75
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 1.7.2021 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 07.82
2 6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.86
3 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 07.87
4 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 07.87
5 Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 4 07.89
6 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 2 07.93
7 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.96
8 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 07.96
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 1.7.2021 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.80
2 8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 07.92
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.02
4 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.06
5 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.12
6 4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.23
7 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.24
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.27
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 1.7.2021 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.20
2 3 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.27
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.29
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.35
5 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.37
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
7 1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.80
Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 1.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.83 QA
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.21 qA
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.24 qB
4 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.51
5 5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54
6 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.82
7 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 1.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.02 QA
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26 qB
3 3 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.31 qB
4 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.32 qB
5 13 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.49
6 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.63
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.66
8 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 1.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.11 QA
2 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.44 qB
3 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.45 qB
4 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.59
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.64
6 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.71
7 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.86
8 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 1.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98 QA
2 4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.18 qA
3 1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.37 qB
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.45 qB
5 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.61
6 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
7 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.78
8 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (čt, 1.7.2021 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.02 QA
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.18 qA
3 2 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.46
4 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.49
5 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.65
6 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.73
7 3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
8 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.82
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 07.83 QA
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.98 QA
3 8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.02 QA
3 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.02 QA
5 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.11 QA
6 4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.18 qA
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.18 qA
8 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.21 qA
9 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 08.24 qB
10 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.26 qB
11 3 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.31 qB
12 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 08.32 qB
13 1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.37 qB
14 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 08.44 qB
15 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.45 qB
15 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.45 qB
17 2 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.46
18 13 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.49
18 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.49
20 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 08.51
21 5 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.54
22 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.59
23 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.61
23 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.61
25 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.63
26 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.64
27 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 08.65
28 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.66
29 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.71
30 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.73
31 3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.75
32 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 1 08.78
33 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.82
33 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.82
35 Lucie SkařupováLucie Skařupová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 08.83
36 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.86
37 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.87
38 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.96
39 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.24

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 14:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.16
2 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.26
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.88
4 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 18.35
5 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.37
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.55
7 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 18.71
8 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 18.88
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 14:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 18.44
2 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 18.53
3 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 18.61
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 18.70
5 Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 6 18.73
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 18.81
7 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 2 18.91
Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.30
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.39
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.71
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 18.93
5 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.95
6 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 18.97
7 3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.01
8 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 19.06
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 14:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.81
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19.99
3 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 8 20.10
4 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.16
5 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.16
6 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.43
Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 17.16
2 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 17.26
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 17.88
4 Michal VaněkMichal Vaněk 06 Orel VyškovOrel Vyškov 5 18.30
5 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 18.35
6 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.37
7 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.39
8 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 18.44
9 Ondřej ŠařecOndřej Šařec 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 18.53
10 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.55
11 Adam SlavíčekAdam Slavíček 08 BYAC BrnoBYAC Brno 8 18.61
12 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 18.70
13 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 18.71
13 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 18.71
15 Michael JaníkMichael Janík 06 AK KroměřížAK Kroměříž 6 18.73
16 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 18.81
17 Pavel HýblPavel Hýbl 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 18.88
18 Richard HorákRichard Horák 06 TJ UničovTJ Uničov 2 18.91
19 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 7 18.93
20 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.95
21 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 18.97
22 3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.01
23 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 19.06
24 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.81
25 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 19.99
26 Daniel SommerDaniel Sommer 07 AK KroměřížAK Kroměříž 8 20.10
27 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 20.16
27 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.16
29 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 20.43
Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 DNS
Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 14:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 18.62
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 18.64
3 8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 19.08
4 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.38
5 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 19.40
6 3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 19.54
7 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 19.61
8 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 14:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 5 19.34
2 7 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.68
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 19.71
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.19
5 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 20.19
6 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.30
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
9 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 14:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 20.32
2 2 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 20.55
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.65
4 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 20.67
5 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.78
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 20.84
7 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 21.01
8 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.16
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 14:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 19.80
2 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.10
3 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 21.44
4 2 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 21.66
5 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.85
6 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 22.21
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 18.62
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 18.64
3 8 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 19.08
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 5 19.34
5 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.38
6 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 19.40
7 3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 19.54
8 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 19.61
9 7 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.68
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 19.71
11 7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 19.80
12 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 20.19
12 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 20.19
14 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.30
15 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 20.32
16 2 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 20.55
17 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.65
18 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 20.67
19 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 20.78
20 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 7 20.84
21 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 21.01
22 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.10
23 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.16
24 Lucie GorčíkováLucie Gorčíková 07 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 6 21.44
25 2 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 2 21.66
26 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 21.85
27 Viola GedeonováViola Gedeonová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 22.21
28 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.55
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
9 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 DNS
Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.79
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 37.88
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 37.96
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.18
5 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 38.24
6 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 38.33
7 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 38.54
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 40.71
2 6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.96
3 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 42.40
4 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 42.63
5 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 42.75
6 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.76
Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.45
2 6 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 44.77
3 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.00
4 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 46.07
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.38
6 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 48.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 37.79
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 37.88
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 37.96
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 38.18
5 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 38.24
6 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 38.33
7 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 38.54
8 Jonáš BordovskýJonáš Bordovský 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 40.71
9 6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 40.96
10 4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 42.40
11 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 42.63
12 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 3 42.75
13 František BílekFrantišek Bílek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 43.45
14 6 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 44.77
15 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.00
16 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 46.07
17 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.38
18 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 48.85
19 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 52.76
Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 40.05
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 41.45
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 41.73
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 5 41.89
5 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 42.72
6 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 43.17
7 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 43.37
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 41.94
2 3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 42.28
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.45
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.28
5 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 43.79
6 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 44.11
7 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 44.33
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.26
2 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 6 44.32
3 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.93
4 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.62
5 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.25
6 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 46.56
Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.12
2 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 43.85
3 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.86
4 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 46.24
5 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.16
6 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.24
7 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 40.05
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 41.45
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 41.73
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 5 41.89
5 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 41.94
6 3 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 42.28
7 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 42.45
8 Ema HajnáEma Hajná 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 42.72
9 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 43.12
10 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 43.17
11 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.28
12 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 43.37
13 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 7 43.79
14 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 43.85
15 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 44.11
16 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 44.26
17 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 6 44.32
18 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 44.33
19 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.93
20 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 45.62
21 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 45.86
22 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 46.24
23 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 46.25
24 Adéla ŠkolováAdéla Školová 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 46.56
25 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 47.16
26 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 48.24
27 Hana KřivákováHana Křiváková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 50.19
Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 2:11.87
2 3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:13.00
3 2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:13.42
4 4 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:14.67
5 8 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:21.31
6 5 Marek LattaMarek Latta 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:22.90
7 7 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.45
8 9 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 2:33.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:21.28
2 1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:24.67
3 5 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 5 2:26.56
4 4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.52
5 3 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.60
6 8 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:36.96
7 9 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:40.36
8 6 Jakub HofmanJakub Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:43.66
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 2:11.87
2 3 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:13.00
3 2 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:13.42
4 4 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 2:14.67
5 2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 2:21.28
6 8 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:21.31
7 5 Marek LattaMarek Latta 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:22.90
8 7 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:24.45
9 1 Jan NeudörflerJan Neudörfler 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:24.67
10 5 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 5 2:26.56
11 4 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:27.52
12 3 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:29.60
13 9 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 2:33.68
14 8 Tomáš HalodaTomáš Haloda 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:36.96
15 9 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:40.36
16 6 Jakub HofmanJakub Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:43.66
7 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:17.59
2 9 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:23.30
3 10 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:27.51
4 11 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:28.07
5 3 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:32.82
6 6 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:33.54
7 13 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:36.81
8 8 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:39.90
9 12 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:40.22
10 2 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:40.59
11 14 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:40.89
12 4 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:42.66
13 1 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:44.00
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 1 2:29.80
2 6 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:44.97
3 4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:45.72
4 3 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.60
5 9 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:47.86
6 6 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.46
7 7 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:48.63
8 10 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:49.93
9 1 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 1 2:53.97
10 8 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:59.63
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:17.59
2 9 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:23.30
3 10 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:27.51
4 11 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 2:28.07
5 2 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 1 2:29.80
6 3 Jana KrejčiříkováJana Krejčiříková 07 AK KroměřížAK Kroměříž 2 2:32.82
7 6 Tereza StrakováTereza Straková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:33.54
8 13 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:36.81
9 8 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:39.90
10 12 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:40.22
11 2 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:40.59
12 14 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 2:40.89
13 4 Anna HudečkováAnna Hudečková 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:42.66
14 1 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:44.00
15 6 Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:44.97
16 4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 2:45.72
17 3 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.60
18 9 Julie BradáčováJulie Bradáčová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:47.86
19 6 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:48.46
20 7 Tereza ŽaludkováTereza Žaludková 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:48.63
21 10 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:49.93
22 1 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 1 2:53.97
23 8 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:59.63
5 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS

1500 m - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:39.17
2 1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 4:42.88
3 3 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 4:46.00
4 2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:48.96
5 5 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 5 4:49.89
6 6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 4:57.72
7 5 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 5:09.17
8 8 Ondřej KovalčíkOndřej Kovalčík 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 6:19.06
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:56.42
2 5 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:01.86
3 4 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 5:05.37
4 10 Nikol PavlicováNikol Pavlicová 08 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 5:14.82
5 3 Josefína MládenkováJosefína Mládenková 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 5:16.53
6 2 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:18.02
7 11 Lucie SkácelováLucie Skácelová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 5:18.75
8 1 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 5:35.87
9 7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 5:41.99
10 8 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 5:57.60
11 9 Julie KvasničkováJulie Kvasničková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 9 5:58.00
Celkem 11 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (čt, 1.7.2021 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.57
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.90
3 3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 14.46
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 14.73
5 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 7 14.78
6 5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 14.85
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.82
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 15.93
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 1.7.2021 - 10:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.64 Q
2 3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 14.60 Q
3 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.80 Q
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 15.82 q
5 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.88 q
Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 1.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.92 Q
2 5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.91 Q
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 15.00 Q
4 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 16.02
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 16.14
6 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 17.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.64 Q
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 13.92 Q
3 3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 14.60 Q
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.80 Q
5 5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 14.91 Q
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 15.00 Q
7 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 15.82 q
8 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.88 q
9 Oliver SysloOliver Syslo 07 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 16.02
10 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 16.14
11 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 17.55
Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 1.7.2021 - 11:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.53
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 14.89
3 1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 15.00
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 15.04
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.32
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 15.33
7 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 15.43
8 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 15.55
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 1.7.2021 - 11:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 15.62
2 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 16.19
3 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 16.32
4 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 16.42
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.58
6 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 2 16.78
7 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 16.92
Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 1.7.2021 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.11 QA
2 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 15.44 qA
3 6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 16.31 qB
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.89 qB
5 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.31
6 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.19
7 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 1.7.2021 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.70 QA
2 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.26 qA
3 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 15.74 qB
4 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.13
5 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.30
6 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 17.50
7 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 1.7.2021 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 15.16 QA
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.52 qA
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.37 qB
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 16.72 qB
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 16.95
6 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC BrnoJAC Brno 7 17.91
Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 1.7.2021 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.06 QA
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 15.43 qA
3 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 16.26 qB
4 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 16.43 qB
5 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 16.74 qB
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.43
7 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 17.67
8 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 18.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 14.70 QA
2 1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.06 QA
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 15.11 QA
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 15.16 QA
5 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.26 qA
6 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 15.43 qA
7 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 15.44 qA
8 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.52 qA
9 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 15.74 qB
10 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 16.26 qB
11 6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 16.31 qB
12 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.37 qB
13 Kateřina ZimákováKateřina Zimáková 08 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 8 16.43 qB
14 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 16.72 qB
15 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 7 16.74 qB
16 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 16.89 qB
17 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 16.95
18 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.13
19 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.30
20 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.31
21 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.43
22 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 17.50
23 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 17.67
24 Michaela BlateckáMichaela Blatecká 06 JAC BrnoJAC Brno 7 17.91
25 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 18.07
26 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 18.19
27 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 18.45
28 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.63
Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 13:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.18
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.47
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 28.66
4 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.66
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 29.99
6 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.93
7 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 31.35
8 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 32.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.63
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.32
3 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.69
4 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 8 31.76
5 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 32.60
6 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 32.97
7 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 33.01
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 27.18
2 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 27.47
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 28.66
3 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 28.66
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 29.99
6 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.63
7 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.93
8 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.32
9 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 31.35
10 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.69
11 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 8 31.76
12 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 32.60
13 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 32.72
14 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 32.97
15 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 33.01

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 13:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.98
2 1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.68
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.49
4 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 30.64
5 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 30.77
6 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 31.30
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.68
2 6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.81
3 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 31.36
4 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.82
5 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 31.91
6 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.08
7 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 32.35
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 1.7.2021 - 13:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 32.13
2 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 32.89
3 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 33.11
4 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 33.20
5 5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 33.62
6 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.72
7 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 34.31
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 1.7.2021 - 13:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 33.28
2 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.25
3 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 34.27
4 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.89
5 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 35.34
6 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 36.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.98
2 1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.68
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.49
4 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 30.64
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.68
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 30.77
7 6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.81
8 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 31.30
9 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 31.36
10 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.82
11 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 8 31.91
12 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.08
13 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 32.13
14 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 32.35
15 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 32.89
16 Kateřina HrazdirováKateřina Hrazdirová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 33.11
17 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 33.20
18 6 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 33.28
19 5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 33.62
20 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.72
21 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.25
22 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 34.27
23 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 34.31
24 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.89
25 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 35.34
26 Linda BenčákováLinda Benčáková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 36.58
Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS

1500 m překážek - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 4:54.09
2 2 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 4:54.26
3 3 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:20.69
4 4 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 5:29.97
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:18.62
2 2 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:35.99
3 9 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 9 5:40.72
4 1 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 5:45.70
5 3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:51.98
6 8 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 6:00.12
7 5 Adéla KeberlováAdéla Keberlová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 6:01.49
8 4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 6:03.71
9 6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 6:34.95
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Charvátek, Martinkevič, Zach, Košař Charvátek, Martinkevič, Zach, Košař Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 28.21
2 Hus, Losík, Pelcl, Schwarz Hus, Losík, Pelcl, Schwarz Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 28.46
3 Hanzelka, Lojek, Kotek, Bartoň Hanzelka, Lojek, Kotek, Bartoň Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 28.59
4 Machala, Paulík, Homola, Březovič Machala, Paulík, Homola, Březovič TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 30.25
5 Hejčl, Markivsky, Stacke, Zimák Hejčl, Markivsky, Stacke, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 30.42
6 Kučerka, Volný, Bordovský, Uher Kučerka, Volný, Bordovský, Uher Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 31.09
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešlová, Juráková, Bělunková, Huňková Pešlová, Juráková, Bělunková, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.26
2 Škrabalová, Fusková, Fusková, Prášilová Škrabalová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 30.48
3 Káňová, Hlaváčová, Poštulková, Kadlčáková Káňová, Hlaváčová, Poštulková, Kadlčáková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.57
4 Vavrušová, Procházková, Tobolová, Polášková Vavrušová, Procházková, Tobolová, Polášková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.65
5 Gottvaldová, Gottvaldová, Poláčková, Nollová Gottvaldová, Gottvaldová, Poláčková, Nollová JAC BrnoJAC Brno 8 31.36
6 Švejkovská, Sikorová, Berková, Kohoutková Švejkovská, Sikorová, Berková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 31.62
7 Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Jurečková Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Jurečková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.81
8 Manová, Svízelová, Mišunová, Sedlářová Manová, Svízelová, Mišunová, Sedlářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 32.19
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubajurová, Václavíková, Kolčářová, Kuřilová Kubajurová, Václavíková, Kolčářová, Kuřilová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 31.02
2 Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.90
3 Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.61
4 Vojtášková, Hrubá, Gedeonová, Bundilová Vojtášková, Hrubá, Gedeonová, Bundilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 32.87
5 11 Vrbová, Žůrková, Kalčíková, Skopálková Vrbová, Žůrková, Kalčíková, Skopálková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 33.31
6 Chalupová, Křiváková, Benčáková, Maierová Chalupová, Křiváková, Benčáková, Maierová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.74
7 Hwozdecká, Navrátilová, Bráuerová, Černá Hwozdecká, Navrátilová, Bráuerová, Černá TJ UničovTJ Uničov 2 34.24
Bodišová, Mošťková, Popová, Šenkeříková Bodišová, Mošťková, Popová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešlová, Juráková, Bělunková, Huňková Pešlová, Juráková, Bělunková, Huňková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 30.26
2 Škrabalová, Fusková, Fusková, Prášilová Škrabalová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 30.48
3 Káňová, Hlaváčová, Poštulková, Kadlčáková Káňová, Hlaváčová, Poštulková, Kadlčáková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 30.57
4 Vavrušová, Procházková, Tobolová, Polášková Vavrušová, Procházková, Tobolová, Polášková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 30.65
5 Kubajurová, Václavíková, Kolčářová, Kuřilová Kubajurová, Václavíková, Kolčářová, Kuřilová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 31.02
6 Gottvaldová, Gottvaldová, Poláčková, Nollová Gottvaldová, Gottvaldová, Poláčková, Nollová JAC BrnoJAC Brno 8 31.36
7 Švejkovská, Sikorová, Berková, Kohoutková Švejkovská, Sikorová, Berková, Kohoutková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 31.62
8 Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Jurečková Stejskalová, Šafářová, Šinclová, Jurečková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 31.81
9 Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 31.90
10 Manová, Svízelová, Mišunová, Sedlářová Manová, Svízelová, Mišunová, Sedlářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 32.19
11 Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Bürglová, Hrazdirová, Školová, Skařupová Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 32.61
12 Vojtášková, Hrubá, Gedeonová, Bundilová Vojtášková, Hrubá, Gedeonová, Bundilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 32.87
13 11 Vrbová, Žůrková, Kalčíková, Skopálková Vrbová, Žůrková, Kalčíková, Skopálková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 33.31
14 Chalupová, Křiváková, Benčáková, Maierová Chalupová, Křiváková, Benčáková, Maierová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 33.74
15 Hwozdecká, Navrátilová, Bráuerová, Černá Hwozdecká, Navrátilová, Bráuerová, Černá TJ UničovTJ Uničov 2 34.24
Bodišová, Mošťková, Popová, Šenkeříková Bodišová, Mošťková, Popová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNF

4 x 300 m - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ceplý, Neudörfler, Valtr, Stypa Ceplý, Neudörfler, Valtr, Stypa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:49.84
2 Hejčl, Stacke, Markivsky, Zimák Hejčl, Stacke, Markivsky, Zimák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:53.38
3 Kotek, Žlůva, Žlůva, Novák Kotek, Žlůva, Žlůva, Novák AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 3:00.22
Číhal, Tylšar, Stöcker, Kovařčík Číhal, Tylšar, Stöcker, Kovařčík SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.7.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vepřeková, Berková, Štoplová, Škopová Vepřeková, Berková, Štoplová, Škopová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:50.02
2 Káňová, Gruberová, Kadlčáková, Hlaváčová Káňová, Gruberová, Kadlčáková, Hlaváčová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:52.42
3 Kubajurová, Kuřilová, Václavíková, Bartoňová Kubajurová, Kuřilová, Václavíková, Bartoňová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:53.54
4 Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:57.62
5 Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:58.27
6 Rohlová, Vavrušová, Pavlištíková, Tobolová Rohlová, Vavrušová, Pavlištíková, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:02.15
7 10 Valíková, Nováková, Bradová, Bugárová Valíková, Nováková, Bradová, Bugárová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:05.40
8 Vojtášková, Skupieńová, Gedeonová, Hrubá Vojtášková, Skupieńová, Gedeonová, Hrubá AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 3:19.46
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 1.7.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolčářová, Jurošová, Bystřičanová, Ermisová Kolčářová, Jurošová, Bystřičanová, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:12.06
2 Zelinková, Zapletalová, Utěšená, Skácelová Zelinková, Zapletalová, Utěšená, Skácelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:14.38
3 4 Hudečková, Kolenovská, Králová, Holušová Hudečková, Kolenovská, Králová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:15.98
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vepřeková, Berková, Štoplová, Škopová Vepřeková, Berková, Štoplová, Škopová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 2:50.02
2 Káňová, Gruberová, Kadlčáková, Hlaváčová Káňová, Gruberová, Kadlčáková, Hlaváčová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:52.42
3 Kubajurová, Kuřilová, Václavíková, Bartoňová Kubajurová, Kuřilová, Václavíková, Bartoňová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:53.54
4 Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:57.62
5 Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková Seďová, Fojtová, Hajná, Daněčková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 2:58.27
6 Rohlová, Vavrušová, Pavlištíková, Tobolová Rohlová, Vavrušová, Pavlištíková, Tobolová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:02.15
7 10 Valíková, Nováková, Bradová, Bugárová Valíková, Nováková, Bradová, Bugárová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:05.40
8 Kolčářová, Jurošová, Bystřičanová, Ermisová Kolčářová, Jurošová, Bystřičanová, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:12.06
9 Zelinková, Zapletalová, Utěšená, Skácelová Zelinková, Zapletalová, Utěšená, Skácelová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:14.38
10 4 Hudečková, Kolenovská, Králová, Holušová Hudečková, Kolenovská, Králová, Holušová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:15.98
11 Vojtášková, Skupieńová, Gedeonová, Hrubá Vojtášková, Skupieńová, Gedeonová, Hrubá AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 3:19.46

skok vysoký - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,60 1,64 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 10 1.89
2 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 8 1.68
3 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 6 1.68
4 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 5 1.64
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 9 1.64
6= Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4 1.64
6= 2 Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 7 1.64
8 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 1 1.56
9 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3 1.51
10 Prokop SchubertProkop Schubert
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 2 1.41
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,50 1,54 1,58 1,61 1,64 1,67
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 22 1.64
2 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 20 1.54
3 Marie ŠtoplováMarie Štoplová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 19 1.50
4 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18 1.50
5 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 11 1.50
6 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 21 1.50
7= Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 17 1.46
7= Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 16 1.46
9 Michaela BlateckáMichaela Blatecká
JAC BrnoJAC Brno
06 10 1.46
10= Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 15 1.41
10= Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 5 1.41
12 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 14 1.41
13 12 Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 1.41
14 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 3 1.41
15= Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 12 1.36
15= Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 1.36
17 Klára MatyášováKlára Matyášová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 7 1.36
18 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 1.36
19 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 8 1.31
20 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 1 1.31
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 DNS
10 Nikol PavlicováNikol Pavlicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
08 2 NM
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,11 2,31 2,51 2,71 2,91 3,11 3,26 3,41 3,51 3,61 3,71 3,81 3,91 4,01
1 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 3.71
2 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 8 3.71
3 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 7 3.41
4 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 6 3.41
5= Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 5 3.11
5= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 3.11
7 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 2.91
8 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 2 2.71
9 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 2.71
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,10 2,30 2,46 2,56 2,66 2,71 2,76 2,81 2,86
1 Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 14 3.06
2 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 2.71
3 1 Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 9 2.71
4= Anna HrbáčováAnna Hrbáčová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 13 2.66
4= Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 11 2.66
6 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 6 2.66
7 Emma KotzmannováEmma Kotzmannová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 3 2.56
8 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 5 2.56
9 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 4 2.56
10 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 12 2.56
11 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 2 2.46
12 Gabriela PilnáGabriela Pilná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 8 2.46
13 Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 7 2.30
Gabriela MazurováGabriela Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 1 NM
Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 15 NM
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 23 6.65 - 6.65  0,30
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 6.21 - 6.21  -1,00
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 22 6.08 - 6.08  1,20
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 21 5.98 - 5.98  0,50
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 5.61 - 5.61  -0,20
6 Michael JaníkMichael Janík
AK KroměřížAK Kroměříž
06 18 5.58 - 5.58  0,00
7 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 5.33 - 5.33  0,30
8 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 19 5.15 - 5.15  -0,70
9 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 20 5.14 - 5.14  0,20
10 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 17 5.07 - 5.07  0,20
11 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 4.98 - 4.98  0,30
12 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 4.90 - 4.90  -1,00
13 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 10 4.84 - 4.84  0,50
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 15 4.84 - 4.84  0,60
15 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 4.71 - 4.71  1,30
16 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 4.49 - 4.49  0,60
17 9 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 14 4.26 - 4.26  0,70
18 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 4.24 - 4.24  -1,20
19 9 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 4.18 - 4.18  0,30
20 Jakub KuráčJakub Kuráč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 4.14 - 4.14  0,30
21 Aleš HavelkaAleš Havelka
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
09 2 3.45 - 3.45  0,40
22 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.19 - 3.19  -0,50
Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 13 DNS -
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 25 5.37 +2.0 m/s - 5.37  2,00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 29 5.36 +0.7 m/s - 5.36  0,70
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 28 5.25 +0.2 m/s - 5.25  0,20
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 24 5.01 +0.9 m/s - 5.01  0,90
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 23 4.90 +0.7 m/s - 4.90  0,70
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 4.88 +2.0 m/s - 4.88  2,00
7= Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 22 4.69 +0.6 m/s - 4.69  0,60
7= Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 4.69 +0.9 m/s - 4.69  0,90
9 9 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 26 4.65 +0.1 m/s - 4.65  0,10
10= Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 17 4.61 -0.1 m/s - 4.61  -0,10
10= Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 13 4.61 +1.3 m/s - 4.61  1,30
12 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 5 4.60 +1.4 m/s - 4.60  1,40
13 Lucie SkařupováLucie Skařupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 11 4.59 +0.9 m/s - 4.59  0,90
14 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 4.58 +0.1 m/s - 4.58  0,10
15 1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 4.57 -0.9 m/s - 4.57  -0,90
16 Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 10 4.56 -0.5 m/s - 4.56  -0,50
17 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 4.55 +0.1 m/s - 4.55  0,10
18= Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 4.52 +0.8 m/s