Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva

Ostrava - Vítkovice (1. 7. 2021)

skok daleký - Žáci

(čt, 1.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 23 6.65 - 6.65  0,30
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1 6.21 - 6.21  -1,00
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 22 6.08 - 6.08  1,20
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 21 5.98 - 5.98  0,50
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 5.61 - 5.61  -0,20
6 Michael JaníkMichael Janík
AK KroměřížAK Kroměříž
06 18 5.58 - 5.58  0,00
7 Albert PernicaAlbert Pernica
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
08 11 5.33 - 5.33  0,30
8 Nikolas HusNikolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 19 5.15 - 5.15  -0,70
9 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 20 5.14 - 5.14  0,20
10 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 17 5.07 - 5.07  0,20
11 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 4.98 - 4.98  0,30
12 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 8 4.90 - 4.90  -1,00
13 Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 10 4.84 - 4.84  0,50
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 15 4.84 - 4.84  0,60
15 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 4.71 - 4.71  1,30
16 Štěpán KučerkaŠtěpán Kučerka
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 7 4.49 - 4.49  0,60
17 9 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 14 4.26 - 4.26  0,70
18 Josef MalíčekJosef Malíček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 4.24 - 4.24  -1,20
19 9 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 4.18 - 4.18  0,30
20 Jakub KuráčJakub Kuráč
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 3 4.14 - 4.14  0,30
21 Aleš HavelkaAleš Havelka
ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s.
09 2 3.45 - 3.45  0,40
22 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.19 - 3.19  -0,50
Michal VaněkMichal Vaněk
Orel VyškovOrel Vyškov
06 13 DNS
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 1.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 25 5.37 +2.0 m/s - 5.37  2,00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 29 5.36 +0.7 m/s - 5.36  0,70
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 28 5.25 +0.2 m/s - 5.25  0,20
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 24 5.01 +0.9 m/s - 5.01  0,90
5 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 23 4.90 +0.7 m/s - 4.90  0,70
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 4.88 +2.0 m/s - 4.88  2,00
7= Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 22 4.69 +0.6 m/s - 4.69  0,60
7= Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 19 4.69 +0.9 m/s - 4.69  0,90
9 9 Stela TomanováStela Tomanová
Orel VyškovOrel Vyškov
07 26 4.65 +0.1 m/s - 4.65  0,10
10= Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 17 4.61 -0.1 m/s - 4.61  -0,10
10= Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
06 13 4.61 +1.3 m/s - 4.61  1,30
12 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 5 4.60 +1.4 m/s - 4.60  1,40
13 Lucie SkařupováLucie Skařupová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 11 4.59 +0.9 m/s - 4.59  0,90
14 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 4.58 +0.1 m/s - 4.58  0,10
15 1 Markéta SedlářováMarkéta Sedlářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 15 4.57 -0.9 m/s - 4.57  -0,90
16 Klára KolajováKlára Kolajová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 10 4.56 -0.5 m/s - 4.56  -0,50
17 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 4.55 +0.1 m/s - 4.55  0,10
18= Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 20 4.52 +0.8 m/s - 4.52  0,80
18= Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 4.52 +0.7 m/s - 4.52  0,70
20 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 4.50 +0.2 m/s - 4.50  0,20
21 Ema ManováEma Manová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 8 4.49 +1.3 m/s - 4.49  1,30
22 Laura MíčkováLaura Míčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 9 4.37 -0.7 m/s - 4.37  -0,70
23 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 18 4.35 +1.4 m/s - 4.35  1,40
24 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 7 4.31 +0.9 m/s - 4.31  0,90
25= Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3 4.30 +1.4 m/s - 4.30  1,40
25= Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1 4.30 +0.3 m/s - 4.30  0,30
27 Adéla ŠkolováAdéla Školová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 2 4.21 +0.2 m/s - 4.21  0,20
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 DNS
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 27 NM -
Celkem 29 závodníků