Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přátelské utkání AC Čáslav-Speed Brno pro žactvo a přípravku

Čáslav (5. 7. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (po, 5.7.2021 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.78
2 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 08.88
3 Šimon HoferekŠimon Hoferek 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.15
4 Štěpán BáborŠtěpán Bábor 14 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 2 10.73
5 Martin HlavaMartin Hlava 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 5.7.2021 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 09.95
2 František LajsekFrantišek Lajsek 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.06
3 Matouš KrupkaMatouš Krupka 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.10
4 Jakub RezlerJakub Rezler 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 11.37
5 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 5.7.2021 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 10.08
2 Alex TrávníčekAlex Trávníček 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 13 10.52
3 Matyáš RybárMatyáš Rybár 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 10.89
4 Miroslav VondraMiroslav Vondra 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 10.92
5 Jakub RychteckýJakub Rychtecký 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 12 11.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FrimlPetr Friml 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.78
2 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 08.88
3 Pavel RokosPavel Rokos 10 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 09.95
4 Vojta NovotnýVojta Novotný 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 15 10.08
5 Šimon HoferekŠimon Hoferek 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 10.15
6 Alex TrávníčekAlex Trávníček 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 13 10.52
7 Štěpán BáborŠtěpán Bábor 14 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 2 10.73
8 Martin HlavaMartin Hlava 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 10.87
9 Matyáš RybárMatyáš Rybár 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 10.89
10 Miroslav VondraMiroslav Vondra 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 10.92
11 František LajsekFrantišek Lajsek 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.06
12 Matouš KrupkaMatouš Krupka 11 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.10
13 Jakub RychteckýJakub Rychtecký 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 12 11.36
14 Jakub RezlerJakub Rezler 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 11.37
15 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.38

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (po, 5.7.2021 - 16:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MuhlhandlováAnna Muhlhandlová 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 4 10.25
2 Lilien StojanováLilien Stojanová 13 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 6 10.60
3 Veronika MaláVeronika Malá 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 3 11.07
4 Nella RokosováNella Rokosová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.20
5 Zuzana BáborováZuzana Báborová 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 1 11.68
6 Eliška JonováEliška Jonová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 14.13
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 5.7.2021 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adéla UrbanováAdéla Urbanová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 10.60
1= Anna StojanováAnna Stojanová 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 7 10.60
3 Stela UhlířováStela Uhlířová 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 10.76
4 Stela SýkorováStela Sýkorová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.80
5 Anna TicháAnna Tichá 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 12.22
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MuhlhandlováAnna Muhlhandlová 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 4 10.25
2 Lilien StojanováLilien Stojanová 13 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 6 10.60
2 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 10.60
2 Anna StojanováAnna Stojanová 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 7 10.60
5 Stela UhlířováStela Uhlířová 13 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 10.76
6 Stela SýkorováStela Sýkorová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.80
7 Veronika MaláVeronika Malá 11 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 3 11.07
8 Nella RokosováNella Rokosová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.20
9 Zuzana BáborováZuzana Báborová 12 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 1 11.68
10 Anna TicháAnna Tichá 14 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 12.22
11 Eliška JonováEliška Jonová 12 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 14.13

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 5.7.2021 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 20.41
2 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 21.47
3 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.53
4 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 24.72
5 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 26.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 5.7.2021 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 19.54
2 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 20.82
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 21.04
4 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 22.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VonkaAdam Vonka 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 19.54
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 PB 20.41
3 Petr ŠebekPetr Šebek 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 20.82
4 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 21.04
5 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 21.47
6 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.53
7 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 22.57
8 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 24.72
9 Miloš JirovskýMiloš Jirovský 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 26.27

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 5.7.2021 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 20.32
2 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 20.38
3 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 20.58
4 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.23
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 5.7.2021 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 22.03
2 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 22.74
3 Alžběta ChlebkováAlžběta Chlebková 07 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 10 23.28
4 Veronika AnýžováVeronika Anýžová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 23.74
5 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 24.65
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 5.7.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 16 20.29
2 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20 PB 21.89
3 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17 22.14
4 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19 24.85
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 5.7.2021 - 16:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13 PB 20.49
2 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 14 PB 20.62
3 Natálie StuchlíkováNatálie Stuchlíková 06 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 12 22.22
4 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 15 PB 23.05
5 Eliška MazáčováEliška Mazáčová 07 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 11 24.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 16 20.29
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 20.32
3 Hana Viktrorie KlimešováHana Viktrorie Klimešová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 20.38
4 Veronika BöhmováVeronika Böhmová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13 PB 20.49
5 Patricie HolcováPatricie Holcová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 20.58
6 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 14 PB 20.62
7 Anna MičánkováAnna Mičánková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 21.23
8 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 21.63
9 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 20 PB 21.89
10 Dita KobylkováDita Kobylková 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 22.03
11 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 17 22.14
12 Natálie StuchlíkováNatálie Stuchlíková 06 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 12 22.22
13 Petra KojeckáPetra Kojecká 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 PB 22.74
14 Tereza HlavatáTereza Hlavatá 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 15 PB 23.05
15 Alžběta ChlebkováAlžběta Chlebková 07 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 10 23.28
16 Veronika AnýžováVeronika Anýžová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 PB 23.74
17 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 PB 24.65
18 Agáta ŘehořováAgáta Řehořová 07 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19 24.85
19 Eliška MazáčováEliška Mazáčová 07 SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek 11 24.87

600 m - Žáci

(po, 5.7.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon BajerŠimon Bajer 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:43.69
2 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek PB 2:07.29
Celkem 2 závodníků

600 m - Žákyně

(po, 5.7.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:49.50
2 Aneta StříbrskáAneta Stříbrská 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek PB 1:51.91
3 Alena FojtíčkováAlena Fojtíčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek PB 1:55.78
4 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek PB 2:02.49
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 5.7.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch MalýVojtěch Malý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.62 +1.8 m/s  1,80 -
2 Petr ŠebekPetr Šebek
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.53 +1.5 m/s  1,50 -
3 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.50 +0.7 m/s  0,70 -
4 Radek CoufalRadek Coufal
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 4.36 +1.8 m/s  1,80 -
5 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 PB 4.23 +1.5 m/s  1,50 -
6 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 3.85 +1.0 m/s  1,00 -
7 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 2.49 +0.2 m/s  0,20 -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 5.7.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie HolcováPatricie Holcová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 SB 4.47 +1.5 m/s 4.47  1,50 4.47
2 Anna MičánkováAnna Mičánková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.38 +2.0 m/s 4.38  2,00 4.38
3 Veronika BöhmováVeronika Böhmová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 PB 4.34 +1.9 m/s 4.34  1,90 4.34
4 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 SB 4.33 +1.8 m/s 4.33  1,80 4.33
5= Marie MatejováMarie Matejová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.12 +1.5 m/s 4.12  1,50 4.12
5= Dita KobylkováDita Kobylková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 4.12 +1.4 m/s 4.12  1,40 4.12
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(po, 5.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriel HolečekGabriel Holeček
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 PB 3.78 -
2 Petr FrimlPetr Friml
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 PB 3.69
3 Pavel RokosPavel Rokos
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
10 PB 3.23
4 Vojta NovotnýVojta Novotný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
11 PB 2.93 -
5 Šimon HoferekŠimon Hoferek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 2.87 -
6 Martin HlavaMartin Hlava
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 2.84
7 František LajsekFrantišek Lajsek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 2.72 -
8 Jakub RezlerJakub Rezler
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 2.63 -
9 Jakub RychteckýJakub Rychtecký
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
11 PB 2.57 -
10 Alex TrávníčekAlex Trávníček
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
12 PB 2.55 -
11 Matyáš RybárMatyáš Rybár
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 2.52
12 Matouš KrupkaMatouš Krupka
C Čáslav z.s.C Čáslav z.s.
11 PB 2.36 -
13 Miroslav VondraMiroslav Vondra
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 2.03 -
14 Štěpán BáborŠtěpán Bábor
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
14 PB 2.01 -
15 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 1.77
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(po, 5.7.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna MuhlhandlováAnna Muhlhandlová
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
12 PB 2.95
2 Anna StojanováAnna Stojanová
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
11 PB 2.92
3 Lilien StojanováLilien Stojanová
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
13 PB 2.78
4 Veronika MaláVeronika Malá
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
11 PB 2.73
5 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 2.54
6 Nella RokosováNella Rokosová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 2.32
7 Stela UhlířováStela Uhlířová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
13 PB 2.19
8 Zuzana BáborováZuzana Báborová
SK Speed Brno,spolekSK Speed Brno,spolek
12 PB 2.15
9 Stela SýkorováStela Sýkorová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 2.03
10 Anna TicháAnna Tichá
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
14 PB 1.99
11 Eliška JónováEliška Jónová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
12 PB 1.77
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(po, 5.7.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch MalýVojtěch Malý
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
08 PB 10.86
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 PB 10.11
3 Miloš JirovskýMiloš Jirovský
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 07.63
4 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
09 PB 06.60
Celkem 4 závodníků