Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (10. - 11. 7. 2021)

800 m - Ml. žáci

(ne, 11.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:26.39 532.00
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:35.05 439.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:37.59 414.00
4 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 2:39.29 397.00
5 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 2:41.65 375.00
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:54.94 259.00
7 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 3:13.90 128.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 11.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:46.89 496.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 11.7.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:22.34 792.00
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:23.74 773.00
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:27.04 730.00
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 2:43.06 538.00
5 Andrea AusterováAndrea Austerová 05 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 5 2:48.88 475.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 11.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:29.81 695.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21 2:30.90 682.00
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:34.61 636.00
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:34.75 635.00
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:34.79 634.00
6 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:36.70 611.00
7 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22 2:36.86 609.00
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 2:37.39 603.00
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:38.50 590.00
10 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:39.55 578.00
11 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18 2:40.16 571.00
12 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 2:42.58 544.00
13 Kateřina KasparováKateřina Kasparová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:46.45 501.00
14 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20 2:47.46 490.00
15 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:51.38 449.00
16 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 24 2:52.15 441.00
17 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17 2:52.31 440.00
18 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19 2:53.97 423.00
19 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 2:55.95 404.00
20 Mia PeričMia Perič 06 CroatiaCroatia 16 2:56.87 395.00
21 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15 3:00.33 362.00
22 Barbora GonováBarbora Gonová 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 3:01.91 348.00
23 Veronika WalterováVeronika Walterová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 23 3:06.55 307.00
24 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:11.49 266.00
Celkem 24 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 11.7.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 2:42.67 543.00
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:42.72 542.00
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:47.94 485.00
4 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:57.01 393.00
5 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:57.74 386.00
6 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 11 3:00.70 359.00
7 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:02.99 338.00
8 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 3:03.83 330.00
9 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 3:05.45 316.00
10 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 3:27.15 154.00
Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNF
Celkem 11 závodníků