Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

M MaS ve vícebojích všech kategorií

Třinec (10. - 11. 7. 2021)

60 m - Žáci

(ne, 11.7.2021 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 07.67 659.00
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.70 650.00
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 07.80 619.00
4 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.91 586.00
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 07.91 586.00
6 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 07.95 574.00
7 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.23 495.00
8 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 08.26 487.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci

(ne, 11.7.2021 - 13:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert PernicaAlbert Pernica 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 SB 08.17 511.00
2 Jáchym ČernochJáchym Černoch 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 08.21 500.00
3 Dalibor DrdaDalibor Drda 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.55 411.00
4 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.72 369.00
5 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 08.93 320.00
6 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 09.00 304.00
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.06 291.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.7.2021 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.33 749.00
2 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.49 704.00
3 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.72 640.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.75 632.00
5 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.81 616.00
6 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.90 592.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.7.2021 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 605.00
2 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 SB 09.01 564.00
3 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.25 504.00
4 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.37 475.00
5 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.89 359.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.33 749.00
2 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 08.49 704.00
3 Ema ManováEma Manová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.72 640.00
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.75 632.00
5 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.81 616.00
6 Anežka SvízelováAnežka Svízelová 09 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 08.85 605.00
7 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.90 592.00
8 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 SB 09.01 564.00
9 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.25 504.00
10 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 4 09.37 475.00
11 Tina HorákováTina Horáková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.89 359.00