Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody mladší žactvo

Kladno (29. 6. 2021)

skok vysoký - Žáci

(út, 29.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 31 PB 1.51 o o o o o o o o xxx
2 Michal HorkýMichal Horký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 29 PB 1.35 xo o o o xxx
3 Matěj JunekMatěj Junek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 PB 1.35 o o xxo xo xxx
4 Vladimír BartošVladimír Bartoš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 2 PB 1.20 xxo xxx
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Filip SedláčekFilip Sedláček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 30 PB 1.38 o o o o o xo o o xo xxx
2 Jan KohoutJan Kohout
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 11 PB 1.30 o o o o o xo o x
3 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 1 PB 1.20 o xo o o o
4 Jiří HruštičkaJiří Hruštička
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 7 PB 1.05 o o xx
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 PB 1.35 - o o o o xo xxo xxx
2 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 14 PB 1.35 xo o o o o xo xxo xxx
3 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 5 PB 1.30 - xo o xo xo o xxx
4 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 8 PB 1.25 - - - xxo o xxx
5 Jakub LachmanJakub Lachman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 18 PB 1.20 - o o xo xxx
6 Radim ProkešRadim Prokeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 PB 1.20 - o o xxo xxx
7 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 PB 1.15 - o xo xxx
8 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 20 PB 1.15 xo xxo xo xxx
9 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 4 PB 1.05 xo xxx
Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 NM - - - xxx
Václav KolbabaVáclav Kolbaba
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 NM - - - xxx
Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 NM - - - xxx
Jaroslav ŠotJaroslav Šot
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 25 NM - - - xxx
Václav KvapilVáclav Kvapil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 NM - - - xxx
Adam KřížekAdam Křížek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 16 NM - - - xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 29.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 15 PB 1.20 o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 1 PB 1.28 o o xo xxo xxo xxx
2 Venuše ReichlováVenuše Reichlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 26 PB 1.20 o o o xxx
3 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 12 PB 1.20 o xo o x
4 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 3 PB 1.20 o o xxo xxx
5 Berta FikesováBerta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 4 PB 1.15 o o x
6 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 18 PB 1.15 xo xxo xxx
7 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 27 PB 1.10 o xxx
8 Marie MikulíkováMarie Mikulíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 21 PB 1.10 xo xxx
Karla PecháňováKarla Pecháňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 23 NM r
Johana MaškováJohana Mašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 20 NM xxx
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 29.6.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Emma MráčkováEmma Mráčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 22 PB 1.30 - o o o o xxo xxx
2 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 28 PB 1.20 - o o o xxx
3 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 5 PB 1.20 o xxo xxo o xxx
4 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 19 PB 1.20 - o o xo xxx
5= Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 6 PB 1.15 o o o x
5= Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 25 PB 1.15 - o o xxx
7 Erika VosmíkováErika Vosmíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 30 PB 1.15 - xxo o xxx
8 Beata VostrackáBeata Vostracká
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 31 PB 1.15 - xxo xo xxx
9 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 24 PB 1.10 - o xxx
10= Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 11 PB 1.10 - xxo xxx
10= Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 16 PB 1.10 - xxo xxx
12 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 1.10 xo xxo xxx
Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 14 NM - - - xxx
Tereza KamenskáTereza Kamenská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 13 NM - - - xxx
Ella HouškováElla Houšková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 10 NM - - - xxx
Julie HejdukováJulie Hejduková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 9 NM - - - xxx
Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
08 17 NM xxx
Celkem 17 závodníků