Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Břeclav (11. 8. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 11.8.2021 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.41
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.46
3 Adam VašulkaAdam Vašulka 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.52
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.53
5 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.74
6 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.81
7 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.94
8 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.35
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.8.2021 - 17:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.71
2 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 07.84
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 07.95
4 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.96
5 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.23
6 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.31
7 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.68
8 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.81
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.41
2 Jakub HalášekJakub Halášek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.46
3 Adam VašulkaAdam Vašulka 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 07.52
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.53
5 Richard BřezovičRichard Březovič 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.71
6 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 07.74
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.81
8 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 07.84
9 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.94
10 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 07.95
11 Michal SlezákMichal Slezák 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 07.96
12 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 08.23
13 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.31
14 Zdeněk RychlovskýZdeněk Rychlovský 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.35
15 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.68
16 Vít KrůzaVít Krůza 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.81

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 11.8.2021 - 17:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85
2 2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.97
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.13
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.36
5 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.75
6 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.8.2021 - 17:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.40
2 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.73
3 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.05
4 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.05
5 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.15
6 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.22
7 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 11.8.2021 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.08
2 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.11
3 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 09.13
4 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.30
5 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 09.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.85
2 2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 07.97
3 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.13
4 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.36
5 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 08.40
6 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.73
7 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.75
8 Kateřina VaňatkováKateřina Vaňatková 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.87
9 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.05
9 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.05
11 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 09.08
12 Julie RýparováJulie Rýparová 10 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.11
13 Lucie KošuličováLucie Košuličová 10 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 4 09.13
14 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.15
15 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.22
16 Anna LisoňováAnna Lisoňová 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.30
17 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.33
18 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 10 Atletika 4All Valtice z.s.Atletika 4All Valtice z.s. 6 09.60

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.16
2 Matěj PešlMatěj Pešl 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.06
3 Emil SavelsEmil Savels 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.57
4 Vít JadrnýVít Jadrný 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.88
5 Jakub LukešJakub Lukeš 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.53
6 Michal VlasákMichal Vlasák 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MikulecTobiáš Mikulec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.09
2 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.14
3 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.61
4 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.12
5 Tomáš NovákTomáš Novák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.15
6 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.41
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver JaníkOliver Janík 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.76
2 Dalibor BuchtaDalibor Buchta 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.22
3 Henry Dvořák ChibunduHenry Dvořák Chibundu 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.22
4 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68
5 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.07
6 Matěj PavláčekMatěj Pavláček 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.45
7 Jakub LétalJakub Létal 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.56
8 Ivo MikulecIvo Mikulec 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.57
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ValentaMichal Valenta 08 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.16
2 Oliver JaníkOliver Janík 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.76
3 Matěj PešlMatěj Pešl 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.06
4 Dalibor BuchtaDalibor Buchta 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.22
4 Henry Dvořák ChibunduHenry Dvořák Chibundu 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.22
6 Emil SavelsEmil Savels 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.57
7 Vít JadrnýVít Jadrný 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.88
8 Tobiáš MikulecTobiáš Mikulec 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.09
9 Sebastian ŠálekSebastian Šálek 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.14
10 Jakub LukešJakub Lukeš 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.53
11 Michal VlasákMichal Vlasák 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.60
12 Lukáš PešlLukáš Pešl 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.61
13 Martin JanoušekMartin Janoušek 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.68
14 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.07
15 Matěj DohnálekMatěj Dohnálek 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.12
16 Tomáš NovákTomáš Novák 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.15
17 Matěj PavláčekMatěj Pavláček 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.45
18 Jakub LétalJakub Létal 15 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.56
19 Ivo MikulecIvo Mikulec 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.57
20 Filip PerútkaFilip Perútka 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.41

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.46
2 Tamara MankTamara Mank 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.72
3 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.34
4 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.44
5 Alice JanouškováAlice Janoušková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.82
6 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.84
7 Nina WolgemuthováNina Wolgemuthová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.62
8 Laura KratochvílováLaura Kratochvílová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.98
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.13
2 Eliška PavláčkováEliška Pavláčková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.11
3 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.70
4 Eva SavelsEva Savels 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.49
5 Sofie PeterkováSofie Peterková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
6 Agáta StružkováAgáta Stružková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára KratochvílováSára Kratochvílová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.77
2 Michaela FrýdkováMichaela Frýdková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.31
3 Tereza LétalováTereza Létalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.53
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.56
5 Adéla JadrnáAdéla Jadrná 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.65
6 Valentina WolbertováValentina Wolbertová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.23
7 Tina PeterkováTina Peterková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.98
8 Nikol TrechováNikol Trechová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.90
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 11.8.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.23
2 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.50
3 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.50
4 Dorota TěšitelováDorota Těšitelová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.67
5 Lucie DohnálkováLucie Dohnálková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.87
6 Darina PoláškováDarina Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.83
7 Julie ProksováJulie Proksová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.09
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníkováVeronika Janíková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.46
2 Tamara MankTamara Mank 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.72
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.13
4 Hana ValentováHana Valentová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 10.34
5 Tereza NetopilováTereza Netopilová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10.44
6 Sára KratochvílováSára Kratochvílová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.77
7 Alice JanouškováAlice Janoušková 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 10.82
8 Eliška ŠuldesováEliška Šuldesová 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 10.84
9 Eliška PavláčkováEliška Pavláčková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.11
10 Michaela FrýdkováMichaela Frýdková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 11.31
11 Tereza LétalováTereza Létalová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 11.53
12 Nikol PoláškováNikol Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 11.56
13 Nina WolgemuthováNina Wolgemuthová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 11.62
14 Adéla JadrnáAdéla Jadrná 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.65
15 Viktorie PrnkováViktorie Prnková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.70
16 Laura KratochvílováLaura Kratochvílová 10 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.98
17 Valentina WolbertováValentina Wolbertová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.23
17 Sofie ŠimkováSofie Šimková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.23
19 Eva SavelsEva Savels 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 12.49
20 Adriana DřímalováAdriana Dřímalová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.50
20 Lucie Ella LukešováLucie Ella Lukešová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.50
22 Dorota TěšitelováDorota Těšitelová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.67
23 Lucie DohnálkováLucie Dohnálková 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.87
24 Tina PeterkováTina Peterková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.98
25 Sofie PeterkováSofie Peterková 11 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.02
26 Agáta StružkováAgáta Stružková 12 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 13.36
27 Darina PoláškováDarina Polášková 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.83
28 Nikol TrechováNikol Trechová 13 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 14.90
29 Julie ProksováJulie Proksová 14 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 15.09