Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Moravskotřebovské víceboje

Moravská Třebová (25. 9. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.53
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.79
3 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.29
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 07.14
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.25
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.62
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.66
5 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.87
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.37
2 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.44
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.56
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.69
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.77
2 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.84
3 Martin JelenMartin Jelen 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.18
4 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.26
5 František PetroušFrantišek Petrouš 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.91
6 Jan MalýJan Malý 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.25
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.46
2 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 07.69
3 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84
4 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.23
5 Matěj KrajčiMatěj Krajči 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.43
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.85
2 Jindřich PrchalJindřich Prchal 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.25
3 Dominik NovákDominik Novák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.53
4 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.55
5 Milan DvořáčekMilan Dvořáček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.68
6 Pavel SoušekPavel Soušek 79 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 07.94
2 Jiří HorákJiří Horák 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.39
3 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.64
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.92
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 10.68
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.72
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 07.91
3 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.97
4 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.31
5 Jan TichýJan Tichý 85 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.51
6 Václav IštvánekVáclav Ištvánek 81 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 08.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 08.62
2 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.68
3 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.84
4 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.06
5 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10.61
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 07.87
2 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 07.95
3 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.16
4 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 08.17
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.50
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 25.9.2021) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.01
2 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.10
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.37
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.85
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KlementováŠárka Klementová 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.23
4 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.91
2= Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
2= Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.49
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.65
2 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
3 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.24
4 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.32
5 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.62
2 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.63
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08.64
4 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.77
5 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 08.83
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.21
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 08.02
2 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.34
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
5 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.03
1= Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 09.03
3 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.24
4 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.27
5 Zuzana HouserováZuzana Houserová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.83
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.25
2 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.49
3 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.23
4 Vilém KotekVilém Kotek 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.57
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MlčochŠimon Mlčoch 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.43
2 Martin PálkaMartin Pálka 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.94
3 Matěj MrštnýMatěj Mrštný 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.02
4 Filip HoráčekFilip Horáček 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.52
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BelejMatyáš Belej 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.84
2 Michal PospíšilMichal Pospíšil 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.10
3 Jakub KvapilJakub Kvapil 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.48
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HažvováEma Hažvová 14 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.86
2 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová 14 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.39
3 Eliška JandejskováEliška Jandejsková 14 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 12.55
4 Kateřina KaškováKateřina Kašková 14 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.90
5 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová 18 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 17.97
6 Ema KaškováEma Kašková 17 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 20.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liliana MergancováLiliana Mergancová 15 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.47
2 Veronika NývltováVeronika Nývltová 14 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.93
3 Linda PálkováLinda Pálková 16 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.85
4 Nikol MrštnáNikol Mrštná 14 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.71
5 Mariana DrchalováMariana Drchalová 16 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 16.25
6 Liliana DrchalováLiliana Drchalová 18 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.50
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HavlíčkováEma Havlíčková 14 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.16
2 Jolana KolářováJolana Kolářová 15 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.84
3 Tereza MalachováTereza Malachová 15 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14.43
4 Maya KozákováMaya Kozáková 17 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 18.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 09.07
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.14
3 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.53
4 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.01
5 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.84
2 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.43
3 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.89
4 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.06
5 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.40
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NývltováTereza Nývltová 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.47
2 Šárka MenclováŠárka Menclová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.57
3 Barbora JežováBarbora Ježová 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.65
4 Klára HoráčkováKlára Horáčková 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11.94
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2021) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura LustykováLaura Lustyková 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 09.84
2 Helena GalováHelena Galová 12 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.49
3 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 10.84
4 Magdaléna HorákováMagdaléna Horáková 13 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 12.42
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 23.30
2 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 25.03
3 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 26.59
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 22.41
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.98
3 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 26.93
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.78
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.96
Celkem 2 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.50
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.66
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.63
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.62
2 Martin JelenMartin Jelen 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 26.96
3 František PetroušFrantišek Petrouš 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 29.97
4 Jan MalýJan Malý 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 32.53
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.97
2 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 24.70
3 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26.23
4 Matěj KrajčiMatěj Krajči 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 28.37
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 25.32
2 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 26.70
3 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 27.58
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.41
2 Dominik NovákDominik Novák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.95
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 29.04
4 Milan DvořáčekMilan Dvořáček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 30.21
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HorákJiří Horák 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27.66
2 Václav IštvánekVáclav Ištvánek 81 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 31.30
3 Pavel SoušekPavel Soušek 79 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 34.13
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 25.85
2 Jindřich PrchalJindřich Prchal 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.95
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 24.65
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 25.89
3 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.34
4 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 26.60
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.82
2 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 29.21
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 38.92
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:56.62
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2:00.19
3 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:32.57
4 Vilém KotekVilém Kotek 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:52.19
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 1:50.21
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:50.91
3 Stella MarečkováStella Marečková 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1:52.44
4 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1:54.56
5 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:05.76
6 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:08.38
7 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:08.84
8 Nela SkalickáNela Skalická 11 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2:12.62
9 Žofie MergancováŽofie Mergancová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:21.00
10 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:26.64
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:32.67
2 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:37.32
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 3:01.81
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:16.98
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:33.05
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.39
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:36.32
4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.47
5 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:37.92
6 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.48
7 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.03
8 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2:41.48
9 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:42.44
10 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:42.68
11 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2:42.81
12 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:43.25
13 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:44.19
14 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:44.26
15 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:45.03
16 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:49.65
17 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:50.49
18 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:52.14
19 Kateřina StarkováKateřina Starková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.44
20 Šárka KlementováŠárka Klementová 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2:56.45
Celkem 20 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:35.86
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2:36.26
3 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2:44.11
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:58.50
5 Zuzana HouserováZuzana Houserová 08 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4:20.32
Celkem 5 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:58.87
2 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:59.27
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:12.99
4 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:13.21
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:15.90
6 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:16.41
7 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:19.29
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3:21.55
9 Marek NovotnýMarek Novotný 03 AC PardubiceAC Pardubice 3:24.70
10 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:34.09
11 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:37.98
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:14.84
2 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:17.99
3 Marek MalitsMarek Malits 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3:18.30
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:21.05
7 Martin JelenMartin Jelen 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:24.43
8 Jan LazarJan Lazar 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:25.10
9 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:26.18
10 František PetroušFrantišek Petrouš 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:27.97
11 Jan MalýJan Malý 93 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:50.26
5= Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:21.33
5= Matěj KrajčiMatěj Krajči 04 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:21.33
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2:58.40
2 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:04.85
3 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:07.58
4 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:14.37
5 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:25.45
6 Jiří HorákJiří Horák 72 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:28.98
7 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:32.40
8 Jindřich PrchalJindřich Prchal 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:38.59
9 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3:39.65
10 Dominik NovákDominik Novák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:39.89
11 Václav IštvánekVáclav Ištvánek 81 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:59.49
12 Pavel SoušekPavel Soušek 79 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3:59.77
13 Milan DvořáčekMilan Dvořáček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:08.59
14 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 81 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:10.12
15 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:15.33
16 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5:50.36
Celkem 16 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:02.28
2 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3:02.59
3 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:05.72
4 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3:15.54
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:29.43
6 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3:31.88
7 Lukáš GrulichLukáš Grulich 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:40.72
8 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:58.59
9 Lukáš JechaLukáš Jecha 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4:31.11
10 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5:01.35
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 25.9.2021) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.16
2 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 09.20
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 12.16
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.22
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 11.58
2 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 12.29
3 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 12.45
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.75
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.95
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.90
3 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 1.85
4 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 1.80
11 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1.60
5= Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 1.75
5= Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 1.75
5= Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 1.75
5= Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 1.75
9= Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1.65
9= Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 1.65
Celkem 11 závodníků
Skupina B (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Josef HorákJosef Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.70
6 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.60
7 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 1.55
8 František PetroušFrantišek Petrouš
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
93 1.45
9 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 1.40
10 Matěj KrajčiMatěj Krajči
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
04 1.30
1= Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 1.80
1= Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 1.80
4= Martin JelenMartin Jelen
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
95 1.65
4= Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.65
Celkem 10 závodníků
Skupina C (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
72 1.75
4 Jindřich PrchalJindřich Prchal
AC Praha 1890AC Praha 1890
80 1.55
10 Dominik NovákDominik Novák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
87 1.40
13 Milan DvořáčekMilan Dvořáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 1.20
11= Pavel SoušekPavel Soušek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
79 1.35
11= Václav IštvánekVáclav Ištvánek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
81 1.35
2= Miroslav VinklerMiroslav Vinkler
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
80 1.65
2= Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1.65
5= Martin HrstkaMartin Hrstka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
89 1.50
5= Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
79 1.50
7= Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 1.45
7= Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 1.45
7= Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 1.45
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.50
9 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.20
10 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1.05
1= Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 1.55
1= Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1.55
4= Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.40
4= Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 1.40
6= Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.35
6= Martin GregorMartin Gregor
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.35
6= Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1.35
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.65
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.60
5 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1.40
20 Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 1.15
15= Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.25
15= Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.25
15= Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.25
18= Šárka KlementováŠárka Klementová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
00 1.20
18= Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.20
3= Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.50
3= Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.50
6= Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 1.35
6= Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.35
6= Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 1.35
9= Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 1.30
9= Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 1.30
9= Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.30
9= Erika MusilováErika Musilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 1.30
9= Nicole BeauchampNicole Beauchamp
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1.30
9= Kateřina StarkováKateřina Starková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 1.30
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Muži (Skupina)

Skupina A (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.98
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.66
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.58
4 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.48
5 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.41
6 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.28
7 Jan LepeškaJan Lepeška
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
00 6.26
8 Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
88 6.11
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.09
10 Peter SamuelisPeter Samuelis
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 5.74
11 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
03 5.70
12 Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.54
Celkem 12 závodníků
Skupina B (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 6.59
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 6.04
3 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 5.89
4 Josef HorákJosef Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 5.75
5 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5.63
6 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5.33
7 Martin JelenMartin Jelen
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
95 5.29
8 František PetroušFrantišek Petrouš
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
93 4.66
9 Matěj KrajčiMatěj Krajči
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
04 4.64
10 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 4.45
11 Jan MalýJan Malý
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
93 3.81
Celkem 11 závodníků
Skupina C (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
80 5.65
2 Jindřich PrchalJindřich Prchal
AC Praha 1890AC Praha 1890
80 5.39
3 Martin HrstkaMartin Hrstka
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
89 5.37
4 Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 5.31
5 Ondřej DoležalOndřej Doležal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
79 5.24
6 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 5.20
7 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 5.09
8 Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
72 5.01
9 Dominik NovákDominik Novák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
87 4.70
10 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 4.60
11 Jan TichýJan Tichý
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
85 4.51
12 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.25
13 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
72 4.11
14 Václav IštvánekVáclav Ištvánek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
81 4.04
15 Milan DvořáčekMilan Dvořáček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 3.88
16 Pavel SoušekPavel Soušek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
79 3.51
17 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.33
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 5.33
2 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 5.27
3 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 5.11
4 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 4.95
5 Martin GregorMartin Gregor
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4.89
6 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4.67
7 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4.27
8 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4.25
9 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 3.23
10 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 2.71
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3.84
3 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 3.85
2 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5.01
1 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 5.20
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.34
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.25
3 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 4.80
4 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4.67
5 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 4.64
8 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.54
9 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4.38
10 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 4.30
11 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4.29
12 Nicole BeauchampNicole Beauchamp
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4.10
15 Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.96
16 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.86
17 Kateřina StarkováKateřina Starková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 3.85
18 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 3.74
19 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3.69
20 Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 3.48
13= Šárka KlementováŠárka Klementová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
00 4.09
13= Erika MusilováErika Musilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 4.09
6= Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 4.58
6= Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 4.58
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Zuzana HouserováZuzana Houserová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
08 3.53
4 Barbora UhříkováBarbora Uhříková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
08 3.71
3 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 3.74
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 3.85
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 4.42
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 3.66
2 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 3.59
3 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 2.76
4 Vilém KotekVilém Kotek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
11 2.30
Celkem 4 závodníků
Skupina 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MlčochŠimon Mlčoch
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.44
2 Matyáš BelejMatyáš Belej
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.18
3 Matěj MrštnýMatěj Mrštný
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.09
4 Michal PospíšilMichal Pospíšil
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 3.07
5 Martin PálkaMartin Pálka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.80
6 Filip HoráčekFilip Horáček
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.73
7 Jakub KvapilJakub Kvapil
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.67
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 4.51
2 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 4.29
3 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 4.11
4 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 3.82
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 3.56
6 Anna KrňávkováAnna Krňávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 3.38
7 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.37
8 Nela SkalickáNela Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 3.30
9 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 3.23
10 Karolína LukášováKarolína Lukášová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 2.89
Celkem 10 závodníků
Skupina 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 3.60
2 Tereza NývltováTereza Nývltová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.44
3 Barbora JežováBarbora Ježová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.40
4 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 3.30
5 Helena GalováHelena Galová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 3.17
6 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.85
7 Klára HoráčkováKlára Horáčková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.56
8 Magdaléna HorákováMagdaléna Horáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 2.46
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11.57
2 Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 08.82
3 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 07.54
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 09.33
2 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 07.97
3 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 07.20
4 Nicole BeauchampNicole Beauchamp
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 06.99
5 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 06.70
6 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 06.48
7 Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 06.34
8 Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 06.05
9 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 05.59
10 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 05.39
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 13.07
2 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 10.62
3 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 09.05
4 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 08.82
5 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 07.73
8 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 07.33
9 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 07.31
10 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 06.05
6= Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 07.71
6= Martin GregorMartin Gregor
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 07.71
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 10.10
2 Matěj KrajčiMatěj Krajči
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
04 08.78
3 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 08.12
4 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 07.95
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 25.62
2 Matěj KrajčiMatěj Krajči
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
04 20.69
3 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 20.57
4 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 17.13
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 31.15
2 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 25.22
3 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 22.66
4 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 20.97
5 Gabriela KáškováGabriela Kášková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 15.61
6 Elena Marie PreislerováElena Marie Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
06 15.49
7 Nicole BeauchampNicole Beauchamp
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 14.00
8 Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13.97
9 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13.90
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 37.61
2 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 36.13
3 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
07 33.39
4 Martin GregorMartin Gregor
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 30.98
5 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 29.01
6 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 24.35
7 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 20.17
8 Jonáš ČervenýJonáš Červený
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 19.17
9 Jakub ZátopekJakub Zátopek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 17.30
10 Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 16.41
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka KlementováŠárka Klementová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
00 33.28
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 32.53
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 31.30
4 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 30.40
5 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 25.51
6 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 24.88
7 Kateřina StarkováKateřina Starková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 23.24
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 21.43
9= Erika MusilováErika Musilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
91 18.60
9= Natálie KosařováNatálie Kosařová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
04 18.60
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalitsMarek Malits
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.Atletický klub Ludvíka Daňk...
04 30.41
2 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 28.76
3 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 26.80
4 Matěj KrajčiMatěj Krajči
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
04 26.20
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 34.76
3 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
08 44.08
2 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 46.41
1 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 51.74
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
5 Michaela PálkováMichaela Pálková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
09 21.48
4 Barbora UhříkováBarbora Uhříková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
08 24.03
3 Zuzana HouserováZuzana Houserová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
08 30.85
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 36.32
1 Elen KoubováElen Koubová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
09 39.52
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 38.41
2 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 33.68
3 Jonáš DobrovskýJonáš Dobrovský
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 22.78
4 Vilém KotekVilém Kotek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
11 18.91
Celkem 4 závodníků
Skupina 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon MlčochŠimon Mlčoch
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 26.86
2 Matyáš BelejMatyáš Belej
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 23.16
3 Matěj MrštnýMatěj Mrštný
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 21.56
4 Martin PálkaMartin Pálka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 18.90
5 Michal PospíšilMichal Pospíšil
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 15.83
6 Jakub KvapilJakub Kvapil
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 11.92
7 Filip HoráčekFilip Horáček
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 11.36
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema HažvováEma Hažvová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
14 13.51
2 Ema HavlíčkováEma Havlíčková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
14 12.43
3 Viola Žofie PreislerováViola Žofie Preislerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
14 11.12
4 Eliška JandejskováEliška Jandejsková
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
14 10.26
5 Liliana MergancováLiliana Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
15 07.26
6 Veronika NývltováVeronika Nývltová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
14 06.91
7 Jolana KolářováJolana Kolářová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
15 06.80
8 Tereza MalachováTereza Malachová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
15 06.41
9 Kateřina KaškováKateřina Kašková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
14 06.25
10 Nikol MrštnáNikol Mrštná
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
14 05.77
11 Linda PálkováLinda Pálková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
16 05.31
12 Mariana DrchalováMariana Drchalová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
16 05.13
13 Maya KozákováMaya Kozáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
17 03.47
14 Adéla KotroušováAdéla Kotroušová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
18 03.38
15 Ema KaškováEma Kašková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
17 02.87
16 Liliana DrchalováLiliana Drchalová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
18 01.80
17 Bibiana DrchalováBibiana Drchalová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
20 00.63
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 1 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 45.58
2 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 44.14
3 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 35.48
4 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 35.35
5 Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
11 32.30
6 Karolína LukášováKarolína Lukášová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 29.63
7 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 27.11
8 Anna KrňávkováAnna Krňávková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
10 26.44
9 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 25.48
10 Nela SkalickáNela Skalická
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
11 22.93
Celkem 10 závodníků
Skupina 2 (so, 25.9.2021) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 26.13
2 Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
13 23.31
3 Barbora JežováBarbora Ježová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 20.50
4 Tereza NývltováTereza Nývltová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 18.65
5 Helena GalováHelena Galová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
12 16.91
6 Laura LustykováLaura Lustyková
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 15.62
7 Magdaléna HorákováMagdaléna Horáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 09.66
8 Klára HoráčkováKlára Horáčková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
13 01.65
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
4 Tomáš MolnarTomáš Molnar 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0715
3 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 1080
2 Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2375
1 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2413
Celkem 4 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
4 Michaela PálkováMichaela Pálková 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1360
3 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1839
2 Agáta Nela PreislerováAgáta Nela Preislerová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2022
1 Elen KoubováElen Koubová 09 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.Atletický klub ISCAREX Česk... 2381
Celkem 4 závodníků