Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Kolína

Kolín (18. 8. 2021)
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2544
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2480
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2159
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1848
5 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1649
6 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1521
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1270
8 David DientsbierDavid Dientsbier 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0890
Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 14 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2847
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2500
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2289
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2266
5 Lara WagnerLara Wagner 06 DJK IngolstadtDJK Ingolstadt 2199
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2172
7 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2102
8 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2095
9 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2064
10 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2022
11 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2008
12 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1970
13 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1871
14 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1815
15 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1774
16 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1764
17 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1694
18 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1648
19 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1580
20 Adéla DuškováAdéla Dušková 09 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1488
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. DNF
Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. DNF
Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNF
Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNF
Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 27 závodníků