Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva Středočeského kraje, sk. A

Slaný (27. 8. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 27.8.2021 - 16:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.24
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.80
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.04
4 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.05
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.15
6 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 27.8.2021 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.60
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.81
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 07.88
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.03
5 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.08
6 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.24
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.60
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.80
4 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.81
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 PB 07.88
6 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 08.03
7 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.04
8 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.05
9 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.08
10 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.15
10 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.15
12 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.48

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.27 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.54 9.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 07.85 8.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.90 7.00
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.97 6.00
Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 SB 08.07 4.00
2 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.27 3.00
3= Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.32 1.50
3= Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.32 1.50
5 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.38
6 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 08.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 27.8.2021 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.51
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 09.18
4 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (pá, 27.8.2021 - 16:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.23
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.38
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.40
4 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.87
5 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.90
6 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 10.60
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 27.8.2021 - 16:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.49
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.50
3 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.72
4 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.89
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.98
MS Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.23
2 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.38
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 08.40
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.49
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.50
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.51
7 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 08.72
8 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.76
9 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.87
10 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.89
11 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 08.90
12 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.98
13 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 09.18
14 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.23
15 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.70
16 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 10.60

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 27.8.2021 - 17:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 08.20 11.00
2 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 SB 08.37 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.47 8.00
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.52 7.00
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 SB 08.58 6.00
6 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 08.86 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 27.8.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 SB 08.85 4.00
2 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 08.86 3.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.89 2.00
4 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.07 1.00
5 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.32
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.76
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 17.31 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.10 9.00
3 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.94 7.00
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.23 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.98 6.00
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.48 2.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.62 1.00
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.65
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 19.21 5.00
2 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.37 3.00
3 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.02
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.12
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 18.82 8.00
2 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.62
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.64
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.06
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.61
2 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.17
3 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.42
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 17.31 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.10 9.00
3 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 18.82 8.00
4 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.94 7.00
5 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 18.98 6.00
6 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 19.21 5.00
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 19.23 4.00
8 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.37 3.00
9 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.48 2.00
10 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.62 1.00
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 19.65
12 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 20.02
13 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.12
14 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 20.61
15 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.62
16 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.64
17 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.06
18 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.17
19 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.42

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.08 11.00
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.20
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 20.84 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.37
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.71 8.00
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.12 4.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.81 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.66 9.00
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.08 5.00
3 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 21.84
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.76 3.00
2 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.13
3 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.50
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.85 6.00
2 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.40
3 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 24.07
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (pá, 27.8.2021 - 18:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.80 2.00
2 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.07
3 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.23
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.08 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 20.20
3 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.37
4 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.66 9.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 20.71 8.00
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 20.84 7.00
7 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 20.85 6.00
8 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.08 5.00
9 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 21.12 4.00
10 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 21.76 3.00
11 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.80 2.00
12 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 21.81 1.00
13 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 21.84
14 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 22.13
15 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.50
16 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.07
17 Anna DražanováAnna Dražanová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 23.23
18 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.40
19 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 24.07

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 41.04 8.00
2 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 41.99 6.00
3 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 42.46 4.00
4 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.14 3.00
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 43.49 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 39.54 11.00
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 40.91 9.00
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 41.57 7.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 42.42 5.00
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 48.82 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 39.54 11.00
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 40.91 9.00
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 41.04 8.00
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 41.57 7.00
5 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 41.99 6.00
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 42.42 5.00
7 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 42.46 4.00
8 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.14 3.00
9 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 43.49 2.00
10 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 48.82 1.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.19 11.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 45.19 9.00
3 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 47.54 8.00
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 47.90 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 49.03 6.00
MS Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 49.91
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 52.10 5.00
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 53.52 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.19 11.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 45.19 9.00
3 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 47.54 8.00
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 47.90 7.00
5 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 49.03 6.00
6 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 49.91
7 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 52.10 5.00
8 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 53.52 4.00

800 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 2:24.48 11.00
2 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 2:29.43 9.00
3 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 2:39.91 8.00
4 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:46.45 7.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:42.22 11.00
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 2:46.30 9.00
3 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 2:46.31 8.00
4 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 2:47.82 7.00
5 Nikola LevencováNikola Levencová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 3:24.60 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 4:45.44 11.00
2 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 4:47.09 9.00
3 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 4:57.54 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 5:25.05 11.00
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 5:26.02 9.00
3 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:34.24 8.00
4 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:41.03 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 14.56 11.00
2 Kristian BehenskýKristian Behenský 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 14.86 9.00
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.66 8.00
4 Vít NovákVít Novák 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 16.31 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 17.75 9.00
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 17.95 8.00
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 17.99 6.00
4 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 18.28 5.00
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 19.84 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.01 11.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 17.96 7.00
3 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.45 4.00
4 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.55 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.01 11.00
2 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 17.75 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 17.95 8.00
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 17.96 7.00
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 PB 17.99 6.00
6 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 18.28 5.00
7 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.45 4.00
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 19.84 3.00
9 Vendula PetřinováVendula Petřinová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 21.55 2.00

200 m překážek (0.76) - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 31.62 11.00
2 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 43.37 9.00
Celkem 2 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 33.19 9.00
2 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 34.00 8.00
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 34.72 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 32.44 11.00
2 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 36.36 6.00
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 SB 37.81 5.00
4 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 39.86 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 32.44 11.00
2 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 33.19 9.00
3 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 34.00 8.00
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 34.72 7.00
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 36.36 6.00
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 SB 37.81 5.00
7 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 39.86 4.00

4 x 60 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herbs, Mráček, Novák, Šašek Herbs, Mráček, Novák, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 29.75 11.00
2 Pastrňák, Najman, Charvát, Beneš Pastrňák, Najman, Charvát, Beneš A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 31.31 9.00
Hanč, Hlaváč, Koukal, Mullen Hanč, Hlaváč, Koukal, Mullen ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Preti, Pavlíčková, Hassmannová, Červinková Preti, Pavlíčková, Hassmannová, Červinková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.21 11.00
2 Dražanová, Fialová, Průšová, Vašková Dražanová, Fialová, Průšová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 33.85 9.00
3 Hanley, Lustigová, Marcová, Straková Hanley, Lustigová, Marcová, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 34.04 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Majtaníková, Šebestová, Korbelová, Fišková Majtaníková, Šebestová, Korbelová, Fišková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 34.03 8.00
2 Badinová, Bodmas, Plochová, Plochová Badinová, Bodmas, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 34.66 6.00
3 Bramborová, Nejedlá, Pokorná, Petřinová Bramborová, Nejedlá, Pokorná, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.12 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Preti, Pavlíčková, Hassmannová, Červinková Preti, Pavlíčková, Hassmannová, Červinková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 32.21 11.00
2 Dražanová, Fialová, Průšová, Vašková Dražanová, Fialová, Průšová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 33.85 9.00
3 Majtaníková, Šebestová, Korbelová, Fišková Majtaníková, Šebestová, Korbelová, Fišková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 34.03 8.00
4 Hanley, Lustigová, Marcová, Straková Hanley, Lustigová, Marcová, Straková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 34.04 7.00
5 Badinová, Bodmas, Plochová, Plochová Badinová, Bodmas, Plochová, Plochová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 34.66 6.00
6 Bramborová, Nejedlá, Pokorná, Petřinová Bramborová, Nejedlá, Pokorná, Petřinová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.12 5.00

skok vysoký - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,70 Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 PB 1.66 - - - o o xo o xo o o xo xxx 11.00
2 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 1.63 - - - o - o - o - xo xxx 9.00
3 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 1.51 o o o o o o xxx 8.00
4 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 2 SB 1.40 - o o xxx 7.00
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 SB 1.40 xo xo xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,47 Body
1 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 1.43 o o o o o xo xxx 11.00
2 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 1.40 - - - o o xxx 9.00
3 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1 PB 1.35 o o xo xxo xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 2 PB 3.20 - - - - - - - - - - - - o - xo xxx 11.00
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 1 2.60 - - - - - o - o xo xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 Body
1 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 2.20 xo - o o xo xxx 11.00
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 2.10 o o o o xxx 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 1.90 xo o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 PB 5.66 +0.6 m/s 5.44 5.66  0,60 5.42 5.66 5.04 - 5.08 11.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 10 5.54 -0.5 m/s x 5.54  -0,50 5.46 5.54 x 4.20 3.53 9.00
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 11 5.44 +0.3 m/s x 5.44  0,30 x 5.44 x 5.20 x 8.00
4 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 PB 5.19 +1.0 m/s 5.19  1,00 4.99 4.59 5.19 4.70 4.69 4.72 7.00
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 8 5.07 +0.0 m/s 5.07  0,00 4.73 4.75 5.07 4.83 4.87 4.95 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3 SB 4.98 +0.0 m/s x x 4.98  0,00 4.98 3.63 3.92 4.05 5.00
7 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 5 PB 4.80 +1.4 m/s 4.80  1,40 4.53 4.46 4.80 4.25 4.65 4.43 4.00
8 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 4.72 +0.0 m/s 4.65 4.68 4.72  0,00 4.72 - - 4.36 3.00
9 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 2 PB 4.72 +1.0 m/s x 4.72  1,00 4.67 4.72 2.00
10 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1 PB 4.47 +0.2 m/s x 4.47  0,20 4.14 4.47 1.00
11 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 4.20 +0.0 m/s x x 4.20  0,00 4.20
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 11 PB 4.88 +0.0 m/s 3.74 4.46 4.60 4.60 x 4.88  0,00 4.58 11.00
MS Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 14 4.73 +0.1 m/s 4.35 4.73  0,10 x 4.73
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 15 4.62 -0.2 m/s 4.16 4.28 4.45 4.45 4.62  -0,20 4.12 4.51 9.00
4 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 9 4.55 +0.9 m/s x 3.27 4.55  0,90 4.55 4.43 4.46 4.45 8.00
5 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 12 4.50 +1.0 m/s 4.50  1,00 3.69 x 4.50 4.35 4.36 4.14 7.00
6 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 4.43 +0.7 m/s 4.43  0,70 x x 4.43 x x 4.39 6.00
7 Rozálie BodmasRozálie Bodmas
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3 4.40 +3.1 m/s 3.74 +1.9 m/s 4.40  3,10 x 3.74  1,90 4.40 3.52 3.67 3.26 5.00
8 Anna El-DuniaAnna El-Dunia
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 6 4.35 +1.5 m/s 3.88 4.35  1,50 4.02 4.35 3.91 3.26 3.39 4.00
9 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 8 4.27 +1.9 m/s 4.27  1,90 4.27  2,40 x 4.27 x x 4.23 3.00
10 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 4.27 +0.7 m/s 4.27  0,70 3.22 3.89 4.27 2.00
11 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 4.17 +1.9 m/s 4.17  1,90 4.08 4.15 4.17 1.00
12 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 PB 4.12 +1.1 m/s x x 4.12  1,10 4.12
13 Anna DražanováAnna Dražanová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 1 4.11 +2.4 m/s 3.77 +1.7 m/s 4.11  2,40 3.77  1,70 3.96  2,20 4.11
14 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 3.77 +2.3 m/s x x 3.77  2,30 3.77
15 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 4 SB 3.68 +1.9 m/s 3.41 3.51 3.68  1,90 3.68
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 PB 10.26 09.11 09.57 09.42 9.57 10.26 09.86 10.10 11.00
2 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 12 09.42 09.00 08.93 08.89 9.00 09.42 08.87 x 9.00
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 10 PB 09.27 08.33 07.96 08.17 8.33 07.44 09.27 - 8.00
4 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 11 SB 09.16 08.68 09.16 08.79 9.16 08.61 08.81 x 7.00
5 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 9 PB 08.83 08.83 08.22 08.40 8.83 08.14 08.55 08.57 6.00
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 08.77 08.77 08.13 08.77 8.77 07.72 07.29 x 5.00
7 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 8 PB 08.36 07.21 08.14 08.36 8.36 08.30 07.63 07.40 4.00
8 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 7 07.45 07.45 07.39 06.99 7.45 06.90 06.79 07.12 3.00
9 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 PB 07.35 06.82 06.14 07.35 7.35 2.00
10 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 07.21 07.21 07.06 06.87 7.21 1.00
11 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 4 PB 07.12 06.77 07.12 06.86 7.12
12 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 5 06.67 06.48 06.54 06.67 6.67
13 Nikola LevencováNikola Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3 04.64 x x 04.64 4.64
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 9 PB 13.02 12.01 12.23 12.54 12.54 12.38 11.66 13.02 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 10 12.57 11.86 12.10 12.57 12.57 11.56 11.88 12.08 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 8 PB 11.79 10.93 11.43 11.07 11.43 11.79 11.37 10.73 8.00
4 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 7 PB 11.10 11.10 10.34 - 11.10 10.41 - 10.86 7.00
5 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 5 PB 09.82 09.82 09.37 09.56 9.82 09.10 09.56 09.16 6.00
6 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 09.65 08.91 x 09.23 9.23 x 08.80 09.65 5.00
7 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 3 PB 08.99 08.73 08.99 08.92 8.99 07.60 08.83 08.40 4.00
8 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 08.34 08.34 08.02 08.03 8.34 07.97 07.97 07.95 3.00
9 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 07.87 07.63 07.87 x 7.87 2.00
10 Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 2 06.98 06.70 06.98 06.77 6.98 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 32.81 32.81 32.81 11.00
2 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 PB 30.00 30.00 30.00 9.00
3 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 PB 26.65 26.65 26.65 8.00
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 7 26.54 26.54 26.54 7.00
5 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 10 25.50 25.50 25.50 6.00
6= Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3 PB 25.30 25.30 25.30 4.50
6= Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4 PB 25.30 25.30 25.30 4.50
8 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 24.05 24.05 24.05 3.00
9 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 1 PB 22.48 22.48 22.48 2.00
10 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 2 18.10 18.10 18.10 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 5 45.15 45.15 45.15 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 40.37 40.37 40.37 9.00
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4 39.24 39.24 39.24 8.00
4 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 PB 38.21 38.21 38.21 7.00
5 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 28.16 28.16 28.16 6.00
6 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 24.27 24.27 24.27 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 PB 35.28 35.28 35.28 11.00
2 Tereza ZelenkováTereza Zelenková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 PB 29.19 29.19 29.19 9.00
3 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 PB 27.85 27.85 27.85 8.00
MS Nela PetrováNela Petrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 PB 18.94 18.94 18.94
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 12 PB 34.34 34.34 34.34 11.00
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 34.17 34.17 34.17 9.00
3 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 10 30.57 30.57 30.57 8.00
4 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 30.07 30.07 30.07 7.00
5 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 14 29.91 29.91 29.91 6.00
6 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 11 25.69 25.69 25.69 5.00
7 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 25.54 25.54 25.54 4.00
8 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 8 22.06 22.06 22.06 3.00
9 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 21.21 21.21 21.21 2.00
10 Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 7 20.15 20.15 20.15 1.00
11 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 4 17.19 17.19 17.19
12 Rozálie BodmasRozálie Bodmas
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 5 15.41 15.41 15.41
13 Emily HanleyEmily Hanley
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 1 SB 15.33 15.33 15.33
14 Nikola LevencováNikola Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3 10.92 10.92 10.92
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 44.29 44.29 44.29 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 43.81 43.81 43.81 9.00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 7 41.38 41.38 41.38 8.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 PB 38.04 38.04 38.04 7.00
5 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 1 SB 32.68 32.68 32.68 6.00
6 Jakub VelíšekJakub Velíšek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 32.14 32.14 32.14 5.00
7 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 PB 31.65 31.65 31.65 4.00
8 Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
08 3 PB 28.02 28.02 28.02 3.00
9 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 27.80 27.80 27.80 2.00
10 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 25.52 25.52 25.52 1.00
Celkem 10 závodníků