Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A přeboru Prahy družstev žáků a žákyň

Praha - Eden (5. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.21 QA
2 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.77 qB
3 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.89 qB
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.02 qB
5 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.07 qB
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 08.18
7 1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.52
8 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.61 QA
2 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.74 qA
3 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.02 qB
4 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.16
5 2 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.56
6 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.50 QA
2 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.67 qA
3 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.73 qA
4 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.95 qB
5 7 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.40
6 243 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.21 QA
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.50 QA
3 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.61 QA
4 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.67 qA
5 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.73 qA
6 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.74 qA
7 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.77 qB
8 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.89 qB
9 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.95 qB
10 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.02 qB
10 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.02 qB
12 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.07 qB
13 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.16
14 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 08.18
15 7 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.40
16 1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.52
17 2 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.56
18 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.59
19 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.74
20 243 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.15 11.00
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.50 9.00
3 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 07.61 8.00
4 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.68 7.00
5 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 07.73 6.00
6 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 07.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.02 4.00
2 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.02 3.00
3 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.02 2.00
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.13 1.00
5 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.15
6 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97 QA
2 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.41 qA
3 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.50 qB
4 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.58 qB
5 1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.79
6 265 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.20
7 1 Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 09.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 QA
2 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.57 qB
3 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.58 qB
4 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.90
5 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
6 2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.30 QA
2 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60 qB
3 3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.67
4 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.74
5 3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.09
6 3 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41 QA
2 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.42 qA
3 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.61 qB
4 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.64
5 2 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 QA
2 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97 QA
3 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.30 QA
4 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.41 qA
4 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41 QA
6 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.42 qA
7 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.50 qB
8 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.57 qB
9 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.58 qB
9 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.58 qB
11 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60 qB
12 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.61 qB
13 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.64
14 3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.67
15 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.74
16 2 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.75
17 1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.79
18 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.90
19 3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.09
20 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
21 265 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.20
22 3 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.32
23 2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.54
24 1 Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 09.60

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.94 11.00
2 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.03 9.00
3 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 SB 08.25 8.00
4 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.44 7.00
5 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.49 6.00
6 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.9.2021 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 08.52 4.00
2 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.56 3.00
3 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.57 2.00
4 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.59 1.00
5 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
6 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.73
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.05 11.00
2 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 18.15 9.00
3 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 18.29 7.00
4 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 18.41 6.00
5 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 18.74 5.00
6 237 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.24 8.00
2 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.82 4.00
3 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 18.85 3.00
4 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 18.87 2.00
5 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.90 1.00
6 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.08
7 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 19.27
8 225 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 19.45
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.65
2 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.30
3 6 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 20.32
4 8 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 20.33
5 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.20
6 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 21.50
7 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.39
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.05 11.00
2 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 18.15 9.00
3 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.24 8.00
4 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 18.29 7.00
5 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 18.41 6.00
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 18.74 5.00
7 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.82 4.00
8 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 18.85 3.00
9 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 18.87 2.00
10 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 18.90 1.00
11 237 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19.02
12 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.08
13 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 19.27
14 225 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 19.45
15 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.65
16 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.30
17 6 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 20.32
18 8 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 20.33
19 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 21.20
20 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 21.50
21 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 22.39

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 15:15) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.96 11.00
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.03 9.00
3 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.42 8.00
4 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 19.45 7.00
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.24 6.00
6 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.35 4.00
7 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.46 3.00
8 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.47 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 15:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 20.33 5.00
2 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.87 1.00
3 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.94
4 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.16
5 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.25
6 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 20.89
2 4 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 21.29
3 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.38
4 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.80
5 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 21.81
6 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 22.06
7 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.36
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 5.9.2021 - 15:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 21.07
2 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 21.14
3 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 21.17
4 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.50
5 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.73
6 3 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 22.66
7 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 23.33
8 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 23.96
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.96 11.00
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.03 9.00
3 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.42 8.00
4 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 19.45 7.00
5 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.24 6.00
6 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 20.33 5.00
7 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.35 4.00
8 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.46 3.00
9 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.47 2.00
10 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 20.87 1.00
11 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 20.89
12 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 PB 20.94
13 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 21.07
14 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 21.14
15 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.16
16 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 21.17
17 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 21.25
18 4 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 21.29
19 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.38
19 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 21.38
21 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.50
22 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.73
23 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.80
24 Kateřina FrühaufováKateřina Frühaufová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 21.81
25 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 22.06
26 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.36
27 3 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 22.66
28 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 PB 23.33
29 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 23.96

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.84 11.00
2 4 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 39.68 9.00
3 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.19 8.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 41.47 6.00
5 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.08 5.00
6 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 42.61 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 40.70 7.00
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.28 3.00
3 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.33 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.84 11.00
2 4 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 39.68 9.00
3 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.19 8.00
4 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 40.70 7.00
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 41.47 6.00
6 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 42.08 5.00
7 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 42.61 4.00
8 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 45.28 3.00
9 Daniel JindraDaniel Jindra 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 49.33 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 41.58 11.00
2 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 43.48 9.00
3 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 43.70 7.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 43.97 6.00
5 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.59 3.00
6 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.70 2.00
7 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.97 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 43.66 8.00
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 44.15 5.00
3 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 44.98
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.10
5 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.82
6 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 46.37
7 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.09
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 44.35 4.00
2 4 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 46.34
3 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 46.37
4 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 47.94
5 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 51.14
6 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 51.74
Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 41.58 11.00
2 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 43.48 9.00
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 43.66 8.00
4 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 43.70 7.00
5 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 43.97 6.00
6 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 44.15 5.00
7 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 44.35 4.00
8 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.59 3.00
9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.70 2.00
10 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.97 1.00
11 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 44.98
12 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.10
13 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 45.82
14 4 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 46.34
15 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 46.37
15 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 46.37
17 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 47.94
18 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 51.14
19 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 51.74
20 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 52.09
Juliana FrimlováJuliana Frimlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNF

800 m - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 246 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 2:12.04 11.00
2 237 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:12.08 9.00
3 248 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:14.83 8.00
4 247 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 2:22.47 7.00
5 227 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:22.63 6.00
6 239 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 2:24.44 5.00
7 243 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:36.56 4.00
8 94 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 PB 2:44.91 3.00
9 244 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 3:03.47 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 445 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:26.60 11.00
2 8 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:27.80 9.00
3 8 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:31.07 8.00
4 5 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 2:32.72 7.00
5 258 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 2:33.08 6.00
6 227 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 2:37.08 5.00
7 265 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:38.94 4.00
8 3 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:39.65 3.00
9 239 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 PB 2:41.57 2.00
345 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 5:10.15 11.00
2 22 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:15.34 9.00
3 5 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:17.75 8.00
4 7 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:19.90 7.00
5 3 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 5:20.40 6.00
6 4 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 5:20.45 5.00
7 6 Ivar JečnýIvar Ječný 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 5:21.51 4.00
8 2 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 5:22.53 3.00
9 1 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:30.44 2.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:14.91 11.00
2 2 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:20.15 9.00
3 7 Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:26.63 8.00
4 3 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:27.40 7.00
5 4 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 5:30.62 6.00
6 19 Elise VojtekElise Vojtek 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:40.39 5.00
7 5 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 5:43.94 4.00
8 6 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 5:49.22 3.00
9 11 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 6:41.41 2.00
10 8 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 6:52.55 1.00
16 Denisa ValouškováDenisa Valoušková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 241 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 10:08.95 11.00
2 315 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:20.99 9.00
3 237 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 10:21.57 8.00
4 274 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10:39.00 7.00
5 316 Jaroslav KalátJaroslav Kalát 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14:04.69 6.00
325 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 12:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.38 11.00
2 2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.08 8.00
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.77 7.00
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.81 5.00
5 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.92 4.00
6 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 18.11
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 15.78 6.00
2 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 16.34 2.50
3 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.53 1.00
4 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 16.54
5 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.20
6 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 17.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.73 9.00
2 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 16.34 2.50
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 18.14
4 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.16
5 7 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.40
6 94 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.41
7 8 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 20.48
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.38 11.00
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 14.73 9.00
3 2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.08 8.00
4 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.77 7.00
5 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 15.78 6.00
6 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.81 5.00
7 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.92 4.00
8 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 16.34 2.50
8 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 PB 16.34 2.50
10 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.53 1.00
11 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 16.54
12 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.20
13 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 PB 17.55
14 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 18.11
15 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 18.14
16 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 18.16
17 7 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 18.40
18 94 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.41
19 8 Matěj KanclířMatěj Kanclíř 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 20.48

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71 11.00
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 14.91 9.00
3 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 15.31 8.00
4 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.26 4.00
5 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.32 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.45 7.00
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.95 6.00
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.15 5.00
4 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 16.42 2.00
5 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 16.44 1.00
6 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.25
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 16.81
2 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 16.89
3 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 17.68
4 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.72
5 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.04
6 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 19.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.71 11.00
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 14.91 9.00
3 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 15.31 8.00
4 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 15.45 7.00
5 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.95 6.00
6 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.15 5.00
7 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.26 4.00
8 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.32 3.00
9 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 16.42 2.00
10 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 16.44 1.00
11 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 16.81
12 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 16.89
13 Uma VarnaUma Varna 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.25
14 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 17.68
15 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.72
16 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.04
17 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 19.31

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 26.39 11.00
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 27.96 9.00
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.81 8.00
4 2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.90 7.00
5 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.14 6.00
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 29.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.13 4.00
2 246 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 30.77 2.00
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 31.65 1.00
4 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 31.96
5 227 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 33.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 15:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 30.67 3.00
2 233 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 31.77
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 32.26
4 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.77
5 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 33.35
6 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 36.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 26.39 11.00
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 27.96 9.00
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 28.81 8.00
4 2 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.90 7.00
5 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 29.14 6.00
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 29.45 5.00
7 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.13 4.00
8 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 30.67 3.00
9 246 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 30.77 2.00
10 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 31.65 1.00
11 233 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 31.77
12 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 31.96
13 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 32.26
14 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 32.77
15 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 33.35
16 227 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 33.37
17 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 36.24

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 NM 11.00
2 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 NM 9.00
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 NM 8.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 NM 7.00
5 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NM 6.00
6 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NM 5.00
Poznámky:
časy nezměřeny - chyba kamery
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 32.94 4.00
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.15 3.00
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 33.76 2.00
4 246 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.78 1.00
5 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 34.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.9.2021 - 14:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 33.88
2 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 34.15
3 249 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 34.86
4 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 35.24
5 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 36.98
6 445 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 38.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 32.94 4.00
2 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.15 3.00
3 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 33.76 2.00
4 246 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 33.78 1.00
5 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 33.88
6 Ida HillerováIda Hillerová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 34.15
7 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 34.47
8 249 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 34.86
9 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 35.24
10 Nela ČeškováNela Češková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 36.98
11 445 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 38.91
12 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 NM 11.00
12 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 NM 9.00
12 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 NM 8.00
12 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 NM 7.00
12 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 NM 6.00
12 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NM 5.00

1500 m překážek - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 5:01.37 11.00
2 246 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 5:02.27 9.00
3 233 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 5:09.12 8.00
4 257 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 5:20.26 7.00
5 250 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 5:37.40 6.00
6 259 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 5:55.84 5.00
7 249 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 6:31.02 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 247 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 5:18.95 11.00
2 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 5:28.62 9.00
3 271 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 6:10.35 8.00
4 225 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 6:14.96 7.00
5 275 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 6:17.10 6.00
6 4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 6:23.88 5.00
7 248 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 6:23.98 4.00
8 238 Michaela GajdováMichaela Gajdová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 6:35.07 3.00
9 244 Tereza KoláčnáTereza Koláčná 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 6:40.61 2.00
10 261 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 6:50.62 1.00
242 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNF
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Hochman, Toupal, Doškář, Veselý Hochman, Toupal, Doškář, Veselý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 29.57 9.00
2 2 Vodvářka, Bartoň, Žilina, Gasiúnas-Demčenko Vodvářka, Bartoň, Žilina, Gasiúnas-Demčenko Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 29.90 8.00
3 Kotík, Lauber, Pajskr, Mareš Kotík, Lauber, Pajskr, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 30.61 7.00
4 Krejčí, Šafránek, Volák, Cowan Krejčí, Šafránek, Volák, Cowan PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 31.07 6.00
5 Pospíšil, Šesták, Mlích, Bříza Pospíšil, Šesták, Mlích, Bříza ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 31.07 5.00
6 7 Šebl, Doležal, Surga, Bouša Šebl, Doležal, Surga, Bouša TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.68 3.00
7 247 Kolařík, Kukla, Šťastný, Novák Kolařík, Kukla, Šťastný, Novák SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.03 2.00
8 249 Kraus, Kuthan, Vyskočil, Bittner Kraus, Kuthan, Vyskočil, Bittner Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 33.76
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišer, Daněk, Klíma, Parikh Fišer, Daněk, Klíma, Parikh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.01 11.00
2 Solar, Hodač, Turek, Strmiska Solar, Hodač, Turek, Strmiska Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 31.12 4.00
3 1 Kopačka, Vašíček, Linek, Kučera Kopačka, Vašíček, Linek, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.49 1.00
4 8 Kanclíř, Pirk, Svoboda, Tomečka Kanclíř, Pirk, Svoboda, Tomečka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.37
2 Kuntoš, Kobera, Blatný, Zitko Kuntoš, Kobera, Blatný, Zitko SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
233 Shon, Sedláček, Ureš, Vondřejc Shon, Sedláček, Ureš, Vondřejc A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DQ
Poznámky:
170.7 163.3a
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fišer, Daněk, Klíma, Parikh Fišer, Daněk, Klíma, Parikh A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 29.01 11.00
2 5 Hochman, Toupal, Doškář, Veselý Hochman, Toupal, Doškář, Veselý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 29.57 9.00
3 2 Vodvářka, Bartoň, Žilina, Gasiúnas-Demčenko Vodvářka, Bartoň, Žilina, Gasiúnas-Demčenko Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 29.90 8.00
4 Kotík, Lauber, Pajskr, Mareš Kotík, Lauber, Pajskr, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 30.61 7.00
5 Krejčí, Šafránek, Volák, Cowan Krejčí, Šafránek, Volák, Cowan PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 31.07 6.00
5 Pospíšil, Šesták, Mlích, Bříza Pospíšil, Šesták, Mlích, Bříza ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 31.07 5.00
7 Solar, Hodač, Turek, Strmiska Solar, Hodač, Turek, Strmiska Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 31.12 4.00
8 7 Šebl, Doležal, Surga, Bouša Šebl, Doležal, Surga, Bouša TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.68 3.00
9 247 Kolařík, Kukla, Šťastný, Novák Kolařík, Kukla, Šťastný, Novák SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.03 2.00
10 1 Kopačka, Vašíček, Linek, Kučera Kopačka, Vašíček, Linek, Kučera Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.49 1.00
11 249 Kraus, Kuthan, Vyskočil, Bittner Kraus, Kuthan, Vyskočil, Bittner Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 33.76
12 8 Kanclíř, Pirk, Svoboda, Tomečka Kanclíř, Pirk, Svoboda, Tomečka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.37
2 Kuntoš, Kobera, Blatný, Zitko Kuntoš, Kobera, Blatný, Zitko SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
233 Shon, Sedláček, Ureš, Vondřejc Shon, Sedláček, Ureš, Vondřejc A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmanová, Marková, Tužilová, Fojtíková Hofmanová, Marková, Tužilová, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.64 11.00
2 2 Bulderbergsová, Hronová, Sojková, Frühaufová Bulderbergsová, Hronová, Sojková, Frühaufová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 32.21 9.00
3 4 Mezerová, Hlačíková, Stránská, Paličková Mezerová, Hlačíková, Stránská, Paličková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 32.41 8.00
4 Hliňáková, Bláhová, Mráčková, Šarapatková Hliňáková, Bláhová, Mráčková, Šarapatková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.17 6.00
5 4 Martin, Bednářová, Preislerová, Košťáková Martin, Bednářová, Preislerová, Košťáková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 33.27 4.00
6 Hrabětová, Vorlová, Popiolková, Valoušková Hrabětová, Vorlová, Popiolková, Valoušková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 34.60 1.00
7 6 Penková, Svobodová, Scheibová, Kvasničková Penková, Svobodová, Scheibová, Kvasničková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 36.12
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Šimková, Veselá, Valíčková, Petrová Šimková, Veselá, Valíčková, Petrová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 33.06 7.00
2 Franková, Mecerová, Nováková, Chvátalová Franková, Mecerová, Nováková, Chvátalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.19 5.00
3 3 Pánková, Neuvirtová, Antušková, Petschová Pánková, Neuvirtová, Antušková, Petschová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 34.16 3.00
4 Procházková, Štefulíková, Sklenaříková, Blažková Procházková, Štefulíková, Sklenaříková, Blažková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 34.20 2.00
5 261 Štěpánová, Šimková, Chadimová, Jelínková Štěpánová, Šimková, Chadimová, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hofmanová, Marková, Tužilová, Fojtíková Hofmanová, Marková, Tužilová, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.64 11.00
2 2 Bulderbergsová, Hronová, Sojková, Frühaufová Bulderbergsová, Hronová, Sojková, Frühaufová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 32.21 9.00
3 4 Mezerová, Hlačíková, Stránská, Paličková Mezerová, Hlačíková, Stránská, Paličková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 32.41 8.00
4 3 Šimková, Veselá, Valíčková, Petrová Šimková, Veselá, Valíčková, Petrová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 33.06 7.00
5 Hliňáková, Bláhová, Mráčková, Šarapatková Hliňáková, Bláhová, Mráčková, Šarapatková SK JeseniovaSK Jeseniova 2 33.17 6.00
6 Franková, Mecerová, Nováková, Chvátalová Franková, Mecerová, Nováková, Chvátalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 33.19 5.00
7 4 Martin, Bednářová, Preislerová, Košťáková Martin, Bednářová, Preislerová, Košťáková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 33.27 4.00
8 3 Pánková, Neuvirtová, Antušková, Petschová Pánková, Neuvirtová, Antušková, Petschová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 34.16 3.00
9 Procházková, Štefulíková, Sklenaříková, Blažková Procházková, Štefulíková, Sklenaříková, Blažková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 34.20 2.00
10 Hrabětová, Vorlová, Popiolková, Valoušková Hrabětová, Vorlová, Popiolková, Valoušková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 34.60 1.00
11 261 Štěpánová, Šimková, Chadimová, Jelínková Štěpánová, Šimková, Chadimová, Jelínková SK JeseniovaSK Jeseniova 3 35.27
12 6 Penková, Svobodová, Scheibová, Kvasničková Penková, Svobodová, Scheibová, Kvasničková SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 36.12

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 248 Grabovski, Popko Děcký, Rundt, Straub Grabovski, Popko Děcký, Rundt, Straub TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:44.86 11.00
2 O´ Keeffe, Pořízek, Blatný, Sniegoň O´ Keeffe, Pořízek, Blatný, Sniegoň SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:49.80 9.00
3 241 Bednář, Tomečka, Mlích, Sládek Bednář, Tomečka, Mlích, Sládek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:52.07 8.00
4 Toupal, Hochman, Vavroušek, Strmiska Toupal, Hochman, Vavroušek, Strmiska Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:55.10 7.00
5 315 Lauber, Jára, Mašek, Mareš Lauber, Jára, Mašek, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:00.92 5.00
6 11 Hodač, Bittner, Kraus, Turek Hodač, Bittner, Kraus, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:06.57 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cuřín, Bradáč, Filip, Litera Cuřín, Bradáč, Filip, Litera SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:56.74 6.00
2 239 Svoboda, Reschke, Fábry, Bříza Svoboda, Reschke, Fábry, Bříza ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:04.86 4.00
3 Kotík, Flegr, Linek, Vašíček Kotík, Flegr, Linek, Vašíček Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:12.29 2.00
247 Kolařík, Kukla, Zitko, Kobera Kolařík, Kukla, Zitko, Kobera SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 248 Grabovski, Popko Děcký, Rundt, Straub Grabovski, Popko Děcký, Rundt, Straub TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:44.86 11.00
2 O´ Keeffe, Pořízek, Blatný, Sniegoň O´ Keeffe, Pořízek, Blatný, Sniegoň SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:49.80 9.00
3 241 Bednář, Tomečka, Mlích, Sládek Bednář, Tomečka, Mlích, Sládek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:52.07 8.00
4 Toupal, Hochman, Vavroušek, Strmiska Toupal, Hochman, Vavroušek, Strmiska Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:55.10 7.00
5 Cuřín, Bradáč, Filip, Litera Cuřín, Bradáč, Filip, Litera SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:56.74 6.00
6 315 Lauber, Jára, Mašek, Mareš Lauber, Jára, Mašek, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:00.92 5.00
7 239 Svoboda, Reschke, Fábry, Bříza Svoboda, Reschke, Fábry, Bříza ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:04.86 4.00
8 11 Hodač, Bittner, Kraus, Turek Hodač, Bittner, Kraus, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:06.57 3.00
9 Kotík, Flegr, Linek, Vašíček Kotík, Flegr, Linek, Vašíček Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:12.29 2.00
247 Kolařík, Kukla, Zitko, Kobera Kolařík, Kukla, Zitko, Kobera SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DNF

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Machová, Hlačíková, Melišíková, Novotná Machová, Hlačíková, Melišíková, Novotná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:57.60 11.00
2 2 Bulderbergsová, Hronová, Veselková, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Veselková, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:02.89 8.00
3 Jaroušková, Jaroušková, Míčková, Perlíková Jaroušková, Jaroušková, Míčková, Perlíková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:03.68 7.00
4 1 Chvátalová, Nováková, Balcerová, Vojtová Chvátalová, Nováková, Balcerová, Vojtová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:05.87 6.00
5 Bednářová, Valachová, Dolejší, Kotoučová Bednářová, Valachová, Dolejší, Kotoučová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:07.31 5.00
6 22 Čechráková, Dvořáková, Štěpová, Dolejšová Čechráková, Dvořáková, Štěpová, Dolejšová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 3:21.92 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beauchamp, Sýkorová, Stránská, Mozgová Beauchamp, Sýkorová, Stránská, Mozgová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:02.04 9.00
2 2 Kučerová, Ledvinová, Lišková, Štrauchová Kučerová, Ledvinová, Lišková, Štrauchová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:18.44 4.00
3 3 Pánková, Antušková, Petschová, Jebavá Pánková, Antušková, Petschová, Jebavá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:22.79 2.00
4 261 Štěpánová, Šimková, Novotná, Chadimová Štěpánová, Šimková, Novotná, Chadimová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:22.90 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Machová, Hlačíková, Melišíková, Novotná Machová, Hlačíková, Melišíková, Novotná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:57.60 11.00
2 Beauchamp, Sýkorová, Stránská, Mozgová Beauchamp, Sýkorová, Stránská, Mozgová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:02.04 9.00
3 2 Bulderbergsová, Hronová, Veselková, Neuvirtová Bulderbergsová, Hronová, Veselková, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 3:02.89 8.00
4 Jaroušková, Jaroušková, Míčková, Perlíková Jaroušková, Jaroušková, Míčková, Perlíková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:03.68 7.00
5 1 Chvátalová, Nováková, Balcerová, Vojtová Chvátalová, Nováková, Balcerová, Vojtová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:05.87 6.00
6 Bednářová, Valachová, Dolejší, Kotoučová Bednářová, Valachová, Dolejší, Kotoučová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 3:07.31 5.00
7 2 Kučerová, Ledvinová, Lišková, Štrauchová Kučerová, Ledvinová, Lišková, Štrauchová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 3:18.44 4.00
8 22 Čechráková, Dvořáková, Štěpová, Dolejšová Čechráková, Dvořáková, Štěpová, Dolejšová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 3:21.92 3.00
9 3 Pánková, Antušková, Petschová, Jebavá Pánková, Antušková, Petschová, Jebavá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 3:22.79 2.00
10 261 Štěpánová, Šimková, Novotná, Chadimová Štěpánová, Šimková, Novotná, Chadimová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:22.90 1.00

skok vysoký - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 18 PB 1.66 11.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 17 1.63 9.00
3 4 Matteo StraubMatteo Straub
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 16 PB 1.60 8.00
4 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 14 PB 1.60 7.00
5 2 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 9 PB 1.57 6.00
6= 1 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 13 1.54 4.50
6= Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 1.54 4.50
8= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 1.51 2.50
8= Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 15 1.51 2.50
10 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 12 1.48 1.00
11 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 PB 1.48
12 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 1.48
13 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 4 SB 1.40
14= Vít StrmiskaVít Strmiska
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 1.30
14= 1 Filip BartoňFilip Bartoň
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 1.30
5 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24 1.60 11.00
2 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 23 1.60 9.00
3 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 21 1.51 8.00
4 Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 12 PB 1.47 7.00
5 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 18 1.47 6.00
6 246 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 11 PB 1.47 5.00
7 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 17 1.43 4.00
8 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 PB 1.43 3.00
9 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 SB 1.43 2.00
10 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 1.43 1.00
11 248 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 1.38
12 Lola BláhováLola Bláhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 SB 1.38
13= Barbora SojákováBarbora Sojáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 16 1.33
13= Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 PB 1.33
13= 8 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 8 1.33
16= Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 4 PB 1.33
16= 258 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 13 1.33
18 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 PB 1.33
19= Nela ČeškováNela Češková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 PB 1.28
19= Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 19 1.28
19= Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 1.28
Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 5 NM
2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 22 NM
Celkem 23 závodníků

skok o tyči - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 13 PB 3.41 11.00
2 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 12 2.94 9.00
3 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 PB 2.94 8.00
4= 5 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 2.64 6.50
4= Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 PB 2.64 6.50
6 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 2.54 5.00
7 274 Michal VavroušekMichal Vavroušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 4 PB 2.54 4.00
8= 325 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 PB 2.44 2.50
8= 5 Josef KolářJosef Kolář
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 PB 2.44 2.50
10 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 PB 2.44 1.00
11 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 2.24
12 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 2.04
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 3.11 11.00
2 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 PB 2.61 9.00
3 Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 1 PB 2.51 8.00
4= 3 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 PB 2.21 6.50
4= Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 2.21 6.50
6= 3 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 2.11 4.50
6= 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 PB 2.11 4.50
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 5.86 +0.3 m/s 11.00
2 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 5.41 -0.2 m/s 9.00
3 1 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 PB 5.38 +0.4 m/s 8.00
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 14 5.31 -1.1 m/s 7.00
5 7 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 PB 5.22 -0.5 m/s 6.00
6 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 5.21 +1.0 m/s 5.00
7 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 PB 5.08 -0.6 m/s 4.00
8 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 4.98 -0.7 m/s 3.00
9 Kryštof KlímaKryštof Klíma
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 4 PB 4.92 -0.4 m/s 2.00
10 Filip BradáčFilip Bradáč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 PB 4.90 -0.4 m/s 1.00
11 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 4.84 -0.6 m/s
12 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2 PB 4.82 -1.3 m/s
13 2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 8 4.81 -0.9 m/s
14 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 7 4.74 -1.6 m/s
15 Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 PB 4.42 -0.2 m/s
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 5.13 +0.3 m/s 11.00
2 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 19 PB 5.07 -1.4 m/s 9.00
3 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 21 5.05 +0.2 m/s 8.00
4 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 16 SB 5.02 -1.4 m/s 7.00
5 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 PB 5.02 +0.0 m/s 6.00
6 Hana MikulášováHana Mikulášová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 17 PB 5.00 +0.0 m/s 5.00
7 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 4.94 +0.2 m/s 4.00
8 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 PB 4.89 +0.0 m/s 3.00
9 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14 PB 4.75 +0.4 m/s 2.00
10 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 4.72 +0.8 m/s 1.00
11 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 PB 4.57 +0.3 m/s
12 212 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 15 4.57 +1.4 m/s
13 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 PB 4.50 -0.1 m/s
14 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 4.48 +0.0 m/s
15 Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2 PB 4.41 +1.0 m/s
16 2 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 12 4.22 +0.2 m/s
17 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 3.91 -0.3 m/s
18 4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 7 3.85 -0.5 m/s
19 Anna ZemánkováAnna Zemánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 5 3.71 -0.3 m/s
20 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 3.70 -0.4 m/s
21 1 Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 PB 3.55 -0.9 m/s
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 24 PB 11.49 11.00
2 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 PB 10.34 9.00
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 22 10.20 8.00
4 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 20 10.19 7.00
5 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 09.88 6.00
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 23 09.82 5.00
7 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 PB 09.32 4.00
8 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 12 PB 09.11 3.00
9 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 19 08.89 2.00
10 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 16 08.85 1.00
11 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 08.55
12 227 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21 08.28
13 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 13 08.26
14 Markéta BednářováMarkéta Bednářová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 3 PB 08.18
15 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 PB 08.00
16 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 14 07.45
17 Anežka MaříkováAnežka Maříková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 07.38
18 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 07.36
19 Amálie HrabětováAmálie Hrabětová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 06.64
20 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2 SB 06.45
21 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 06.42
22 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 6 06.40
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 13.05 11.00
2 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 13 12.47 9.00
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 12 12.30 8.00
4 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 9 PB 11.47 7.00
5 246 Marek VáňaMarek Váňa
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 11.02 6.00
6 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 PB 10.64 5.00
7 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 PB 10.45 4.00
8 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 10.20 3.00
9 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 PB 09.72 2.00
10 316 Jaroslav KalátJaroslav Kalát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 09.68 1.00
11 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 09.39
12 Matouš NárodaMatouš Národa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 6 09.25
13 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 10 09.02
14 Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 2 PB 08.59
Celkem 14 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 25 29.31 11.00
2 1 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 24 27.30 9.00
3 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3 SB 25.61 8.00
4 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 22 25.50 7.00
5 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 PB 23.50 6.00
6 242 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 21 23.00 5.00
7 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 PB 22.93 4.00
8 445 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4 PB 22.22 3.00
9 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 PB 21.81 2.00
10 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 21.74 1.00
11 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 23 21.62
12 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 18 19.99
13 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 19 19.86
14 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 19.79
15 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 PB 19.52
16 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 17 19.37
17 4 Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 8 PB 18.78
18 244 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 2 PB 18.48
19 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 14 18.16
20 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 1 PB 18.01
21 Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 11 17.86
22 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 15.71
23 271 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 14.42
24 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 5 PB 13.24
Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 13 NM
Celkem 25 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 17 PB 37.15 11.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20 37.01 9.00
3 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 PB 35.25 8.00
4 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 18 33.88 7.00
5 248 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 12 PB 33.25 6.00
6 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 29.37 5.00
7 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 16 28.67 4.00
8 247 Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 11 SB 28.60 3.00
9 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 27.65 2.00
10 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 14 27.61 1.00
11 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 26.10
12 Matouš NárodaMatouš Národa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 PB 24.43
13 1 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 10 24.20
14 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 23.88
15 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 21.58
16 Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 1 PB 21.44
17 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 20.32
18 5 Martin JáraMartin Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 19.05
19 316 Jaroslav KalátJaroslav Kalát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 PB 18.00
20 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 SB 17.79
Celkem 20 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 PB 32.86 11.00
2 Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 14 PB 29.38 9.00
3 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 PB 29.09 8.00
4 242 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 15 26.40 7.00
5 1 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 16 24.35 6.00
6 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 12 24.06 5.00
7 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 23.54 4.00
8 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 23.21 3.00
9 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 PB 23.19 2.00
10 22 Tereza ČechrákováTereza Čechráková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 22.30 1.00
11 Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 21.97
12 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4 PB 21.86
13 2 Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 PB 20.78
14 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 PB 17.85
15 4 Barbora UllíkováBarbora Ullíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 9 17.54
16 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 16.39
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 8 47.54 11.00
2 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 23.55 9.00
3 1 František BednářFrantišek Bednář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 PB 23.33 8.00
4 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 PB 22.96 7.00
5 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 PB 22.38 6.00
6 Marek NovotnýMarek Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1 PB 21.91 5.00
7 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 21.67 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 5.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23 PB 36.91 11.00
2 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 PB 35.66 9.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 PB 35.33 8.00
4 8 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 20 PB 33.99 7.00
5 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 14 PB 33.86 6.00
6 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 33.14 5.00
7 Anna Marie NeštickáAnna Marie Neštická
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 24 30.45 4.00
8 251 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 30.40 3.00
9 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 17 29.41 2.00
10 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 15 26.00 1.00
11 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 25.70
12 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 18 25.58
13 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 24.20
14 3 Eliška DolejšíEliška Dolejší
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 3 PB 23.39
15 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 9 PB 23.36
16 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 PB 23.26
17 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 PB 22.17
18 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 5 PB 22.08
19 212 Sára PerlíkováSára Perlíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 19.98
20 Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 10 19.96
21 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 11 19.49
22 244 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 6 17.79
Nikola NovotnáNikola Novotná
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 1 NM
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 21 NM
Celkem 24 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 5.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 24 PB 44.80 11.00
2 Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 21 PB 41.97 9.00
3 1 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 22 38.21 8.00
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 PB 38.06 7.00
5 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 11 PB 37.19 6.00
6 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 15 33.92 5.00
7 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 13 PB 33.54 4.00
8 Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 PB 33.25 3.00
9 Patrik BenekPatrik Benek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 14 30.86 2.00
10 Marek NovotnýMarek Novotný
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 5 PB 30.78 1.00
11 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 6 PB 30.75
12 Adam KotíkAdam Kotík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 PB 30.66
13 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 PB 30.54
14 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 30.25
15 247 Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 17 29.91
16 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 19 29.22