Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A přeboru Prahy družstev žáků a žákyň

Praha - Eden (5. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.21 QA
2 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.77 qB
3 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.89 qB
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.02 qB
5 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.07 qB
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 08.18
7 1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.52
8 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.61 QA
2 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.74 qA
3 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.02 qB
4 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.16
5 2 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.56
6 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.50 QA
2 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.67 qA
3 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.73 qA
4 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.95 qB
5 7 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.40
6 243 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.21 QA
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.50 QA
3 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 07.61 QA
4 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.67 qA
5 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.73 qA
6 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 07.74 qA
7 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 07.77 qB
8 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.89 qB
9 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 07.95 qB
10 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 08.02 qB
10 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.02 qB
12 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.07 qB
13 2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 08.16
14 Filip BradáčFilip Bradáč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 PB 08.18
15 7 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 08.40
16 1 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 08.52
17 2 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.56
18 2 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.59
19 1 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.74
20 243 Daniel VašíčekDaniel Vašíček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.78

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.15 11.00
2 3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 07.50 9.00
3 3 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 07.61 8.00
4 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.68 7.00
5 3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 07.73 6.00
6 2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 07.74 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.9.2021 - 13:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.02 4.00
2 1 Jack CowanJack Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.02 3.00
3 3 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.02 2.00
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.13 1.00
5 2 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.15
6 1 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97 QA
2 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.41 qA
3 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.50 qB
4 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.58 qB
5 1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.79
6 265 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.20
7 1 Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 09.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 QA
2 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.57 qB
3 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.58 qB
4 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.90
5 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
6 2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.30 QA
2 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60 qB
3 3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.67
4 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.74
5 3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.09
6 3 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.9.2021 - 11:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41 QA
2 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.42 qA
3 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.61 qB
4 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.64
5 2 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.96 QA
2 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.97 QA
3 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.30 QA
4 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 08.41 qA
4 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41 QA
6 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.42 qA
7 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.50 qB
8 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.57 qB
9 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 08.58 qB
9 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.58 qB
11 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.60 qB
12 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.61 qB
13 4 Anna LedvinováAnna Ledvinová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.64
14 3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.67
15 3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 08.74
16 2 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 08.75
17 1 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.79
18 2 Adriana KoděrováAdriana Koděrová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.90
19 3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.09
20 2 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
21 265 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.20
22 3 Julie PánkováJulie Pánková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.32
23 2 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.54
24 1 Karolína KvasničkováKarolína Kvasničková 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 09.60

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 5.9.2021 - 13:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.94 11.00
2 1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.03 9.00
3 3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 SB 08.25 8.00
4 1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.44 7.00
5 4 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.49 6.00
6 4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.9.2021 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 08.52 4.00
2 1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.56 3.00
3 2 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.57 2.00
4 2 Karolína MráčkováKarolína Mráčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.59 1.00
5 1 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
6 4 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.73
Celkem 6 závodníků