Finále A PPD mladšího žactva
Praha - Eden (23. 9. 2021)150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČervinkaJan Červinka | 08 | A. C. Sparta Praha A | 4 | 19.47 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KratinaVojtěch Kratina | 08 | A. C. Sparta Praha A | 5 | PB 19.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Filip ReischigFilip Reischig | 09 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 19.84 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 20.09 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jáchym GlamošJáchym Glamoš | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 20.22 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Matyáš KouckýMatyáš Koucký | 08 | ASK Slavia Praha A | 2 | PB 20.59 | 4.00 | |||||||||||||
7 | Albert PeškeAlbert Peške | 08 | A. C. Sparta Praha A | 7 | 20.85 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent HlasVincent Hlas | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 20.86 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Arnan MarášekArnan Marášek | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 21.05 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof KřesťanKryštof Křesťan | 08 | SK Jeseniova | 6 | PB 21.39 | ||||||||||||||
4 | Filip KodymFilip Kodym | 08 | ASK Slavia Praha A | 3 | PB 21.54 | ||||||||||||||
5 | Stanislav DvořákStanislav Dvořák | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 22.90 | ||||||||||||||
Tomáš JaneleTomáš Janele | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafael KrbecRafael Krbec | 08 | ASK Slavia Praha A | 8 | 20.42 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Lukáš VráblíkLukáš Vráblík | 08 | SK Jeseniova | 4 | PB 21.62 | ||||||||||||||
3 | Ondřej RychlýOndřej Rychlý | 09 | SK Jeseniova | 6 | PB 22.03 | ||||||||||||||
4 | 273 | Daniel AdragnaDaniel Adragna | 09 | Spartak Praha 4 A | 5 | PB 22.58 | |||||||||||||
5 | Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr | 08 | Spartak Praha 4 A | 3 | PB 23.87 | ||||||||||||||
Jakub LukášJakub Lukáš | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČervinkaJan Červinka | 08 | A. C. Sparta Praha A | 4 | 19.47 | 11.00 | |||
2 | Vojtěch KratinaVojtěch Kratina | 08 | A. C. Sparta Praha A | 5 | PB 19.48 | 9.00 | |||
3 | Filip ReischigFilip Reischig | 09 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 19.84 | 8.00 | |||
4 | Matyáš MatoušůMatyáš Matoušů | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 20.09 | 7.00 | |||
5 | Jáchym GlamošJáchym Glamoš | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 20.22 | 6.00 | |||
6 | Rafael KrbecRafael Krbec | 08 | ASK Slavia Praha A | 8 | 20.42 | 5.00 | |||
7 | Matyáš KouckýMatyáš Koucký | 08 | ASK Slavia Praha A | 2 | PB 20.59 | 4.00 | |||
8 | Albert PeškeAlbert Peške | 08 | A. C. Sparta Praha A | 7 | 20.85 | 3.00 | |||
9 | Vincent HlasVincent Hlas | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | PB 20.86 | 2.00 | |||
10 | Arnan MarášekArnan Marášek | 09 | TJ Dukla Praha | 5 | PB 21.05 | 1.00 | |||
11 | Kryštof KřesťanKryštof Křesťan | 08 | SK Jeseniova | 6 | PB 21.39 | ||||
12 | Filip KodymFilip Kodym | 08 | ASK Slavia Praha A | 3 | PB 21.54 | ||||
13 | Lukáš VráblíkLukáš Vráblík | 08 | SK Jeseniova | 4 | PB 21.62 | ||||
14 | Ondřej RychlýOndřej Rychlý | 09 | SK Jeseniova | 6 | PB 22.03 | ||||
15 | 273 | Daniel AdragnaDaniel Adragna | 09 | Spartak Praha 4 A | 5 | PB 22.58 | |||
16 | Stanislav DvořákStanislav Dvořák | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 22.90 | ||||
17 | Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr | 08 | Spartak Praha 4 A | 3 | PB 23.87 | ||||
Tomáš JaneleTomáš Janele | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | |||||
Jakub LukášJakub Lukáš | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 23.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ZmrzláLaura Zmrzlá | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 19.89 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Andrea ProkopováAndrea Prokopová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19.97 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 20.63 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Alena ČechováAlena Čechová | 08 | ASK Slavia Praha A | 2 | 20.82 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Alena PříhodováAlena Příhodová | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 21.00 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Klára HonzejkováKlára Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha A | 5 | 21.12 | 2.50 | |||||||||||||
7 | Gita TrojanováGita Trojanová | 09 | SK Jeseniova | 8 | 21.33 | ||||||||||||||
8 | Gabriela KašparováGabriela Kašparová | 08 | SK Jeseniova | 7 | 21.34 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (čt, 23.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda BotkováLinda Botková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 20.69 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Linda PlačkováLinda Plačková | 08 | Spartak Praha 4 A | 2 | PB 21.24 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová | 08 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 21.56 | ||||||||||||||
4 | 1 | Kristina HavelkováKristina Havelková | 08 | SK Jeseniova | 5 | 21.63 | |||||||||||||
5 | Marianna BalážMarianna Baláž | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 21.63 | ||||||||||||||
6 | Lucia MartinezLucia Martinez | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.07 | ||||||||||||||
7 | Veronika HonzejkováVeronika Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha A | 7 | 22.10 | ||||||||||||||
8 | Marie KlimováMarie Klimová | 08 | A. C. Sparta Praha A | 8 | 22.22 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (čt, 23.9.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana SýkorováJohana Sýkorová | 08 | TJ Dukla Praha | 8 | 20.98 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 09 | Spartak Praha 4 A | 4 | PB 21.12 | 2.50 | |||||||||||||
3 | Anna ChalupováAnna Chalupová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 22.06 | ||||||||||||||
4 | Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 22.06 | ||||||||||||||
5 | Laura PaštikováLaura Paštiková | 08 | A. C. Sparta Praha A | 7 | PB 22.37 | ||||||||||||||
6 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 08 | Spartak Praha 4 A | 3 | PB 22.41 | ||||||||||||||
7 | Daniela ŠachováDaniela Šachová | 09 | A. C. Sparta Praha A | 5 | PB 22.54 | ||||||||||||||
8 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.86 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ZmrzláLaura Zmrzlá | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | PB 19.89 | 11.00 | |||
2 | Andrea ProkopováAndrea Prokopová | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19.97 | 9.00 | |||
3 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 08 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | PB 20.63 | 8.00 | |||
4 | Linda BotkováLinda Botková | 10 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 20.69 | 7.00 | |||
5 | Alena ČechováAlena Čechová | 08 | ASK Slavia Praha A | 2 | 20.82 | 6.00 | |||
6 | Johana SýkorováJohana Sýkorová | 08 | TJ Dukla Praha | 8 | 20.98 | 5.00 | |||
7 | Alena PříhodováAlena Příhodová | 09 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 21.00 | 4.00 | |||
8 | Klára HonzejkováKlára Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha A | 5 | 21.12 | 2.50 | |||
8 | Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová | 09 | Spartak Praha 4 A | 4 | PB 21.12 | 2.50 | |||
10 | Linda PlačkováLinda Plačková | 08 | Spartak Praha 4 A | 2 | PB 21.24 | 1.00 | |||
11 | Gita TrojanováGita Trojanová | 09 | SK Jeseniova | 8 | 21.33 | ||||
12 | Gabriela KašparováGabriela Kašparová | 08 | SK Jeseniova | 7 | 21.34 | ||||
13 | Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová | 08 | TJ Dukla Praha | 3 | PB 21.56 | ||||
14 | 1 | Kristina HavelkováKristina Havelková | 08 | SK Jeseniova | 5 | 21.63 | |||
14 | Marianna BalážMarianna Baláž | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | PB 21.63 | ||||
16 | Anna ChalupováAnna Chalupová | 09 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | PB 22.06 | ||||
16 | Anna Karolina MenzelováAnna Karolina Menzelová | 08 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | PB 22.06 | ||||
18 | Lucia MartinezLucia Martinez | 09 | TJ Dukla Praha | 4 | 22.07 | ||||
19 | Veronika HonzejkováVeronika Honzejková | 08 | ASK Slavia Praha A | 7 | 22.10 | ||||
20 | Marie KlimováMarie Klimová | 08 | A. C. Sparta Praha A | 8 | 22.22 | ||||
21 | Laura PaštikováLaura Paštiková | 08 | A. C. Sparta Praha A | 7 | PB 22.37 | ||||
22 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 08 | Spartak Praha 4 A | 3 | PB 22.41 | ||||
23 | Daniela ŠachováDaniela Šachová | 09 | A. C. Sparta Praha A | 5 | PB 22.54 | ||||
24 | Rozálie SaidlováRozálie Saidlová | 08 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.86 |