Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Břeclav (7. 8. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.8.2021 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.62
2 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.64
3 276 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 8 PB 11.85
MS Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.97
5 158 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.18
6 282 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.33
7 103 Marek HladkýMarek Hladký 95 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 7 12.52
8 18 Tadeáš HusákTadeáš Husák 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 12.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.8.2021 - 11:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 11.34
2 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.46
3 233 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 11.49
4 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 11.64
5 40 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.97
6 74 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.08
7 55 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.55
8 44 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.8.2021 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 238 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.68
2 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 12.12
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 11.34
2 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 11.46
3 233 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 11.49
4 160 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.62
5 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.64
5 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 11.64
7 238 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.68
8 276 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 8 PB 11.85
9 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.97
9 40 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.97
11 74 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.08
12 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 12.12
13 158 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 12.18
14 282 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 12.33
15 103 Marek HladkýMarek Hladký 95 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 7 12.52
16 55 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.55
17 18 Tadeáš HusákTadeáš Husák 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 12.68
18 44 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 13.04

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.8.2021 - 11:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 11.31 11.00
2 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 SB 11.45 9.00
3 160 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 SB 11.49 8.00
4 233 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 11.55 7.00
5 238 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 11.64 6.00
6 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 11.67 5.00
7 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.77 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 7.8.2021 - 11:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 276 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.91 3.00
2 40 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 SB 11.92 2.00
3 158 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 12.00 1.00
4 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 SB 12.09
5 74 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 12.12
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.8.2021 - 10:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.86
2 82 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.97
3 36 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 13.05
4 5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.18
5 77 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.62
6 84 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 13.92
7 258 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 14.00
8 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 14.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.8.2021 - 10:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 145 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 12.85
2 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.99
3 146 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 13.08
4 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.44
5 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.59
6 232 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 13.90
7 88 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 14.05
8 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.8.2021 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.43
2 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.83
3 10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.02
4 93 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.15
5 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.48
6 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.61
7 262 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 13.76
8 228 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 14.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 12.43
2 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.83
3 145 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 12.85
4 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.86
5 82 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 12.97
6 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.99
7 10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.02
8 36 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 13.05
9 146 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 13.08
10 93 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.15
11 5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 13.18
12 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.44
13 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.48
14 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.59
15 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.61
16 77 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.62
17 262 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 13.76
18 232 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 13.90
19 84 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 13.92
20 258 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 14.00
21 88 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 SB 14.05
22 162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 14.24
23 228 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 14.41
24 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 14.51

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 7.8.2021 - 11:40) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 SB 12.24 11.00
2 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.87 9.00
3 145 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 12.98 8.00
4 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.00 7.00
5 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.01 6.00
6 82 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 13.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 7.8.2021 - 11:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 12.92 4.00
2 146 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 13.21 3.00
3 93 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.24 2.00
4 36 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 13.32 1.00
5 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 13.47
6 5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.52
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 13:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.21 11.00
2 221 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 23.25 9.00
3 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.38 8.00
4 160 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.51 7.00
5 68 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.16 2.00
201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.75 4.00
2 177 Martin KocourekMartin Kocourek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 23.82 3.00
3 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.39
4 74 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 25.00
5 158 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.23
238 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 13:50) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 233 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.52 6.00
2 276 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.74 5.00
3 40 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 24.49
4 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 24.74
5 196 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.14
6 178 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.8.2021 - 13:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 24.25 1.00
2 103 Marek HladkýMarek Hladký 95 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 25.08
3 55 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.53
4 19 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 25.66
5 179 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 25.86
6 216 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 28.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 23.21 11.00
2 221 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 PB 23.25 9.00
3 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.38 8.00
4 160 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 23.51 7.00
5 233 Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 23.52 6.00
6 276 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.74 5.00
7 181 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 23.75 4.00
8 177 Martin KocourekMartin Kocourek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 23.82 3.00
9 68 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 24.16 2.00
10 243 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 24.25 1.00
11 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.39
12 40 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 24.49
13 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 24.74
14 74 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 25.00
15 103 Marek HladkýMarek Hladký 95 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 25.08
16 196 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 25.14
17 158 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 25.23
18 178 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 25.51
19 55 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 25.53
20 19 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 25.66
21 179 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 25.86
22 216 Matouš NovákMatouš Novák 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 28.00
201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 DNF
238 Aleš RyškaAleš Ryška 95 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 13:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.07 11.00
2 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.48 9.00
3 145 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 26.55 8.00
4 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 26.57 7.00
5 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.09 3.00
6 10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 31.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 13:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 26.63 6.00
2 90 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 26.89 4.00
3 146 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 27.30 2.00
4 82 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 27.50 1.00
5 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 27.62
6 262 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 27.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 13:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 26.76 5.00
2 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 28.30
3 152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.59
4 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.13
5 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 29.23
162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 7.8.2021 - 13:35) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 28.53
2 84 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 28.82
3 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 29.78
4 228 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 29.91
5 268 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 31.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Viktória StrýčkováViktória Strýčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.07 11.00
2 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 26.48 9.00
3 145 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 26.55 8.00
4 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 26.57 7.00
5 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 26.63 6.00
6 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 26.76 5.00
7 90 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 26.89 4.00
8 178 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.09 3.00
9 146 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 27.30 2.00
10 82 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 27.50 1.00
11 185 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 SB 27.62
12 262 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 27.84
13 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 28.30
14 77 Adéla HolomčíkováAdéla Holomčíková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 28.53
15 152 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 28.59
16 84 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 28.82
17 177 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 29.13
18 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 29.23
19 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 29.78
20 228 Barbora BuršíkováBarbora Buršíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 29.91
21 268 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 31.00
22 10 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 31.42
162 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 50.88 11.00
2 182 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.91 9.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 51.01 8.00
2 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 51.36 7.00
3 221 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 51.37 6.00
4 177 Martin KocourekMartin Kocourek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 52.70 5.00
5 68 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 53.23 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 53.66 3.00
2 196 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.37 2.00
3 132 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 54.69 1.00
4 183 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.81
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 50.88 11.00
2 182 Viktor VelebaViktor Veleba 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 50.91 9.00
3 230 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 51.01 8.00
4 201 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 51.36 7.00
5 221 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 PB 51.37 6.00
6 177 Martin KocourekMartin Kocourek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 52.70 5.00
7 68 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 53.23 4.00
8 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 53.66 3.00
9 196 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 54.37 2.00
10 132 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 54.69 1.00
11 183 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 55.81

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 57.64 11.00
2 29 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 58.62 9.00
3 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 59.94 8.00
4 57 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 60.21 7.00
5 90 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 62.36 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 64.77 3.00
2 136 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 65.57 1.00
3 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 66.22
4 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 66.29
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 63.67 5.00
2 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 64.13 4.00
3 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 64.98 2.00
4 255 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 68.52
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 PB 57.64 11.00
2 29 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 58.62 9.00
3 176 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 59.94 8.00
4 57 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 60.21 7.00
5 90 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 62.36 6.00
6 179 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 63.67 5.00
7 180 Nikola BukáčkováNikola Bukáčková 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 64.13 4.00
8 91 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 64.77 3.00
9 147 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 64.98 2.00
10 136 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 65.57 1.00
11 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 66.22
12 168 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 66.29
13 255 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 68.52

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 1:47.89
2 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 1:54.61 11.00
3 132 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 2:03.38 7.00
4 46 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 2:03.81 6.00
5 19 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 2:06.72 5.00
6 178 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:09.98 4.00
7 192 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:11.22 3.00
8 63 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:16.37
9 179 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:20.36
64 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:02.27 9.00
2 1 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 2:02.89 8.00
3 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 2:12.07 2.00
4 47 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 2:12.69 1.00
5 107 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 2:23.03
6 173 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:25.14
7 225 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 2:30.10
8 211 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 2:33.61
9 224 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:35.55
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 1:47.89
2 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 PB 1:54.61 11.00
3 Jakub ŠpéraJakub Špéra 96 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:02.27 9.00
4 1 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 7 2:02.89 8.00
5 132 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 2:03.38 7.00
6 46 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 PB 2:03.81 6.00
7 19 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 2:06.72 5.00
8 178 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:09.98 4.00
9 192 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 2:11.22 3.00
10 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 2:12.07 2.00
11 47 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 2:12.69 1.00
12 63 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:16.37
13 179 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 2:20.36
14 107 Antonín StixAntonín Stix 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 3 PB 2:23.03
15 173 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:25.14
16 225 Vojtěch ŽlůvaVojtěch Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 2:30.10
17 211 Michal KotekMichal Kotek 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 2:33.61
18 224 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 2:35.55
64 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 2:15.26 11.00
2 56 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 PB 2:16.19 9.00
3 55 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:17.19 8.00
4 57 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 2:18.78 7.00
MS Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:23.69
6 208 Hana KielarováHana Kielarová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 SB 2:28.69 6.00
7 58 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:28.85 5.00
8 35 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 2:29.47 3.00
9 255 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 2:40.56
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 2:29.33 4.00
2 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 2:29.90 2.00
3 211 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 2:30.37 1.00
4 91 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 SB 2:31.07
5 13 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:33.00
6 209 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:33.60
7 150 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 2:41.12
8 76 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:47.95
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 29 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 2:15.26 11.00
2 56 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 PB 2:16.19 9.00
3 55 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 2:17.19 8.00
4 57 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 2:18.78 7.00
5 Jana DvořáčkováJana Dvořáčková 97 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 PB 2:23.69
6 208 Hana KielarováHana Kielarová 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 SB 2:28.69 6.00
7 58 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:28.85 5.00
8 16 Tereza ŠtorkováTereza Štorková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 2:29.33 4.00
9 35 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 2:29.47 3.00
10 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 2:29.90 2.00
11 211 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 2:30.37 1.00
12 91 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 SB 2:31.07
13 13 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:33.00
14 209 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 PB 2:33.60
15 255 Veronika KoutnáVeronika Koutná 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 2:40.56
16 150 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 2:41.12
17 76 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:47.95

1500 m - Muži

(so, 7.8.2021 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 PB 4:09.96 11.00
2 1 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 4:15.13 9.00
3 133 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 4:15.25 8.00
4 46 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 4:16.71 7.00
5 185 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 4:20.60 6.00
6 6 Michal ŠeděnkaMichal Šeděnka 87 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 PB 4:22.74 5.00
7 197 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 PB 4:24.13 4.00
8 45 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 15 4:28.90 3.00
9 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 13 4:31.58 2.00
10 126 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 4:31.99 1.00
11 48 Jan FialaJan Fiala 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12 4:35.18
12 257 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 4:44.67
13 161 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 5:15.85
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 7.8.2021 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 5:00.64 11.00
2 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 PB 5:01.12 9.00
3 213 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13 5:07.11 8.00
4 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 SB 5:11.78 7.00
5 211 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 PB 5:12.66 6.00
6 58 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 5:15.63 5.00
7 221 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 5:16.93 4.00
8 150 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 5:18.10 3.00
9 136 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 SB 5:22.95 2.00
10 212 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 5:25.03 1.00
11 234 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 6:04.52
12 203 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 6:49.86
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 10:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 15.09 11.00
2 21 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.64 9.00
3 38 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 15.84 8.00
4 40 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 15.91 7.00
5 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 17.11 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Evelin TésiEvelin Tési 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16.97 6.00
2 27 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 17.27 4.00
3 31 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 17.27 3.00
4 202 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.33
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.8.2021 - 10:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.48 2.00
2 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 17.67 1.00
3 260 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 17.83
4 11 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.15
5 201 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 19.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 15.09 11.00
2 21 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.64 9.00
3 38 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 15.84 8.00
4 40 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 5 15.91 7.00
5 71 Evelin TésiEvelin Tési 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 16.97 6.00
6 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 17.11 5.00
7 27 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 17.27 4.00
7 31 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 17.27 3.00
9 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 17.48 2.00
10 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 17.67 1.00
11 260 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 17.83
12 11 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 18.15
13 202 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.33
14 201 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 19.32

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 17.26 11.00
2 256 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.36 9.00
3 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 19.74 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 10:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.12 8.00
2 171 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.42 6.00
3 243 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 20.80 5.00
4 18 Tadeáš HusákTadeáš Husák 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 21.47 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 17.26 11.00
2 256 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 17.36 9.00
3 226 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.12 8.00
4 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 19.74 7.00
5 171 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.42 6.00
6 243 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 20.80 5.00
7 18 Tadeáš HusákTadeáš Husák 02 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 21.47 4.00

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 56.12
2 191 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 57.16 11.00
3 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 58.30 9.00
4 256 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 58.48 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.46 7.00
2 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 66.44 6.00
3 154 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 74.40 5.00
4 205 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 74.87 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 56.12
2 191 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 PB 57.16 11.00
3 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 58.30 9.00
4 256 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 58.48 8.00
5 163 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 63.46 7.00
6 202 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 66.44 6.00
7 154 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 74.40 5.00
8 205 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 74.87 4.00

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 70.45 11.00
2 260 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 71.63 8.00
3 27 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 73.29 7.00
4 186 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 74.62 6.00
5 231 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 75.28 5.00
6 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 76.55 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 71.28 9.00
2 122 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 PB 76.03 4.00
3 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 78.00 2.00
4 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 81.09 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 70.45 11.00
2 266 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 71.28 9.00
3 260 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 PB 71.63 8.00
4 27 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 73.29 7.00
5 186 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 74.62 6.00
6 231 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 75.28 5.00
7 122 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 3 PB 76.03 4.00
8 215 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 76.55 3.00
9 133 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 78.00 2.00
10 140 Martina MynářováMartina Mynářová 00 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 81.09 1.00

3000 m překážek - Muži

(so, 7.8.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 11:39.07 11.00
2 3 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 68 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 12:28.26 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m překážek - Ženy

(so, 7.8.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 148 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 12:03.54 11.00
2 43 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 4 12:12.89 9.00
3 212 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 12:53.52 8.00
4 127 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 16:25.76 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.8.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Dreisig, Nevařil, Dolák, Střelec Dreisig, Nevařil, Dolák, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:36.44 11.00
2 191 Derka, Kocourek, Ruiz Pastrana, Veleba Derka, Kocourek, Ruiz Pastrana, Veleba Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:41.88 9.00
3 41 Sivila, Šmída, Hrubý, Budín Sivila, Šmída, Hrubý, Budín TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 3:42.29 8.00
4 Hruška, Žitný, Karafiát, Pytela Hruška, Žitný, Karafiát, Pytela Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:47.15 7.00
5 221 Šulc, Habr, Brachtl, Žlůva Šulc, Habr, Brachtl, Žlůva AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 3:48.33 5.00
6 160 Pražák, Budík, Dočkal, Mrlík Pražák, Budík, Dočkal, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:49.66 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.8.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Pleva, Bárek, Lenomar, Hajzler Pleva, Bárek, Lenomar, Hajzler Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:47.66 6.00
2 158 Pavlíček, Maňásek, Hejčl, Holub Pavlíček, Maňásek, Hejčl, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 4:10.44 3.00
3 225 Žlůva, Kotek, Novák, Šikl Žlůva, Kotek, Novák, Šikl AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 4:22.25 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Dreisig, Nevařil, Dolák, Střelec Dreisig, Nevařil, Dolák, Střelec Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:36.44 11.00
2 191 Derka, Kocourek, Ruiz Pastrana, Veleba Derka, Kocourek, Ruiz Pastrana, Veleba Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:41.88 9.00
3 41 Sivila, Šmída, Hrubý, Budín Sivila, Šmída, Hrubý, Budín TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 3:42.29 8.00
4 Hruška, Žitný, Karafiát, Pytela Hruška, Žitný, Karafiát, Pytela Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 3:47.15 7.00
5 179 Pleva, Bárek, Lenomar, Hajzler Pleva, Bárek, Lenomar, Hajzler Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 3:47.66 6.00
6 221 Šulc, Habr, Brachtl, Žlůva Šulc, Habr, Brachtl, Žlůva AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 3:48.33 5.00
7 160 Pražák, Budík, Dočkal, Mrlík Pražák, Budík, Dočkal, Mrlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 3:49.66 4.00
8 158 Pavlíček, Maňásek, Hejčl, Holub Pavlíček, Maňásek, Hejčl, Holub TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 4:10.44 3.00
9 225 Žlůva, Kotek, Novák, Šikl Žlůva, Kotek, Novák, Šikl AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 4:22.25 2.00

4 x 400 m - Ženy

(so, 7.8.2021 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 56 Osičková, Hanzalíková, Musilová, Mihalíková Osičková, Hanzalíková, Musilová, Mihalíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 4:06.61 11.00
2 82 Mašková, Horňáková, Strýčková, Jurigová Mašková, Horňáková, Strýčková, Jurigová Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:21.97 9.00
3 204 Fiantová, Zabloudilová, Kielarová, Sabáčková Fiantová, Zabloudilová, Kielarová, Sabáčková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 4:25.38 8.00
4 130 Hlaváčková, Jánošíková, Jakusidisová, Koudelková Hlaváčková, Jánošíková, Jakusidisová, Koudelková Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 4:27.77 7.00
5 127 Danihelková, Fialová, Mynářová, Horňová Danihelková, Fialová, Mynářová, Horňová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 4:39.87 6.00
6 228 Buršíková, Dostálová, Remešová, Samohýlová Buršíková, Dostálová, Remešová, Samohýlová TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 4:49.61 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 7.8.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,56 1,62 1,68 1,73 1,78 1,82 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 Body
1 251 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 1.95 11.00
2 258 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 6 1.86 9.00
3= 42 Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 7 1.78 7.00
3= 41 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 8 1.78 7.00
3= 264 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 1 SB 1.78 7.00
6 67 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 4 SB 1.73 5.00
7 58 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 3 PB 1.68 4.00
8 198 Josef JahodaJosef Jahoda
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2 1.50 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 7.8.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 72 Simona TicháSimona Tichá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 PB 1.66 11.00
2 129 Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
97 PB 1.64 9.00
3 30 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
06 1.62 8.00
4 40 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 SB 1.59 7.00
5 71 Evelin TésiEvelin Tési
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.56 6.00
MS Sonja SedlákováSonja Sedláková
SlovenskoSlovensko
05 PB 1.56
7 23 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1.56 5.00
8 38 Barbora MitevováBarbora Mitevová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 SB 1.52 4.00
9 31 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 1.52 3.00
10= 6 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 SB 1.48 1.50
10= 79 Klára KrupicováKlára Krupicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 PB 1.48 1.50
12 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.48
13 5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 PB 1.48
14 202 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 1.43
15 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1.43
16 119 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 1.38
17 223 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 1.38
17 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 NM
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 7.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,74 2,94 3,14 3,29 3,44 3,54 3,64 3,74 3,84 3,94 4,04 Body
1 190 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 8 4.54 11.00
2 134 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 3.29 9.00
3 283 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
06 5 PB 3.14 8.00
4 13 Marek MalitsMarek Malits
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
04 3 PB 3.14 7.00
5= 192 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 1 2.74 5.50
5= 275 Karel KonečnýKarel Konečný
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
70 2 2.74 5.50
7= 191 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 2.74 3.50
7= 240 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 2.74 3.50
189 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 9 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 7.8.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,04 2,19 2,34 2,49 2,61 2,73 2,85 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 Body
1 40 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 10 3.57 11.00
2 41 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 9 3.37 9.00
3 28 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 11 3.27 8.00
MS Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 3.27
5 206 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 6 PB 2.97 7.00
6 201 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 7 2.85 6.00
7 119 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 4 SB 2.85 5.00
8 31 Tereza HanákováTereza Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 5 2.73 4.00
9 3 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 SB 2.19 3.00
10 121 Tereza ŠpérováTereza Špérová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 3 2.04 2.00
261 Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 7.8.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 SB 6.77 -2.3 m/s 11.00
2 233 Petr KunetekPetr Kunetek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 PB 6.50 -0.5 m/s 9.00
3 181 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 SB 6.10 +1.0 m/s 8.00
4 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 6.05 -2.5 m/s 7.00
5 58 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 6.04 -1.5 m/s 6.00
6 135 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5.91 -2.5 m/s 5.00
7 67 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 5.87 -1.5 m/s 4.00
8 155 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 PB 5.79 +0.4 m/s 3.00
9 251 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.79 -1.6 m/s 2.00
10 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 SB 5.55 -1.2 m/s 1.00
11 205 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 5.52 -1.2 m/s
12 240 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 PB 5.42 +0.9 m/s
13 134 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 5.19 -1.1 m/s
MS 224 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
07 4.98 -1.4 m/s
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 7.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Monika LehenováMonika Lehenová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 3 SB 5.38 -0.6 m/s 11.00
2 38 Barbora MitevováBarbora Mitevová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 19 5.24 -0.7 m/s 9.00
3 30 Adéla HanákováAdéla Hanáková
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
06 17 5.22 -1.4 m/s 8.00
4 53 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 22 5.15 -0.1 m/s 7.00
5 151 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 23 5.08 +0.9 m/s 6.00
6 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
00 13 PB 5.05 -0.3 m/s 5.00
7 10 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 24 4.98 -0.6 m/s 4.00
8 41 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 20 4.96 -1.7 m/s 3.00
9 51 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 4.93 -1.5 m/s 2.00
10 258 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 11 4.90 -2.2 m/s 1.00
11 1 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 15 4.83 -0.2 m/s
12 71 Evelin TésiEvelin Tési
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5 SB 4.82 -0.1 m/s
13 28 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 12 4.77 -0.6 m/s
14 72 Simona TicháSimona Tichá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 6 SB 4.77 -2.3 m/s
15 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 18 4.72 -1.5 m/s
16 23 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 4.61 -0.6 m/s
17 92 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 SB 4.59 -0.9 m/s
18 11 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10 4.19 -2.0 m/s
19 21 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 21 4.16 -0.2 m/s
36 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 2 NM
Celkem 20 závodníků

trojskok - Muži

(so, 7.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 13.71 -0.2 m/s 11.00
2 41 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 13.66 +1.2 m/s 9.00
3 163 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 13.02 +1.5 m/s 8.00
4 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 SB 12.91 +2.7 m/s 7.00
5 243 Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 PB 12.58 +2.2 m/s 6.00
6 171 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 PB 12.32 +0.6 m/s 5.00
7 264 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 SB 12.08 +0.3 m/s 4.00
8 226 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 PB 12.06 +1.8 m/s 3.00
9 240 Adam ŠandoAdam Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 11.88 +0.2 m/s 2.00
10 44 Jakub RůžičkaJakub Růžička
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 11.62 +1.1 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 7.8.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 95 Monika LehenováMonika Lehenová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 PB 11.92 +1.2 m/s - 11.00
2 36 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 11.65 +1.5 m/s - 9.00
3 130 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
00 10.98 +2.2 m/s - 8.00
4 41 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 10.98 +2.8 m/s - 7.00
5 88 Natálie SkácelováNatálie Skácelová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 PB 10.39 +1.6 m/s - 6.00
6 257 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 PB 10.29 +1.4 m/s - 5.00
7 28 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 09.88 +1.4 m/s - 4.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 7.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 11.03 11.00
2 83 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 SB 10.57 9.00
3 22 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 PB 10.29 8.00
4 220 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 SB 09.97 7.00
5 230 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 SB 09.84 6.00
6 93 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 09.80 5.00
7 252 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 09.71 4.00
8 2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 09.30 3.00
9 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 09.01 2.00
10 81 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 08.79 1.00
11 172 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 PB 08.69
12 32 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 08.63
13 42 Johana PrudkáJohana Prudká
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
00 08.51
14 233 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 SB 08.50
15 164 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 PB 08.36
16 37 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
02 SB 08.20
17 86 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 PB 08.14
18 227 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 SB 07.57
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 7.8.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 14 16.25 11.00
MS Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 13 13.59
3 52 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 12 12.93 9.00
4 162 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 2 SB 11.84 8.00
5 53 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 11 11.71 7.00
6 57 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 11.18 6.00
7 165 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10 11.16 5.00
8 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 8 SB 10.78 4.00
9 101 Martin BrachtlMartin Brachtl
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
94 7 PB 10.59 3.00
10 280 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
96 9 09.34 2.00
11 164 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 6 09.28 1.00
12 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 5 SB 09.20
13 218 Matyáš ŠiklMatyáš Šikl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 3 PB 08.57
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 7.8.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 36.66 11.00
2 252 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 33.99 9.00
3 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 32.42 8.00
4 32 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 29.89 7.00
5 37 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
02 29.75 6.00
6 12 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 28.78 5.00
MS 216 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 28.48
8 42 Johana PrudkáJohana Prudká
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
00 26.14 4.00
9 230 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 26.03 3.00
10 23 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 SB 24.27 2.00
11 214 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 SB 23.66 1.00
12 172 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 23.37
13 220 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 21.94
14 227 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 20.06
15 164 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 SB 19.93
16 210 Lenka LudrovanováLenka Ludrovanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 SB 16.07
233 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 NM
Celkem 17 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 7.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 39.58 11.00
2 53 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 SB 36.25 9.00
MS Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 PB 35.48
4 52 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 35.31 8.00
5 162 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 SB 32.93 7.00
6 165 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 32.80 6.00
MS Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 32.59
8 164 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 29.88 5.00
9 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 29.39 4.00
10 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 SB 26.70 3.00
11 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 26.68 2.00
12 222 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 24.40 1.00
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 7.8.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 13 39.35 11.00
2 220 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
95 12 SB 35.95 9.00
3 233 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 1 SB 34.17 8.00
4 214 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 9 SB 34.15 7.00
5 81 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 11 33.90 6.00
6 12 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 SB 32.03 5.00
7 2 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 29.64 4.00
8 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 7 PB 25.95 3.00
9 227 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 8 25.19 2.00
10 37 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
02 6 24.97 1.00
11 86 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 5 PB 20.99
12 210 Lenka LudrovanováLenka Ludrovanová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 2 PB 17.52
13 263 Julie SkalíkováJulie Skalíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4 14.64
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 7.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 11 53.94 11.00
2 50 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 9 SB 48.79 9.00
3 86 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 10 43.43 8.00
4 280 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
96 8 SB 39.03 7.00
5 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 7 SB 37.91 6.00
6 164 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 5 SB 37.10 5.00
7 87 Michal SlabýMichal Slabý
AC ČejkoviceAC Čejkovice
05 6 PB 34.62 4.00
8 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 4 SB 33.63 3.00
9 Libor NovotnýLibor Novotný
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 1 PB 31.02 2.00
10 222 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 3 SB 30.21 1.00
88 Filip ŠkrobákFilip Škrobák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 2 NM
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 7.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 16 41.37 11.00
2 252 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 13 PB 40.34 9.00
3 12 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 PB 39.78 8.00
4 161 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 15 39.01 7.00
5 22 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 12 37.99 6.00
6 52 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 14 35.19 5.00
7 73 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10 35.07 4.00
8 42 Johana PrudkáJohana Prudká
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
00 8 SB 30.40 3.00
9 35 Vendula KociánováVendula Kociánová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
04 2 SB 29.08 2.00
10 129 Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
97 6 PB 28.48 1.00
MS 216 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 7 PB 28.42
12 50 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 1 SB 27.71
13 81 Lenka MaradováLenka Maradová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
87 3 SB 26.79
14 23 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 SB 25.41
15 86 Adéla TomšicováAdéla Tomšicová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
05 9 22.94
16 223 Veronika WalterováVeronika Walterová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 5 PB 17.42
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 7.8.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 9 SB 54.52 11.00
2 130 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 8 PB 53.30 9.00
3 165 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 7 SB 45.17 8.00
4 136 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 PB 45.02 7.00
5 129 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 6 41.05 6.00
6 57 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 40.71 5.00
7 53 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 5 38.17 4.00
8 218 Matyáš ŠiklMatyáš Šikl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 3 PB 35.00 3.00
9 205 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 4 33.02 2.00
Celkem 9 závodníků

5 km chůze - Muži

(so, 7.8.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš PrudkýAleš Prudký 66 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice PB NM 11.00
2 Jiří JanoušekJiří Janoušek 51 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice SB NM 9.00
Celkem 2 závodníků