Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD přípravek

Beroun (4. 9. 2021)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 3 07.74
2 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.43
3 1000 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.80
4 1000 Jakub IllnerJakub Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 08.84
5 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 7 09.04
6 1000 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 2 09.53
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 6 08.09
2 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.18
3 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 5 08.45
4 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.88
5 1000 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 09.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.22
2 1000 Karel ZieglerKarel Ziegler 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.47
3 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 3 09.20
4 1000 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 09.36
5 1000 Martin KrobMartin Krob 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 4 09.90
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.08
2 1000 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.61
3 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.77
4 1000 Matěj BauernöplMatěj Bauernöpl 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
5 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.84
2 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.43
3 1000 Jakub ZimmerhakelJakub Zimmerhakel 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.57
4 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.90
5 1000 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.15
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.36
2 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.38
3 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.42
4 1000 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.01
1000 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Erik VilhemErik Vilhem 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 7 08.51
2 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 09.16
3 1000 Budínský MatějBudínský Matěj 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 09.27
4 1000 Viktor BrožíkViktor Brožík 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 09.71
5 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 10.00
6 1000 Jan DuníkJan Duník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 5 10.29
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 6 08.55
2 1000 Bořík FalcníkBořík Falcník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 08.98
3 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 09.08
4 1000 Michal SkaličkaMichal Skalička 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 09.17
5 1000 Vojtěch KouglVojtěch Kougl 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 11.32
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 08.20
2 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 08.65
3 1000 Prokop ZemánekProkop Zemánek 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 7 08.75
4 1000 Šimon BarášekŠimon Barášek 12 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 08.95
5 1000 Alexandr ZávoraAlexandr Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 09.53
6 1000 Jakub DuchoslavJakub Duchoslav 11 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 5 10.28
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 5 08.28
2 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 08.42
3 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 3 08.52
4 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 2 08.55
5 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.09
6 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 6 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 3 07.56
2 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 08.37
3 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 5 09.09
4 1000 Kryštof DandaKryštof Danda 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.25
5 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 6 09.40
6 1000 Jakub VilímekJakub Vilímek 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 6 08.97
2 1000 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 09.13
3 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 09.15
4 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 2 09.60
5 1000 Jakub ElkčnerJakub Elkčner 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 5 09.91
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.64
2 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 4 09.05
3 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 6 09.64
4 1000 Jan ChládekJan Chládek 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 3 10.01
5 1000 Sebastian ČížekSebastian Čížek 13 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.43
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 6 08.27
2 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 08.28
3 1000 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 2 09.05
4 1000 Dominik BroznamDominik Broznam 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 4 09.52
5 1000 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.52
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Daniel KlajmonDaniel Klajmon 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.31
2 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 4 09.35
3 1000 Nathan ToureNathan Toure 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 2 09.83
4 1000 Jakub MoravecJakub Moravec 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 6 10.16
5 1000 Mikuláš KysilkaMikuláš Kysilka 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 10.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 3 07.56
2 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 3 07.74
3 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.84
4 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.08
5 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 6 08.09
6 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 08.18
7 1000 Samuel HorákSamuel Horák 10 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 08.20
8 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.22
9 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 6 08.27
10 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička 13 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 5 08.28
10 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 08.28
12 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.36
13 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 2 08.37
14 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.38
15 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.42
15 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 08.42
17 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.43
17 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.43
19 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 5 08.45
20 1000 Karel ZieglerKarel Ziegler 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.47
21 1000 Erik VilhemErik Vilhem 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 7 08.51
22 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 3 08.52
23 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 6 08.55
23 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 2 08.55
25 1000 Jakub ZimmerhakelJakub Zimmerhakel 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.57
26 1000 Martin SuchopárekMartin Suchopárek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.61
27 1000 Radek StrakaRadek Straka 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.64
28 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 08.65
29 1000 Prokop ZemánekProkop Zemánek 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 7 08.75
30 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.77
31 1000 Jan ČinkaJan Činka 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.80
32 1000 Matěj BauernöplMatěj Bauernöpl 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
33 1000 Jakub IllnerJakub Illner 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 08.84
34 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.88
35 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.90
36 1000 Šimon BarášekŠimon Barášek 12 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 08.95
37 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 6 08.97
38 1000 Bořík FalcníkBořík Falcník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 08.98
39 1000 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.01
40 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 7 09.04
41 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 4 09.05
41 1000 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 2 09.05
43 1000 Matyáš KlamertMatyáš Klamert 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 09.07
44 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 09.08
45 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.09
45 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 5 09.09
47 1000 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 09.13
48 1000 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.15
48 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 4 09.15
50 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 09.16
51 1000 Michal SkaličkaMichal Skalička 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 09.17
52 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 3 09.20
53 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 6 09.23
54 1000 Kryštof DandaKryštof Danda 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.25
55 1000 Budínský MatějBudínský Matěj 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 09.27
56 1000 Daniel KlajmonDaniel Klajmon 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.31
57 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 4 09.35
58 1000 Petr ZelinkaPetr Zelinka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 09.36
59 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 6 09.40
60 1000 Jakub VilímekJakub Vilímek 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 7 09.44
61 1000 Dominik BroznamDominik Broznam 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 4 09.52
62 1000 František LiehneFrantišek Liehne 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 2 09.53
62 1000 Alexandr ZávoraAlexandr Závora 14 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 09.53
64 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.60
64 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 2 09.60
66 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 6 09.64
67 1000 Viktor BrožíkViktor Brožík 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 09.71
68 1000 Nathan ToureNathan Toure 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 2 09.83
69 1000 Martin KrobMartin Krob 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 4 09.90
70 1000 Jakub ElkčnerJakub Elkčner 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 5 09.91
71 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 10.00
72 1000 Jan ChládekJan Chládek 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 3 10.01
73 1000 Jakub MoravecJakub Moravec 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 6 10.16
74 1000 Jakub DuchoslavJakub Duchoslav 11 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 5 10.28
75 1000 Jan DuníkJan Duník 11 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 5 10.29
76 1000 Sebastian ČížekSebastian Čížek 13 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 5 10.43
77 1000 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.52
78 1000 Mikuláš KysilkaMikuláš Kysilka 12 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 10.74
79 1000 Vojtěch KouglVojtěch Kougl 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 11.32
1000 Matouš LukavskýMatouš Lukavský 13 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 DNS

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 07.90
2 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.07
3 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.56
4 1000 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 08.74
5 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.99
6 1000 Natálie DrdováNatálie Drdová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 07.56
2 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 2 07.81
3 1000 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.32
4 1000 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.86
5 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 5 09.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.00
2 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.17
3 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 2 08.28
4 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.41
5 1000 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.76
6 1000 Kamila MášováKamila Mášová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 3 09.51
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 07.88
2 1000 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.48
3 1000 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 08.73
4 1000 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.77
5 1000 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 3 09.25
6 1000 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 2 09.44
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.19
2 1000 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.25
3 1000 Ema BrátováEma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.30
4 1000 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.50
5 1000 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.63
6 1000 Kristýna ČernáKristýna Černá 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 07.91
2 1000 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.70
3 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.70
4 1000 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.87
5 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.97
6 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.12
2 1000 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.69
3 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.91
4 1000 Adéla SaidlerováAdéla Saidlerová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.54
1000 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 4.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.46
2 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.46
3 1000 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.98
4 1000 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.08
5 1000 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.30
6 1000 Laura SinadaLaura Sinada 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.33
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 08.10
2 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 3 08.42
3 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 2 08.56
4 1000 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 6 08.97
5 1000 Lilien TerčováLilien Terčová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 7 09.06
6 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 09.34
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 08.41
2 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 08.87
3 1000 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 08.89
4 1000 Aneta ŠpindlerováAneta Špindlerová 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 7 08.93
5 1000 Jana LeváJana Levá 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 3 09.48
6 1000 Nikola RojováNikola Rojová 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 09.80
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 4.9.2021 - 11:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 3 08.26
2 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 7 08.74
3 1000 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 08.85
4 1000 Karolína PihávkováKarolína Pihávková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 09.20
5 1000 Valerie BrožíkováValerie Brožíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 10.30
6 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 10.41
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 5 08.86
2 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 08.94
3 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 09.12
4 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 09.31
5 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 6 09.46
6 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 10.18
7 1000 Tereza DobešováTereza Dobešová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 11.03
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 08.73
2 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 08.82
3 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 5 09.02
4 1000 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 09.49
5 1000 Linda FabešováLinda Fabešová 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 4 09.91
6 1000 Aneta RoháčováAneta Roháčová 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 6 09.95
7 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 7 10.11
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (so, 4.9.2021 - 12:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 6 08.33
2 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 1 08.62
3 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 09.00
4 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 09.38
5 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.39
6 1000 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 10.58
7 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 5 10.66
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Valinka NovákováValinka Nováková 13 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 07.94
2 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.33
3 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.67
4 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 2 08.96
5 1000 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 09.09
6 1000 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 7 09.41
7 1000 Veronika UrbanováVeronika Urbanová 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 09.86
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 08.32
2 1000 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 08.51
3 1000 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.12
4 1000 Linda KlajmonováLinda Klajmonová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 09.72
5 1000 Eliška MoravcováEliška Moravcová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 7 09.94
6 1000 Amálie FořtováAmálie Fořtová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.96
7 1000 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 10.04
Celkem 7 závodníků
Běh 18 (so, 4.9.2021 - 12:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.11
2 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 3 08.57
3 1000 Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 08.58
4 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 08.66
5 1000 Andrea FreudlováAndrea Freudlová 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 09.24
6 1000 Nina PravdovaNina Pravdova 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.43
7 1000 Barborka ŠnuparkovaBarborka Šnuparkova 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 10.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 07.56
2 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 2 07.81
3 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 07.88
4 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 07.90
5 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 07.91
6 1000 Valinka NovákováValinka Nováková 13 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 07.94
7 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.00
8 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.07
9 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 08.10
10 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.11
11 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.12
12 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.17
13 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.19
14 1000 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.25
15 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 3 08.26
16 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 2 08.28
17 1000 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.32
17 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 08.32
19 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 6 08.33
19 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.33
21 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.41
21 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 6 08.41
23 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 3 08.42
24 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.46
24 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.46
26 1000 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.48
27 1000 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 08.51
28 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.56
28 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 2 08.56
30 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 3 08.57
31 1000 Viktorka NovákováViktorka Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 08.58
32 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 1 08.62
33 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 08.66
34 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 08.67
35 1000 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.69
36 1000 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 08.70
36 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.70
38 1000 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová 12 TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 08.73
38 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 08.73
40 1000 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 08.74
40 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 7 08.74
42 1000 Zoe PokornáZoe Pokorná 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 08.76
43 1000 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.77
44 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 08.82
45 1000 Lucie HájkováLucie Hájková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 08.85
46 1000 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 08.86
46 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 5 08.86
48 1000 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.87
48 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 5 08.87
50 1000 Sofie HálováSofie Hálová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 08.89
51 1000 Johana JarošováJohana Jarošová 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.91
52 1000 Aneta ŠpindlerováAneta Špindlerová 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 7 08.93
53 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 08.94
54 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 2 08.96
55 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 08.97
55 1000 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 6 08.97
57 1000 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.98
58 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 08.99
59 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 09.00
60 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 5 09.02
61 1000 Lilien TerčováLilien Terčová 10 SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 7 09.06
62 1000 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.08
63 1000 Lucie MartínkováLucie Martínková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 09.09
64 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 3 09.12
64 1000 Zuzana FílováZuzana Fílová 13 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.12
66 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.13
67 1000 Natálie DrdováNatálie Drdová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 6 09.20
67 1000 Karolína PihávkováKarolína Pihávková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 09.20
69 1000 Andrea FreudlováAndrea Freudlová 11 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 09.24
70 1000 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 3 09.25
71 1000 Ema BrátováEma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.30
71 1000 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.30
73 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 7 09.31
74 1000 Laura SinadaLaura Sinada 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.33
75 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 5 09.34
76 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 2 09.38
77 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 09.39
78 1000 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 10 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 7 09.41
79 1000 Nina PravdovaNina Pravdova 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.43
80 1000 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 2 09.44
81 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 6 09.46
82 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 5 09.48
82 1000 Jana LeváJana Levá 12 SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 3 09.48
84 1000 Jana ŠubrtováJana Šubrtová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 09.49
85 1000 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.50
86 1000 Kamila MášováKamila Mášová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 3 09.51
87 1000 Adéla SaidlerováAdéla Saidlerová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.54
88 1000 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.63
89 1000 Linda KlajmonováLinda Klajmonová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 6 09.72
90 1000 Nikola RojováNikola Rojová 11 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 2 09.80
91 1000 Veronika UrbanováVeronika Urbanová 13 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 09.86
92 1000 Kristýna ČernáKristýna Černá 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.89
93 1000 Linda FabešováLinda Fabešová 12 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 4 09.91
94 1000 Eliška MoravcováEliška Moravcová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 7 09.94
95 1000 Aneta RoháčováAneta Roháčová 11 Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 6 09.95
96 1000 Amálie FořtováAmálie Fořtová 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.96
97 1000 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 10.04
98 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 7 10.11
99 Hana ŠubrtováHana Šubrtová 13 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 1 10.18
100 1000 Barborka ŠnuparkovaBarborka Šnuparkova 11 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 10.20
101 1000 Valerie BrožíkováValerie Brožíková 12 SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 4 10.30
102 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 6 10.41
103 1000 Anežka FoukalováAnežka Foukalová 11 Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 10.58
104 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 5 10.66
105 1000 Tereza DobešováTereza Dobešová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 11.03
1000 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS

8 x 100 m - Mix (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Pintíř, Štefflová, Vykysalá Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Pintíř, Štefflová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 2:01.09
2 1000 Hurkovskij, Pokorný, Bernardová, Zázvorková, Sochorová, Špáňa, Vaidiš, Krob Hurkovskij, Pokorný, Bernardová, Zázvorková, Sochorová, Špáňa, Vaidiš, Krob TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 2:05.76
3 1000 Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Hájková, Hálová Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Hájková, Hálová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 2:11.49
4 1000 Diviš, Čepelák, Rybníček, Nademlejnský, Pergl, Huml, Hrdličková, Jarošová Diviš, Čepelák, Rybníček, Nademlejnský, Pergl, Huml, Hrdličková, Jarošová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:13.19
5 1000 Straka, Pravdova, Doubková, Fílová, Houdková, Fořtová, Hokrová, Šnuparkova Straka, Pravdova, Doubková, Fílová, Houdková, Fořtová, Hokrová, Šnuparkova ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:18.90
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Hrdlička, Hrdlička, Elkčner, Mráček, Karpíšek, Brosche, Ledvina, Bayer Hrdlička, Hrdlička, Elkčner, Mráček, Karpíšek, Brosche, Ledvina, Bayer SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 2:15.73
2 1000 Müller, Jelínek, Kepka, Andrlík, Zahradník, Křenková, Vojtěchová, Štiková Müller, Jelínek, Kepka, Andrlík, Zahradník, Křenková, Vojtěchová, Štiková SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 5 2:19.24
3 1000 Bauernöpl, Brátová, Čermáková, Hajníková, Hnízdilová, Kovářová, Krásová, Krejčí Bauernöpl, Brátová, Čermáková, Hajníková, Hnízdilová, Kovářová, Krásová, Krejčí A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:19.37
4 1000 Vaňková, Smržová, Kočka, Bernášek, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Vaňková, Smržová, Kočka, Bernášek, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 1 2:21.06
5 1000 Isteníková, Hejkal, Horák, Lukeš, Rusňák, Matěj, Lüftnerová, Reichel Isteníková, Hejkal, Horák, Lukeš, Rusňák, Matěj, Lüftnerová, Reichel Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 2:25.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Langerová, Lukavská, Navarčík, Přikryl, Procházková, Procházková, Saidlerová, Sinada Langerová, Lukavská, Navarčík, Přikryl, Procházková, Procházková, Saidlerová, Sinada A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:15.80
2 1000 Boková, Činka, Merunová, Němcová, Pokorná, Sojková, Šedivý, Ziegler Boková, Činka, Merunová, Němcová, Pokorná, Sojková, Šedivý, Ziegler TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 2:15.91
3 1000 Freudlová, Havlíčková, Koljaděnko, Martínková, Nováková, Nováková, Klajmonová, Gabriel Freudlová, Havlíčková, Koljaděnko, Martínková, Nováková, Nováková, Klajmonová, Gabriel ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 2:16.27
4 1000 Vilhem, Barášek, Pavlíčková, Rojová, Falcník, Brožík, Brožíková, Sedláček Vilhem, Barášek, Pavlíčková, Rojová, Falcník, Brožík, Brožíková, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:17.02
5 1000 Kázmer, Kraydlová, Kubešová, Sadílek, Kubešová, Loukota, Šubrtová, Vilímek Kázmer, Kraydlová, Kubešová, Sadílek, Kubešová, Loukota, Šubrtová, Vilímek Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 2 2:19.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.9.2021 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Slívová, Šimková, Totušek, Štěpánková, Štěpánková, Tlustá, Zimmerhakel, Zímová Slívová, Šimková, Totušek, Štěpánková, Štěpánková, Tlustá, Zimmerhakel, Zímová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:08.27
2 1000 Drdová, Illner, Klamert, Liehne, Lipovský, Maryšková, Mášová, Trejbalová Drdová, Illner, Klamert, Liehne, Lipovský, Maryšková, Mášová, Trejbalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 2:22.88
3 1000 Duchoslav, Duník, Levá, Pavlíčková, Špindlerová, Zemánková, Pihávková, Skalička Duchoslav, Duník, Levá, Pavlíčková, Špindlerová, Zemánková, Pihávková, Skalička SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 2:23.82
4 1000 Dragounová, Kytková, Schneiderová, Sedláčková, Foukalová, Hlavsa, Horák, Fabešová Dragounová, Kytková, Schneiderová, Sedláčková, Foukalová, Hlavsa, Horák, Fabešová Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 2:25.53
5 1000 Urbanová, Urbanová, Toure, Vojtěchová, Moravcová, Chládek, Moravec, Broznam Urbanová, Urbanová, Toure, Vojtěchová, Moravcová, Chládek, Moravec, Broznam SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 2:36.50
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Pintíř, Štefflová, Vykysalá Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Pintíř, Štefflová, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 2:01.09
2 1000 Hurkovskij, Pokorný, Bernardová, Zázvorková, Sochorová, Špáňa, Vaidiš, Krob Hurkovskij, Pokorný, Bernardová, Zázvorková, Sochorová, Špáňa, Vaidiš, Krob TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A 5 2:05.76
3 1000 Slívová, Šimková, Totušek, Štěpánková, Štěpánková, Tlustá, Zimmerhakel, Zímová Slívová, Šimková, Totušek, Štěpánková, Štěpánková, Tlustá, Zimmerhakel, Zímová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 2:08.27
4 1000 Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Hájková, Hálová Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Hájková, Hálová SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A 4 2:11.49
5 1000 Diviš, Čepelák, Rybníček, Nademlejnský, Pergl, Huml, Hrdličková, Jarošová Diviš, Čepelák, Rybníček, Nademlejnský, Pergl, Huml, Hrdličková, Jarošová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:13.19
6 1000 Hrdlička, Hrdlička, Elkčner, Mráček, Karpíšek, Brosche, Ledvina, Bayer Hrdlička, Hrdlička, Elkčner, Mráček, Karpíšek, Brosche, Ledvina, Bayer SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A 4 2:15.73
7 1000 Langerová, Lukavská, Navarčík, Přikryl, Procházková, Procházková, Saidlerová, Sinada Langerová, Lukavská, Navarčík, Přikryl, Procházková, Procházková, Saidlerová, Sinada A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:15.80
8 1000 Boková, Činka, Merunová, Němcová, Pokorná, Sojková, Šedivý, Ziegler Boková, Činka, Merunová, Němcová, Pokorná, Sojková, Šedivý, Ziegler TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 2:15.91
9 1000 Freudlová, Havlíčková, Koljaděnko, Martínková, Nováková, Nováková, Klajmonová, Gabriel Freudlová, Havlíčková, Koljaděnko, Martínková, Nováková, Nováková, Klajmonová, Gabriel ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 2:16.27
10 1000 Vilhem, Barášek, Pavlíčková, Rojová, Falcník, Brožík, Brožíková, Sedláček Vilhem, Barášek, Pavlíčková, Rojová, Falcník, Brožík, Brožíková, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B 1 2:17.02
11 1000 Straka, Pravdova, Doubková, Fílová, Houdková, Fořtová, Hokrová, Šnuparkova Straka, Pravdova, Doubková, Fílová, Houdková, Fořtová, Hokrová, Šnuparkova ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 2:18.90
12 1000 Kázmer, Kraydlová, Kubešová, Sadílek, Kubešová, Loukota, Šubrtová, Vilímek Kázmer, Kraydlová, Kubešová, Sadílek, Kubešová, Loukota, Šubrtová, Vilímek Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z... 2 2:19.06
13 1000 Müller, Jelínek, Kepka, Andrlík, Zahradník, Křenková, Vojtěchová, Štiková Müller, Jelínek, Kepka, Andrlík, Zahradník, Křenková, Vojtěchová, Štiková SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A 5 2:19.24
14 1000 Bauernöpl, Brátová, Čermáková, Hajníková, Hnízdilová, Kovářová, Krásová, Krejčí Bauernöpl, Brátová, Čermáková, Hajníková, Hnízdilová, Kovářová, Krásová, Krejčí A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:19.37
15 1000 Vaňková, Smržová, Kočka, Bernášek, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Vaňková, Smržová, Kočka, Bernášek, Kostečková, Majtaníková, Nič, Pospíšilová Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A 1 2:21.06
16 1000 Drdová, Illner, Klamert, Liehne, Lipovský, Maryšková, Mášová, Trejbalová Drdová, Illner, Klamert, Liehne, Lipovský, Maryšková, Mášová, Trejbalová TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C 4 2:22.88
17 1000 Duchoslav, Duník, Levá, Pavlíčková, Špindlerová, Zemánková, Pihávková, Skalička Duchoslav, Duník, Levá, Pavlíčková, Špindlerová, Zemánková, Pihávková, Skalička SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C 2 2:23.82
18 1000 Isteníková, Hejkal, Horák, Lukeš, Rusňák, Matěj, Lüftnerová, Reichel Isteníková, Hejkal, Horák, Lukeš, Rusňák, Matěj, Lüftnerová, Reichel Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 2 2:25.33
19 1000 Dragounová, Kytková, Schneiderová, Sedláčková, Foukalová, Hlavsa, Horák, Fabešová Dragounová, Kytková, Schneiderová, Sedláčková, Foukalová, Hlavsa, Horák, Fabešová Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B 3 2:25.53
20 1000 Urbanová, Urbanová, Toure, Vojtěchová, Moravcová, Chládek, Moravec, Broznam Urbanová, Urbanová, Toure, Vojtěchová, Moravcová, Chládek, Moravec, Broznam SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B 1 2:36.50

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 4.00 +0.0 m/s - 4.00  0,00 3.88 4.00
2 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 12 PB 3.99 +0.2 m/s 3.93 3.99  0,20 - 3.99
3 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 3.82 +0.0 m/s 3.82  0,00 3.79 3.78 3.82
4 1000 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 3 PB 3.69 +0.1 m/s 3.69  0,10 3.51 3.55 3.69
5 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 10 PB 3.64 +0.1 m/s 3.64  0,10 3.63 3.55 3.64
6 1000 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 4 PB 3.51 +0.0 m/s 3.49 3.48 3.51  0,00 3.51
7 1000 Karel ZieglerKarel Ziegler
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 6 PB 3.51 +0.1 m/s 3.41 3.51  0,10 - 3.51
8 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 5 PB 3.49 +0.0 m/s 3.38 3.49  0,00 3.36 3.49
9 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 13 PB 3.47 +0.2 m/s 3.47  0,20 - 3.42 3.47
10 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 14 PB 3.35 +0.1 m/s - 3.26 3.35  0,10 3.35
11 1000 Jakub IllnerJakub Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 7 PB 3.30 +0.0 m/s 3.09 3.30  0,00 3.01 3.30
12 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 15 PB 3.29 +0.2 m/s 3.24 3.29  0,20 3.23 3.29
13 1000 Matyáš KlamertMatyáš Klamert
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 8 PB 3.21 +0.1 m/s 3.21  0,10 2.99 2.79 3.21
14 1000 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 11 PB 3.14 +0.1 m/s 3.14  0,10 2.96 3.01 3.14
15 1000 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 9 PB 3.12 +0.1 m/s 3.06 3.12  0,10 3.12  0,00 3.12
16 1000 Martin KrobMartin Krob
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 16 PB 2.94 +0.0 m/s 2.94  0,00 2.77 2.92 2.94
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 PB 4.16 +0.0 m/s 4.13 4.16  0,00 4.14 4.16
2 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 10 PB 3.83 +0.0 m/s 3.83  0,00 3.67 3.27 3.83
3 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 PB 3.65 +0.0 m/s 3.65  0,00 3.13 3.51 3.65
4 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 3.57 +0.0 m/s 3.57  0,00 3.24 3.47 3.57
5 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 14 PB 3.48 +0.0 m/s 3.27 3.48  0,00 3.48 3.48
6 1000 Jakub ZimmerhakelJakub Zimmerhakel
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 8 PB 3.46 +0.0 m/s 3.45 3.46  0,00 3.43 3.46
7 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
12 12 PB 3.32 +0.0 m/s 3.32  0,00 3.22 3.18 3.32
8 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 PB 3.24 +0.0 m/s 2.88 2.33 3.24  0,00 3.24
9 1000 Matěj BauernöplMatěj Bauernöpl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 3.20 +0.0 m/s 3.17 3.20  0,00 3.16 3.20
10 1000 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 3.19 +0.0 m/s - 3.19  0,00 3.14 3.19
11 1000 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 3.09 +0.0 m/s 3.09  0,00 2.94 - 3.09
12 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 PB 3.01 +0.0 m/s 3.01  0,00 2.82 2.86 3.01
13 1000 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 6 PB 2.93 +0.0 m/s 2.93  0,00 2.91 2.90 2.93
14 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 15 PB 2.88 +0.0 m/s 2.88  0,00 2.46 2.81 2.88
1000 Matouš LukavskýMatouš Lukavský
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
13 9 DNS -
Celkem 15 závodníků
Finále C (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 11 PB 3.58 +0.0 m/s 3.58  0,00 3.58 3.53 3.58
2 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 4 PB 3.58 +0.0 m/s 3.28 3.58  0,00 3.04 3.58
3 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 16 PB 3.42 +0.0 m/s 3.40 3.33 3.42  0,00 3.42
4 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 12 PB 3.35 +0.0 m/s 3.15 3.35  0,00 3.12 3.35
5 1000 Bořík FalcníkBořík Falcník
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 3 PB 3.23 +0.0 m/s 3.17 3.22 3.23  0,00 3.23
6 1000 Prokop ZemánekProkop Zemánek
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 8 PB 3.23 +0.0 m/s 3.12 3.23  0,00 3.17 3.23
7 1000 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
12 2 PB 3.11 +0.0 m/s 3.11  0,00 3.04 2.92 3.11
8 1000 Budínský MatějBudínský Matěj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 15 PB 3.10 +0.0 m/s 2.80 2.83 3.10  0,00 3.10
9 1000 Viktor BrožíkViktor Brožík
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 5 PB 3.04 +0.0 m/s 3.04  0,00 2.80 - 3.04
10 1000 Michal SkaličkaMichal Skalička
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 9 PB 3.03 +0.0 m/s 3.03  0,00 2.50 2.91 3.03
11 1000 Erik VilhemErik Vilhem
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 1 PB 2.95 +0.0 m/s 2.95  0,00 2.67  0,00 2.71 2.95
12 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 10 PB 2.89 +0.0 m/s - 2.89  0,00 2.69 2.89
13 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 13 PB 2.74 +0.0 m/s 2.55 2.61 2.74  0,00 2.74
14 1000 Jakub DuchoslavJakub Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
11 6 PB 2.71 +0.0 m/s 2.71  0,00 2.40 2.59 2.71
15 1000 Alexandr ZávoraAlexandr Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
14 14 PB 2.59 +0.0 m/s 2.59  0,00 2.06 2.36 2.59
16 1000 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
11 7 PB 2.55 +0.0 m/s 2.30 2.39 2.55  0,00 2.55
17 1000 Vojtěch KouglVojtěch Kougl
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
13 17 PB 2.24 +0.0 m/s 2.00 2.24  0,00 2.24
Celkem 17 závodníků
Finále D (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
10 10 PB 3.96 +0.0 m/s 3.88 3.95 3.96  0,00 3.96
2 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
13 11 PB 3.72 +0.0 m/s 3.72  0,00 3.65 3.55 3.72
3 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 3.69 +0.0 m/s 3.69  0,00 3.64 x 3.69
4 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 3.65 +0.0 m/s 3.65  0,00 3.36 3.51 3.65
5 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 15 PB 3.54 +0.0 m/s 3.46 3.38 3.54  0,00 3.54
6 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 14 PB 3.38 +0.0 m/s 3.11 3.35 3.38  0,00 3.38
7 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 7 PB 3.36 +0.1 m/s 3.22 3.36  0,10 3.24 3.36
8 1000 Kryštof DandaKryštof Danda
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 17 PB 3.23 +0.0 m/s 3.23  0,00 2.98 3.17 3.23
9 1000 Jakub ElkčnerJakub Elkčner
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 12 PB 3.12 +0.2 m/s 2.81 3.12  0,20 3.08 3.12
10 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
12 8 PB 3.09 +0.2 m/s 2.99 3.09  0,20 3.01 3.09
11 1000 Alex BayerAlex Bayer
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
10 16 PB 3.09 +0.1 m/s 2.87 2.87 3.09  0,10 3.09
12 1000 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
12 9 PB 3.05 +0.2 m/s 2.63 3.05  0,20 x 3.05
13 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 13 PB 3.00 +0.0 m/s 2.96 2.97 3.00  0,00 3.00
14 1000 Jakub VilímekJakub Vilímek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
11 4 PB 2.93 +0.1 m/s 2.42 2.93  0,10 2.87 2.93
15 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 6 PB 2.74 +0.0 m/s 2.74  0,00 2.70 2.63 2.74
16 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 5 PB 2.69 +0.0 m/s x 2.56 2.69  0,00 2.69
17 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 2.60 +0.0 m/s 2.52 2.55 2.60  0,00 2.60
Celkem 17 závodníků
Finále E (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 5 PB 3.89 +0.2 m/s 3.73 3.89  0,20 3.86 3.89
2 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 9 PB 3.66 +0.0 m/s - 3.66  0,00 3.48 3.66
3 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 11 PB 3.38 +0.0 m/s 3.14 3.31 3.38  0,00 3.38
4 1000 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 1 PB 3.35 +0.0 m/s 3.26 3.15 3.35  0,00 3.35
5 1000 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
11 12 PB 3.29 +0.1 m/s 3.29  0,10 3.25 3.28 3.29
6 1000 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 10 PB 3.29 +0.0 m/s 3.18 3.29  0,00 3.24 3.29
7 1000 Zachary MüllerZachary Müller
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 8 PB 3.20 +0.2 m/s 3.09 3.20  0,20 2.32 3.20
8 1000 Dominik BroznamDominik Broznam
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
11 16 PB 3.11 +0.0 m/s 3.01 3.00 3.11  0,00 3.11
9 1000 Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
13 3 PB 3.00 +0.0 m/s 2.99 3.00  0,00 2.99 3.00
10 1000 Jakub MoravecJakub Moravec
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 15 PB 2.73 -0.2 m/s 2.73  -0,20 2.64 2.70 2.73
11 1000 Mikuláš KysilkaMikuláš Kysilka
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 6 PB 2.51 +0.1 m/s 2.51  0,10 2.39 2.49 2.51
12 1000 Nathan ToureNathan Toure
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 13 PB 2.48 +0.0 m/s 2.48  0,00 - - 2.48
13 1000 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
13 2 PB 2.44 +0.2 m/s 2.05 2.44  0,20 2.19 2.44
14 1000 Sebastian ČížekSebastian Čížek
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
13 4 PB 2.42 +0.0 m/s 2.42  0,00 2.42  0,00 2.24 2.42
15 1000 Jan ChládekJan Chládek
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 14 PB 2.33 +0.1 m/s 2.33  0,10 2.30 2.30 2.33
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 3 PB 4.30 +0.1 m/s 3.82 4.06 4.30  0,10 4.30
2 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 21 PB 4.12 +0.0 m/s 4.12  0,00 4.08 3.76 4.12
3 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 7 PB 4.10 +0.0 m/s - 4.10  0,00 4.10  0,00 4.10
4 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 4 PB 4.09 +0.0 m/s 3.85 4.09  0,00 4.00 4.09
5 1000 Karolína NěmcováKarolína Němcová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 PB 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 3.82 3.88 3.95
6 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 3.79 +0.0 m/s 3.70 3.39 3.79  0,00 3.79
7 1000 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 20 PB 3.69 +0.0 m/s 3.50 3.67 3.69  0,00 3.69
8 1000 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 10 PB 3.63 +0.0 m/s 3.63  0,00 3.26 3.45 3.63
9 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 3.60 +0.1 m/s 3.37 3.46 3.60  0,10 3.60
10 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 6 PB 3.60 +0.0 m/s 3.31 3.31 3.60  0,00 3.60
11 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 5 PB 3.60 +0.0 m/s 3.18 3.08 3.60  0,00 3.60
12 1000 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 8 PB 3.58 +0.1 m/s 3.58  0,10 3.58  0,00 3.25 3.58
13 1000 Ella SochorováElla Sochorová
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 22 PB 3.50 +0.1 m/s 3.50  0,10 3.39 - 3.50
14 1000 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 9 PB 3.48 +0.0 m/s 3.48  0,00 3.45 3.41 3.48
15 1000 Zoe PokornáZoe Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 13 PB 3.45 +0.1 m/s 3.29 3.36 3.45  0,10 3.45
16 1000 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 14 PB 3.45 +0.0 m/s - 3.34 3.45  0,00 3.45
17 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 11 PB 3.32 +0.1 m/s 3.23 3.32  0,10 3.30 3.32
18 1000 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
12 23 PB 3.19 +0.2 m/s 3.19  0,20 3.07 3.13 3.19
19 1000 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 19 PB 3.10 +0.2 m/s 3.05 2.87 3.10  0,20 3.10
20 1000 Veronika KeprtováVeronika Keprtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 16 PB 3.03 +0.0 m/s 3.00 2.73 3.03  0,00 3.03
21 1000 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 18 PB 2.95 +0.0 m/s 2.95  0,00 2.80 2.62 2.95
22 1000 Natálie DrdováNatálie Drdová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 15 PB 2.94 +0.0 m/s 2.94  0,00 2.76 2.80 2.94
23 1000 Tereza MaryškováTereza Maryšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 17 PB 2.89 +0.1 m/s 2.77 2.84 2.89  0,10 2.89
Celkem 23 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 16 PB 4.02 +0.0 m/s 3.68 - 4.02  0,00 4.02
2 1000 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 6 PB 3.95 +0.0 m/s 3.95  0,00 3.59 3.36 3.95
3 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 20 PB 3.71 +0.0 m/s 3.60  0,00 3.52 3.71  0,00 3.71
4 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 15 PB 3.56 +0.0 m/s 3.38 3.11 3.56  0,00 3.56
5 1000 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 3.52 +0.0 m/s 3.52  0,00 3.33 3.34 3.52
6 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 3.49 +0.0 m/s 3.39 3.49  0,00 3.19 3.49
7 1000 Adéla LukavskáAdéla Lukavská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 9 PB 3.48 +0.0 m/s 3.29 3.29 3.48  0,00 3.48
8 1000 Natálie TlustáNatálie Tlustá
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 19 PB 3.28 +0.0 m/s 3.28  0,00 3.17 2.95 3.28
9 1000 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 10 PB 3.27 +0.0 m/s 3.15 3.27  0,00 3.24 3.27
10 1000 Johana JarošováJohana Jarošová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 23 PB 3.26 +0.0 m/s 2.73 3.26  0,00 2.82 3.26
11 1000 Nicol ŠtěpánkováNicol Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 18 PB 3.25 +0.0 m/s 3.04 3.25  0,00 3.23 3.25
12 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 12 PB 3.19 +0.0 m/s 3.19  0,00 3.05 - 3.19
13 1000 Adéla SaidlerováAdéla Saidlerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 13 PB 3.18 +0.0 m/s 3.17 3.07 3.18  0,00 3.18
14 1000 Ema BrátováEma Brátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 3.11 +0.0 m/s 3.08 2.97 3.11  0,00 3.11
15 1000 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 7 PB 3.04 +0.0 m/s 3.04  0,00 2.89 2.84 3.04
16 1000 Laura SinadaLaura Sinada
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 14 PB 3.02 +0.0 m/s 3.02  0,00 2.85 2.92 3.02
17 1000 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 22 PB 3.02 +0.0 m/s 2.84  0,00 2.83 3.02  0,00 3.02
18 1000 Ema ŠtěpánkováEma Štěpánková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 17 PB 2.99 +0.0 m/s 2.99  0,00 2.81 2.87 2.99
19 1000 Rozálie ProcházkováRozálie Procházková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 11 PB 2.97 +0.0 m/s 2.96 2.93 2.97  0,00 2.97
20 1000 Valentýna KovářováValentýna Kovářová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 5 PB 2.83 +0.0 m/s 2.71 2.83  0,00 2.76 2.83
21 1000 Zuzana LangerováZuzana Langerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 8 PB 2.79 +0.0 m/s 2.79  0,00 2.54 2.73 2.79
22 1000 Kristýna ČernáKristýna Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 21 PB 2.74 +0.0 m/s 2.74  0,00 2.68 2.51  0,00 2.74
1000 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 DNS -
Celkem 23 závodníků
Finále C (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 2 PB 4.16 +0.0 m/s 4.16  0,00 4.07 3.82 4.16
2 1000 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 1 PB 3.95 +0.0 m/s 3.68 3.95  0,00 - 3.95
3 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 4 PB 3.76 +0.0 m/s 3.76  0,00 3.47 3.30 3.76
4 1000 Lucie HájkováLucie Hájková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 8 PB 3.64 +0.0 m/s 3.64  0,00 3.53 3.47 3.64
5 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 14 PB 3.55 +0.0 m/s 3.35 3.19 3.55  0,00 3.55
6 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 5 PB 3.49 +0.0 m/s 3.45 3.41 3.49  0,00 3.49
7 1000 Nikol PavlíčkováNikol Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 10 PB 3.49 +0.0 m/s 3.49  0,00 3.29 - 3.49
8 1000 Aneta ŠpindlerováAneta Špindlerová
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 15 PB 3.35 +0.0 m/s 3.05 3.35  0,00 3.19 3.35
9 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 3 PB 3.34 +0.0 m/s 3.21 3.25 3.34  0,00 3.34
10 1000 Sofie HálováSofie Hálová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 9 PB 3.33 +0.0 m/s 2.45 3.33  0,00 3.18 3.33
11 1000 Ela PlacatkováEla Placatková
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 6 PB 3.27 +0.0 m/s 3.27  0,00 2.99 2.67 3.27
12 1000 Jana LeváJana Levá
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 13 PB 3.11 +0.0 m/s 3.11  0,00 2.60 2.71 3.11
13 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 18 PB 3.06 +0.0 m/s 3.06  0,00 2.88 2.90 3.06
14 1000 Lilien TerčováLilien Terčová
SK Sporting Příbram, Z.S. ASK Sporting Příbram, Z.S. A
10 7 PB 2.97 +0.0 m/s 2.74 2.97  0,00 2.69 2.97
15 1000 Nikola RojováNikola Rojová
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 11 PB 2.95 +0.0 m/s 2.79 2.83 2.95  0,00 2.95
16 1000 Karolína PihávkováKarolína Pihávková
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 16 PB 2.95 +0.0 m/s 2.83 2.95  0,00 2.68 2.95
17 1000 Valerie BrožíkováValerie Brožíková
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
12 12 PB 2.75 +0.0 m/s 2.45 2.75  0,00 2.74 2.75
18 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
13 20 PB 2.51 +0.0 m/s 2.51  0,00 2.42 2.35 2.51
Celkem 18 závodníků
Finále D (so, 4.9.2021 - 11:35) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
11 2 PB 3.66 +0.1 m/s 3.66  0,10 3.40 3.50 3.66
2 1000 Jana SchneiderováJana Schneiderová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 17 PB 3.39 +0.0 m/s 3.31 3.39  0,00 3.23 3.39
3 1000 Zuzana KubešováZuzana Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
13 3 PB 3.35 +0.0 m/s 3.18 3.19 3.35  0,00 3.35
4 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 12 PB 3.28 +0.0 m/s 3.28  0,00 3.15 - 3.28
5 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 11 PB 3.27 +0.0 m/s - 3.27  0,00 3.01 3.27
6 1000 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 22 PB 3.24 +0.1 m/s 3.24  0,10 3.02 3.11 3.24
7 1000 Ema SedláčkováEma Sedláčková
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 18 PB 3.20 +0.0 m/s 2.48 3.20  0,00 3.15 3.20
8 1000 Karolína KraydlováKarolína Kraydlová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
13 1 PB 3.17 +0.0 m/s 2.84 2.83 3.17  0,00 3.17
9 1000 Klára VaňkováKlára Vaňková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 7 PB 3.08 +0.0 m/s 3.08  0,00 2.77 3.07 3.08
10 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 10 PB 3.03 +0.0 m/s 3.03  0,00 2.90 - 3.03
11 1000 Jana ŠubrtováJana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
11 6 PB 2.96 +0.1 m/s 2.58 2.82 2.96  0,10 2.96
12 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 15 PB 2.94 +0.0 m/s 2.72 2.94  0,00 2.71 2.94
13 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 9 PB 2.87 +0.0 m/s 2.87  0,00 - 2.12 2.87
14 1000 Kateřina KytkováKateřina Kytková
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 16 PB 2.81 +0.0 m/s 2.81  0,00 2.72 2.66 2.81
15 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 4 PB 2.54 +0.0 m/s 2.44 2.54  0,00 2.35 2.54
16 1000 Aneta RoháčováAneta Roháčová
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 13 PB 2.54 +0.0 m/s 2.54  0,00 - 2.19 2.54
17 Hana ŠubrtováHana Šubrtová
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
13 5 PB 2.49 +0.0 m/s 2.49  0,00 2.47 2.42 2.49
18 1000 Linda FabešováLinda Fabešová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
12 20 PB 2.48 +0.0 m/s 2.32 2.48  0,00 2.48 2.48
19 1000 Anežka FoukalováAnežka Foukalová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 19 PB 2.39 +0.0 m/s 2.39  0,00 2.37 2.02 2.39
20 1000 Tereza DobešováTereza Dobešová
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 23 PB 2.26 +0.0 m/s 2.23 2.23 2.26  0,00 2.26
21 1000 Alžběta ŠelichováAlžběta Šelichová
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
11 21 PB 2.04 +0.0 m/s 2.04  0,00 2.03 2.02 2.04
Celkem 21 závodníků
Finále E (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 1 PB 3.86 +0.2 m/s 3.54 3.86  0,20 3.65 3.86
2 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
12 4 PB 3.78 +0.1 m/s 3.50 3.70 3.78  0,10 3.78
3 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 9 PB 3.75 +0.0 m/s 3.75  0,00 3.75  0,20 3.74 3.75
4 1000 Valinka NovákováValinka Nováková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
13 13 PB 3.72 +0.1 m/s 3.72  0,10 3.62 3.58 3.72
5 1000 Viktorka NovákováViktorka Nováková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 12 PB 3.62 +0.0 m/s 3.62  0,00 3.62 3.37 3.62
6 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 7 PB 3.58 +0.1 m/s - 3.58  0,10 3.47 3.58
7 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
12 17 PB 3.56 +0.0 m/s 3.56  0,00 3.16 3.39 3.56
8 1000 Julie KřenkováJulie Křenková
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
11 16 PB 3.54 +0.0 m/s 3.39 3.54  0,00 3.47 3.54
9 1000 Lucie MartínkováLucie Martínková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 11 PB 3.47 +0.0 m/s 2.96 3.47  0,00 3.32 3.47
10 1000 Andrea FreudlováAndrea Freudlová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 8 PB 3.30 +0.1 m/s 3.13 3.30  0,10 3.08 3.30
11 1000 Kristýna KoljaděnkoKristýna Koljaděnko
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 10 PB 3.24 +0.0 m/s 3.10 3.24  0,00 - 3.24
12 1000 Nina PravdovaNina Pravdova
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 2 PB 3.23 +0.2 m/s 2.85 3.23  0,20 3.21 3.23
13 1000 Rozálie ŠtikováRozálie Štiková
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
12 18 PB 3.23 +0.2 m/s 3.23  0,20 3.01 3.19 3.23
14 1000 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
10 15 PB 3.07 +0.0 m/s 3.07  0,00 3.00 2.75 3.07
15 1000 Zuzana FílováZuzana Fílová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
13 3 PB 2.98 +0.0 m/s 2.86 2.80 2.98  0,00 2.98
16 1000 Veronika UrbanováVeronika Urbanová
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 20 PB 2.97 +0.1 m/s 2.79 2.90 2.97  0,10 2.97
17 1000 Linda KlajmonováLinda Klajmonová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 14 PB 2.91 -0.2 m/s 2.91  -0,20 2.82 2.40 2.91
18 1000 Amálie FořtováAmálie Fořtová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 5 PB 2.84 -0.1 m/s 2.71 2.84  -0,10 2.73 2.84
19 1000 Barborka ŠnuparkovaBarborka Šnuparkova
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 6 PB 2.68 +0.1 m/s 2.66 2.68  0,10 2.10 2.68
20 1000 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
12 19 PB 2.67 +0.0 m/s 2.67  0,00 2.59 2.58 2.67
21 1000 Eliška MoravcováEliška Moravcová
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
12 21 PB 2.63 +0.0 m/s 2.63  0,00 2.50 2.48 2.63
Celkem 21 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 12 PB 07.73 07.73 7.73
2 1000 Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 07.38 07.38 7.38
3 1000 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 3 PB 07.12 07.12 7.12
4 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 06.76 06.76 6.76
5 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 10 PB 06.01 06.01 6.01
6= 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 14 PB 05.90 05.90 5.90
6= 1000 Jakub IllnerJakub Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 7 PB 05.90 05.90 5.90
8 1000 Šimon ŠedivýŠimon Šedivý
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 5 PB 05.83 05.83 5.83
9 1000 Matyáš KlamertMatyáš Klamert
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 8 PB 05.72 05.72 5.72
10 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 13 PB 05.35 05.35 5.35
11 1000 Martin KrobMartin Krob
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 16 PB 05.15 05.15 5.15
12 1000 Karel ZieglerKarel Ziegler
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 6 PB 05.10 05.10 5.10
13 1000 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 11 PB 04.96 04.96 4.96
14= 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
11 15 PB 04.95 04.95 4.95
14= 1000 Jan ČinkaJan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 4 PB 04.95 04.95 4.95
16 1000 František LiehneFrantišek Liehne
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 9 PB 04.66 04.66 4.66
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 4.9.2021 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 13 PB 10.55 10.55 10.55
2 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 10 PB 08.27 08.27 8.27
3 1000 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 08.21 08.21 8.21
4 1000 Matěj BauernöplMatěj Bauernöpl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 1 PB 07.25 07.25 7.25
5 1000 Pavel ČepelákPavel Čepelák
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 11 PB 06.51 06.51 6.51
6 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
12 12 PB 06.36 06.36 6.36
7 1000 Jakub ZimmerhakelJakub Zimmerhakel
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 8 PB 06.20 06.20 6.20
8 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 4 PB 05.95 05.95 5.95
9 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
10 15 PB 05.75 05.75 5.75
10 1000 Tomáš KrejčíTomáš Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 05.70 05.70 5.70
11 1000 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 05.55 05.55 5.55
12 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. AAtletický oddíl - STŘELA Že...
11 14 PB 05.21 05.21 5.21
13 1000 Martin SuchopárekMartin Suchopárek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 6 PB 05.13 05.13 5.13
14 1000 Karel PřikrylKarel Přikryl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 5 PB 05.07 05.07 5.07
1000 Matouš LukavskýMatouš Lukavský
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
13 9 DNS -
Celkem 15 závodníků
Finále C (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Samuel HorákSamuel Horák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
10 11 PB 07.61 07.61 7.61
2 1000 Viktor BrožíkViktor Brožík
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 5 PB 06.63 06.63 6.63
3 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
11 12 PB 06.28 06.28 6.28
4 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
10 4 PB 06.21 06.21 6.21
5= 1000 Jakub DuchoslavJakub Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
11 6 PB 05.82 05.82 5.82
5= 1000 Prokop ZemánekProkop Zemánek
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 8 PB 05.82 05.82 5.82
7 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 16 PB 05.78 05.78 5.78
8 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 13 PB 05.50 05.50 5.50
9 1000 Jakub HejkalJakub Hejkal
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 10 PB 05.28 05.28 5.28
10= 1000 Jan DuníkJan Duník
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
11 7 PB 05.24 05.24 5.24
10= 1000 Bořík FalcníkBořík Falcník
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 3 PB 05.24 05.24 5.24
12 1000 Šimon BarášekŠimon Barášek
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
12 2 PB 05.05 05.05 5.05
13 1000 Michal SkaličkaMichal Skalička
SK Sporting Příbram, Z.S. CSK Sporting Příbram, Z.S. C
12 9 PB 04.78 04.78 4.78
14 1000 Budínský MatějBudínský Matěj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
12 15 PB 04.46 04.46 4.46
15 1000 Erik VilhemErik Vilhem
SK Sporting Příbram, Z.S. BSK Sporting Příbram, Z.S. B
11 1 PB 04.22 04.22 4.22
16 1000 Vojtěch KouglVojtěch Kougl
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
13 17 PB 04.00 04.00 4.00
17 1000 Alexandr ZávoraAlexandr Závora
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra...
14 14 PB 03.64 03.64 3.64
Celkem 17 závodníků
Finále D (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
10 10 PB 08.78 08.78 8.78
2 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 3 PB 08.46 08.46 8.46
3 1000 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 1 PB 07.77 07.77 7.77
4 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
10 2 PB 07.67 07.67 7.67
5 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 5 PB 07.45 07.45 7.45
6 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
10 7 PB 07.11 07.11 7.11
7 1000 Jakub ElkčnerJakub Elkčner
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 12 PB 06.95 06.95 6.95
8 1000 Kryštof DandaKryštof Danda
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 17 PB 06.86 06.86 6.86
9 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub Slaný AŠkolní atletický klub Slaný A
11 6 PB 06.74 06.74 6.74
10 1000 Šimon HrdličkaŠimon Hrdlička
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
13 11 PB 06.64 06.64 6.64
11 1000 Lukáš LedvinaLukáš Ledvina
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 15 PB 06.14 06.14 6.14
12 1000 Tomáš KarpíšekTomáš Karpíšek
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 14 PB 05.62 05.62 5.62
13 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
12 13 PB 05.28 05.28 5.28
14 1000 Marek HlavsaMarek Hlavsa
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
12 8 PB 05.27 05.27 5.27
15 1000 Jeremiáš HorákJeremiáš Horák
Školní atletický klub Slaný BŠkolní atletický klub Slaný B
12 9 PB 05.25 05.25 5.25
16 1000 Alex BayerAlex Bayer
SK Sportuj pod Brdy z.s. ASK Sportuj pod Brdy z.s. A
10 16 PB 05.19 05.19 5.19
17 1000 Jakub VilímekJakub Vilímek
Sportovní klub LS Kladno, z. s. ASportovní klub LS Kladno, z...
11 4 PB 04.14 04.14 4.14
Celkem 17 závodníků
Finále E (so, 4.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 11 PB 08.05 08.05 8.05
2 1000 Zachary MüllerZachary Müller
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 8 PB 06.95 06.95 6.95
3 1000 Radek StrakaRadek Straka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
11 1 PB 05.64 05.64 5.64
4 1000 Nathan ToureNathan Toure
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 13 PB 05.50 05.50 5.50
5= 1000 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 10 PB 05.25 05.25 5.25
5= 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
11 5 PB 05.25 05.25 5.25
7 1000 Dominik BroznamDominik Broznam
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
11 16 PB 05.15 05.15 5.15
8 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
10 9 PB 05.03 05.03 5.03
9 1000 Jakub MoravecJakub Moravec
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 15 PB 04.80 04.80 4.80
10 1000 Sebastian ČížekSebastian Čížek
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
13 4 PB 04.32 04.32 4.32
11 1000 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
13 2 PB 04.08 04.08 4.08
12 1000 Mikuláš KysilkaMikuláš Kysilka
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
12 6 PB 04.07 04.07 4.07
13= 1000 Jeremiáš ZahradníkJeremiáš Zahradník
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy ASK KAZÍN – Dolní Mokropsy A
11 12 PB 03.83 03.83 3.83
13= 1000 Daniel KlajmonDaniel Klajmon
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
13 3 PB 03.83 03.83 3.83
15 1000 Jan ChládekJan Chládek
SK KAZÍN – Dolní Mokropsy BSK KAZÍN – Dolní Mokropsy B
13 14 PB 03.34 03.34 3.34
Celkem 15 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 4.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 14 PB 09.53 09.53 9.53
2 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 1 PB 08.81 08.81 8.81
3 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 4 PB 08.45 08.45 8.45
4 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 3 PB 07.76 07.76 7.76
5 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 07.34 07.34 7.34
6 1000 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 20 PB 07.19 07.19 7.19
7 1000 Veronika MerunováVeronika Merunová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
11 11 PB 07.01 07.01 7.01
8 1000 Kamila MášováKamila Mášová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 18 PB 06.90 06.90 6.90
9 1000 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 7 PB 06.79 06.79 6.79
10 1000 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 8 PB 06.65 06.65 6.65
11 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
10 21 PB 06.60 06.60 6.60
12 1000 Karolína NěmcováKarolína Němcová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 PB 06.54 06.54 6.54
13 1000 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 9 PB 06.45 06.45 6.45
14 1000 Karolína ValachovičováKarolína Valachovičová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
11 6 PB 06.25 06.25 6.25
15 1000 Adéla KriegerováAdéla Kriegerová
TJ Lokomotiva Rakovník ATJ Lokomotiva Rakovník A
12 23 PB 05.85 05.85 5.85
16 1000 Tereza TrejbalováTereza Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
10 19 PB 05.80 05.80 5.80
17 1000 Natálie DrdováNatálie Drdová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. CTJ Lokomotiva Beroun z.s. C
11 15 PB 05.63 05.63 5.63
18 1000 Marie ŠtefflováMarie Štefflová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 5 PB 05.55 05.55 5.55
19 1000 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 10 PB 05.51 05.51 5.51