Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (17. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
2 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.21
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.31
MS Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.45
5 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.81
6 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.90
7 Jiří HruštičkaJiří Hruštička 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 10.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 08.41
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.96
3 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.30
4 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 10.03
5 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.06
6 Adam UrbanAdam Urban 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 10.09
7 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.42
2 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 09.03
3 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.23
4 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.31
5 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.12
6 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.51
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.06
3 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.59
4 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.82
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.06
6 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.65
2 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.88
3 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 09.45
4 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.60
5 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.77
6 34 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.9.2021 - 16:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.41
2 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.91
3 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.52
4 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 09.68
5 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.82
6 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
2 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 08.41
2 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 08.41
4 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.42
5 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 08.51
6 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.65
7 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 08.88
8 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.91
9 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.96
10 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 09.03
11 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.06
12 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.21
13 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 PB 09.23
14 Šimon BohušŠimon Bohuš 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.30
15 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 09.31
15 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.31
17 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.45
17 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 09.45
19 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 09.52
20 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.59
21 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 09.60
22 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 09.68
23 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 09.77
24 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.81
25 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.82
25 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.82
27 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.90
28 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 09.98
29 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 10.03
30 Daniel LachmanDaniel Lachman 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.06
30 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.06
32 Adam UrbanAdam Urban 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 10.09
33 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.12
34 34 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.18
35 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.23
36 Jiří HruštičkaJiří Hruštička 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 10.26
37 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.32
38 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 11.02

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 17.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 SB 08.19 11.00
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 08.42 9.00
3 Vojtěch PerglVojtěch Pergl 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.48 8.00
4 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.54 7.00
5 Matěj MelenMatěj Melen 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.58 6.00
6 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 SB 08.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 SB 08.76 4.00
2 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.84 3.00
3 Richard HolasRichard Holas 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 SB 08.90 2.00
4 Karel ŠimekKarel Šimek 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.06 1.00
5 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.08
6 Tomáš VajglTomáš Vajgl 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.44
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 08.98
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 09.22
4 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.70
5 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.84
6 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.96
7 Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 08.49
2 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 PB 09.36
3= Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.49
3= Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.49
5 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.61
6 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 08.53
2 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.18
3 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.62
4 6 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.08
5 17 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.19
6 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.68
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.02
3 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.56
4 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.91
5 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.99
6 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.79
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.09
3 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.40
4 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.59
5 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 PB 09.82
6 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.85
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 08.99
3 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.55
4 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.70
5 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.73
6 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 08.74
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.93
3 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 09.67
4 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.79
5 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.83
6 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 17.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.92
2 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.98
3 8 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.64
4 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.93
5 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.56
6 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 10.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.44
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 PB 08.49
3 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 SB 08.53
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.68
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 08.74
6 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.79
7 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 08.85
8 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.92
9 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.93
10 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 08.98
10 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.98
12 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 08.99
13 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 09.02
14 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.09
15 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.18
16 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 09.22
17 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 PB 09.36
18 Barbora DoupalováBarbora Doupalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.40
19 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.49
19 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.49
21 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.55
22 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.56
23 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 SB 09.59
24 Tereza KrčilováTereza Krčilová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 09.61
25 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.62
26 8 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.64
27 Lenka GrešlováLenka Grešlová 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 09.67
28 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 09.70
28 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.70
30 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.73
31 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.79
32 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 PB 09.82
32 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.82
34 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 09.83
35 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.84
36 Karolína ŠtikováKarolína Štiková 09 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.91
37 Barbora ČápováBarbora Čápová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 09.93
38 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 09.96
39 Erika VosmíkováErika Vosmíková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.99
40 Nikol KottováNikol Kottová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 10.03
41 6 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.08
41 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 10.08
43 17 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.19
44 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.22
45 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.33
46 Anna SedlákováAnna Sedláková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 10.39
47 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 10.49
48 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 10.56
49 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 10.84

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 17.9.2021 - 17:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.31 11.00
2 Aneta HanouskováAneta Hanousková 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 SB 08.44 9.00
3 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.53 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.58 7.00
5 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 SB 08.74 6.00
6 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.9.2021 - 17:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 08.79 4.00
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 7 SB 08.83 3.00
3 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 08.86 2.00
4 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 08.89 1.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.90
6 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.13 11.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 20.17 8.00
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 20.53 7.00
4 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.27 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 20.13 9.00
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.80 4.00
MS Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.39
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
5 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.45
2 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.65
3 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 23.32
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 26.01
5 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 27.99
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.32 2.00
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.41
3 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.57
4 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 26.40
5 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 26.47
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.91 3.00
2 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 22.65
3 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 23.00
4 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.98
5 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 21.35 5.00
2 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.41 1.00
3 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 22.66
4 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 24.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.13 11.00
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 20.13 9.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 20.17 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 20.53 7.00
5 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.27 6.00
6 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 21.35 5.00
7 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.80 4.00
8 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.91 3.00
9 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.32 2.00
10 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.41
10 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.41 1.00
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.45
13 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.65
13 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 22.65
15 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 22.66
16 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 23.00
17 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 23.32
18 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.39
19 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
20 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.66
21 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.98
22 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 24.50
23 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 25.27
24 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.57
25 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 26.01
26 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 26.40
27 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 26.47
28 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 27.99

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.10 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.61 9.00
3 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 20.88 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.99 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.37 6.00
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.81 5.00
3 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 22.12 3.00
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 22.52 2.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 22.91
2 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.99
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 23.28
4 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.57
5 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 23.92
2 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 24.96
3 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.00
4 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.14
5 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 25.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.62
2 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.78
3 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 25.10
4 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.28
5 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 27.14
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.11
2 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.23
3 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 26.11
4 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 29.68
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 23.28
2 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.04
3 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 26.35
4 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 27.20
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.97 4.00
2 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.73 1.00
3 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.50
4 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.25
2 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 24.64
3 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.10 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.61 9.00
3 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 20.88 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.99 7.00
5 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.37 6.00
6 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.81 5.00
7 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.97 4.00
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.11
9 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 22.12 3.00
10 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 22.52 2.00
11 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.73 1.00
12 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 22.91
13 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.99
14 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.15
15 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.23
16 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 23.28
16 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 23.28
18 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.50
19 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.57
20 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.62
21 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.68
22 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 23.92
23 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.25
24 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.64
24 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 24.64
26 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.78
27 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 24.96
28 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.00
29 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.04
30 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 25.10
31 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.14
32 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.18
33 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 25.73
34 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 26.11
35 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.28
36 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 26.35
37 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 27.14
38 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 27.20
39 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 29.68

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 1:45.39 11.00
2 18 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:47.26 9.00
3 29 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 1:49.52 8.00
4 26 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 PB 1:50.12 7.00
5 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 1:53.05 2.00
6 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 PB 1:54.17
7 25 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:55.72
8 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 1:55.77
MS 22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:02.01
10 27 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:02.95
11 21 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:05.14
12 23 Nuri BachiriNuri Bachiri 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 2:17.46
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 1:50.20 6.00
2 37 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:51.14 5.00
3 32 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 1:52.34 4.00
4 38 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 PB 1:52.77 3.00
5 40 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 1:53.72 1.00
6 42 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 13 PB 1:54.83
7 33 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 PB 1:56.26
8 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 12 2:02.33
9 31 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:03.73
10 35 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:04.50
11 34 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:10.12
12 36 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:13.08
13 39 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 PB 2:13.31
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 24 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 1:45.39 11.00
2 18 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 1:47.26 9.00
3 29 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12 1:49.52 8.00
4 26 David FreudlDavid Freudl 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 9 PB 1:50.12 7.00
5 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 1:50.20 6.00
6 37 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:51.14 5.00
7 32 Antonín MichálekAntonín Michálek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 1:52.34 4.00
8 38 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 9 PB 1:52.77 3.00
9 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 1:53.05 2.00
10 40 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 1:53.72 1.00
11 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 11 PB 1:54.17
12 42 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch 08 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 13 PB 1:54.83
13 25 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:55.72
14 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 1:55.77
15 33 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 PB 1:56.26
16 22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:02.01
17 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 12 2:02.33
18 27 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 2:02.95
19 31 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:03.73
20 35 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:04.50
21 21 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:05.14
22 34 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:10.12
23 36 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:13.08
24 39 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 PB 2:13.31
25 23 Nuri BachiriNuri Bachiri 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 2:17.46

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 1:50.82 11.00
2 4 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 1:52.30 9.00
3 3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 1:52.98 8.00
4 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 1:53.29 7.00
5 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 1:56.27 5.00
6 5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 1:56.33 4.00
7 8 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:57.45 3.00
8 2 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 1:58.53 2.00
9 6 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 2:12.19
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 1:53.95 6.00
2 10 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 1:59.87 1.00
3 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:00.30
4 12 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 2:01.49
5 16 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:07.86
6 17 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 PB 2:14.52
7 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 2:16.79
8 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 2:44.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 1:50.82 11.00
2 4 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 1:52.30 9.00
3 3 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 1:52.98 8.00
4 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 1:53.29 7.00
5 14 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 1:53.95 6.00
6 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 1:56.27 5.00
7 5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 1:56.33 4.00
8 8 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 1:57.45 3.00
9 2 Anna VávrováAnna Vávrová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 1:58.53 2.00
10 10 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 1:59.87 1.00
11 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 2:00.30
12 12 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 2:01.49
13 16 Nikol ŠuldováNikol Šuldová 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:07.86
14 6 Sofia DostálováSofia Dostálová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 2:12.19
15 17 Beata VostrackáBeata Vostracká 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 PB 2:14.52
16 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 2:16.79
17 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 2:44.05

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 15:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.70 11.00
MS Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 10.16
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 10.27 9.00
4 18 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.36 8.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 10.43 7.00
6 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 10.76 6.00
MS 22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.44
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 15:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.14 5.00
2 38 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 12.17 4.00
3 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 12.73 3.00
4 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 13.10 2.00
5 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.17 1.00
6 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 13.73
7 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.89
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 PB 09.70 11.00
2 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 10.16
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 10.27 9.00
4 18 Lukáš BubníkLukáš Bubník 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.36 8.00
5 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 PB 10.43 7.00
6 Max HrachMax Hrach 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 PB 10.76 6.00
7 22 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.44
8 Filip GrisaFilip Grisa 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 12.14 5.00
9 38 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 12.17 4.00
10 Václav LepičVáclav Lepič 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 12.73 3.00
11 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 13.10 2.00
12 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 13.17 1.00
13 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 13.73
14 Matěj ŠolínMatěj Šolín 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 13.89

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 15:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 10.55 11.00
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.71 9.00
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.78 8.00
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 10.85 7.00
5 9 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 11.15 4.00
MS Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.08 6.00
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 11.46 2.00
3 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.89
4 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.38
5 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.46
6 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.52
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 11.11 5.00
2 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.26 3.00
3 5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 11.83 1.00
4 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 12.08
5 14 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 12.42
6 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 12.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 12.00
2 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 12.41
3 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.47
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 12.91
5 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 13.34
6 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 13.58
7 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 14.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 10.55 11.00
2 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 10.71 9.00
3 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 10.78 8.00
4 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 PB 10.85 7.00
5 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 11.08 6.00
6 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 11.11 5.00
7 9 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 11.15 4.00
8 Amálie FalcníkováAmálie Falcníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.26 3.00
9 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 11.46 2.00
10 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 11.51
11 5 Monika ČadkováMonika Čadková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 PB 11.83 1.00
12 Barbora JaňourováBarbora Jaňourová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 11.89
13 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 12.00
14 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 12.08
15 Kateřina HermannováKateřina Hermannová 09 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 12.38
16 Anna KučerováAnna Kučerová 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 12.41
17 14 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 12.42
18 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.46
19 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.47
20 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.52
21 Adéla ČernáAdéla Černá 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 PB 12.88
22 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 12.91
23 Natálie KrotkáNatálie Krotká 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 13.34
24 Kateřina BožkováKateřina Božková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 13.58
25 Hana TuháčkováHana Tuháčková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 14.43

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alfoldi, Hradský, Škvára, Truhlář Alfoldi, Hradský, Škvára, Truhlář A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:09.77 11.00
2 37 Piš, Soukup, Kučera, Dolejš Piš, Soukup, Kučera, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:17.99 8.00
3 Babáček, Freudl, Hübner, Vyšínský Babáček, Freudl, Hübner, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:24.91 5.00
4 Czadera, Johanides, Holub, Bečka Czadera, Johanides, Holub, Bečka Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:26.54 4.00
Delín, Lachman, Kohout, Rambousek Delín, Lachman, Kohout, Rambousek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:13.53 9.00
2 Najman, Navarčík, Lipert, Lébl Najman, Navarčík, Lipert, Lébl A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:22.99 7.00
3 Illner, Cakl, Kolman, Žolko Illner, Cakl, Kolman, Žolko TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:32.74 2.00
4 Manda, Jelínek, Kulíšek, Zeman Manda, Jelínek, Kulíšek, Zeman SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:44.36
Guzdek, Košař, Lachman, Novotný Guzdek, Košař, Lachman, Novotný A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Hotový, Kvapil, Tatíček, Vajgl Hotový, Kvapil, Tatíček, Vajgl A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:24.08 6.00
2 Hrabák, Kutlák, Michálek, Pergelt Hrabák, Kutlák, Michálek, Pergelt SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:30.35 3.00
3 Šindelář, Kysilka, Kurel, Janovský Šindelář, Kysilka, Kurel, Janovský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:43.59 1.00
4 Beneš, Švejkovský, Vereš, Sitenský Beneš, Švejkovský, Vereš, Sitenský A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:59.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alfoldi, Hradský, Škvára, Truhlář Alfoldi, Hradský, Škvára, Truhlář A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:09.77 11.00
2 Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký Šamšula, Šimek, Vocílka, Zápotocký SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:13.53 9.00
3 37 Piš, Soukup, Kučera, Dolejš Piš, Soukup, Kučera, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:17.99 8.00
4 Najman, Navarčík, Lipert, Lébl Najman, Navarčík, Lipert, Lébl A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:22.99 7.00
5 27 Hotový, Kvapil, Tatíček, Vajgl Hotový, Kvapil, Tatíček, Vajgl A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:24.08 6.00
6 Babáček, Freudl, Hübner, Vyšínský Babáček, Freudl, Hübner, Vyšínský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 3:24.91 5.00
7 Czadera, Johanides, Holub, Bečka Czadera, Johanides, Holub, Bečka Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:26.54 4.00
8 Hrabák, Kutlák, Michálek, Pergelt Hrabák, Kutlák, Michálek, Pergelt SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:30.35 3.00
9 Illner, Cakl, Kolman, Žolko Illner, Cakl, Kolman, Žolko TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:32.74 2.00
10 Šindelář, Kysilka, Kurel, Janovský Šindelář, Kysilka, Kurel, Janovský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 3:43.59 1.00
11 Manda, Jelínek, Kulíšek, Zeman Manda, Jelínek, Kulíšek, Zeman SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 3:44.36
12 Beneš, Švejkovský, Vereš, Sitenský Beneš, Švejkovský, Vereš, Sitenský A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 3:59.95
Delín, Lachman, Kohout, Rambousek Delín, Lachman, Kohout, Rambousek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DQ
Guzdek, Košař, Lachman, Novotný Guzdek, Košař, Lachman, Novotný A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DQ

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaftanová, Čurdová, Holubová, Kyjanková Kaftanová, Čurdová, Holubová, Kyjanková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:09.92 11.00
2 Achberger, Jandurová, Konopáčová, Nademlejnská Achberger, Jandurová, Konopáčová, Nademlejnská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:14.49 9.00
3 Ambrožová, Houdková, Karasová, Šebková Ambrožová, Houdková, Karasová, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:18.03 8.00
4 7 Duníková, Falcníková, Machová, Šindelářová Duníková, Falcníková, Machová, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:18.76 7.00
5 4 Andresová, Hanousková, Komínková, Obstová Andresová, Hanousková, Komínková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:21.14 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:36.08 2.00
2 Vaiglová, Reichlová, Linhartová, Adamová Vaiglová, Reichlová, Linhartová, Adamová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:37.05 1.00
3 5 Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:38.04
4 Navrátilová, Hniličková, Smrkovská, Vágnerová Navrátilová, Hniličková, Smrkovská, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:38.67
Šimková, Fistrová, Spoustová, Sýkorová Šimková, Fistrová, Spoustová, Sýkorová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlíková, Fikesová, Krejčí, Plachá Kadlíková, Fikesová, Krejčí, Plachá A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:21.72 5.00
2 Černá, Falcová, Hradská, Laňková Černá, Falcová, Hradská, Laňková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:34.89 3.00
3 Kubánková, Maťková, Sýkorová, Šuldová Kubánková, Maťková, Sýkorová, Šuldová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:41.50
4 Vanclová, Vávrová, Jarošová, Angelisová Vanclová, Vávrová, Jarošová, Angelisová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:43.04
Fišerová, Hejduková, Vostracká, Vosmíková Fišerová, Hejduková, Vostracká, Vosmíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezrouková, Doupalová, Krátká, Ondráčková Bezrouková, Doupalová, Krátká, Ondráčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:29.31 4.00
2 Hofbauerová, Hokrová, Kočová, Pašková Hofbauerová, Hokrová, Kočová, Pašková ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 3:46.98
3 Caisová, Božková, Krotká, Pavlíková Caisová, Božková, Krotká, Pavlíková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:49.96
Opatová, Opatová, Kaufmanová, Dostálová Opatová, Opatová, Kaufmanová, Dostálová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 DQ
Poznámky:
DQ dle TP 24.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kaftanová, Čurdová, Holubová, Kyjanková Kaftanová, Čurdová, Holubová, Kyjanková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 3:09.92 11.00
2 Achberger, Jandurová, Konopáčová, Nademlejnská Achberger, Jandurová, Konopáčová, Nademlejnská TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:14.49 9.00
3 Ambrožová, Houdková, Karasová, Šebková Ambrožová, Houdková, Karasová, Šebková ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:18.03 8.00
4 7 Duníková, Falcníková, Machová, Šindelářová Duníková, Falcníková, Machová, Šindelářová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:18.76 7.00
5 4 Andresová, Hanousková, Komínková, Obstová Andresová, Hanousková, Komínková, Obstová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:21.14 6.00
6 Kadlíková, Fikesová, Krejčí, Plachá Kadlíková, Fikesová, Krejčí, Plachá A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 3:21.72 5.00
7 Bezrouková, Doupalová, Krátká, Ondráčková Bezrouková, Doupalová, Krátká, Ondráčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:29.31 4.00
8 Černá, Falcová, Hradská, Laňková Černá, Falcová, Hradská, Laňková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:34.89 3.00
9 Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 3:36.08 2.00
10 Vaiglová, Reichlová, Linhartová, Adamová Vaiglová, Reichlová, Linhartová, Adamová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:37.05 1.00
11 5 Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Čadková, Hermannová, Jaňourová, Ševčíková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 3:38.04
12 Navrátilová, Hniličková, Smrkovská, Vágnerová Navrátilová, Hniličková, Smrkovská, Vágnerová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 3:38.67
13 Kubánková, Maťková, Sýkorová, Šuldová Kubánková, Maťková, Sýkorová, Šuldová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:41.50
14 Vanclová, Vávrová, Jarošová, Angelisová Vanclová, Vávrová, Jarošová, Angelisová ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 3:43.04
15 Hofbauerová, Hokrová, Kočová, Pašková Hofbauerová, Hokrová, Kočová, Pašková ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 2 3:46.98
16 Caisová, Božková, Krotká, Pavlíková Caisová, Božková, Krotká, Pavlíková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:49.96
Šimková, Fistrová, Spoustová, Sýkorová Šimková, Fistrová, Spoustová, Sýkorová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 DQ
Fišerová, Hejduková, Vostracká, Vosmíková Fišerová, Hejduková, Vostracká, Vosmíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 DQ
Opatová, Opatová, Kaufmanová, Dostálová Opatová, Opatová, Kaufmanová, Dostálová A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 17.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,55 Body
1 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 PB 1.51 - - - - - o o o o o o xxx 11.00
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 14 1.45 - - - o - o o o o xxx 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 15 1.45 - - - - - o o o xo xxx 8.00
4= Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 1.45 - - o o o o o xo xo xxx 6.50
4= Richard HolasRichard Holas
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 13 1.45 - - o o o - xo o xo xxx 6.50
6 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 9 PB 1.42 - o o o xxo o o xxo xxx 5.00
7 Adam ZápotockýAdam Zápotocký
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 11 PB 1.39 - - o xo o xo xxo xxx 4.00
8 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 PB 1.36 xo o o xo o o xxx 3.00
9 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 10 PB 1.36 - o xxo xo xxo xxo xxx 2.00
10 Matěj MelenMatěj Melen
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 12 1.33 - - o o xo - xxx 1.00
11 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 7 1.33 xo o o o xo xxx
12 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 SB 1.30 - - xo o xxx
13 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 4 PB 1.25 o o o xxx
14 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 3 PB 1.25 o o xo xxx
15 32 Antonín MichálekAntonín Michálek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 1.20 o o - xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 17.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,50 Body
1 Natálie KoktováNatálie Koktová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 14 1.46 - - - - o o o o o o xo o xxx 11.00
2 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 13 1.43 - - - - o o xxo - o xxo o xxx 9.00
3 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 1.40 - - - o o o xo xo o o xxx 8.00
4 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 10 PB 1.37 - - o o o o o o o xxx 7.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 6 PB 1.34 o o o o xo xo o xo xxx 6.00
6= Aneta HanouskováAneta Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 12 1.31 - - - o - o o - xxx 4.50
6= Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 1 PB 1.31 - o o o o o o xxx 4.50
8 12 Julie HejdukováJulie Hejduková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 PB 1.25 o o o o xo xxx 3.00
9 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 8 PB 1.25 o o o o xxo xxx 2.00
10 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 1.25 - o o xxo xxo xxx 1.00
11 16 Nikol ŠuldováNikol Šuldová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 2 PB 1.20 o o xo o xxx
12= Kateřina BožkováKateřina Božková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 3 PB 1.15 - o o x- xx
12= Barbora JaňourováBarbora Jaňourová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 9 1.15 - - o - xxx
14 Natálie KrotkáNatálie Krotká
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 4 PB 1.15 xo o xo x- xx
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 17.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 24 PB 4.91 +0.0 m/s 4.60 4.81 4.91  0,00 4.91 x x 4.33 11.00
2 37 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 23 PB 4.63 +1.1 m/s 4.39 x 4.30 4.39 4.63  1,10 4.38 4.29 9.00
3 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 22 PB 4.56 +0.0 m/s x 4.43 4.56  0,00 4.56 4.31 4.30 4.42 8.00
4 Kristián ŠkváraKristián Škvára
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 26 4.55 -0.4 m/s 4.26 3.95 4.18 4.26 4.55  -0,40 4.46 4.55 7.00
5 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 25 4.47 +2.0 m/s 4.47  2,00 3.14 4.28 4.47 4.05 x x 6.00
6 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 PB 4.42 -0.3 m/s x 4.29 x 4.29 x 3.99 4.42  -0,30 5.00
7 Vojtěch CzaderaVojtěch Czadera
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 17 PB 4.36 -1.2 m/s 4.19 x 4.13 4.19 4.02 4.36  -1,20 4.03 4.00
8 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 11 4.25 +2.1 m/s 4.25  2,10 3.92 4.01 4.25 4.05 x x 3.00
9 42 Lukáš VojtěchLukáš Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 19 4.16 +0.8 m/s 4.12 4.01 4.16  0,80 4.16 2.00
10 40 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 27 4.15 +0.0 m/s x 4.02 4.15  0,00 4.15 1.00
11 29 Patrik KutlákPatrik Kutlák
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 21 4.14 +0.6 m/s 4.14  0,60 3.61 4.11 4.14
12 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 20 4.07 +0.1 m/s 4.00 4.04 4.07  0,10 4.07
13 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 8 PB 4.00 +0.0 m/s 3.78 4.00  0,00 3.57 4.00
14 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 15 PB 3.96 +0.0 m/s 3.58 3.96  0,00 3.80 3.96
15 25 Jakub DolejšJakub Dolejš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 14 3.85 +1.1 m/s 3.54 3.56 3.85  1,10 3.85
16 27 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 18 3.76 +1.0 m/s 3.63 3.63 3.76  1,00 3.76
17 Miroslav KarelMiroslav Karel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 9 3.76 +0.2 m/s 3.76  0,20 3.12 2.24 3.76
18 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 10 3.69 +1.1 m/s 3.69  1,10 3.03 3.38 3.69
19 Šimon ZemanŠimon Zeman
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 16 3.65 -0.5 m/s 3.56 3.65  -0,50 3.27 3.65
20 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 2 PB 3.59 +0.0 m/s 3.59  0,00 x x 3.59
21 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 12 3.58 +0.0 m/s x 3.49 3.58  0,00 3.58
22 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 13 3.56 +0.4 m/s 3.43 x 3.56  0,40 3.56
23 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 5 3.55 -0.6 m/s x 3.55  -0,60 3.42 3.55
24 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 4 3.48 +0.8 m/s 3.48  0,80 x 3.06 3.48
25 36 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 6 3.47 +1.0 m/s 3.23 3.24 3.47  1,00 3.47
26 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 3 3.03 +0.0 m/s 2.95 3.03  0,00 2.98 3.03
27 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 2.80 +0.0 m/s x 2.80  0,00 x 2.80
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 17.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 29 PB 4.82 +0.0 m/s 3.96 4.25 4.43 4.43 4.60 4.63 4.82  0,00 11.00
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 22 PB 4.63 +1.0 m/s 4.45 4.42 4.28 4.45 4.63  1,00 4.53 4.50 9.00
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 30 4.51 +0.0 m/s 4.51  0,00 x 4.34 4.51 x x x 8.00
4 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 28 PB 4.45 +0.0 m/s x 4.06 3.72 4.06 4.45  0,00 x x 7.00
5 Tereza KyjankováTereza Kyjanková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 32 4.43 +0.8 m/s 4.26 4.43  0,80 x 4.43 4.40 x x 6.00
6 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 31 4.37 +0.0 m/s 4.22 3.68 4.00 4.22 4.07 4.18 4.37  0,00 5.00
7 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 27 PB 4.36 +1.0 m/s 3.98 4.14 4.32 4.32 4.36  1,00 4.30 4.34 4.00
8 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 21 PB 4.17 +0.0 m/s x 4.03 4.17  0,00 4.17 x x 4.05 3.00
9 Barbora DoupalováBarbora Doupalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 18 PB 3.96 +0.4 m/s x 3.96  0,40 3.96 3.96 2.00
10 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 24 3.93 +0.7 m/s x 3.76 3.93  0,70 3.93 1.00
11 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 26 3.93 +0.0 m/s 3.68 2.52 3.93  0,00 3.93
12 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 19 3.92 +0.6 m/s 3.37 3.92  0,60 3.77 3.92
13 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 15 PB 3.90 +0.5 m/s 3.90  0,50 3.84 3.44 3.90
14 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 25 3.81 +0.4 m/s 3.81  0,40 3.75 3.77 3.81
15 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 23 3.81 +0.8 m/s 3.81  0,80 x x 3.81
16 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 8 PB 3.73 +0.0 m/s x 3.73  0,00 3.61 3.73
17 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 4 PB 3.69 +1.1 m/s x 3.69  1,10 3.48 3.69
18 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 17 3.67 +0.0 m/s 3.63 3.67  0,00 3.45 3.67
19 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 5 PB 3.51 +1.7 m/s 3.51  1,70 3.49 3.50 3.51
20 Karolína ŠtikováKarolína Štiková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 PB 3.51 +0.9 m/s 3.51  0,90 3.34 3.42 3.51
21 Karolína KeprtováKarolína Keprtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 1 PB 3.51 +0.0 m/s 3.51  0,00 3.40 3.34 3.51
22 2 Anna VávrováAnna Vávrová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 16 3.50 +1.1 m/s 3.50  1,10 3.19 3.31 3.50
23 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 14 3.47 +0.0 m/s 3.30 3.34 3.47  0,00 3.47
24 Sofie PaškováSofie Pašková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
08 7 PB 3.36 +0.0 m/s x x 3.36  0,00 3.36
25 Adéla UrbanováAdéla Urbanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 10 3.27 +0.0 m/s 3.12 x 3.27  0,00 3.27
26 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 3 PB 3.19 +0.6 m/s 3.19  0,60 x 2.71 3.19
27 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 20 3.19 +0.0 m/s x 3.19  0,00 x 3.19
28 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 6 SB 3.15 +1.3 m/s 3.15  1,30 2.88 2.98 3.15
29 Erika VosmíkováErika Vosmíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 3.07 +0.0 m/s 2.36 2.89 3.07  0,00 3.07
30 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 12 3.01 +0.0 m/s 3.01  0,00 2.99 3.00 3.01
31 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 2.90 +0.4 m/s 2.89 2.90  0,40 2.72 2.90
32 Lenka GrešlováLenka Grešlová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 13 2.72 +1.4 m/s 2.49 2.72  1,40 2.70 2.72
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 17.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27 11.08 10.80 10.94 09.34 10.94 10.89 10.40 11.08 11.00
2 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 24 PB 09.40 08.95 09.40 x 9.40 08.78 09.17 x 9.00
3 Žaneta PavlíkováŽaneta Pavlíková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 3 PB 09.37 08.55 08.72 08.44 8.72 09.37 08.78 09.16 8.00
4 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 15 PB 09.27 08.47 x 08.21 8.47 09.27 x 08.40 7.00
5 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 26 09.07 08.16 08.82 08.81 8.82 09.07 08.89 08.90 6.00
6 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 21 PB 08.88 08.13 08.76 08.88 8.88 08.48 07.35 08.78 5.00
7 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 23 PB 08.88 08.70 x 07.08 8.70 08.09 08.60 08.88 4.00
8 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 25 08.45 08.28 07.69 07.92 8.28 07.88 08.45 08.25 3.00
9 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 6 PB 08.14 07.10 08.14 06.35 8.14 2.00
10 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 19 PB 07.77 07.30 07.77 07.04 7.77 1.00
11 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 20 07.46 07.41 07.43 07.46 7.46
12 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 22 07.36 07.01 07.12 07.36 7.36
13 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 16 07.13 07.13 07.04 x 7.13
14 Barbora ČápováBarbora Čápová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 18 06.88 06.88 06.86 - 6.88
15 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 14 06.87 06.53 06.87 06.64 6.87
16 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 2 PB 06.63 04.79 06.63 06.28 6.63
17 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 13 06.59 x 06.20 06.59 6.59
18 Sofie PaškováSofie Pašková
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
08 12 06.52 05.72 06.20 06.52 6.52
19 Anna SýkorováAnna Sýkorová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
08 5 PB 06.50 05.49 06.50 x 6.50
20 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 06.46 06.46 x 06.05 6.46
21 Natálie RychteckáNatálie Rychtecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 06.31 04.62 - 06.31 6.31
22 Hana TuháčkováHana Tuháčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 10 PB 06.26 05.59 05.95 06.26 6.26
23 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 17 06.17 05.88 06.09 06.17 6.17
24 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 7 PB 06.06 05.38 06.06 05.75 6.06
25 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 9 05.64 05.64 05.11 05.34 5.64
26 Linda HofbauerováLinda Hofbauerová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 1 PB 05.43 05.24 04.96 05.43 5.43
Nela ŠkarkováNela Škarková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 8 NM x x x -
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 17.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 PB 12.20 12.20 09.94 11.44 12.20 10.58 10.56 10.72 11.00
2 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 10.59 09.68 09.97 10.52 10.52 09.84 10.59 10.18 9.00
3 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 PB 10.53 x x 07.78 7.78 10.01 10.22 10.53 8.00
MS Pavel HančPavel Hanč
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
08 10 10.17 10.17 09.97 10.12 10.17
5 Karel ŠimekKarel Šimek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 9 07.56 07.56 06.52 06.64 7.56 06.55 07.30 07.55 7.00
6 David NovotnýDavid Novotný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 8 07.10 07.10 06.80 - 7.10 - - - 6.00
7 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 7 06.48 06.48 06.13 05.59 6.48 06.28 06.30 06.10 5.00
8 Tomáš VajglTomáš Vajgl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 4 PB 06.29 05.75 06.27 06.29 6.29 x 05.73 06.29 4.00
9 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 6 06.08 05.44 05.84 06.08 6.08 05.95 x 05.62 3.00
10 Adam CaklAdam Cakl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 05.81 05.81 05.79 05.40 5.81 2.00
11 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 5 PB 05.22 04.54 05.22 04.87 5.22 1.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 17.9.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 24 Tomáš BečkaTomáš Bečka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 30 64.19 64.19 64.19 11.00
2 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 29 53.09 53.09 53.09 9.00
3 Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 28 49.04 49.04 49.04 8.00
4 33 Jiří MikešJiří Mikeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 6 PB 47.96 47.96 47.96 7.00
5 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 26 47.08 47.08 47.08 6.00
6 Jiří HruštičkaJiří Hruštička
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 25 43.92 43.92 43.92 5.00
7 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 21 PB 43.09 43.09 43.09 4.00
8 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 27 42.93 42.93 42.93 3.00
9 26 David FreudlDavid Freudl
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 20 SB 42.37 42.37 42.37 2.00
10 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 PB 42.11 42.11 42.11 1.00
11 Šimon BohušŠimon Bohuš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 23 PB 41.04 41.04 41.04
12 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 24 40.50 40.50 40.50
13 Max HrachMax Hrach
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 19 PB 40.40 40.40 40.40
14 Šimon ZemanŠimon Zeman
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
08 10 SB 37.55 37.55 37.55
15 35 Marek PergeltMarek Pergelt
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 8 PB 37.24 37.24 37.24
16 21 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 15 PB 35.19 35.19 35.19
17 31 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 5 PB 35.06 35.06 35.06
18 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 22 34.70 34.70 34.70
19 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 14 PB 34.21 34.21 34.21
20 Tomáš VáchaTomáš Vácha
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 13 32.02 32.02 32.02
21 Mattias DuchoslavMattias Duchoslav
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 16 31.92 31.92 31.92
22 39 Lukáš SitenskýLukáš Sitenský
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
08 9 PB 31.87 31.87 31.87
23 Kryštof ŽolkoKryštof Žolko
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 12 PB 31.78 31.78 31.78
24 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 18 31.24 31.24 31.24
25 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 17 31.20 31.20 31.20
26 Tadeáš NetřebaTadeáš Netřeba
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
08 7 PB 29.36 29.36 29.36
27 23 Nuri BachiriNuri Bachiri
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 2 PB 27.69 27.69 27.69
28 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 3 SB 27.51 27.51 27.51
29 Marek LuftnerMarek Luftner
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
09 4 PB 24.69 24.69 24.69
30 Matěj ŠolínMatěj Šolín
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 11 23.83 23.83 23.83
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 17.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 23 PB 44.72 44.72 44.72 11.00
2 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 25 44.44 44.44 44.44 9.00
3 Karolína SachlováKarolína Sachlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
09 4 PB 42.67 42.67 42.67 8.00
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
09 22 PB 41.80 41.80 41.80 7.00
5 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 PB 37.43 37.43 37.43 6.00
6 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 24 36.85 36.85 36.85 5.00
7 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 18 PB 36.50 36.50 36.50 4.00
8 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
09 21 PB 35.32 35.32 35.32 3.00
9 Adéla ČernáAdéla Černá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 20 SB 34.62 34.62 34.62 2.00
10 Dominika RampasováDominika Rampasová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 16 PB 33.00 33.00 33.00 1.00
11 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A
10 14 PB 32.23 32.23 32.23
12 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 17 30.07 30.07 30.07
13 4 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 10 PB 29.57 29.57 29.57
14 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 15 29.48 29.48 29.48
15 Anna SedlákováAnna Sedláková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
09 5 PB 27.63 27.63 27.63
16 Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 12 26.22 26.22 26.22
17 Svatoslava JefimovaSvatoslava Jefimova
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 3 PB 26.09 26.09 26.09
18 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 9 PB 25.98 25.98 25.98
19 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 1 PB 25.07 25.07 25.07
20 Kristýna KmohanováKristýna Kmohanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 23.50 23.50 23.50
21 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 22.61 22.61 22.61
22 Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 11 22.20 22.20 22.20
23 Anna BezroukováAnna Bezrouková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 13 22.17 22.17 22.17
24 Kristýna MaťkováKristýna Maťková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 7 PB 19.75 19.75 19.75
Celkem 24 závodníků