Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD mladšího žactva

Beroun (17. 9. 2021)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.13 11.00
2 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 20.17 8.00
3 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 20.53 7.00
4 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.27 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 20.13 9.00
2 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.80 4.00
MS Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.39
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
5 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.45
2 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.65
3 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 23.32
4 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 26.01
5 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 27.99
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.32 2.00
2 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.41
3 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.57
4 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 26.40
5 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 26.47
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.91 3.00
2 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 22.65
3 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 23.00
4 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.98
5 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 17.9.2021 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 21.35 5.00
2 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.41 1.00
3 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 22.66
4 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 24.50
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.13 11.00
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 20.13 9.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 20.17 8.00
4 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 20.53 7.00
5 Jan KohoutJan Kohout 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 21.27 6.00
6 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 PB 21.35 5.00
7 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 21.80 4.00
8 30 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 21.91 3.00
9 20 Dominik PešekDominik Pešek 08 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.32 2.00
10 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.41
10 Matěj Jan IllnerMatěj Jan Illner 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.41 1.00
12 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 22.45
13 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 22.65
13 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 22.65
15 Jakub KulíšekJakub Kulíšek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 22.66
16 19 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 1 PB 23.00
17 28 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 PB 23.32
18 Boris TymarBoris Tymar 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.39
19 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
20 41 Filip VerešFilip Vereš 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 23.66
21 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.98
22 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 24.50
23 Vojtěch KurelVojtěch Kurel 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 25.27
24 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.57
25 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 PB 26.01
26 Vojtěch BeranVojtěch Beran 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 26.40
27 Vojtěch SchrötterVojtěch Schrötter 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 3 PB 26.47
28 Matouš HerbsMatouš Herbs 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 27.99

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.10 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.61 9.00
3 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 20.88 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.99 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.37 6.00
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.81 5.00
3 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 22.12 3.00
4 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 22.52 2.00
5 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.15
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 22.91
2 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.99
3 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 23.28
4 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.57
5 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 23.92
2 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 24.96
3 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.00
4 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.14
5 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 25.73
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.62
2 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.78
3 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 25.10
4 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.28
5 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 27.14
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.11
2 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.23
3 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 26.11
4 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 29.68
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 23.28
2 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.04
3 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 26.35
4 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 27.20
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.97 4.00
2 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.73 1.00
3 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.50
4 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.64
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 17.9.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.25
2 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 24.64
3 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.18
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObstováAdéla Obstová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 20.10 11.00
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 20.61 9.00
3 1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 20.88 8.00
4 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.99 7.00
5 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 21.37 6.00
6 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 21.81 5.00
7 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.97 4.00
8 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 22.11
9 Anna AngelisováAnna Angelisová 08 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 4 22.12 3.00
10 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 22.52 2.00
11 7 Adéla DuníkováAdéla Duníková 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.73 1.00
12 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 22.91
13 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 22.99
14 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.15
15 Barbora ŠindelářováBarbora Šindelářová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.23
16 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 23.28
16 13 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 2 PB 23.28
18 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.50
19 Magdaléna SpoustováMagdaléna Spoustová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.57
20 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.62
21 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.68
22 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 23.92
23 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 24.25
24 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.64
24 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 24.64
26 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 24.78
27 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 PB 24.96
28 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 PB 25.00
29 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.04
30 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 25.10
31 Johana MaškováJohana Mašková 08 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 PB 25.14
32 Anna AdamováAnna Adamová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.18
33 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 25.73
34 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s. AASK Dipoli z.s. A 5 26.11
35 Kristýna MaťkováKristýna Maťková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 26.28
36 Kristýna FričováKristýna Fričová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 26.35
37 11 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 PB 27.14
38 Karolína HokrováKarolína Hokrová 09 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 4 27.20
39 15 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 29.68