Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Beroun (26. 9. 2021)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.93
2 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.99
3 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.33
4 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.35
5 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.27
6 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
2 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.08
3 1000 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 08.17
4 1000 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.17
5 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
6 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.00
2 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.20
3 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
4 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.37
5 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.79
6 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.87
2 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.09
3 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.46
4 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.86
5 1000 Vilém BurdilVilém Burdil 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.25
6 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.59
2 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.15
3 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.66
4 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.69
5 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.72
6 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.05
2 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.17
3 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.61
4 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.12
5 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.20
6 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.30
2 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 08.21
3 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.28
4 1000 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.34
5 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.41
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
2 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.09
3 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.28
4 1000 Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.74
5 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.94
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.60
2 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.86
3 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.93
4 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.42
5 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.54
6 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.93
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.79
2 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
3 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.17
4 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.19
5 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.21
6 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.77
2 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.10
3 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.17
4 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.32
5 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
6 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.78
2 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.95
3 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.57
4 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.93
5 1000 Adam FišerAdam Fišer 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.07
2 1000 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.25
3 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
4 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
5 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.81
2 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.42
3 1000 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.59
4 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.68
5 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.70
6 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.72
2 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.86
3 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 07.98
4 1000 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.01
5 1000 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.03
6 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.19
7 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.26
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.70
2 1000 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.77
3 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.84
4 1000 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
5 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.99
6 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.04
7 1000 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.82
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.30
2 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.59
3 1000 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.60
4 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.70
5 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.72
6 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.77
6 1000 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.77
8 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.78
9 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.79
10 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.81
11 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.84
12 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.86
12 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.86
14 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.87
14 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
14 1000 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
17 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.93
17 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.93
19 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.95
20 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 07.98
21 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.99
21 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.99
23 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.00
24 1000 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.01
25 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
25 1000 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.03
27 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
27 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.04
29 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.05
30 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.07
31 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.08
32 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.09
32 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.09
34 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.10
35 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.15
36 1000 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 08.17
36 1000 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.17
36 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.17
36 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.17
36 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.17
41 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.19
41 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.19
43 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.20
44 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 08.21
44 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.21
46 1000 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.25
47 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
47 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
47 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.26
50 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.28
50 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.28
52 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.32
53 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.33
54 1000 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.34
55 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.35
56 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.37
57 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.41
58 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.42
58 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.42
60 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.46
61 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
62 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
63 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.54
64 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
64 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.57
66 1000 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.59
67 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.61
68 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.66
69 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.68
70 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.69
71 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.70
72 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.72
73 1000 Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.74
74 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.79
75 1000 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.82
76 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.84
77 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.86
78 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.88
79 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.93
79 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.93
81 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.94
82 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.95
83 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.99
84 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.09
85 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
86 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.12
87 1000 Adam FišerAdam Fišer 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.17
88 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.20
89 1000 Vilém BurdilVilém Burdil 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.25
90 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.27
91 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
92 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.35
93 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.45
94 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.47

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.11
2 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.32
3 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.41
4 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
5 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.88
6 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 07.75
2 1000 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.78
3 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.88
4 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.07
5 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.08
6 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.63
7 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.11
2 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.13
3 1000 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.37
4 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.63
5 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.72
6 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.70
2 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
3 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.57
4 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.73
5 1000 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.91
6 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.63
2 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.08
3 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19
4 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.35
5 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.47
6 1000 Marie PytlováMarie Pytlová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.67
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.41
2 1000 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.50
3 1000 Sára PetrováSára Petrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.54
4 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.58
5 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.00
6 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.00
7 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.80
2 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 07.86
3 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.20
4 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.34
5 1000 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.36
6 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.49
7 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.67
2 1000 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
3 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.66
4 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.80
5 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.02
6 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.78
2 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.87
3 1000 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.91
4 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 08.67
5 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.72
6 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.64
2 1000 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.80
3 1000 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.06
4 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
5 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.26
6 1000 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.31
7 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.78
2 1000 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.10
3 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
4 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
5 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83
6 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.32
7 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.44
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.57
2 1000 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.89
3 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.10
4 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 08.41
5 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
6 1000 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.44
2 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.92
3 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.32
4 1000 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.84
5 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.13
6 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
2 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.86
3 1000 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.11
4 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
5 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.47
6 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
2 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.12
3 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
4 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.88
5 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.42
6 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.64
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
2 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.09
3 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
4 1000 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.37
5 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.20
6 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.73
2 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
3 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.65
4 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.80
5 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.90
6 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.89
2 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.97
3 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.01
4 1000 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.52
5 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.73
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.88
2 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.05
3 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
4 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.19
5 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.53
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.92
2 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.98
3 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
4 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
5 1000 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.18
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.88
2 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.32
3 1000 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.35
4 1000 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.57
5 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.58
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.63
2 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.93
3 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.20
4 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.60
5 1000 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.44
2 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.57
2 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
4 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.63
4 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.63
6 1000 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.64
7 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.67
8 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.70
9 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.73
10 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 07.75
11 1000 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.78
11 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.78
11 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.78
14 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.80
14 1000 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.80
16 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 07.86
16 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.86
18 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.87
19 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.88
19 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.88
19 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.88
22 1000 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.89
22 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.89
24 1000 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.91
25 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.92
25 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.92
27 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.93
28 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.97
29 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.98
30 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
31 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.01
32 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
32 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
32 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
35 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
36 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.05
37 1000 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.06
38 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.07
38 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
40 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.08
40 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.08
42 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.09
43 1000 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.10
43 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.10
45 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.11
45 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.11
45 1000 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.11
48 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.12
49 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.13
50 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
50 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
50 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
53 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
53 1000 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.18
55 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19
55 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.19
57 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.20
57 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.20
59 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.26
60 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
61 1000 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.31
62 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.32
62 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.32
62 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.32
65 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.34
66 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.35
66 1000 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.35
68 1000 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.36
69 1000 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.37
69 1000 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.37
71 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
72 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.41
72 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.41
72 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 08.41
75 1000 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
76 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.47
76 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.47
78 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.49
79 1000 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.50
79 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
81 1000 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.52
82 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.53
83 1000 Sára PetrováSára Petrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.54
84 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
85 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.57
85 1000 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.57
87 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.58
87 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.58
89 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
90 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.60
91 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.62
92 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.63
92 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.63
94 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.65
95 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.66
96 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 08.67
97 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.72
97 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.72
99 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.73
99 1000 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
99 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.73
102 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
103 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.77
104 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
104 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.80
104 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.80
104 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.80
108 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83
109 1000 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.84
110 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.88
110 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.88
112 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.90
113 1000 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.91
113 1000 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.91
115 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.97
116 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.00
116 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.00
116 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.00
119 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.02
120 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.11
121 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.13
122 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
123 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.20
123 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.20
125 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
126 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.32
127 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.42
128 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.44
129 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.47
130 1000 Marie PytlováMarie Pytlová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.67
131 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.83
132 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.64

8 x 200 m - Mix (Běh)

Běh 01 (ne, 26.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Pavlíčková, Sedláček Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Pavlíčková, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:32.61
2 1000 Vojtěch, Jelínek, Andrlík, Smrž, Křenková, Vojtěchová, Novotná, Steunmetzová Vojtěch, Jelínek, Andrlík, Smrž, Křenková, Vojtěchová, Novotná, Steunmetzová SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 4:52.19
3 1000 Brosche, Macho, Bayer, Vondrák, Nováková, Sieger, Mráček, Prančlová Brosche, Macho, Bayer, Vondrák, Nováková, Sieger, Mráček, Prančlová SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 4:57.29
4 1000 Majtaníková, Smržová, Bernášek, Kočka, Kostečková, Pospíšilová, Bejenaru, Dragounová Majtaníková, Smržová, Bernášek, Kočka, Kostečková, Pospíšilová, Bejenaru, Dragounová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 5:01.10
5 1000 Lukeš, Budinský, Vágnerová, Isteníková, Durkaj, Reichel, Fišer, Rusňák Lukeš, Budinský, Vágnerová, Isteníková, Durkaj, Reichel, Fišer, Rusňák Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 5:01.76
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 26.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Čechalová, Zenklová, Šinkmajerová, Petrová, Mezlíková, Semenov, Zinek, Jamborová Čechalová, Zenklová, Šinkmajerová, Petrová, Mezlíková, Semenov, Zinek, Jamborová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:16.71
2 1000 Fijala, Krátký, Marek, Hoke, Javorská, Krojidlova, Šupová, Vysloužilová Fijala, Krátký, Marek, Hoke, Javorská, Krojidlova, Šupová, Vysloužilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 4:18.50
3 1000 Dvorščáková, Hajníková, Harbáčková, Krásová, Navarčík, Procházková, Nedvěd, Zímová Dvorščáková, Hajníková, Harbáčková, Krásová, Navarčík, Procházková, Nedvěd, Zímová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:22.46
4 1000 Zinzer, Teplá, Semencová, Horová, Horáčková, Bébrová, Petránková, Stachová Zinzer, Teplá, Semencová, Horová, Horáčková, Bébrová, Petránková, Stachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:25.10
5 1000 Bárová, Bohatová, Garčic, Jedličková, Kratochvíl, Masslová, Matas, Sysalová Bárová, Bohatová, Garčic, Jedličková, Kratochvíl, Masslová, Matas, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 4:27.12
6 1000 Černá, Krátká, Kovalčíková, Kubíčková, Sýkora, Sýkora, Svoboda, Svobodová Černá, Krátká, Kovalčíková, Kubíčková, Sýkora, Sýkora, Svoboda, Svobodová TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 4:42.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Doubkova, Havlíčková, Hlaváčová, Hokrová, Houdková, Hubner, Šebková, Veverka Doubkova, Havlíčková, Hlaváčová, Hokrová, Houdková, Hubner, Šebková, Veverka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 4:16.47
2 1000 Artusová, Drahotová, Ottlová, Řeháková, Šubrt, Vobecký, Vobecký, Vynšová Artusová, Drahotová, Ottlová, Řeháková, Šubrt, Vobecký, Vobecký, Vynšová Atletika BenešovAtletika Benešov 1 4:17.93
3 1000 Loukota, Litera, Vacková, Kubešová, Rus, Mottl, Svobodová, Levencová Loukota, Litera, Vacková, Kubešová, Rus, Mottl, Svobodová, Levencová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:17.97
4 1000 Truhlářová, Hladká, Ludvíková, Luňák, Mašovský, Nevrlá, Mücková, Petrová Truhlářová, Hladká, Ludvíková, Luňák, Mašovský, Nevrlá, Mücková, Petrová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 4:19.54
5 1000 Greenová, Dobiášová, Cimprichová, Čančík, Kótka, Horáčková, Štěpánová, Hudecová Greenová, Dobiášová, Cimprichová, Čančík, Kótka, Horáčková, Štěpánová, Hudecová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 4:20.96
6 1000 Beránek, David, Dočkalová, Dušková, Finková, Nováková, Trnka, Vaňková Beránek, David, Dočkalová, Dušková, Finková, Nováková, Trnka, Vaňková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 4:24.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Coufalová, Kocourková, Nedbal, Prošková, Samková, Šporková, Vokoun, Zajac Coufalová, Kocourková, Nedbal, Prošková, Samková, Šporková, Vokoun, Zajac TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 4:04.27
2 1000 Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Lipovský, Seidl, Vykasalá Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Lipovský, Seidl, Vykasalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:06.99
3 1000 Ulrichová, Navrátil, Bergerová, Škopek, Baumrukr, Ponert, Kazda, Havelková Ulrichová, Navrátil, Bergerová, Škopek, Baumrukr, Ponert, Kazda, Havelková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 4:08.68
4 1000 Volráb, Hurkovskij, Bernardová, Zázvorková, Pokorný, Sochorová, Knébl, Vaidiš Volráb, Hurkovskij, Bernardová, Zázvorková, Pokorný, Sochorová, Knébl, Vaidiš TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 4:15.91
5 1000 Diviš, Nademlejnský, Pergl, Mulač, Bauer, Gregovská, Hejhalová, Opálecká Diviš, Nademlejnský, Pergl, Mulač, Bauer, Gregovská, Hejhalová, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:23.22
6 1000 Bureš, Borovský, Knapová, Dobiáš, Kaprálek, Kunášková, Procházka, Zápotocký Bureš, Borovský, Knapová, Dobiáš, Kaprálek, Kunášková, Procházka, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 4:23.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Coufalová, Kocourková, Nedbal, Prošková, Samková, Šporková, Vokoun, Zajac Coufalová, Kocourková, Nedbal, Prošková, Samková, Šporková, Vokoun, Zajac TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 4:04.27
2 1000 Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Lipovský, Seidl, Vykasalá Andielová, Činka, Dřížďalová, Klementová, Krůtová, Lipovský, Seidl, Vykasalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:06.99
3 1000 Ulrichová, Navrátil, Bergerová, Škopek, Baumrukr, Ponert, Kazda, Havelková Ulrichová, Navrátil, Bergerová, Škopek, Baumrukr, Ponert, Kazda, Havelková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 4:08.68
4 1000 Volráb, Hurkovskij, Bernardová, Zázvorková, Pokorný, Sochorová, Knébl, Vaidiš Volráb, Hurkovskij, Bernardová, Zázvorková, Pokorný, Sochorová, Knébl, Vaidiš TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 4:15.91
5 1000 Doubkova, Havlíčková, Hlaváčová, Hokrová, Houdková, Hubner, Šebková, Veverka Doubkova, Havlíčková, Hlaváčová, Hokrová, Houdková, Hubner, Šebková, Veverka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 4:16.47
6 1000 Čechalová, Zenklová, Šinkmajerová, Petrová, Mezlíková, Semenov, Zinek, Jamborová Čechalová, Zenklová, Šinkmajerová, Petrová, Mezlíková, Semenov, Zinek, Jamborová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:16.71
7 1000 Artusová, Drahotová, Ottlová, Řeháková, Šubrt, Vobecký, Vobecký, Vynšová Artusová, Drahotová, Ottlová, Řeháková, Šubrt, Vobecký, Vobecký, Vynšová Atletika BenešovAtletika Benešov 1 4:17.93
8 1000 Loukota, Litera, Vacková, Kubešová, Rus, Mottl, Svobodová, Levencová Loukota, Litera, Vacková, Kubešová, Rus, Mottl, Svobodová, Levencová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:17.97
9 1000 Fijala, Krátký, Marek, Hoke, Javorská, Krojidlova, Šupová, Vysloužilová Fijala, Krátký, Marek, Hoke, Javorská, Krojidlova, Šupová, Vysloužilová Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 4:18.50
10 1000 Truhlářová, Hladká, Ludvíková, Luňák, Mašovský, Nevrlá, Mücková, Petrová Truhlářová, Hladká, Ludvíková, Luňák, Mašovský, Nevrlá, Mücková, Petrová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 4:19.54
11 1000 Greenová, Dobiášová, Cimprichová, Čančík, Kótka, Horáčková, Štěpánová, Hudecová Greenová, Dobiášová, Cimprichová, Čančík, Kótka, Horáčková, Štěpánová, Hudecová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 4:20.96
12 1000 Dvorščáková, Hajníková, Harbáčková, Krásová, Navarčík, Procházková, Nedvěd, Zímová Dvorščáková, Hajníková, Harbáčková, Krásová, Navarčík, Procházková, Nedvěd, Zímová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:22.46
13 1000 Diviš, Nademlejnský, Pergl, Mulač, Bauer, Gregovská, Hejhalová, Opálecká Diviš, Nademlejnský, Pergl, Mulač, Bauer, Gregovská, Hejhalová, Opálecká Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:23.22
14 1000 Bureš, Borovský, Knapová, Dobiáš, Kaprálek, Kunášková, Procházka, Zápotocký Bureš, Borovský, Knapová, Dobiáš, Kaprálek, Kunášková, Procházka, Zápotocký SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 4:23.40
15 1000 Beránek, David, Dočkalová, Dušková, Finková, Nováková, Trnka, Vaňková Beránek, David, Dočkalová, Dušková, Finková, Nováková, Trnka, Vaňková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 4:24.82
16 1000 Zinzer, Teplá, Semencová, Horová, Horáčková, Bébrová, Petránková, Stachová Zinzer, Teplá, Semencová, Horová, Horáčková, Bébrová, Petránková, Stachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:25.10
17 1000 Bárová, Bohatová, Garčic, Jedličková, Kratochvíl, Masslová, Matas, Sysalová Bárová, Bohatová, Garčic, Jedličková, Kratochvíl, Masslová, Matas, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 4:27.12
18 1000 Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Pavlíčková, Sedláček Červenková, Ptáčková, Šnajdrová, Kantorová, Kabíčková, Placatková, Pavlíčková, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 4:32.61
19 1000 Černá, Krátká, Kovalčíková, Kubíčková, Sýkora, Sýkora, Svoboda, Svobodová Černá, Krátká, Kovalčíková, Kubíčková, Sýkora, Sýkora, Svoboda, Svobodová TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 4:42.65
20 1000 Vojtěch, Jelínek, Andrlík, Smrž, Křenková, Vojtěchová, Novotná, Steunmetzová Vojtěch, Jelínek, Andrlík, Smrž, Křenková, Vojtěchová, Novotná, Steunmetzová SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 1 4:52.19
21 1000 Brosche, Macho, Bayer, Vondrák, Nováková, Sieger, Mráček, Prančlová Brosche, Macho, Bayer, Vondrák, Nováková, Sieger, Mráček, Prančlová SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 4:57.29
22 1000 Majtaníková, Smržová, Bernášek, Kočka, Kostečková, Pospíšilová, Bejenaru, Dragounová Majtaníková, Smržová, Bernášek, Kočka, Kostečková, Pospíšilová, Bejenaru, Dragounová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 5:01.10
23 1000 Lukeš, Budinský, Vágnerová, Isteníková, Durkaj, Reichel, Fišer, Rusňák Lukeš, Budinský, Vágnerová, Isteníková, Durkaj, Reichel, Fišer, Rusňák Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 5:01.76

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 4.18 4.18 4.18
2 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 4.11 4.11 4.11
3 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 12 PB 4.04 4.04 4.04
4 1000 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 5 PB 4.03 4.03 4.03
5 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 4.00 4.00 4.00
6 1000 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 PB 3.88 3.88 3.88
7 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 PB 3.85 3.85 3.85
8 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 4 PB 3.74 3.74 3.74
9 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 1 PB 3.64 3.64 3.64
10 1000 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 3.58 3.58 3.58
11 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 3.52 3.52 3.52
12 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 15 PB 3.51 3.51 3.51
13 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 2 PB 3.48 3.48 3.48
14 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 17 PB 3.43 3.43 3.43
15 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 18 PB 3.30 3.30 3.30
16 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 16 PB 3.27 3.27 3.27
17 1000 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 14 PB 3.17 3.17 3.17
18 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 PB 2.78 2.78 2.78
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 13 PB 4.41 4.41 4.41
2 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 14 PB 4.27 4.27 4.27
3= 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 3.90 3.90 3.90
3= 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 PB 3.90 3.90 3.90
3= 1000 David LuňákDavid Luňák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 PB 3.90 3.90 3.90
6 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 3.82 3.82 3.82
7 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 2 PB 3.78 3.78 3.78
8 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 5 PB 3.77 3.77 3.77
9 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 20 PB 3.75 3.75 3.75
10 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 21 PB 3.73 3.73 3.73
11 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 7 PB 3.55 3.55 3.55
12 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 16 PB 3.49 3.49 3.49
13= 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 15 PB 3.48 3.48 3.48
13= 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 6 PB 3.48 3.48 3.48
15 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 PB 3.41 3.41 3.41
16 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 17 PB 3.40 3.40 3.40
17 1000 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 19 PB 3.39 3.39 3.39
18 1000 Nasím SmržNasím Smrž
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 10 PB 3.35 3.35 3.35
19 1000 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 8 PB 3.28 3.28 3.28
20 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 22 PB 3.17 3.17 3.17
21 1000 Vilém BurdilVilém Burdil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 23 PB 3.07 3.07 3.07
22 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 18 PB 3.01 3.01 3.01
23 1000 Zachary MüllerZachary Müller
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 9 PB 2.96 2.96 2.96
Celkem 23 závodníků
Skupina C (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 9 PB 4.35 4.35 4.35
2 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 4.22 4.22 4.22
3 1000 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 14 PB 4.15 4.15 4.15
4 1000 Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 11 PB 4.08 4.08 4.08
5 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 6 PB 3.91 3.91 3.91
6 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 8 PB 3.89 3.89 3.89
7 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 10 PB 3.88 3.88 3.88
8 1000 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 3.79 3.79 3.79
9 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 3.76 3.76 3.76
10 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 3.71 3.71 3.71
11 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 3.58 3.58 3.58
12 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 16 PB 3.57 3.57 3.57
13 1000 Martin SiegerMartin Sieger
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 17 PB 3.40 3.40 3.40
14 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 13 PB 3.32 3.32 3.32
15= 1000 Alex BayerAlex Bayer
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 15 PB 3.24 3.24 3.24
15= 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 18 PB 3.24 3.24 3.24
17 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 12 PB 3.09 3.09 3.09
Celkem 17 závodníků
Skupina D (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 18 PB 4.46 4.46 4.46
2= 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3 PB 4.11 4.11 4.11
2= 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 PB 4.11 4.11 4.11
4 1000 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 PB 3.99 3.99 3.99
5 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 4 PB 3.83 3.83 3.83
6 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 14 PB 3.80 3.80 3.80
7 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 PB 3.79 3.79 3.79
8 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 13 PB 3.74 3.74 3.74
9 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 22 PB 3.65 3.65 3.65
10 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 6 PB 3.64 3.64 3.64
11 1000 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 3.46 3.46 3.46
12 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 19 PB 3.44 3.44 3.44
13 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 21 PB 3.42 3.42 3.42
14 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 10 PB 3.39 3.39 3.39
15 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 17 PB 3.29 3.29 3.29
16 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 9 PB 3.25 3.25 3.25
17 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15 PB 3.22 3.22 3.22
18 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 7 PB 3.12 3.12 3.12
19 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 20 PB 3.00 3.00 3.00
20 1000 Adam FišerAdam Fišer
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 12 PB 2.91 2.91 2.91
21 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 11 PB 2.82 2.82 2.82
22 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 2.79 2.79 2.79
Celkem 22 závodníků
Skupina E (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 PB 4.20 4.20 4.20
2 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 PB 4.08 4.08 4.08
3 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 7 PB 4.06 4.06 4.06
4 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13 PB 3.97 3.97 3.97
5 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3 PB 3.91 3.91 3.91
6 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 12 PB 3.90 3.90 3.90
7 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 3.84 3.84 3.84
8= 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 14 PB 3.67 3.67 3.67
8= 1000 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2 PB 3.67 3.67 3.67
8= 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 15 PB 3.67 3.67 3.67
11 1000 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 3.49 3.49 3.49
12 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 3.47 3.47 3.47
13 1000 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 11 PB 3.37 3.37 3.37
14 1000 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 3.11 3.11 3.11
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 12 PB 4.29 4.29 4.29
2 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 4.23 4.23 4.23
3 1000 Berenika HokeBerenika Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 1 PB 4.03 4.03 4.03
4 1000 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 PB 4.00 4.00 4.00
5 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 10 PB 3.92 3.92 3.92
6 1000 Julie JavorskáJulie Javorská
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 2 PB 3.84 3.84 3.84
7 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 18 PB 3.81 3.81 3.81
8= 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 PB 3.79 3.79 3.79
8= 1000 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 PB 3.79 3.79 3.79
10 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 3.74 3.74 3.74
11 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 26 PB 3.72 3.72 3.72
12 1000 Marie PytlováMarie Pytlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 32 PB 3.65 3.65 3.65
13= 1000 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 PB 3.59 3.59 3.59
13= 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 25 PB 3.59 3.59 3.59
15 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 3.58 3.58 3.58
16= 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 7 PB 3.57 3.57 3.57
16= 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 29 PB 3.57 3.57 3.57
18 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 20 PB 3.54 3.54 3.54
19 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 4 PB 3.53 3.53 3.53
20 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 21 PB 3.49 3.49 3.49
21 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 31 PB 3.48 3.48 3.48
22 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 11 PB 3.41 3.41 3.41
23= 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 5 PB 3.39 3.39 3.39
23= 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 16 PB 3.39 3.39 3.39
25 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 PB 3.38 3.38 3.38
26 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 28 PB 3.32 3.32 3.32
27 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 19 PB 3.31 3.31 3.31
28 1000 Ela PlacatkováEla Placatková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 22 PB 3.15 3.15 3.15
29 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 30 PB 3.12 3.12 3.12
30 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 27 PB 3.11 3.11 3.11
31 1000 Sofie HalováSofie Halová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 24 PB 2.76 2.76 2.76
Celkem 31 závodníků
Skupina B (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 15 PB 4.63 4.63 4.63
2 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 PB 4.25 4.25 4.25
3 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 20 PB 4.12 4.12 4.12
4= 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 6 PB 3.79 3.79 3.79
4= 1000 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 19 PB 3.79 3.79 3.79
6 1000 Sára PetrováSára Petrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 18 PB 3.77 3.77 3.77
7 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 14 PB 3.65 3.65 3.65
8 1000 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 16 PB 3.59 3.59 3.59
9 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 2 PB 3.55 3.55 3.55
10 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 3.54 3.54 3.54
11= 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 8 PB 3.50 3.50 3.50
11= 1000 Julie KřenkováJulie Křenková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 7 PB 3.50 3.50 3.50
13 1000 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 3.45 3.45 3.45
14 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 24 PB 3.43 3.43 3.43
15 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 22 PB 3.39 3.39 3.39
16 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 27 PB 3.36 3.36 3.36
17= 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 25 PB 3.35 3.35 3.35
17= 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 13 PB 3.35 3.35 3.35
19 1000 Ella SochorováElla Sochorová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 21 PB 3.34 3.34 3.34
20 1000 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 PB 3.30 3.30 3.30
21 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 17 PB 3.25 3.25 3.25
22 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 23 PB 3.20 3.20 3.20
23 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 5 PB 3.09 3.09 3.09
24 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 9 PB 3.08 3.08 3.08
25 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 10 PB 3.00 3.00 3.00
26 1000 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 PB 2.82 2.82 2.82
Celkem 26 závodníků
Skupina C (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 4.36 4.36 4.36
2 1000 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 18 PB 4.24 4.24 4.24
3 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 4.20 4.20 4.20
4= 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 9 PB 4.17 4.17 4.17
4= 1000 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 17 PB 4.17 4.17 4.17
6 1000 Dominika BárováDominika Bárová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 21 PB 4.16 4.16 4.16
7 1000 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 19 PB 4.12 4.12 4.12
8 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 16 PB 4.08 4.08 4.08
9 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 4.04 4.04 4.04
10 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 4.02 4.02 4.02
11 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 4.00 4.00 4.00
12 1000 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 15 PB 3.99 3.99 3.99
13 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 14 PB 3.79 3.79 3.79
14 1000 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 11 PB 3.72 3.72 3.72
15 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 20 PB 3.71 3.71 3.71
16 1000 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 7 PB 3.70 3.70 3.70
17 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 24 PB 3.67 3.67 3.67
18 1000 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 13 PB 3.63 3.63 3.63
19 1000 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 6 PB 3.62 3.62 3.62
20 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 27 PB 3.54 3.54 3.54
21= 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 3.53 3.53 3.53
21= 1000 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 29 PB 3.53 3.53 3.53
23 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 12 PB 3.48 3.48 3.48
24 1000 Eliška NovákováEliška Nováková
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 30 PB 3.46 3.46 3.46
25 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 10 PB 3.45 3.45 3.45
26 1000 Nela MasslováNela Masslová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 25 PB 3.41 3.41 3.41
27 1000 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 22 PB 3.39 3.39 3.39
28 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 26 PB 3.23 3.23 3.23
29 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 31 PB 3.18 3.18 3.18
30 1000 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 28 PB 3.05 3.05 3.05
31 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 23 PB 2.89 2.89 2.89
32 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 32 PB 2.80 2.80 2.80
Celkem 32 závodníků
Skupina D (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 9 PB 4.50 4.50 4.50
2 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 10 PB 4.29 4.29 4.29
3 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 16 PB 4.20 4.20 4.20
4 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 PB 4.03 4.03 4.03
5 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 11 PB 4.00 4.00 4.00
6 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 13 PB 3.85 3.85 3.85
7 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3 PB 3.68 3.68 3.68
8 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 17 PB 3.64 3.64 3.64
9 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 18 PB 3.53 3.53 3.53
10 Karolina KnapováKarolina Knapová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 3.49 3.49 3.49
11 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 5 PB 3.42 3.42 3.42
12 1000 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 15 PB 3.33 3.33 3.33
13 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 14 PB 3.26 3.26 3.26
14 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 PB 3.23 3.23 3.23
15 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 12 PB 3.21 3.21 3.21
16 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 PB 2.90 2.90 2.90
17 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 2.78 2.78 2.78
18 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 7 PB 2.34 2.34 2.34
Celkem 18 závodníků
Skupina E (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 18 PB 4.16 4.16 4.16
2 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 4.12 4.12 4.12
3 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 24 PB 4.11 4.11 4.11
4 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 4.01 4.01 4.01
5 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 20 PB 4.00 4.00 4.00
6 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 12 PB 3.96 3.96 3.96
7 1000 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 21 PB 3.85 3.85 3.85
8= 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 15 PB 3.83 3.83 3.83
8= 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 3.83 3.83 3.83
8= 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 9 PB 3.83 3.83 3.83
11= 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 7 PB 3.78 3.78 3.78
11= 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 14 PB 3.78 3.78 3.78
13 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 23 PB 3.76 3.76 3.76
14 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 8 PB 3.68 3.68 3.68
15 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 25 PB 3.65 3.65 3.65
16 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 19 PB 3.58 3.58 3.58
17 1000 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4 PB 3.57 3.57 3.57
18 1000 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 17 PB 3.46 3.46 3.46
19 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 10 PB 3.45 3.45 3.45
20 1000 Aneta FinkováAneta Finková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 3.43 3.43 3.43
21 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 PB 3.42 3.42 3.42
22 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 11 PB 3.39 3.39 3.39
23 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 16 PB 3.29 3.29 3.29
24 1000 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13 PB 3.14 3.14 3.14
25 1000 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2 PB 2.97 2.97 2.97
Celkem 25 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 42.41 42.41 42.41
2 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 40.33 40.33 40.33
3 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 35.68 35.68 35.68
4 1000