Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Finále KPD přípravek

Beroun (26. 9. 2021)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.93
2 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.99
3 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.33
4 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.35
5 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.27
6 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
2 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.08
3 1000 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 08.17
4 1000 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.17
5 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
6 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.84
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.00
2 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.20
3 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
4 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.37
5 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.79
6 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.87
2 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.09
3 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.46
4 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.86
5 1000 Vilém BurdilVilém Burdil 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.25
6 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.45
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.59
2 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.15
3 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.66
4 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.69
5 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.72
6 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.05
2 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.17
3 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.61
4 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.12
5 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.20
6 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.30
2 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 08.21
3 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.28
4 1000 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.34
5 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.41
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
2 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.09
3 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.28
4 1000 Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.74
5 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.94
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.60
2 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.86
3 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.93
4 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.42
5 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.54
6 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.93
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.79
2 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
3 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.17
4 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.19
5 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.21
6 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.77
2 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.10
3 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.17
4 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.32
5 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
6 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.78
2 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.95
3 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.57
4 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.93
5 1000 Adam FišerAdam Fišer 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.07
2 1000 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.25
3 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
4 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
5 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.81
2 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.42
3 1000 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.59
4 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.68
5 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.70
6 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.72
2 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.86
3 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 07.98
4 1000 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.01
5 1000 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.03
6 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.19
7 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.26
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.70
2 1000 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.77
3 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.84
4 1000 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
5 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.99
6 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.04
7 1000 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.82
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 07.30
2 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.59
3 1000 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.60
4 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 07.70
5 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.72
6 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 07.77
6 1000 Vojta KazdaVojta Kazda 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.77
8 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 07.78
9 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.79
10 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.81
11 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.84
12 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.86
12 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.86
14 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 07.87
14 1000 Václav GarčicVáclav Garčic 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 07.87
14 1000 František DavidFrantišek David 12 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 07.87
17 1000 Adam RusAdam Rus 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 07.93
17 1000 Matěj MatasMatěj Matas 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.93
19 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 07.95
20 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 07.98
21 1000 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 07.99
21 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 07.99
23 1000 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.00
24 1000 Jan BeránekJan Beránek 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.01
25 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
25 1000 Jakub PonertJakub Ponert 11 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.03
27 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.04
27 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 08.04
29 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 08.05
30 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.07
31 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.08
32 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.09
32 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.09
34 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.10
35 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.15
36 1000 Václav MarekVáclav Marek 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 08.17
36 1000 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 08.17
36 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.17
36 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.17
36 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.17
41 1000 Jan PintířJan Pintíř 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 08.19
41 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 08.19
43 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 4 08.20
44 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 08.21
44 1000 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.21
46 1000 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.25
47 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.26
47 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.26
47 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.26
50 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.28
50 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.28
52 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček 12 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.32
53 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 5 08.33
54 1000 David LuňákDavid Luňák 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.34
55 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.35
56 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.37
57 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.41
58 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.42
58 1000 Pavel DivišPavel Diviš 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.42
60 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.46
61 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.48
62 1000 David NičDavid Nič 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
63 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.54
64 1000 Filip HumlFilip Huml 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.57
64 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.57
66 1000 Adam BorovskýAdam Borovský 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.59
67 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.61
68 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 7 08.66
69 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.68
70 1000 Nasím SmržNasím Smrž 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 08.69
71 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.70
72 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 08.72
73 1000 Martin SiegerMartin Sieger 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.74
74 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.79
75 1000 Ondřej VališOndřej Vališ 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.82
76 1000 Jan HruškaJan Hruška 12 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 08.84
77 1000 Josef DašekJosef Dašek 12 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.86
78 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 08.88
79 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 3 08.93
79 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 08.93
81 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.94
82 1000 Alex BayerAlex Bayer 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 08.95
83 1000 Dominik LukešDominik Lukeš 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.99
84 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.09
85 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.11
86 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 09.12
87 1000 Adam FišerAdam Fišer 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 09.17
88 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 09.20
89 1000 Vilém BurdilVilém Burdil 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 09.25
90 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 09.27
91 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.30
92 1000 Zachary MüllerZachary Müller 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 09.35
93 1000 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.45
94 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 09.47

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.11
2 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.32
3 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.41
4 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
5 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.88
6 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 07.75
2 1000 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.78
3 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.88
4 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.07
5 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.08
6 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.63
7 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.11
2 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.13
3 1000 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.37
4 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.63
5 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.72
6 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.70
2 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
3 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.57
4 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.73
5 1000 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.91
6 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.11
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.63
2 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.08
3 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19
4 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.35
5 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.47
6 1000 Marie PytlováMarie Pytlová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.67
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.41
2 1000 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.50
3 1000 Sára PetrováSára Petrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.54
4 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.58
5 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.00
6 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.00
7 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.80
2 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 07.86
3 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.20
4 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.34
5 1000 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.36
6 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.49
7 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.67
2 1000 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
3 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.66
4 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.80
5 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.02
6 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 26.9.2021 - 11:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.78
2 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.87
3 1000 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.91
4 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 08.67
5 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.72
6 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.64
2 1000 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.80
3 1000 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.06
4 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
5 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.26
6 1000 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.31
7 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.77
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.78
2 1000 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.10
3 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
4 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
5 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83
6 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.32
7 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.44
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.57
2 1000 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.89
3 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.10
4 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 08.41
5 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
6 1000 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.44
2 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.92
3 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.32
4 1000 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.84
5 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.13
6 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 26.9.2021 - 12:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
2 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.86
3 1000 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.11
4 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
5 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.47
6 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
2 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.12
3 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
4 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.88
5 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.42
6 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.64
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
2 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.09
3 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
4 1000 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.37
5 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.20
6 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (ne, 26.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.73
2 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
3 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.65
4 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.80
5 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.90
6 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.89
2 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.97
3 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.01
4 1000 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.52
5 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.73
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.88
2 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.05
3 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
4 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.19
5 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.53
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.92
2 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.98
3 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
4 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
5 1000 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.18
Celkem 5 závodníků
Běh 21 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.88
2 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.32
3 1000 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.35
4 1000 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.57
5 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.58
Celkem 5 závodníků
Běh 22 (ne, 26.9.2021 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.63
2 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.93
3 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.20
4 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.60
5 1000 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.44
2 1000 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.57
2 1000 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.57
4 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 07.63
4 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.63
6 1000 Elen ŠporkováElen Šporková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 07.64
7 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 07.67
8 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.70
9 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 07.73
10 1000 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 07.75
11 1000 Berenika HokeBerenika Hoke 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 6 07.78
11 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 07.78
11 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 07.78
14 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 1 07.80
14 1000 Anna ProškováAnna Prošková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 07.80
16 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 07.86
16 1000 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.86
18 1000 Laura BernardováLaura Bernardová 10 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 07.87
19 1000 Nela ČervenkováNela Červenková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.88
19 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.88
19 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 07.88
22 1000 Evelína SamkováEvelína Samková 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 07.89
22 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková 12 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 07.89
24 1000 Nela ArtusováNela Artusová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 07.91
25 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.92
25 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.92
27 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.93
28 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.97
29 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 07.98
30 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.00
31 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.01
32 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
32 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
32 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.02
35 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.03
36 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.05
37 1000 Lucie HorováLucie Horová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.06
38 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.07
38 1000 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.07
40 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.08
40 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.08
42 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.09
43 1000 Nela KocourkováNela Kocourková 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.10
43 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.10
45 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková 12 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.11
45 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.11
45 1000 Julie BébrováJulie Bébrová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.11
48 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.12
49 1000 Martina KubešováMartina Kubešová 11 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.13
50 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.15
50 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.15
50 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.15
53 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.18
53 1000 Sára JamborováSára Jamborová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.18
55 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.19
55 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.19
57 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.20
57 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.20
59 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.26
60 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.29
61 1000 Eliška MaláEliška Malá 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.31
62 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová 12 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.32
62 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.32
62 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.32
65 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová 11 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.34
66 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková 12 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.35
66 1000 Nela NovákováNela Nováková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 08.35
68 1000 Klára MückováKlára Mücková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.36
69 1000 Julie JavorskáJulie Javorská 10 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 3 08.37
69 1000 Nela HudecováNela Hudecová 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.37
71 1000 Nela MasslováNela Masslová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 08.39
72 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 08.41
72 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.41
72 1000 Vanessa MachoVanessa Macho 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 6 08.41
75 1000 Martina HrachováMartina Hrachová 10 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.46
76 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová 11 Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s. 7 08.47
76 1000 Eliška NovákováEliška Nováková 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 7 08.47
78 1000 Julie KřenkováJulie Křenková 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 08.49
79 1000 Lucie HladkáLucie Hladká 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.50
79 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová 10 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
81 1000 Aneta FinkováAneta Finková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.52
82 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.53
83 1000 Sára PetrováSára Petrová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.54
84 1000 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 08.56
85 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 08.57
85 1000 Ester DuškováEster Dušková 11 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.57
87 1000 Ella SochorováElla Sochorová 11 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 6 08.58
87 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková 10 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.58
89 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.59
90 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.60
91 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.62
92 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.63
92 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.63
94 Karolina KnapováKarolina Knapová 11 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.65
95 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 08.66
96 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová 12 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 08.67
97 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.72
97 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.72
99 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.73
99 1000 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.73
99 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková 10 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.73
102 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá 10 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 08.74
103 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.77
104 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.80
104 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 08.80
104 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová 10 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 2 08.80
104 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.80
108 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83
109 1000 Klára TepláKlára Teplá 11 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.84
110 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.88
110 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová 11 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 08.88
112 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.90
113 1000 Sofie HalováSofie Halová 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.91
113 1000 Thea CimlováThea Cimlová 11 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.91
115 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová 11 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 08.97
116 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.00
116 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 09.00
116 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 12 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 09.00
119 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková 12 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 09.02
120 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.11
121 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.13
122 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková 11 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.14
123 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 11 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 6 09.20
123 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.20
125 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru 11 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 09.25
126 1000 Eliška BroscheEliška Brosche 12 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 5 09.32
127 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 09.42
128 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová 11 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.44
129 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková 12 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.47
130 1000 Marie PytlováMarie Pytlová 10 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.67
131 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová 11 SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s. 4 09.83
132 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová 13 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 10.64