Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Beroun (26. 9. 2021)

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina A (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Alex LoukotaAlex Loukota
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 9 PB 42.41 42.41 42.41
2 1000 Jakub KlaudaJakub Klauda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 40.33 40.33 40.33
3 1000 Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 35.68 35.68 35.68
4 1000 Adam RusAdam Rus
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 35.35 35.35 35.35
5 1000 Matouš FijalaMatouš Fijala
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 1 PB 34.17 34.17 34.17
6 1000 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 PB 33.20 33.20 33.20
7 1000 Miroslav GabrielMiroslav Gabriel
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 PB 33.15 33.15 33.15
8 1000 Tobiáš MottlTobiáš Mottl
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 12 PB 31.82 31.82 31.82
9 1000 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 15 PB 30.95 30.95 30.95
10 1000 Lukáš KrátkýLukáš Krátký
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 4 PB 30.37 30.37 30.37
11 1000 Daniel KočkaDaniel Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 17 PB 28.64 28.64 28.64
12 1000 Tomáš KazdaTomáš Kazda
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 2 PB 28.20 28.20 28.20
13 1000 Benjamin BernášekBenjamin Bernášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 16 PB 28.19 28.19 28.19
14 1000 Jan HruškaJan Hruška
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
12 14 PB 24.96 24.96 24.96
15 1000 Václav MarekVáclav Marek
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 5 PB 24.85 24.85 24.85
16 1000 Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 7 PB 19.52 19.52 19.52
17 1000 David NičDavid Nič
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 18 PB 16.26 16.26 16.26
18 1000 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 PB 16.24 16.24 16.24
Celkem 18 závodníků
Skupina B (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Jakub VolrábJakub Volráb
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 13 PB 42.13 42.13 42.13
2 1000 David LuňákDavid Luňák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 PB 39.35 39.35 39.35
3 1000 Vojtěch HorváthVojtěch Horváth
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 35.82 35.82 35.82
4 1000 Adam VaidišAdam Vaidiš
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 17 PB 34.75 34.75 34.75
5 1000 Denis HurkovskijDenis Hurkovskij
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 14 PB 33.30 33.30 33.30
6 1000 Eliáš SvobodaEliáš Svoboda
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 21 PB 32.32 32.32 32.32
7 1000 Vilém BurdilVilém Burdil
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 23 PB 31.93 31.93 31.93
8 1000 Michal VojtěchMichal Vojtěch
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 5 PB 30.03 30.03 30.03
9 1000 Kevin ŠpáňaKevin Špáňa
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 18 PB 29.06 29.06 29.06
10 1000 Adam AndrlíkAdam Andrlík
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 7 PB 26.92 26.92 26.92
11 1000 Martin SýkoraMartin Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 20 PB 25.69 25.69 25.69
12 1000 Josef DašekJosef Dašek
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 19 PB 24.44 24.44 24.44
13 1000 Zachary MüllerZachary Müller
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 9 PB 23.68 23.68 23.68
14 1000 Tobiáš KnéblTobiáš Knébl
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
12 16 PB 23.54 23.54 23.54
15 1000 Lukáš VobeckýLukáš Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 23.00 23.00 23.00
16 1000 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 22 PB 22.80 22.80 22.80
17 1000 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 15 PB 22.44 22.44 22.44
18 1000 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 8 PB 22.14 22.14 22.14
19 1000 Michael MašovskýMichael Mašovský
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 PB 22.05 22.05 22.05
20 1000 Filip VobeckýFilip Vobecký
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 PB 20.99 20.99 20.99
21 1000 Nasím SmržNasím Smrž
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 10 PB 19.78 19.78 19.78
22 1000 Matěj ŠubrtMatěj Šubrt
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 2 PB 18.98 18.98 18.98
23 1000 Eliáš JelínekEliáš Jelínek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 6 PB 18.03 18.03 18.03
Celkem 23 závodníků
Skupina C (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 10 PB 44.19 44.19 44.19
2 1000 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 37.49 37.49 37.49
3 1000 Dan ČinkaDan Činka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 36.64 36.64 36.64
4 1000 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 36.14 36.14 36.14
5 1000 Matěj NedbalMatěj Nedbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 8 PB 36.00 36.00 36.00
6 1000 Matěj MatasMatěj Matas
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 14 PB 34.67 34.67 34.67
7 1000 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 13 PB 34.30 34.30 34.30
8 1000 Martin LipovskýMartin Lipovský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 30.92 30.92 30.92
9 1000 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 30.56 30.56 30.56
10 1000 Matěj VondrákMatěj Vondrák
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 16 PB 29.73 29.73 29.73
11 1000 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 9 PB 26.63 26.63 26.63
12 1000 Alex BayerAlex Bayer
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 15 PB 24.56 24.56 24.56
13 1000 Kryštof ZinzerKryštof Zinzer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 6 PB 24.06 24.06 24.06
14 1000 Štěpán MráčekŠtěpán Mráček
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 18 PB 20.13 20.13 20.13
15 1000 Martin SiegerMartin Sieger
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 17 PB 19.44 19.44 19.44
16 1000 Václav GarčicVáclav Garčic
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 11 PB 17.49 17.49 17.49
17 1000 Kristian JohanidesKristian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 12 PB 17.34 17.34 17.34
Celkem 17 závodníků
Skupina D (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 18 PB 45.78 45.78 45.78
2 1000 Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 4 PB 36.66 36.66 36.66
3 1000 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 5 PB 35.36 35.36 35.36
4 1000 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3 PB 32.53 32.53 32.53
5 1000 Eliáš ČančíkEliáš Čančík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 13 PB 30.62 30.62 30.62
6 1000 Pavel DivišPavel Diviš
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 16 PB 29.22 29.22 29.22
7 1000 Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 28.88 28.88 28.88
8 1000 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 6 PB 27.84 27.84 27.84
9 1000 Dominik LukešDominik Lukeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 7 PB 25.18 25.18 25.18
10 1000 Lukáš BauerLukáš Bauer
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 22 PB 24.53 24.53 24.53
11 1000 Tadeáš KótkaTadeáš Kótka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 14 PB 21.72 21.72 21.72
12 1000 Tomáš MulačTomáš Mulač
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 21 PB 21.26 21.26 21.26
13 1000 Filip HumlFilip Huml
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 20 PB 21.15 21.15 21.15
14 1000 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 PB 20.39 20.39 20.39
15 1000 Matěj BudinskýMatěj Budinský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 17.66 17.66 17.66
16 1000 Šimon DurkajŠimon Durkaj
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 9 PB 16.15 16.15 16.15
17 1000 Daniel ReichelDaniel Reichel
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 10 PB 15.65 15.65 15.65
18 1000 Václav RusňákVáclav Rusňák
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 11 PB 15.61 15.61 15.61
19 1000 Lukáš PerglLukáš Pergl
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 19 PB 15.08 15.08 15.08
20 1000 Matěj RybníčekMatěj Rybníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
12 17 PB 12.99 12.99 12.99
21 1000 Adam FišerAdam Fišer
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 12 PB 11.51 11.51 11.51
22 1000 Lukáš ValentaLukáš Valenta
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 15 PB 10.28 10.28 10.28
Celkem 22 závodníků
Skupina E (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 9 PB 43.48 43.48 43.48
2 1000 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 37.82 37.82 37.82
3 1000 Jan BeránekJan Beránek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 1 PB 37.62 37.62 37.62
4 1000 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 8 PB 37.04 37.04 37.04
5 1000 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 15 PB 35.10 35.10 35.10
6 1000 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 14 PB 33.62 33.62 33.62
7 1000 Tobiáš TrnkaTobiáš Trnka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3 PB 31.87 31.87 31.87
8 1000 Jakub PonertJakub Ponert
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 10 PB 31.57 31.57 31.57
9 1000 Vojta KazdaVojta Kazda
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 11 PB 29.87 29.87 29.87
10 1000 Viktor ŠkopekViktor Škopek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 7 PB 26.47 26.47 26.47
11 1000 Matteo ZounarMatteo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 25.85 25.85 25.85
12 1000 Ondřej VališOndřej Vališ
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 4 PB 25.81 25.81 25.81
13 1000 František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
12 2 PB 25.67 25.67 25.67
14 1000 Alexius SemenovAlexius Semenov
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 12 PB 21.88 21.88 21.88
15 1000 Matěj ZinekMatěj Zinek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13 PB 21.84 21.84 21.84
Celkem 15 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina A (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 13 PB 30.72 30.72 30.72
2 1000 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 18 PB 29.71 29.71 29.71
3 1000 Josefína ŠebkováJosefína Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 12 PB 29.66 29.66 29.66
4 1000 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 7 PB 29.53 29.53 29.53
5 1000 Barbora HoudkováBarbora Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
12 11 PB 28.68 28.68 28.68
6 1000 Veronika DragounováVeronika Dragounová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 31 PB 28.38 28.38 28.38
7 1000 Sofie HalováSofie Halová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 24 PB 27.80 27.80 27.80
8 1000 Martina MajtaníkováMartina Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 26 PB 27.42 27.42 27.42
9 1000 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 27.19 27.19 27.19
10 1000 Nela ČervenkováNela Červenková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 17 PB 26.99 26.99 26.99
11 1000 Nela KrojidlovaNela Krojidlova
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 3 PB 26.82 26.82 26.82
12 1000 Eliška DoubkovaEliška Doubkova
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 PB 26.70 26.70 26.70
13 1000 Julie JavorskáJulie Javorská
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 2 PB 26.31 26.31 26.31
14 1000 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 8 PB 25.98 25.98 25.98
15 1000 Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
12 5 PB 25.57 25.57 25.57
16 1000 Martina KubešováMartina Kubešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
11 14 PB 24.94 24.94 24.94
17 1000 Berenika HokeBerenika Hoke
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
10 1 PB 23.89 23.89 23.89
18 1000 Agáta ŠnajdrováAgáta Šnajdrová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 19 PB 23.24 23.24 23.24
19 1000 Simona KabíčkováSimona Kabíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 21 PB 22.56 22.56 22.56
20 1000 Aneta ŠupováAneta Šupová
Atletika Čelákovice z.s.Atletika Čelákovice z.s.
11 4 PB 22.40 22.40 22.40
21 1000 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 PB 22.09 22.09 22.09
22 1000 Zuzana KantorováZuzana Kantorová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 20 PB 20.42 20.42 20.42
23 1000 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 10 PB 19.90 19.90 19.90
24 1000 Barbora BejenaruBarbora Bejenaru
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
11 30 PB 18.09 18.09 18.09
25 1000 Barbora SmržováBarbora Smržová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 27 PB 17.45 17.45 17.45
26 1000 Marie PytlováMarie Pytlová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 32 PB 17.08 17.08 17.08
27= 1000 Anna KostečkováAnna Kostečková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 28 PB 16.70 16.70 16.70
27= 1000 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
10 29 PB 16.70 16.70 16.70
29 1000 Ela PlacatkováEla Placatková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 22 PB 16.49 16.49 16.49
30 1000 Gabriela PavlíčkováGabriela Pavlíčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
12 25 PB 16.00 16.00 16.00
31 1000 Daniela LevencováDaniela Levencová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 16 PB 14.67 14.67 14.67
Celkem 31 závodníků
Skupina B (ne, 26.9.2021 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 11 PB 41.90 41.90 41.90
2 1000 Alice LudvíkováAlice Ludvíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 14 PB 39.18 39.18 39.18
3 1000 Isabela NevrláIsabela Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 15 PB 37.43 37.43 37.43
4 1000 Izabela SvobodováIzabela Svobodová
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 24 PB 24.80 24.80 24.80
5 1000 Marie ZázvorkováMarie Zázvorková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 20 PB 24.17 24.17 24.17
6 1000 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 4 PB 23.17 23.17 23.17
7 1000 Sára PetrováSára Petrová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 18 PB 22.88 22.88 22.88
8 1000 Laura BernardováLaura Bernardová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
10 19 PB 22.62 22.62 22.62
9 1000 Markéta ČernáMarkéta Černá
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 23 PB 22.32 22.32 22.32
10 1000 Valentýna NovotnáValentýna Novotná
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 9 PB 22.00 22.00 22.00
11 1000 Nela ArtusováNela Artusová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 1 PB 21.89 21.89 21.89
12 1000 Lucie HladkáLucie Hladká
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 12 PB 21.76 21.76 21.76
13 1000 Aneta DrahotováAneta Drahotová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 2 PB 21.44 21.44 21.44
14 1000 Valerie ŘehákováValerie Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 5 PB 21.33 21.33 21.33
15 1000 Viktorie KovalčíkováViktorie Kovalčíková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 27 PB 19.44 19.44 19.44
16 1000 Martina HrachováMartina Hrachová
Atletika BenešovAtletika Benešov
10 3 PB 19.31 19.31 19.31
17 1000 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 17 PB 18.62 18.62 18.62
18 1000 Tereza VojtěchováTereza Vojtěchová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
12 8 PB 17.92 17.92 17.92
19 1000 Barbora VynšováBarbora Vynšová
Atletika BenešovAtletika Benešov
12 6 PB 17.77 17.77 17.77
20 1000 Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
10 22 PB 16.74 16.74 16.74
21 1000 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 13 PB 16.62 16.62 16.62
22 1000 Klára MückováKlára Mücková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 16 PB 16.38 16.38 16.38
23 1000 Viktorie SteunmetzováViktorie Steunmetzová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 10 PB 15.82 15.82 15.82
24 1000 Ella SochorováElla Sochorová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
11 21 PB 14.35 14.35 14.35
25 1000 Julie KřenkováJulie Křenková
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
11 7 PB 11.87 11.87 11.87
26 1000 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
12 25 PB 10.01 10.01 10.01
Celkem 26 závodníků
Skupina C (ne, 26.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Nela KocourkováNela Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 15 PB 37.82 37.82 37.82
2 1000 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3 PB 33.24 33.24 33.24
3 1000 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 2 PB 32.20 32.20 32.20
4 1000 Anna ProškováAnna Prošková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 17 PB 31.28 31.28 31.28
5 1000 Klára TepláKlára Teplá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 13 PB 29.66 29.66 29.66
6 1000 Vanessa StachováVanessa Stachová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 9 PB 28.35 28.35 28.35
7 1000 Evelína SamkováEvelína Samková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 18 PB 28.16 28.16 28.16
8 1000 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 1 PB 27.65 27.65 27.65
9 1000 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 26 PB 26.90 26.90 26.90
10 1000 Klára VokáčováKlára Vokáčová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 20 PB 24.80 24.80 24.80
11 1000 Dominika BárováDominika Bárová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 21 PB 24.37 24.37 24.37
12 1000 Ellen KratochvílováEllen Kratochvílová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 32 PB 23.13 23.13 23.13
13 1000 Barbora VykasaláBarbora Vykasalá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 5 PB 22.27 22.27 22.27
14 1000 Elen ŠporkováElen Šporková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 19 PB 22.24 22.24 22.24
15 1000 Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 14 PB 21.68 21.68 21.68
16 1000 Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 16 PB 20.65 20.65 20.65
17 1000 Nela MasslováNela Masslová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 25 PB 19.88 19.88 19.88
18 1000 Viktorie MarhoulováViktorie Marhoulová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
10 27 PB 19.59 19.59 19.59
19 1000 Lucie HorováLucie Horová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 7 PB 19.30 19.30 19.30
20 1000 Veronika SemencováVeronika Semencová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 10 PB 18.66 18.66 18.66
21 1000 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 22 PB 18.46 18.46 18.46
22 1000 Vanessa MachoVanessa Macho
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 29 PB 18.28 18.28 18.28
23 1000 Julie BébrováJulie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 6 PB 17.62 17.62 17.62
24 1000 Anežka PetránkováAnežka Petránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 8 PB 17.38 17.38 17.38
25 1000 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 4 PB 16.65 16.65 16.65
26 1000 Anežka HoráčkováAnežka Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
11 12 PB 15.89 15.89 15.89
27 1000 Eliška MaláEliška Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
10 11 PB 15.78 15.78 15.78
28 1000 Eliška BroscheEliška Brosche
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 28 PB 14.22 14.22 14.22
29 1000 Eliška NovákováEliška Nováková
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
11 30 PB 13.51 13.51 13.51
30 1000 Julie JedličkováJulie Jedličková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 24 PB 13.39 13.39 13.39
31 1000 Elsa BohatováElsa Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
11 23 PB 13.05 13.05 13.05
32 1000 Amálka PrančlováAmálka Prančlová
SK Sportuj pod Brdy z.s.SK Sportuj pod Brdy z.s.
12 31 PB 10.80 10.80 10.80
Celkem 32 závodníků
Skupina D (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 10 PB 35.78 35.78 35.78
2 1000 Daniela VáchováDaniela Váchová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 4 PB 31.45 31.45 31.45
3 1000 Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 3 PB 29.35 29.35 29.35
4 1000 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 16 PB 28.11 28.11 28.11
5 1000 Nikola FetterováNikola Fetterová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
10 2 PB 24.38 24.38 24.38
6 1000 Alice HejhalováAlice Hejhalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 17 PB 22.38 22.38 22.38
7 1000 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 18 PB 22.05 22.05 22.05
8 1000 Jolana ŠtěpánováJolana Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 13 PB 21.99 21.99 21.99
9 1000 Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 11 PB 21.84 21.84 21.84
10 1000 Olivia GreenováOlivia Greenová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 9 PB 21.40 21.40 21.40
11 1000 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 12 PB 20.52 20.52 20.52
12 1000 Nina ŠtěpánováNina Štěpánová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 14 PB 19.92 19.92 19.92
13 1000 Alice IsteníkováAlice Isteníková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 6 PB 17.51 17.51 17.51
14 Karolina KnapováKarolina Knapová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 1 PB 16.39 16.39 16.39
15 1000 Nela HudecováNela Hudecová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 15 PB 15.46 15.46 15.46
16 1000 Alena VágnerováAlena Vágnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
11 5 PB 15.30 15.30 15.30
17 1000 Eliška JahelkováEliška Jahelková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
12 8 PB 12.32 12.32 12.32
18 1000 Tereza LüftnerováTereza Lüftnerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
13 7 PB 09.23 09.23 9.23
Celkem 18 závodníků
Skupina E (ne, 26.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1000 Anežka VaňkováAnežka Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 34.50 34.50 34.50
2 1000 Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 13 PB 31.82 31.82 31.82
3 1000 Klára ČechalováKlára Čechalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 10 PB 31.39 31.39 31.39
4 1000 Sarah Evelín BergerováSarah Evelín Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 9 PB 28.04 28.04 28.04
5 1000 Tereza HavelkováTereza Havelková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
12 8 PB 26.87 26.87 26.87
6 1000 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 23 PB 26.56 26.56 26.56
7 1000 Ester DuškováEster Dušková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 2 PB 26.36 26.36 26.36
8 1000 Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 11 PB 24.82 24.82 24.82
9 1000 Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 25 PB 24.04 24.04 24.04
10 1000 Julie MezlíkováJulie Mezlíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 16 PB 23.52 23.52 23.52
11 1000 Viktorie HajníkováViktorie Hajníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 19 PB 22.54 22.54 22.54
12 1000 Alice KrásováAlice Krásová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 21 PB 22.03 22.03 22.03
13 1000 Natálie ŠimkováNatálie Šimková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 24 PB 21.90 21.90 21.90
14 1000 Amálie PetrováAmálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 14 PB 21.88 21.88 21.88
15 1000 Ela UlrichováEla Ulrichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 6 PB 21.82 21.82 21.82
16 1000 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 22 PB 21.36 21.36 21.36
17 1000 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 20 PB 20.21 20.21 20.21
18 1000 Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 12 PB 19.96 19.96 19.96
19 1000 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1 PB 19.68 19.68 19.68
20 1000 Sára JamborováSára Jamborová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 17 PB 19.49 19.49 19.49
21 1000 Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 7 PB 19.37 19.37 19.37
22 1000 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
10 18 PB 18.93 18.93 18.93
23 1000 Amálie SoučkováAmálie Součková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
10 15 PB 17.64 17.64 17.64
24 1000 Aneta FinkováAneta Finková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 3 PB 17.22 17.22 17.22
25 1000 Nela NovákováNela Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
11 4 PB 15.07 15.07 15.07
Celkem 25 závodníků