Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní oddílový víceboj

Domažlice (15. 7. 2021)

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.7
2 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.5
3 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.7
Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.2
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.0
2 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.3
3 Dominik HánaDominik Hána 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.5
4 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.7
5= Vítek PivoňkaVítek Pivoňka 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.9
5= Daniel MarešDaniel Mareš 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.9
7 Tomáš KrumlTomáš Kruml 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.7
8 Martin PříbekMartin Příbek 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.1
9 Jan DuchoslavJan Duchoslav 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2
Celkem 9 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.1
2= Gabriela TicháčkováGabriela Ticháčková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.6
2= Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.6
4= Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.0
4= Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.0
2 Sandra ČernáSandra Černá 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.8
3 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.5
4 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.6
5= Eleanor HorákováEleanor Horáková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.4
5= Viktorie JanečkováViktorie Janečková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.4
7 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.5
8 Adéla ŘíhováAdéla Říhová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.7
9 Lucie WolfováLucie Wolfová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.8
10 Aneta JanovcováAneta Janovcová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.3
Celkem 10 závodníků

200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Gabriela TicháčkováGabriela Ticháčková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
1 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
2 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
3 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
4 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HánaDominik Hána 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
2 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
3 Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
4 Vítek PivoňkaVítek Pivoňka 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
5 Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
6 Tomáš KrumlTomáš Kruml 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
7 Daniel MarešDaniel Mareš 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
8 Martin PříbekMartin Příbek 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
9 Jan DuchoslavJan Duchoslav 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
1 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
2 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
3 Sandra ČernáSandra Černá 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
4 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
5= Eleanor HorákováEleanor Horáková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
5= Viktorie JanečkováViktorie Janečková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
7 Adéla ŘíhováAdéla Říhová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
8 Aneta JanovcováAneta Janovcová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
9 Lucie WolfováLucie Wolfová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Celkem 10 závodníků

400 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
2 Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
3 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
4 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. NM
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona KnopfováSimona Knopfová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.9
2 Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.4
3 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.7
4 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.3
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Radim LahvičkaRadim Lahvička 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.8
1= Dominik HánaDominik Hána 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.8
3= Erik NagyErik Nagy 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.2
3= Tobiáš JanovecTobiáš Janovec 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.2
5 Vítek PivoňkaVítek Pivoňka 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.6
6 Tomáš KrumlTomáš Kruml 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.0
7 Martin PříbekMartin Příbek 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.8
8= Jan DuchoslavJan Duchoslav 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.5
8= Daniel MarešDaniel Mareš 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.5
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PříbkováEva Příbková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.7
2 Denisa HánováDenisa Hánová 15 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.8
3 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14.9
4 Mína BacíkováMína Bacíková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 15.2
Gabriela TicháčkováGabriela Ticháčková 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 15.7.2021 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FaitováPetra Faitová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.8
2 Magda VeckováMagda Vecková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.6
3 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.5
4 Sofie LevičkováSofie Levičková 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.7
5 Sandra ČernáSandra Černá 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12.9
6 Eleanor HorákováEleanor Horáková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.2
7 Aneta JanovcováAneta Janovcová 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.3
8 Lucie WolfováLucie Wolfová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.6
9 Adéla ŘíhováAdéla Říhová 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.7
10 Viktorie JanečkováViktorie Janečková 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.9
Celkem 10 závodníků

skok z místa - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 1.96
2= Simona KnopfováSimona Knopfová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 1.76
2= Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 1.76
4 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 1.72
Celkem 4 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HánaDominik Hána
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.80
2 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.73
3 Vítek PivoňkaVítek Pivoňka
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1.68
4 Tomáš KrumlTomáš Kruml
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.60
5 Radim LahvičkaRadim Lahvička
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.55
6 Martin PříbekMartin Příbek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.54
7 Daniel MarešDaniel Mareš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.44
8 Erik NagyErik Nagy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 1.36
9 Jan DuchoslavJan Duchoslav
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.30
Celkem 9 závodníků

skok z místa - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 1.51
2 Denisa HánováDenisa Hánová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 1.41
3 Mína BacíkováMína Bacíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 1.39
4 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 1.38
Gabriela TicháčkováGabriela Ticháčková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 DNS
Celkem 5 závodníků

skok z místa - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra FaitováPetra Faitová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 2.12
2 Sandra ČernáSandra Černá
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.78
3 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 1.68
4 Viktorie JanečkováViktorie Janečková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1.64
5 Sofie LevičkováSofie Levičková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 1.62
6 Adéla ŘíhováAdéla Říhová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1.57
7 Aneta JanovcováAneta Janovcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 1.43
8 Lucie WolfováLucie Wolfová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 1.37
9 Eleanor HorákováEleanor Horáková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 1.34
Magda VeckováMagda Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 DNS
Celkem 10 závodníků

hod raketkou - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KnopfováSimona Knopfová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 32.00
2 Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 20.00
3 Gabriela KreuzováGabriela Kreuzová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 14.00
4 Alice VargovčíkováAlice Vargovčíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
08 13.50
Celkem 4 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HánaDominik Hána
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 34.00
2 Erik NagyErik Nagy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 30.00
3 Vítek PivoňkaVítek Pivoňka
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 18.00
4 Tobiáš JanovecTobiáš Janovec
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 17.00
5 Daniel MarešDaniel Mareš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 16.00
6= Tomáš KrumlTomáš Kruml
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 14.00
6= Martin PříbekMartin Příbek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 14.00
8= Radim LahvičkaRadim Lahvička
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 10.50
8= Jan DuchoslavJan Duchoslav
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 10.50
Celkem 9 závodníků

hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva PříbkováEva Příbková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
13 12.00
2= Gabriela TicháčkováGabriela Ticháčková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 09.00
2= Denisa HánováDenisa Hánová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
15 09.00
2= Mína BacíkováMína Bacíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 09.00
5 Aneta ŠvarcováAneta Švarcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
14 07.00
Celkem 5 závodníků

hod raketkou - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.7.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra FaitováPetra Faitová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 27.00
2 Sofie LevičkováSofie Levičková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 18.00
3 Barbora DuchoslavováBarbora Duchoslavová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 16.50
4= Magda VeckováMagda Vecková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 14.00
4= Viktorie JanečkováViktorie Janečková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 14.00
6 Eleanor HorákováEleanor Horáková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 13.50
7= Aneta JanovcováAneta Janovcová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
10 12.00
7= Adéla ŘíhováAdéla Říhová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
11 12.00
7= Lucie WolfováLucie Wolfová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 12.00
10 Sandra ČernáSandra Černá
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
12 09.50
Celkem 10 závodníků