Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody na Ponavě

Brno (4. 8. 2021)

60 m - Ml. žáci

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch BittmanVojtěch Bittman 09 OstopoviceOstopovice 11.7
Poznámky:
ruční měření
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová 08 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 1 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HruškaMichael Hruška 13 OstopoviceOstopovice 11.6
2 jakub Matějíkjakub Matějík 13 OstopoviceOstopovice 11.9
3 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela 14 OstopoviceOstopovice 12.0
4 Antonín LoupAntonín Loup 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.6
5= Jan SemančoJan Semančo 14 OstopoviceOstopovice 12.8
5= Matěj HillaMatěj Hilla 13 OstopoviceOstopovice 12.8
7 Antonín HorákAntonín Horák 14 OstopoviceOstopovice 13.0
8 Lukáš LoupLukáš Loup 13 OstopoviceOstopovice 13.2
9 Jan SýsJan Sýs 14 OstopoviceOstopovice 14.5
10 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 16 OstopoviceOstopovice 14.6
11 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 14 OstopoviceOstopovice 18.1
Celkem 11 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.8
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 09.9
3 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.4
4 Šimon KavalířŠimon Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 11.8
5 Štěpán KavalířŠtěpán Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 12.2
6 Eduard HorákEduard Horák 12 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.5
7 Šimon BartókŠimon Bartók 12 OstopoviceOstopovice 13.6
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Mariana MinaříkováMariana Minaříková 13 OstopoviceOstopovice 13.1
1= Elizabeth MilerováElizabeth Milerová 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 13.1
3 Vanesa KožikVanesa Kožik 14 OstopoviceOstopovice 13.2
4 Nella HruškováNella Hrušková 15 OstopoviceOstopovice 14.5
5 Amálie LoupováAmálie Loupová 15 OstopoviceOstopovice 14.9
6 Veronika LiškováVeronika Lišková 13 OstopoviceOstopovice 16.4
7 Eliška HlubinkováEliška Hlubinková 14 OstopoviceOstopovice 18.4
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Adriana BalážováAdriana Balážová 10 OstopoviceOstopovice 10.3
1= Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10.3
3 Sára BílovskáSára Bílovská 11 OstopoviceOstopovice 11.3
4 Veronika SemančováVeronika Semančová 11 OstopoviceOstopovice 12.0
5 Ema KožikEma Kožik 12 OstopoviceOstopovice 12.1
6= Nicol BittmanováNicol Bittmanová 12 OstopoviceOstopovice 12.6
6= Hana MatějíkováHana Matějíková 11 OstopoviceOstopovice 12.6
6= Hana LiškováHana Lišková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12.6
9 Veronika SýsováVeronika Sýsová 12 OstopoviceOstopovice 13.8
Celkem 9 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 4.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela 14 OstopoviceOstopovice 73.4
2 Antonín HorákAntonín Horák 14 OstopoviceOstopovice 77.5
3 Jan SemančoJan Semančo 14 OstopoviceOstopovice 83.6
4= Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 16 OstopoviceOstopovice 95.2
4= Jan SýsJan Sýs 14 OstopoviceOstopovice 95.2
6 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 14 OstopoviceOstopovice 99.8
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 jakub Matějíkjakub Matějík 13 OstopoviceOstopovice 80.8
2= Matěj HillaMatěj Hilla 13 OstopoviceOstopovice 81.5
2= Antonín LoupAntonín Loup 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 81.5
4 Šimon BartókŠimon Bartók 12 OstopoviceOstopovice 89.2
5 Michael HruškaMichael Hruška 13 OstopoviceOstopovice 99.9
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 4.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 63.5
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64.5
3 Vojtěch BittmanVojtěch Bittman 09 OstopoviceOstopovice 70.0
4 Šimon KavalířŠimon Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 72.4
5 Štěpán KavalířŠtěpán Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 75.9
6 Lukáš LoupLukáš Loup 13 OstopoviceOstopovice 77.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 63.5
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64.5
3 Vojtěch BittmanVojtěch Bittman 09 OstopoviceOstopovice 70.0
4 Šimon KavalířŠimon Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 72.4
5 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela 14 OstopoviceOstopovice 73.4
6 Štěpán KavalířŠtěpán Kavalíř 10 OstopoviceOstopovice 75.9
7 Antonín HorákAntonín Horák 14 OstopoviceOstopovice 77.5
8 Lukáš LoupLukáš Loup 13 OstopoviceOstopovice 77.7
9 jakub Matějíkjakub Matějík 13 OstopoviceOstopovice 80.8
10 Matěj HillaMatěj Hilla 13 OstopoviceOstopovice 81.5
10 Antonín LoupAntonín Loup 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 81.5
12 Jan SemančoJan Semančo 14 OstopoviceOstopovice 83.6
13 Šimon BartókŠimon Bartók 12 OstopoviceOstopovice 89.2
14 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 16 OstopoviceOstopovice 95.2
14 Jan SýsJan Sýs 14 OstopoviceOstopovice 95.2
16 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 14 OstopoviceOstopovice 99.8
17 Michael HruškaMichael Hruška 13 OstopoviceOstopovice 99.9

300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 4.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa KožikVanesa Kožik 14 OstopoviceOstopovice 83.9
2 Mariana MinaříkováMariana Minaříková 13 OstopoviceOstopovice 84.9
3 Elizabeth MilerováElizabeth Milerová 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 85.4
4 Amálie LoupováAmálie Loupová 15 OstopoviceOstopovice 90.5
5 Nella HruškováNella Hrušková 15 OstopoviceOstopovice 95.3
6 Veronika LiškováVeronika Lišková 13 OstopoviceOstopovice 99.8
7 Eliška HlubinkováEliška Hlubinková 14 OstopoviceOstopovice 99.9
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 4.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.1
2 Sára BílovskáSára Bílovská 11 OstopoviceOstopovice 65.4
3 Adriana BalážováAdriana Balážová 10 OstopoviceOstopovice 70.1
4 Nicol BittmanováNicol Bittmanová 12 OstopoviceOstopovice 73.8
5 Veronika SýsováVeronika Sýsová 12 OstopoviceOstopovice 81.1
6 Ema KožikEma Kožik 12 OstopoviceOstopovice 81.7
7 Veronika SemančováVeronika Semančová 11 OstopoviceOstopovice 82.4
8 Hana LiškováHana Lišková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 83.7
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 10 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 65.1
2 Sára BílovskáSára Bílovská 11 OstopoviceOstopovice 65.4
3 Adriana BalážováAdriana Balážová 10 OstopoviceOstopovice 70.1
4 Nicol BittmanováNicol Bittmanová 12 OstopoviceOstopovice 73.8
5 Veronika SýsováVeronika Sýsová 12 OstopoviceOstopovice 81.1
6 Ema KožikEma Kožik 12 OstopoviceOstopovice 81.7
7 Veronika SemančováVeronika Semančová 11 OstopoviceOstopovice 82.4
8 Hana LiškováHana Lišková 11 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 83.7
9 Vanesa KožikVanesa Kožik 14 OstopoviceOstopovice 83.9
10 Mariana MinaříkováMariana Minaříková 13 OstopoviceOstopovice 84.9
11 Elizabeth MilerováElizabeth Milerová 13 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 85.4
12 Amálie LoupováAmálie Loupová 15 OstopoviceOstopovice 90.5
13 Nella HruškováNella Hrušková 15 OstopoviceOstopovice 95.3
14 Veronika LiškováVeronika Lišková 13 OstopoviceOstopovice 99.8
15 Eliška HlubinkováEliška Hlubinková 14 OstopoviceOstopovice 99.9

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch BittmanVojtěch Bittman
OstopoviceOstopovice
09 PB 2.58
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 1.71
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela
OstopoviceOstopovice
14 PB 2.39
2= Jan SemančoJan Semančo
OstopoviceOstopovice
14 PB 2.31
2= Michael HruškaMichael Hruška
OstopoviceOstopovice
13 PB 2.31
4= Matěj HillaMatěj Hilla
OstopoviceOstopovice
13 PB 2.27
4= Lukáš LoupLukáš Loup
OstopoviceOstopovice
13 PB 2.27
6 Šimon SvobodaŠimon Svoboda
OstopoviceOstopovice
14 PB 2.25
7 jakub Matějíkjakub Matějík
OstopoviceOstopovice
13 PB 2.19
8 Antonín HorákAntonín Horák
OstopoviceOstopovice
14 PB 2.16
9 Antonín LoupAntonín Loup
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
13 PB 1.97
10 Jan SýsJan Sýs
OstopoviceOstopovice
14 PB 1.92
11 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
OstopoviceOstopovice
16 PB 1.40
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.68
2 Tobiáš KřížTobiáš Kříž
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 3.19
3 Matyáš KreuzigerMatyáš Kreuziger
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 2.95
4 Šimon KavalířŠimon Kavalíř
OstopoviceOstopovice
10 PB 2.52
5 Štěpán KavalířŠtěpán Kavalíř
OstopoviceOstopovice
10 PB 2.49
6 Eduard HorákEduard Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 2.12
7 Šimon BartókŠimon Bartók
OstopoviceOstopovice
12 PB 1.62
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mariana MinaříkováMariana Minaříková
OstopoviceOstopovice
13 PB 2.47
2= Vanesa KožikVanesa Kožik
OstopoviceOstopovice
14 PB 2.11
2= Elizabeth MilerováElizabeth Milerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
13 PB 2.11
4 Amálie LoupováAmálie Loupová
OstopoviceOstopovice
15 PB 1.94
5 Nella HruškováNella Hrušková
OstopoviceOstopovice
15 PB 1.62
6 Veronika LiškováVeronika Lišková
OstopoviceOstopovice
13 PB 1.53
7 Eliška HlubinkováEliška Hlubinková
OstopoviceOstopovice
14 PB 1.44
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 3.20
2 Adriana BalážováAdriana Balážová
OstopoviceOstopovice
10 PB 2.89
3 Sára BílovskáSára Bílovská
OstopoviceOstopovice
11 PB 2.77
4 Veronika SýsováVeronika Sýsová
OstopoviceOstopovice
12 PB 2.42
5 Hana LiškováHana Lišková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 2.38
6 Hana MatějíkováHana Matějíková
OstopoviceOstopovice
11 PB 2.31
7 Veronika SemančováVeronika Semančová
OstopoviceOstopovice
11 PB 2.29
8 Nicol BittmanováNicol Bittmanová
OstopoviceOstopovice
12 PB 2.00
9 Ema KožikEma Kožik
OstopoviceOstopovice
12 PB 1.89
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Muži

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 PB 67.74
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch BittmanVojtěch Bittman
OstopoviceOstopovice
09 PB 18.27
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie KreuzigerováNatálie Kreuzigerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
08 PB 15.56
Celkem 1 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael HruškaMichael Hruška
OstopoviceOstopovice
13 PB 18.53
2 Tomáš NevřelaTomáš Nevřela
OstopoviceOstopovice
14 PB 17.65
3 Lukáš LoupLukáš Loup
OstopoviceOstopovice
13 PB 14.62
4 Šimon SvobodaŠimon Svoboda
OstopoviceOstopovice
14 PB 13.02
5 Jan SemančoJan Semančo
OstopoviceOstopovice
14 PB 12.64
6 Matěj HillaMatěj Hilla
OstopoviceOstopovice
13 PB 12.10
7 Antonín HorákAntonín Horák
OstopoviceOstopovice
14 PB 09.67
8 Antonín LoupAntonín Loup
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
13 PB 09.56
9 jakub Matějíkjakub Matějík
OstopoviceOstopovice
13 PB 08.58
10 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
OstopoviceOstopovice
16 PB 07.60
11 Jan SýsJan Sýs
OstopoviceOstopovice
14 PB 05.31
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš KřížTobiáš Kříž
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 24.24
2 Filip PiešťanskýFilip Piešťanský
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 20.46
3 Šimon BartókŠimon Bartók
OstopoviceOstopovice
12 PB 17.92
4 Eduard HorákEduard Horák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
12 PB 16.03
5 Šimon KavalířŠimon Kavalíř
OstopoviceOstopovice
10 PB 13.62
Štěpán KavalířŠtěpán Kavalíř
OstopoviceOstopovice
10 NM
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elizabeth MilerováElizabeth Milerová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
13 PB 15.60
2 Amálie LoupováAmálie Loupová
OstopoviceOstopovice
15 PB 08.74
3 Mariana MinaříkováMariana Minaříková
OstopoviceOstopovice
13 PB 07.72
4 Veronika LiškováVeronika Lišková
OstopoviceOstopovice
13 PB 06.46
5 Eliška HlubinkováEliška Hlubinková
OstopoviceOstopovice
14 PB 05.40
6 Vanesa KožikVanesa Kožik
OstopoviceOstopovice
14 PB 05.31
7 Nella HruškováNella Hrušková
OstopoviceOstopovice
15 PB 04.52
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 4.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adriana BalážováAdriana Balážová
OstopoviceOstopovice
10 PB 20.93
2 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
10 PB 15.34
3 Sára BílovskáSára Bílovská
OstopoviceOstopovice
11 PB 13.52
4 Hana MatějíkováHana Matějíková
OstopoviceOstopovice
11 PB 12.82
5 Veronika SýsováVeronika Sýsová
OstopoviceOstopovice
12 PB 12.79
6 Ema KožikEma Kožik
OstopoviceOstopovice
12 PB 12.75
7 Hana LiškováHana Lišková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
11 PB 10.21
8 Nicol BittmanováNicol Bittmanová
OstopoviceOstopovice
12 PB 09.29
Veronika SemančováVeronika Semančová
OstopoviceOstopovice
11 NM
Celkem 9 závodníků