Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV.kolo OMD mužů žen

Sušice (22. 8. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.8.2021 - 11:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.50 QA
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 11.80 qA
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.05 qB
4 39 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.27 qB
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.8.2021 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.46 QA
2 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 11.68 qA
3 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.00 qB
4 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.34 qB
5 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 14.03
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.8.2021 - 11:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.72 QA
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87 qA
3 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.94 qB
4 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.16 qB
5 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 12.36
6 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 13.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 11.46 QA
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.50 QA
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 11.68 qA
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.72 QA
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 11.80 qA
6 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.87 qA
7 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.94 qB
8 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.00 qB
9 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.05 qB
10 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.16 qB
11 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.21
12 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.25
13 39 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.27 qB
14 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.34 qB
15 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 12.36
16 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 13.31
17 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 14.03

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 22.8.2021 - 12:55) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 11.26 11.00
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 11.39 9.00
3 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.74 8.00
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 11.89 7.00
5 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.90 6.00
6 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.01 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.8.2021 - 12:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 11.87 4.00
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 SB 11.90 3.00
3 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 11.91 2.00
4 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 11.96 1.00
5 39 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.31
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 12.32
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 22.8.2021 - 13:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 12.96 11.00
2 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 13.26 9.00
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 13.53 8.00
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 13.68 7.00
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 13.81 6.00
6 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 22.8.2021 - 13:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 14.10 4.00
2 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 14.43 3.00
3 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 14.62 2.00
4 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.83 1.00
5 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 15.06
6 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 SB 15.83
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 22.8.2021 - 12:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.20 QA
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 13.63 qA
3 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.46 qB
4 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 14.77 qB
5 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 22.8.2021 - 12:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.84 QA
2 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.22 qA
3 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.77 qB
4 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.04 qB
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 22.8.2021 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 13.34 QA
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.41 qA
3 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 14.26 qB
4 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.87 qB
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 13.20 QA
2 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 13.34 QA
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 13.41 qA
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 13.63 qA
5 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.84 QA
6 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 14.22 qA
7 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 14.26 qB
8 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 14.46 qB
9 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 14.77 qB
9 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.77 qB
11 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.87 qB
12 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.04 qB
13 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.05

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 14:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 23.02 11.00
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.25 9.00
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 23.29 8.00
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 24.69 2.00
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 24.85
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 14:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.02 7.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.40 5.00
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.55 3.00
4 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.72 1.00
5 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.85
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.8.2021 - 14:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 24.49 4.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.16
3 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 25.34
MS Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 24.57
MS Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.8.2021 - 14:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.20 6.00
2 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.94
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.90
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 23.02 11.00
2 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.25 9.00
3 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 23.29 8.00
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 24.02 7.00
5 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 24.20 6.00
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.40 5.00
7 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 SB 24.49 4.00
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 24.55 3.00
9 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 24.57
10 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 24.69 2.00
11 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 24.72 1.00
12 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 24.85
12 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.85
14 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.94
15 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 25.16
16 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 25.28
17 Vít VollerVít Voller 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 25.34
18 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 27.90

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 14:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 26.77 11.00
2 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.66 9.00
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.71
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 27.68 8.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.70 7.00
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.29 6.00
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.85 4.00
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.73 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.8.2021 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.72 3.00
2 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.27
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 30.28
4 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 31.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.8.2021 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 28.43 5.00
2 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 29.75 1.00
3 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 30.80
4 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 26.77 11.00
2 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.66 9.00
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 PB 27.68 8.00
4 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 27.70 7.00
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.71
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.85
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.29 6.00
8 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 28.43 5.00
9 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 28.85 4.00
10 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.72 3.00
11 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.73 2.00
12 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 29.75 1.00
13 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 30.27
14 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 30.28
15 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 30.80
16 Anna ŠimandlováAnna Šimandlová 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 31.69
17 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 35.15

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 53.20 11.00
2 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 53.70 9.00
3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 60.00 8.00
4 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 67.40 7.00
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Jakub TurčJakub Turč 87 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 70.57 6.00
2 45 David KrausDavid Kraus 92 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 70.62 5.00
3 44 Zdeněk KvašZdeněk Kvaš 80 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 76.84 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 53.20 11.00
2 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 53.70 9.00
3 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 60.00 8.00
4 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 67.40 7.00
5 47 Jakub TurčJakub Turč 87 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 70.57 6.00
6 45 David KrausDavid Kraus 92 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 70.62 5.00
7 44 Zdeněk KvašZdeněk Kvaš 80 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 76.84 4.00

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 63.39 11.00
2 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 63.71 9.00
3 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 67.42 8.00
MS Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 61.66
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára StezkováKlára Stezková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 68.87 7.00
2 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 78.77 6.00
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 82.61 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 61.66
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 63.39 11.00
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 PB 63.71 9.00
4 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 67.42 8.00
5 Klára StezkováKlára Stezková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 5 68.87 7.00
6 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 78.77 6.00
7 Petra VlasákováPetra Vlasáková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 82.61 5.00

800 m - Muži

(ne, 22.8.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:19.52 11.00
2 44 Zdeněk KvašZdeněk Kvaš 80 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 3:03.06 9.00
3 1 Silvestr KotekSilvestr Kotek 62 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1 3:07.09 8.00
MS 2 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 2:06.56
MS 3 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 2:09.12
MS 4 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 PB 2:12.89
MS 5 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:25.99
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 2:32.33 11.00
2 Klára StezkováKlára Stezková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 2:37.76 9.00
3 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:54.43 8.00
MS Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 2:29.10
MS Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 SB 2:32.36
MS Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 PB 2:33.94
Celkem 6 závodníků

3000 m - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 11:00.00 11.00
2 33 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 14:01.80 9.00
3 36 Marcela KantnerováMarcela Kantnerová 79 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 SB 15:17.40 8.00
4 34 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 15:27.96 7.00
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži

(ne, 22.8.2021 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 17:22.22 11.00
2 37 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12 17:38.56 9.00
3 49 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 18:22.06 8.00
4 43 Zdeněk ForsterZdeněk Forster 69 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 SB 19:34.42 7.00
5 41 Petr NovýPetr Nový 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 20:46.63 6.00
6 48 Vít HorákVít Horák 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 20:57.64 5.00
7 38 Jan GarlíkJan Garlík 86 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 23:24.53 4.00
8 45 David KrausDavid Kraus 92 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 8 23:41.77 3.00
9 39 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 13 23:53.80 2.00
10 44 Zdeněk KvašZdeněk Kvaš 80 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 9 24:14.05 1.00
11 47 Jakub TurčJakub Turč 87 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 14 25:12.29
40 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 DNF
Celkem 12 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(ne, 22.8.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 68.46 11.00
2 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 69.33 9.00
3 48 Vít HorákVít Horák 89 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 74.28 8.00
4 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 74.95 7.00
5 47 Jakub TurčJakub Turč 87 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 PB 85.52 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži

(ne, 22.8.2021 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daněk, Baxa, Houdek, Kinkor Daněk, Baxa, Houdek, Kinkor TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 45.91 11.00
2 Tonhauser, Lill, Svoboda, Bauer Tonhauser, Lill, Svoboda, Bauer ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 50.01 9.00
3 Žahour, Sutnar, Ruttner, Lukáš Žahour, Sutnar, Ruttner, Lukáš TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 52.11 8.00
4 Weber, Weber, Hájek, Forster Weber, Weber, Hájek, Forster Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 53.51 7.00
5 44 Kvaš, Borecký, Turč, Kraus Kvaš, Borecký, Turč, Kraus ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 58.81 6.00
Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ - TP 24.7
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alblová, Ivasienková, Mikulíková, Ransdorfová Alblová, Ivasienková, Mikulíková, Ransdorfová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 58.07 11.00
Králová, Hejdová, Vokáčová, Peterková Králová, Hejdová, Vokáčová, Peterková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DQ
Poznámky:
3. dráha DQ - TP 24.6.3
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 22.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,51 1,56 1,61 1,65 1,71 1,76 1,81 1,86 Body
1 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 2 SB 1.65 - o o o xo xxx 11.00
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 5 1.65 - - o xxo xxo xxx 9.00
3= Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 4 SB 1.61 o o o o xxx 7.50
3= Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 3 SB 1.61 o o o o xxx 7.50
5 46 Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
87 1 PB 1.56 o o o xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.8.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,31 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,61 Body
1 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 5 1.46 o o xo xo xxx 11.00
2 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 4 1.41 o o o xxx 9.00
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 3 1.36 o o xxx 8.00
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 1.36 o xo xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 22.8.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,80 Body
1 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 3 SB 3.00 - o o xo xxo 11.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 2.80 - - xo o xxx 9.00
3 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 2 SB 2.60 o o o xxx 8.00
4 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 1 SB 2.40 o o 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,91 3,00 Body
1 Helena JanákováHelena Janáková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 6 PB 2.91 o - - - o xxo o xo xxo o xxx 11.00
2 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 4 SB 2.70 o - o - o - o o xxx 9.00
3 Anežka KrálováAnežka Králová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
06 2 PB 2.40 o - o o xo xxx 8.00
4 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 5 2.20 o - o - x- x- 7.00
5 Anna ValentováAnna Valentová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 3 PB 2.20 o o xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 22.8.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 9 PB 6.34 -1.4 m/s 6.18  -0,20 6.29  -0,80 6.30  -0,10 6.30 6.34  -1,40 x x 11.00
2 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 6.27 -1.7 m/s x 5.86  -0,30 5.92  -0,50 5.92 6.13  -0,60 6.00  -1,00 6.27  -1,70 9.00
3 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 7 5.76 -0.5 m/s 5.26  0,20 4.86  -0,10 5.51  -0,50 5.51 4.78  -1,40 5.62  -1,60 5.76  -0,50 8.00
4 Ondřej VollerOndřej Voller
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 PB 5.74 +0.3 m/s 5.74  0,30 5.70  0,50 5.67  -1,00 5.74 7.00
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 6 5.54 -0.1 m/s 5.54  -0,10 x 5.37  -0,80 5.54 5.49  -1,60 5.12  -0,80 5.13  -0,90 6.00
6 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 4 SB 5.53 -0.5 m/s 5.36  0,20 5.28  0,10 5.53  -0,50 5.53 5.43  -1,50 5.31  -2,30 - 5.00
7 Jan RoháčJan Roháč
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 PB 5.37 +0.1 m/s 5.37  0,10 5.01  0,10 5.04  -0,10 5.37 4.69  -0,30 4.63  0,10 4.72  -1,00 4.00
8 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 PB 5.33 -1.0 m/s 5.07  0,60 5.13  0,40 5.33  -1,00 5.33 4.99  -0,70 4.94  -0,60 5.17  -1,10 3.00
9 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 PB 4.89 -0.3 m/s 4.82  0,30 4.17  0,00 4.89  -0,30 4.89 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 PB 5.05 +0.3 m/s 4.85  -0,10 4.86  0,00 4.96  0,60 4.96 5.05  0,30 x 3.66  1,00 11.00
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 5 PB 4.85 +0.3 m/s x 4.64  0,70 4.55  0,60 4.64 4.85  0,30 4.81  0,20 4.57  -0,10 9.00
3 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 6 4.67 +0.6 m/s 4.27  0,00 4.48  0,50 4.67  0,60 4.67 4.56  0,40 x x 8.00
4 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3 4.14 +0.5 m/s 4.07  0,40 x 4.12  0,40 4.12 x x 4.14  0,50 7.00
5 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4 4.06 +0.2 m/s x 3.52  0,10 3.40  0,90 3.52 x 4.06  0,20 3.99  0,40 6.00
6 Eliška KrampolováEliška Krampolová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 3.73 +0.0 m/s 3.07  0,40 3.42  -0,10 3.38  0,30 3.42 3.73  0,00 3.47  0,40 3.49  -0,30 5.00
7 Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 1 3.70 +0.2 m/s 3.49  0,30 x x 3.49 x x 3.70  0,20 4.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
72 5 SB 08.35 08.08 08.35 08.22 8.35 08.26 x x 11.00
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 07.92 07.20 07.53 07.14 7.53 07.44 07.92 x 9.00
3 Adéla FlaškováAdéla Flašková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 1 PB 07.48 06.52 07.48 07.46 7.48 06.91 06.65 06.60 8.00
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 4 07.47 07.06 07.47 07.39 7.47 07.03 x 06.87 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 22.8.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 11 13.06 12.58 12.76 13.06 13.06 x 12.72 x 11.00
2 František JanecFrantišek Janec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
87 10 SB 12.36 12.36 x x 12.36 x x x 9.00
3 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 1 SB 11.34 11.23 11.34 10.86 11.34 x x 10.72 8.00
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 9 10.78 10.54 10.57 10.44 10.57 10.17 10.78 10.21 7.00
5 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
90 8 10.33 10.02 10.33 x 10.33 09.99 x 09.90 6.00
6 Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 7 10.20 10.05 10.01 10.20 10.20 09.54 09.92 x 5.00
7 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 5 SB 09.76 09.53 09.76 09.20 9.76 09.48 x 09.20 4.00
8 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 6 09.19 09.11 09.12 09.05 9.12 x 09.19 x 3.00
9 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
53 4 09.02 08.59 09.02 08.66 9.02 2.00
10 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
64 3 08.52 x 08.52 x 8.52 1.00
11 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 2 SB 07.19 07.00 06.96 07.19 7.19
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 22.8.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 6 SB 27.36 11.00
2 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 27.14 9.00
3 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
72 5 SB 23.01 8.00
4 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 PB 21.11 7.00
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 4 20.65 6.00
6 Adéla FlaškováAdéla Flašková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 3 PB 17.94 5.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 22.8.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 14 36.68 30.67 33.68 x 33.68 x 35.83 36.68 11.00
2 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
89 2 SB 34.44 x 34.44 - 34.44 x 28.33 33.92 9.00
3 František JanecFrantišek Janec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
87 13 33.78 29.66 33.78 x 33.78 x 32.14 x 8.00
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 10 PB 32.67 29.43 32.67 x 32.67 28.49 30.61 32.07 7.00
5 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 4 SB 31.65 31.65 x x 31.65 x 31.56 x 6.00
6 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 11 31.18 25.92 29.63 x 29.63 29.75 29.24 31.18 5.00
7 Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 12 30.25 29.37 x 27.50 29.37 29.72 29.48 30.25 4.00
8 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
64 9 27.07 26.87 26.12 24.68 26.87 27.07 x x 3.00
9 Aleš SutnarAleš Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 8 PB 25.92 24.72 25.92 x 25.92 2.00
10 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
90 5 SB 25.50 23.76 25.50 24.07 25.50 1.00
11 Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 7 SB 24.71 23.79 24.31 24.71 24.71
12 46 Petr BoreckýPetr Borecký
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
87 1 PB 21.20 - - 21.20 21.20
13 Tomáš KönigsmarkTomáš Königsmark
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 SB 18.04 18.04 14.07 16.46 18.04
14 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 6 SB 17.43 14.88 15.92 17.43 17.43
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 4 28.30 13.09 27.85 28.30 28.30 x x 25.36 11.00
2 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 2 PB 18.45 x 18.45 x 18.45 - - - 9.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 22.8.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
78 13 34.76 30.82 x x 30.82 34.76 34.53 34.37 11.00
2 Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4 PB 31.40 28.76 31.40 - 31.40 29.56 - - 9.00
3 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 11 29.62 27.95 29.62 26.18 29.62 x 27.60 x 8.00
4 Antonín CinterhofAntonín Cinterhof
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 12 29.26 x x 29.26 29.26 x x x 7.00
5 Bořivoj LavičkaBořivoj Lavička
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
72 3 SB 28.73 x 28.59 x 28.59 28.73 28.25 x 6.00
6 František JanecFrantišek Janec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
87 9 26.63 26.10 26.63 25.46 26.63 5.00
7 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 8 PB 25.93 x 19.80 25.60 25.60 21.64 25.93 24.25 4.00
8 Tomáš HirschnerTomáš Hirschner
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 2 SB 25.02 25.02 24.75 x 25.02 24.64 23.88 x 3.00
9 Ivan LiškaIvan Liška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
65 10 24.76 x 24.76 x 24.76 2.00
10 Roman HájekRoman Hájek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
73 1 SB 24.24 16.05 23.58 24.24 24.24 1.00
11 Jiří VávraJiří Vávra
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
79 7 23.74 21.73 23.74 22.12 23.74
12 Jiří KrumposJiří Krumpos
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
64 6 20.00 x 20.00 19.69 20.00
13 Jiří BeckJiří Beck
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 5 SB 19.25 16.91 17.43 19.25 19.25
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
03 9 29.78 - 11.00
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 5 PB 28.86 - 9.00
3 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 8 27.81 - 8.00
4 Klára StezkováKlára Stezková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 4 PB 24.43 - 7.00
5 Soňa HorákováSoňa Horáková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 2 SB 21.28 - 6.00
6 Barbora MachálkováBarbora Machálková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 PB 20.05 - 5.00
7 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 6 19.61 - 4.00
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 7 19.00 - 3.00
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 22.8.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš WeberLukáš Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
01 8 SB 43.94 - 11.00
2 39 Dominik SvobodaDominik Svoboda
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 42.18 - 9.00
3 Ondřej VáchaOndřej Vácha
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
90 9 39.68 - 8.00
4 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 7 39.33 - 7.00
5 Jan KrausJan Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 5 35.05 - 6.00
6 Dominik DanielDominik Daniel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 6 33.49 - 5.00
7 Petr LillPetr Lill
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 3 SB 33.28 - 4.00
8 Jakub BednářJakub Bednář
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 29.63 - 3.00
9 Tomáš HirschnerTomáš Hirschner
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
74 1 SB 29.31 - 2.00
Celkem 9 závodníků