Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KP družstev mladšího žactva sk. Východ

Lovosice (8. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 08.72
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 09.23
3 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.42
4 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.17
MS Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.42
2 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.12
3 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.63
4 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.9.2021 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 08.64
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.64
3 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.61
4 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.23
5 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 08.42
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 08.64
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.64
4 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 4 08.72
5 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.12
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 09.23
7 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.42
8 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.61
9 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 09.63
10 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 10.17
11 Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 10.19
12 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 6 10.23
13 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.28
14 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.34

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 8.9.2021 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 08.36 11.00
2 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 5 08.48 9.00
3 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 SB 08.56 8.00
4 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 08.70 7.00
5 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 SB 08.84 6.00
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 09.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.9.2021 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ZimKryštof Zim 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 SB 09.26 4.00
2 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 09.55 3.00
3 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.88 2.00
4 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 SB 10.02 1.00
5 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 10.34
6 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 7 10.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
2 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.32
3 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.33
4 Elena SvobodováElena Svobodová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.90
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 10.07
6 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 10.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.14
2 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.34
3 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.42
4 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.45
5 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.66
2 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 09.69
3 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 10.19
4 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.24
5 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.25
6 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 10.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.16
2 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 09.46
3 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 09.84
4 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 09.86
5 Adéla SeidelováAdéla Seidelová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.09
2 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.43
3 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 4 10.07
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.00
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 09.09
3 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.14
4 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.16
5 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 09.32
6 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 09.33
7 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 09.34
8 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.42
9 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.43
10 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 09.45
11 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 09.46
12 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.66
13 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 09.69
14 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 09.84
15 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 09.86
16 Elena SvobodováElena Svobodová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.90
17 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 7 10.07
17 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 4 10.07
19 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 10.19
20 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 10.24
21 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 10.25
22 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.31
23 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 10.35
24 Valerie KodatováValerie Kodatová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 10.38
25 Adéla SeidelováAdéla Seidelová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 10.78

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 08.92 11.00
2 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 08.94 9.00
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 09.17 8.00
4 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 09.22 7.00
5 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.27 6.00
6 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 09.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 SB 09.02 4.00
2 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 6 SB 09.29 3.00
3 Lota PříhodováLota Příhodová 09 ASK LovosiceASK Lovosice 3 09.36 2.00
4 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 09.43 1.00
5 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 5 SB 09.52
6 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.79
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.68 11.00
2 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 22.38 7.00
3 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 23.53 5.00
4 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 4 25.35 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 21.08 9.00
2 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 22.35 8.00
3 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 22.85 6.00
4 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 25.03 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 19.68 11.00
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 21.08 9.00
3 Ondřej KlezlaOndřej Klezla 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 22.35 8.00
4 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 22.38 7.00
5 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 22.85 6.00
6 Tomáš FilipTomáš Filip 08 ASK DěčínASK Děčín 5 23.53 5.00
7 Jan KabelaJan Kabela 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 25.03 4.00
8 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 4 25.35 3.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.92 11.00
2 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.00 9.00
3 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 22.72 6.00
4 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.71 3.00
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 24.03 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 22.14 8.00
2 Dorota SrpováDorota Srpová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 24.37
3 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 25.45
4 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.39 7.00
2 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.00 5.00
3 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 5 24.15 1.00
4 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 3 24.35
5 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 25.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 23.21 4.00
2 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 24.17
3 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 25.08
4 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 20.92 11.00
2 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 22.00 9.00
3 Alžběta KřížováAlžběta Křížová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 22.14 8.00
4 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 22.39 7.00
5 Amélie VlčkováAmélie Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 22.72 6.00
6 Alice VeseláAlice Veselá 10 ASK LovosiceASK Lovosice 6 23.00 5.00
7 Viktorie VavříkováViktorie Vavříková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 23.21 4.00
8 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 23.71 3.00
9 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 PB 24.03 2.00
10 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 5 24.15 1.00
11 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 24.17
12 Markéta JanatováMarkéta Janatová 10 ASK DěčínASK Děčín 3 24.35
13 Dorota SrpováDorota Srpová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 5 24.37
14 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 25.06
15 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 25.08
16 Ilona MuzičkováIlona Muzičková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 4 25.28
17 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 25.45
18 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 25.70

300 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít ŽáčekVít Žáček 08 ASK DěčínASK Děčín 45.30 11.00
2 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A PB 45.99 9.00
3 Vojtěch PrchlíkVojtěch Prchlík 10 ASK LovosiceASK Lovosice 54.24 8.00
4 Antonín KunzeAntonín Kunze 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 56.75 7.00
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.21 11.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 48.52 9.00
3 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK DěčínASK Děčín 4 48.90 8.00
4 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 50.20 7.00
5 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 52.17 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 54.47 4.00
2 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 54.62 3.00
3 Elena SvobodováElena Svobodová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 55.67 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 51.33 6.00
2 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 56.84 1.00
3 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 57.28
4 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 57.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.21 11.00
2 Barbora KubínováBarbora Kubínová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 48.52 9.00
3 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK DěčínASK Děčín 4 48.90 8.00
4 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková 08 ASK DěčínASK Děčín 5 PB 50.20 7.00
5 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 51.33 6.00
6 Klára BernáškováKlára Bernášková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 6 52.17 5.00
7 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 54.47 4.00
8 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 PB 54.62 3.00
9 Elena SvobodováElena Svobodová 10 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 55.67 2.00
10 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 56.84 1.00
11 Ella KozováElla Kozová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 2 57.28
12 Ema HolubováEma Holubová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 3 57.36

800 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 PB 2:27.15 11.00
2 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 2:30.30 9.00
3 Jakub NádvorníkJakub Nádvorník 09 ASK DěčínASK Děčín 1 PB 2:39.34 8.00
4 Václav HraběVáclav Hrabě 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 2:44.41 7.00
5 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 2:47.23 6.00
6 Štěpán ŽižkaŠtěpán Žižka 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 2:51.29 5.00
MS Zdeněk SmržZdeněk Smrž 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 3:21.94
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula VrbováVendula Vrbová 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 SB 2:39.41 11.00
2 Julie FouskováJulie Fousková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 2:41.95 9.00
3 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 8 PB 2:46.53 8.00
4 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 2:59.37 7.00
5 Nella VondráčkováNella Vondráčková 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 6 3:04.29 6.00
6 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín 1 3:06.65 5.00
7 Dorota SrpováDorota Srpová 10 USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 7 3:23.13 4.00
8 Pavla KalenskáPavla Kalenská 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 3:28.80 3.00
MS Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10 3:11.91
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 5:26.1 11.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 SB 5:47.1 9.00
Poznámky:
Ruční měření
Celkem 2 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Elena KutílkováElena Kutílková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 1 PB 5:28.04 11.00
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 6:07.06 9.00
3 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 6:33.02 8.00
4 Anežka FinkováAnežka Finková 10 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 6:39.00 7.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BubníkDominik Bubník 09 ASK DěčínASK Děčín 2 10.82 11.00
2 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 11.14 9.00
3 Matěj RousMatěj Rous 10 ASK LovosiceASK Lovosice 3 14.79 8.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 11.93 7.00
2 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 12.65 6.00
3 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 12.78 5.00
4 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 13.95 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 10.54 11.00
2 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 11.12 9.00
3 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK DěčínASK Děčín 5 11.42 8.00
4 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.44 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Václava LukešováTereza Václava Lukešová 09 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 10.54 11.00
2 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková 08 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 4 11.12 9.00
3 Tereza KolbabováTereza Kolbabová 08 ASK DěčínASK Děčín 5 11.42 8.00
4 Eva BisováEva Bisová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 11.93 7.00
5 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 3 PB 12.65 6.00
6 Jindřiška ČermákováJindřiška Čermáková 09 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 12.78 5.00
7 Barbora FibichováBarbora Fibichová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 13.44 4.00
8 Anežka KotrbováAnežka Kotrbová 09 USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 PB 13.95 3.00

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David, Polívka, Prokeš, Kryl David, Polívka, Prokeš, Kryl USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 2 32.69 11.00
2 Navrátil, Filip, Bubník, Žáček Navrátil, Filip, Bubník, Žáček ASK DěčínASK Děčín 3 34.82 9.00
3 Gala, Skokan, Lamoš, Jelínek Gala, Skokan, Lamoš, Jelínek ASK LovosiceASK Lovosice 4 35.00 8.00
4 Škreko, Veselý, Zim, Klezla Škreko, Veselý, Zim, Klezla USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 6 36.61 7.00
5 Rous, Kopička, Kačur, Prchlík Rous, Kopička, Kačur, Prchlík ASK LovosiceASK Lovosice 5 39.72 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fibichová, Kubcová, Ščučková, Petrželková Fibichová, Kubcová, Ščučková, Petrželková ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.36 9.00
2 Luňáčková, Kolbabová, Vlčková, Vlčková Luňáčková, Kolbabová, Vlčková, Vlčková ASK DěčínASK Děčín 2 34.70 8.00
3 Revajová, Kubínová, Kolaříková, Vrbová Revajová, Kubínová, Kolaříková, Vrbová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 34.94 7.00
4 Dvořáková, Krobová, Procházková, Abrahamová Dvořáková, Krobová, Procházková, Abrahamová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 38.57 4.00
5 Svobodová, Muzičková, Seidelová, Fousková Svobodová, Muzičková, Seidelová, Fousková ASK LovosiceASK Lovosice 6 39.19 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cidlinová, Říhová, Lukešová, Štěrbová Cidlinová, Říhová, Lukešová, Štěrbová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 33.43 11.00
2 Veselá, Příhodová, Bernášková, Nedorostová Veselá, Příhodová, Bernášková, Nedorostová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.93 6.00
3 Málková, Pintaudi, Hauznerová, Čermáková Málková, Pintaudi, Hauznerová, Čermáková ASK DěčínASK Děčín 2 36.96 5.00
4 Kozová, Srpová, Vondráčková, Želinová Kozová, Srpová, Vondráčková, Želinová USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 40.96 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cidlinová, Říhová, Lukešová, Štěrbová Cidlinová, Říhová, Lukešová, Štěrbová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 33.43 11.00
2 Fibichová, Kubcová, Ščučková, Petrželková Fibichová, Kubcová, Ščučková, Petrželková ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.36 9.00
3 Luňáčková, Kolbabová, Vlčková, Vlčková Luňáčková, Kolbabová, Vlčková, Vlčková ASK DěčínASK Děčín 2 34.70 8.00
4 Revajová, Kubínová, Kolaříková, Vrbová Revajová, Kubínová, Kolaříková, Vrbová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 5 34.94 7.00
5 Veselá, Příhodová, Bernášková, Nedorostová Veselá, Příhodová, Bernášková, Nedorostová ASK LovosiceASK Lovosice 5 35.93 6.00
6 Málková, Pintaudi, Hauznerová, Čermáková Málková, Pintaudi, Hauznerová, Čermáková ASK DěčínASK Děčín 2 36.96 5.00
7 Dvořáková, Krobová, Procházková, Abrahamová Dvořáková, Krobová, Procházková, Abrahamová USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A 3 38.57 4.00
8 Svobodová, Muzičková, Seidelová, Fousková Svobodová, Muzičková, Seidelová, Fousková ASK LovosiceASK Lovosice 6 39.19 3.00
9 Kozová, Srpová, Vondráčková, Želinová Kozová, Srpová, Vondráčková, Želinová USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B 4 40.96 2.00

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,50 Body
1 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.40 o o o o xo - xxx 11.00
2= Tomáš FilipTomáš Filip
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 1.35 o o o o xxx 8.00
2= David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.35 o o o o xxx 8.00
2= Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 1.35 o o o o xxx 8.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,50 1,52 Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.50 - - o o - o - xo - xo xxo xxx 11.00
2 Amálie KolaříkováAmálie Kolaříková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 SB 1.36 o o o o - o o o xxx 9.00
3 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 PB 1.33 o o o xo - xxo xo xxx 8.00
4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 1.30 o o o o - o xxx 7.00
5 Sofie Barbora KubcováSofie Barbora Kubcová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 1.30 o o o - - xo xxx 6.00
6 Nikola ŘíhováNikola Říhová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.20 o o o xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SkokanJan Skokan
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 4.73 +0.1 m/s 4.64  1,20 4.50  0,70 4.73  0,10 4.73 4.70  0,00 4.69  -1,90 4.72  0,00 11.00
2 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 4.24 +1.0 m/s 4.24  1,00 3.86  0,60 4.07  1,70 4.24 3.87  -0,10 3.83  0,70 3.71  0,00 9.00
3 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 4.23 +1.3 m/s 3.46  -1,20 4.23  1,30 x 4.23 x 3.80  0,00 4.23  0,00 8.00
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 4.17 -0.6 m/s x 3.98  2,00 4.17  -0,60 4.17 4.02  0,00 - - 7.00
5 Kryštof ZimKryštof Zim
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
10 PB 3.95 +0.0 m/s 3.82  -0,90 x x 3.82 x 3.90  0,00 3.95  0,00 6.00
6 Matěj RousMatěj Rous
ASK LovosiceASK Lovosice
10 PB 3.29 +0.1 m/s x 3.26  0,30 x 3.26 3.29  0,10 3.20  0,00 x 5.00
MS Jan Antonín KudělaJan Antonín Kuděla
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
09 PB 3.21 +1.0 m/s 3.18  1,00 3.07  0,00 3.21  1,00 3.21 3.12  1,10 2.98  0,00 2.84  0,00
MS Zdeněk SmržZdeněk Smrž
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 3.15 +0.0 m/s 3.10  0,70 x 3.15  0,00 3.15 2.68  0,00 x x
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 4.66 +0.0 m/s 4.44  1,60 4.50  1,00 4.66  0,00 4.66 x  0,40 4.37  0,00 x  0,30 11.00
2 Eliška VlčkováEliška Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 4.40 +0.6 m/s 4.23  0,30 4.34  0,20 4.04  1,20 4.34 4.40  0,60 3.86  0,00 4.28  0,80 9.00
3 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 4.33 +0.0 m/s 4.33  0,00 x  0,10 4.18  0,10 4.33 4.21  -0,80 4.29  0,80 x  1,70 8.00
4 Anna Marie ŠčučkováAnna Marie Ščučková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 4.11 +0.0 m/s 4.11  0,00 3.75  0,30 3.65  1,10 4.11 4.03  0,00 3.78  0,00 3.63  0,90 7.00
5 Lota PříhodováLota Příhodová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 4.11 +0.0 m/s 3.78  1,00 3.70  0,80 3.94  0,70 3.94 3.93  0,40 4.11  0,00 3.97  2,10 6.00
6 Monika NedorostováMonika Nedorostová
ASK LovosiceASK Lovosice
09 PB 4.06 +0.8 m/s 3.93  0,00 x  -2,80 4.06  0,80 4.06 3.92  0,20 x  0,00 2.78  1,30 5.00
7 Vendula VrbováVendula Vrbová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 4.03 -0.1 m/s 3.55  0,00 x 4.03  -0,10 4.03 4.00
8 Julie FouskováJulie Fousková
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 3.70 +0.2 m/s 3.46  0,00 3.70  0,20 3.55  1,90 3.70 3.00
9 Alžběta KrčilováAlžběta Krčilová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 3.70 +1.0 m/s 3.37  0,00 3.70  1,00 3.38  0,30 3.70 2.00
10 Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
10 PB 3.43 -0.6 m/s 3.43  -0,60 3.18  1,00 x  0,30 3.43 1.00
11 Anežka FinkováAnežka Finková
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
10 PB 3.14 +0.0 m/s 2.93  1,50 3.14  0,00 2.82  -0,20 3.14
12 Valerie KodatováValerie Kodatová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
10 PB 3.10 +0.7 m/s 2.94  0,10 3.10  0,70 x  0,10 3.10
MS Beata Eva AbsolonováBeata Eva Absolonová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
10 PB 3.00 +1.0 m/s x  0,70 3.00  1,00 2.90  0,10 3.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 11.86 10.45 11.47 11.62 11.62 11.86 11.49 10.99 11.00
2 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 07.79 07.48 07.52 07.44 7.52 07.79 07.55 07.73 9.00
3 Julie ŠediváJulie Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 06.45 05.83 06.45 x 6.45 x 06.45 06.15 8.00
4 Karolína KalamenováKarolína Kalamenová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 06.22 05.88 x 05.24 5.88 x 05.51 06.22 7.00
5 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 06.05 05.69 05.77 06.05 6.05 x x 05.63 6.00
6 Klára ŽelinováKlára Želinová
USK PROVOD Ústí n/L. BUSK PROVOD Ústí n/L. B
10 PB 05.56 05.12 05.56 x 5.56 x 05.37 05.14 5.00
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 07.58 07.58 07.29 07.57 7.58 07.58 07.58 07.48 11.00
2 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
10 PB 07.02 x 06.53 07.02 7.02 06.57 06.52 x 9.00
3 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 05.64 05.12 x 03.82 5.12 05.11 04.87 05.64 8.00
MS Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 14.12 13.68 14.12 13.54 14.12 12.93 13.15 x
MS Štěpán ČernýŠtěpán Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 05.90 05.74 05.65 05.02 5.74 05.62 05.90 05.66
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 23.28 11.00
2 Karolína KalamenováKarolína Kalamenová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 PB 19.79 9.00
3 Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 17.39 8.00
4 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 15.43 7.00
5 Pavla KalenskáPavla Kalenská
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 13.80 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
08 28.14 - 11.00
2 Petr GalaPetr Gala
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 27.43 - 9.00
3 Radek FuchsigRadek Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
10 PB 27.20 - 8.00
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 22.37 - 7.00
5 Daniel HeroltDaniel Herolt
USK PROVOD Ústí n/L. AUSK PROVOD Ústí n/L. A
09 PB 21.62 - 6.00
6 Daniel KopičkaDaniel Kopička
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 17.86 - 5.00
7 Radim KačurRadim Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
08 15.40 - 4.00
MS Štěpán ČernýŠtěpán Černý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
09 PB 20.43 -
Celkem 8 závodníků