Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021

Nýřany (24. 8. 2021)

skok daleký - Muži

(út, 24.8.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 4 5.86 -2.5 m/s 5.85  -1,70 x 5.86  -2,50 5.86 5.79  -0,70 5.72  -2,20 -
2 Ondřej VollerOndřej Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 3 5.41 -0.9 m/s 5.36  -1,60 5.24  -0,90 5.16  -2,00 5.36 5.41  -0,90 5.40  -1,90 -
3 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 4.57 -0.7 m/s 4.25  -2,30 4.57  -0,70 x 4.57 4.48  -0,50 4.24  -2,60 -
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(út, 24.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 3 5.00 -1.7 m/s 4.97  -1,90 4.88  -1,30 4.96  -1,90 4.97 5.00  -1,70 4.67  -1,90 4.98  -1,80
2 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 4.85 -1.8 m/s 4.64  -1,60 4.83  -1,90 4.85  -1,80 4.85 4.53  -1,70 x 4.62  -2,00
3 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 2 4.80 -1.9 m/s 4.57  -1,40 4.37  -1,70 4.55  -1,80 4.57 4.78  -1,90 3.99  -1,90 4.80  -1,90
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 24.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 3 4.71 -1.8 m/s 4.18  -1,90 3.90  -1,30 4.44  -1,90 4.44 4.64  -1,70 4.38  -1,90 4.71  -1,80
2 Dominik ŠvantnerDominik Švantner
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 2 3.97 -1.9 m/s 3.55  -1,40 3.52  -1,70 3.92  -1,80 3.92 3.49  -1,90 3.62  -1,90 3.97  -1,90
3 Martin BezuchaMartin Bezucha
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 1 3.94 -1.5 m/s x x 3.78  -2,00 3.78 3.82  -1,70 3.94  -1,50 3.78  -2,00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 24.8.2021 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 6 4.87 -2.4 m/s - - 4.79  -0,90 4.79 4.87  -2,40 x 3.12  -1,30
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 4 4.70 -1.3 m/s 4.52  -1,40 4.70  -1,30 4.60  -0,70 4.70 4.68  -0,90 x 4.69  -0,70
3 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 5 4.57 -1.1 m/s 4.40  -2,30 4.57  -1,10 x 4.57 4.49  -0,90 x x
4 1 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 3 4.54 -0.5 m/s 4.38  1,20 4.54  -0,50 x 4.54 4.48  -0,50 - -
5 Karolína KolbekováKarolína Kolbeková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 4.51 -0.1 m/s x 4.51  -0,10 4.10  1,00 4.51 3.61  -0,20 3.91  1,90 3.96  -0,50
6 Denisa ZahradníkováDenisa Zahradníková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 4.01 -1.2 m/s 3.99  1,20 3.97  0,80 4.01  -1,20 4.01 3.93  -2,00 x x
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 24.8.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 4.98 -0.3 m/s x 4.94  0,30 4.81  -1,60 4.94 4.89  0,00 4.98  -0,30 4.94  -1,20
2 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 9 4.87 -1.4 m/s 4.87  -1,40 4.71  1,10 - 4.87 4.82  -0,60 4.85  -0,40 3.62  -0,10
3 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 8 4.79 -1.4 m/s 4.79  -1,40 4.63  -1,30 4.55  -0,10 4.79 4.66  -0,20 4.50  -0,40 4.71  -0,30
4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 6 4.63 +0.1 m/s 4.39  -0,60 x 4.56  -0,20 4.56 4.37  -0,50 4.63  0,10 4.61  -0,70
5 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 7 4.59 -0.1 m/s 4.32  -1,40 4.42  -2,30 4.43  -1,80 4.43 x 4.50  -0,40 4.59  -0,10
6 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 4.55 +0.1 m/s x 4.06  -2,40 4.32  -2,20 4.32 4.24  -0,20 4.29  0,10 4.55  0,10
7 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 SB 4.54 +1.3 m/s x 4.54  1,30 4.42  -1,80 4.54 4.12  0,10 4.42  0,20 4.36  -0,60
8 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 4.06 +1.2 m/s x 4.06  1,20 x 4.06 x 4.01  0,10 x
9 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 4.03 -2.3 m/s 4.03  -2,30 3.90  -1,40 3.86  -2,50 4.03
10 Eliška TlamsováEliška Tlamsová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 4 3.80 -1.3 m/s 3.80  -1,30 x x 3.80
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 24.8.2021 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 4 PB 4.19 -0.7 m/s 4.19  -0,70 4.17  -1,30 x 4.19 x 3.36  0,40 3.33  -0,70
2 Alžběta KrálováAlžběta Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
09 5 PB 4.18 -0.2 m/s 3.81  -0,10 x 4.07  -0,70 4.07 x 3.79  -1,30 4.18  -0,20
3 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
08 7 4.14 +0.3 m/s x x 3.84  -1,20 3.84 3.76  -0,80 3.78  -0,90 4.14  0,30
4 Martina KapicováMartina Kapicová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 8 4.12 -1.3 m/s 4.01  -1,50 4.12  -1,30 4.02  -1,60 4.12 3.86  -0,60 3.88  -0,90 3.82  0,80
5 Jana KloudováJana Kloudová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
08 2 PB 3.78 -0.3 m/s 3.03  -0,80 2.80  -1,30 3.47  -1,90 3.47 3.42  -0,70 3.65  -1,90 3.78  -0,30
6 Kateřina ČadováKateřina Čadová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 6 3.61 +0.2 m/s 2.92  -0,70 3.40  -1,30 3.34  -0,50 3.40 3.52  -1,10 x 3.61  0,20
7 6 Stela KořínkováStela Kořínková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 3 3.43 -1.1 m/s - 3.32  -1,00 3.19  -0,70 3.32 2.41  -0,70 x 3.43  -1,10
8 Ema BártíkováEma Bártíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 1 3.40 -0.3 m/s 2.99  -1,30 x x 2.99 - x 3.40  -0,30
Celkem 8 závodníků