Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2021

Nýřany (24. 8. 2021)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 17.63
2 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 17.98
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 18.09
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.45
5 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 18.63
6 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 18.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 17.13
2 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 17.76
3 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 18.19
4 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 18.24
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 18.36
6 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 18.77
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 17.81
2 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 19.35
3 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 19.67
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 PB 20.01
5 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.37
6 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 20.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 19.10
2 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 20.62
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.09
4 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.41
5 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.61
6 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 21.63
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 18.44
2 Michal BlahovecMichal Blahovec 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 21.66
3 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.12
4 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 22.91
5 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 23.77
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 24.8.2021 - 18:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 24.33
2 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 27.36
3 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 30.80
4 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 31.76
5 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 32.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 PB 17.13
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 17.63
3 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 PB 17.76
4 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 17.81
5 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 PB 17.98
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 SB 18.09
7 Berin RamiziBerin Ramizi 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 18.19
8 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 18.24
9 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 18.36
10 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 18.44
11 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.45
12 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 18.63
13 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 18.77
14 Vít VollerVít Voller 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 18.78
15 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 19.10
16 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 19.35
17 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 19.67
18 Martin TonhauserMartin Tonhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 PB 20.01
19 Oliver VeselýOliver Veselý 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.37
20 Vít KubánekVít Kubánek 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 20.61
21 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 PB 20.62
22 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 21.09
23 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 21.41
24 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.61
25 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 21.63
26 Michal BlahovecMichal Blahovec 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 PB 21.66
27 Marek PoljakMarek Poljak 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.12
28 Martin BezuchaMartin Bezucha 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 22.91
29 Jakub RušavýJakub Rušavý 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 23.77
30 Daniel HošekDaniel Hošek 09 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 PB 24.33
31 Josef HošekJosef Hošek 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 PB 27.36
32 Vladimír OtýsVladimír Otýs 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 30.80
33 Lukáš ChmelíkLukáš Chmelík 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 31.76
34 Alex MacharáčekAlex Macharáček 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 32.20

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 19.83
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.89
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.02
4 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.44
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.79
6 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 20.93
2 5 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.12
3 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.36
4 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.45
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.05
6 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 22.06
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90
2 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.94
3 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.32
4 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.72
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 22.46
2 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 22.80
3 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 22.89
4 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 23.53
5 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.51
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VeseláMichaela Veselá 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 23.61
2 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 23.74
3 Adéla KönigováAdéla Königová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.76
4 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.61
5 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.15
6 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.10
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.09
2 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 28.15
3 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 28.47
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 30.57
5 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 31.24
6 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 31.57
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (út, 24.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 22.73
2 Eliška ProškováEliška Prošková 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 24.57
3 Nela SedlákováNela Sedláková 09 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 25.42
4 Veronika ProškováVeronika Prošková 11 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 26.02
5 Klára ProškováKlára Prošková 09 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 6 26.04
6 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 29.48
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 19.83
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 19.89
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.02
4 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.44
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 20.79
6 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 20.93
7 5 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 21.12
8 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.26
9 Karolína PetrušováKarolína Petrušová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.36
10 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.45
11 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.90
12 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.94
13 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.05
14 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 22.06
15 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.32
16 Emma MachalekEmma Machalek 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 22.46
17 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.72
18 3 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 22.73
19 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 22.80
20 Zuzana JelínkováZuzana Jelínková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 22.89
21 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 23.53
22 Michaela VeseláMichaela Veselá 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 23.61
23 Ema BártíkováEma Bártíková 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 SB 23.74
24 Růžena MachačováRůžena Machačová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 24.51
25 Eliška ProškováEliška Prošková 07 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 24.57
26 Adéla KönigováAdéla Königová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 24.76
27 Nela SedlákováNela Sedláková 09 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 1 25.42
28 Jana KloudováJana Kloudová 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 25.61
29 Veronika ProškováVeronika Prošková 11 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 3 26.02
30 Klára ProškováKlára Prošková 09 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 6 26.04
31 Tea MachálekTea Machálek 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.09
32 Rozálie NovákováRozálie Nováková 10 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 26.15
33 Hana ŠimáčkováHana Šimáčková 10 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 27.10
34 Anděla KomzákováAnděla Komzáková 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 28.15
35 Adéla KaliánováAdéla Kaliánová 12 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 28.47
36 Anna KeřlíkováAnna Keřlíková 11 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 29.48
37 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1 30.57
38 Magdaléna KomzákováMagdaléna Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 31.24
39 Rozálie KomzákováRozálie Komzáková 14 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 31.57