Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hradecké memoriály

Hradec Králové (24. 8. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 16:30) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.20 813.00
2 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.35 762.00
3 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 3 07.48 719.00
4 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.49 716.00
5 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.67 659.00
6 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.90 589.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 16:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.54 700.00
2 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 07.68 656.00
3 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.72 643.00
4 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.92 583.00
5 111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.75 362.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.20 813.00
2 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.35 762.00
3 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 3 07.48 719.00
4 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 07.49 716.00
5 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.54 700.00
6 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.67 659.00
7 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 07.68 656.00
8 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.72 643.00
9 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 07.90 589.00
10 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.92 583.00
11 111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.75 362.00

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 08.28 764.00
2 128 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.31 755.00
3 115 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.43 721.00
4 119 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.64 662.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 16:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.25 773.00
2 114 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.49 704.00
3 118 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.61 670.00
4 126 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.64 662.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 08.25 773.00
2 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 08.28 764.00
3 128 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.31 755.00
4 115 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.43 721.00
5 114 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.49 704.00
6 118 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 08.61 670.00
7 119 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.64 662.00
7 126 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.64 662.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 17:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.23 810.00
2 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.37 780.00
3 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.55 742.00
4 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.60 732.00
5 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.69 713.00
6 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.00 651.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.71 709.00
2 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.07 637.00
3 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.21 610.00
4 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.37 580.00
111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.23 810.00
2 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.37 780.00
3 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 4 11.55 742.00
4 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.60 732.00
5 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.69 713.00
6 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.71 709.00
7 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.00 651.00
8 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.07 637.00
9 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 12.21 610.00
10 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.37 580.00
111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNS

100 m - Ženy

(út, 24.8.2021 - 17:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.44 694.00
2 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.45 693.00
3 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 13.46 691.00
4 115 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.55 676.00
5 114 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.65 660.00
6 119 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 14.01 602.00
7 118 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.07 593.00
8 126 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.08 592.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.38 845.00
2 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 22.52 831.00
3 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.02 783.00
4 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.18 768.00
5 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 23.93 699.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 22.74 810.00
2 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.52 737.00
3 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 24.20 675.00
4 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.72 630.00
5 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 25.71 547.00
111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.38 845.00
2 134 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 22.52 831.00
3 99 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 22.74 810.00
4 100 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.02 783.00
5 93 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 23.18 768.00
6 136 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.52 737.00
7 109 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 23.93 699.00
8 101 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 24.20 675.00
9 103 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 24.72 630.00
10 131 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 25.71 547.00
111 František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.59 746.00
2 115 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 27.21 694.00
3 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 27.42 677.00
4 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.00 631.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 114 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.04 708.00
2 119 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.15 619.00
3 118 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.74 574.00
4 126 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 29.33 530.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 26.59 746.00
2 114 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 27.04 708.00
3 115 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 27.21 694.00
4 97 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 27.42 677.00
5 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.00 631.00
6 119 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.15 619.00
7 118 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 28.74 574.00
8 126 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 29.33 530.00

skok vysoký - Muži

(út, 24.8.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 1,85 1,90 1,93 1,96 1,99 2,02 2,05 2,08 2,11 2,14 2,17 2,20 2,23 2,26 Body
1 98 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 2.02 - o o - xo - xo - xxx
2 149 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 3 1.96 o - o - xo - x- - r
3 138 Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 2 1.93 o o xo xo xxx
4 132 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1 1.85 o xxo xxx
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 11.79 11.36 x 11.47 11.47 x 11.79 11.20
2 140 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 10.08 08.78 09.00 x 9.00 08.87 08.88 10.08
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(út, 24.8.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 153 David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 9 17.57 16.88 x 16.11 16.88 17.57 x x
2 152 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 8 17.21 16.29 x x 16.29 x x 17.21
3 145 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 7 PB 15.85 14.91 15.41 15.85 15.85 15.85 x -
4 108 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5 15.31 14.75 x x 14.75 x 15.31 x
5 110 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 4 15.07 x x 15.07 15.07 14.70 x x
6 112 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 2 13.63 x x 12.75 12.75 13.63 x x
7 147 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 13.46 12.50 12.50 x 12.50 x 13.31 13.46
8 154 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 1 13.07 11.71 12.39 x 12.39 x 13.07 x
Celkem 8 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 142 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3 PB 41.55 x 37.53 x 37.53 40.90 x 41.55
2 116 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2 PB 35.38 x 30.50 32.72 32.72 x x 35.38
3 140 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 30.93 26.33 28.45 x 28.45 30.66 28.15 30.93
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1 51.92 49.73 51.92 50.66 51.92 x 47.73 x
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 24.8.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 10 51.09 49.42 50.64 48.25 50.64 50.08 48.96 51.09
2 95 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 9 47.43 45.54 45.65 44.89 45.65 47.12 x 47.43
3 133 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 8 43.73 x 40.82 41.66 41.66 x x 43.73
4 94 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 7 43.69 43.69 x 41.02 43.69 x 41.41 x
5 144 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 6 39.36 x 34.82 x 34.82 37.16 x 39.36
6 127 Amelie VoříškováAmelie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5 36.18 32.35 33.74 34.56 34.56 33.76 36.18 x
7 121 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1 32.47 32.32 32.47 30.80 32.47 x 30.26 31.43
8 143 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 2 32.06 31.54 x 31.46 31.54 32.06 31.50 x
9 122 Anna ProcházkováAnna Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 31.48 31.48 x 30.65 31.48
113 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 4 NM x x x -
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 117 Daniela HořejšíDaniela Hořejší
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 26.76 x x x - x x 26.76
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 141 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 1 PB 47.86 x 43.55 47.86 47.86 45.03 45.19 x
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(út, 24.8.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Muhammad Irfan ShamsuddinMuhammad Irfan Shamsuddin
MalaysiaMalaysia
95 13 PB 59.51 x 57.40 x 57.40 59.51 56.74 x
2 146 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 16 PB 57.31 56.14 x 57.31 57.31 55.15 55.95 x
3 145 Jakub ForejtJakub Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 14 55.29 51.90 x 53.24 53.24 55.29 54.13 54.93
4 151 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 15 54.26 53.84 x 54.26 54.26 x x 52.42
5 129 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 11 SB 51.01 48.74 50.56 x 50.56 x 51.01 x
6 155 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 12 49.13 x 49.13 x 49.13 x x x
7 130 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 10 48.29 48.17 46.21 47.12 48.17 x 46.99 48.29
8 152 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 7 SB 48.14 48.14 x x 48.14 x x x
9 139 Kryštof NedělaKryštof Neděla
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 1 PB 46.99 44.26 46.99 46.20 46.99
10 108 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 8 45.33 45.33 44.53 45.29 45.33
11 112 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 9 43.92 43.92 43.27 x 43.92
12 141 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 17 PB 43.34 x 43.34 x 43.34
13 137 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 5 SB 39.82 x 38.81 39.82 39.82
14 154 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
79 4 38.26 36.65 35.71 38.26 38.26
15 107 Nicolas NeumannNicolas Neumann
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 37.19 37.19 37.07 x 37.19
105 Jakub KarlíkJakub Karlík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3 NM x x x -
Celkem 16 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam IgazAdam Igaz 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2468
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2325
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 2292
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2201
5 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2197
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2108
7 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1977
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1955
9 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1813
10 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1793
František TlukaFrantišek Tluka 54 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 11 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2195
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2132
3 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2097
4 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2091
5 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2072
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1883
7 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1837
8 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1784
Celkem 8 závodníků