3.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (skupina B)
Stará Boleslav (27. 8. 2021)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:20) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.74 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 08.09 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 77 | Matěj HercikMatěj Hercik | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 08.24 | 8.00 | ||||||||||||
4 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 08.27 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov | 7 | 08.43 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:20) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip AntošFilip Antoš | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 08.30 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 08.51 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Adam HejdaAdam Hejda | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 08.52 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Šimon ŠmídŠimon Šmíd | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.59 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 08.73 | 1.00 | |||||||||||||
MS | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 07.74 | 11.00 | |||
2 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | PB 08.09 | 9.00 | |||
3 | 77 | Matěj HercikMatěj Hercik | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 08.24 | 8.00 | ||
4 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 08.27 | 7.00 | |||
5 | Filip AntošFilip Antoš | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 08.30 | 6.00 | |||
6 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov | 7 | 08.43 | 5.00 | |||
7 | Richard StředaRichard Středa | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 08.51 | 4.00 | |||
8 | Adam HejdaAdam Hejda | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 08.52 | 3.00 | |||
9 | Šimon ŠmídŠimon Šmíd | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.59 | 2.00 | |||
10 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 08.73 | 1.00 | |||
11 | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 09.76 |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.18 | QA | |||||||||||||
2 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.46 | QA | |||||||||||||
3 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 5 | 08.48 | QA | |||||||||||||
4 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | PB 08.66 | QB | |||||||||||||
5 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 08.74 | QB | |||||||||||||
6 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.99 | ||||||||||||||
7 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 08.10 | QA | |||||||||||||
2 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 08.56 | QB | |||||||||||||
3 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.68 | QB | |||||||||||||
4 | 226 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.85 | QB | ||||||||||||
5 | Justýna TrnkováJustýna Trnková | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Klára BulířováKlára Bulířová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.19 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.20 | QA | |||||||||||||
2 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 08.52 | ||||||||||||||
3 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 08.76 | QB | |||||||||||||
4 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
5 | Zita DalešickáZita Dalešická | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | PB 09.01 | ||||||||||||||
6 | Sofie PešavováSofie Pešavová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 09.04 | ||||||||||||||
7 | Natálie DočkalováNatálie Dočkalová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 09.16 | ||||||||||||||
8 | Anita EichlerováAnita Eichlerová | 07 | Atletika Benešov | 1 | 09.21 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.32 | QA | |||||||||||||
2 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.42 | ||||||||||||||
3 | Natálie PetrováNatálie Petrová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.76 | QB | |||||||||||||
4 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.87 | QB | |||||||||||||
5 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | SB 09.06 | ||||||||||||||
6 | Sára HajnáSára Hajná | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
7 | Tereza PecinovskáTereza Pecinovská | 07 | Atletika Benešov | 1 | 10.37 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 08.10 | QA | |||
2 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 08.18 | QA | |||
3 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 08.20 | QA | |||
4 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.32 | QA | |||
5 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 08.42 | ||||
6 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.46 | QA | |||
7 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 5 | 08.48 | QA | |||
8 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 08.52 | ||||
9 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | PB 08.56 | QB | |||
10 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | PB 08.66 | QB | |||
11 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 08.68 | QB | |||
12 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 08.74 | QB | |||
13 | Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 08.76 | QB | |||
13 | Natálie PetrováNatálie Petrová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 08.76 | QB | |||
15 | 226 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | 08.85 | QB | ||
16 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.87 | QB | |||
17 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 08.89 | ||||
18 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 08.99 | ||||
18 | Justýna TrnkováJustýna Trnková | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 08.99 | ||||
20 | Zita DalešickáZita Dalešická | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | PB 09.01 | ||||
21 | Sofie PešavováSofie Pešavová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 09.04 | ||||
22 | Lenka KolmanováLenka Kolmanová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 7 | SB 09.06 | ||||
23 | Sára HajnáSára Hajná | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 09.08 | ||||
24 | Natálie DočkalováNatálie Dočkalová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | 09.16 | ||||
25 | Klára BulířováKlára Bulířová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 09.19 | ||||
26 | Anita EichlerováAnita Eichlerová | 07 | Atletika Benešov | 1 | 09.21 | ||||
27 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 09.41 | ||||
28 | Tereza PecinovskáTereza Pecinovská | 07 | Atletika Benešov | 1 | 10.37 |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 27.8.2021 - 16:20) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | SB 08.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | SB 08.08 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 08.16 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 08.43 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 8 | SB 08.44 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 08.45 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Táňa OttlováTáňa Ottlová | 06 | Atletika Benešov | 1 | SB 08.46 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 08.52 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 27.8.2021 - 16:20) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | SB 08.56 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 4 | 08.72 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Natálie PetrováNatálie Petrová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
7 | 226 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 09.01 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 18.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 18.82 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Matěj PeffekMatěj Peffek | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 19.61 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 70 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 19.69 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 558 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 19.99 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ŠmídŠimon Šmíd | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 20.87 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Petr RoubíčekPetr Roubíček | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 21.39 | 3.00 | |||||||||||||
MS | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 25.28 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PernicaAdam Pernica | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 18.06 | 11.00 | |||
2 | Eliáš MotlEliáš Motl | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 18.29 | 9.00 | |||
3 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 18.82 | 8.00 | |||
4 | Matěj PeffekMatěj Peffek | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 19.61 | 7.00 | |||
5 | 70 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 8 | PB 19.69 | 6.00 | ||
6 | 558 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 19.99 | 5.00 | ||
7 | Šimon ŠmídŠimon Šmíd | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 20.87 | 4.00 | |||
8 | Petr RoubíčekPetr Roubíček | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 5 | 21.39 | 3.00 | |||
9 | Jakub VíšekJakub Víšek | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 25.28 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 19.64 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | SB 20.06 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 20.47 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 20.63 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 20.81 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 21.35 | 2.00 | |||||||||||||
7 | Sára HajnáSára Hajná | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | 21.87 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 20.88 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 21.21 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 242 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 21.41 | 1.00 | ||||||||||||
4 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 21.48 | ||||||||||||||
5 | Zita DalešickáZita Dalešická | 06 | AC Čáslav z.s. | 1 | 21.92 | ||||||||||||||
6 | Veronika BelzováVeronika Belzová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 22.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 20.94 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie FrankováViktorie Franková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | PB 22.00 | ||||||||||||||
3 | 241 | Klára TulachováKlára Tulachová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 22.02 | |||||||||||||
4 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 22.39 | ||||||||||||||
5 | Klára BulířováKlára Bulířová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.71 | ||||||||||||||
6 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 22.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 243 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 22.50 | |||||||||||||
2 | Sofie PešavováSofie Pešavová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 22.66 | ||||||||||||||
3 | Kamila MüllerováKamila Müllerová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.59 | ||||||||||||||
4 | Eliška BergmanováEliška Bergmanová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 25.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | 19.64 | 11.00 | |||
2 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | SB 20.06 | 9.00 | |||
3 | Viktorie ČeskáViktorie Česká | 07 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 20.47 | 8.00 | |||
4 | Teodora KalendováTeodora Kalendová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 20.63 | 7.00 | |||
5 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | PB 20.81 | 6.00 | |||
6 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 20.88 | 5.00 | |||
7 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 20.94 | 4.00 | |||
8 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 21.21 | 3.00 | |||
9 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 21.35 | 2.00 | |||
10 | 242 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 21.41 | 1.00 | ||
11 | Lucie PopelkováLucie Popelková | 08 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 21.48 | ||||
12 | Sára HajnáSára Hajná | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | 21.87 | ||||
13 | Zita DalešickáZita Dalešická | 06 | AC Čáslav z.s. | 1 | 21.92 | ||||
14 | Viktorie FrankováViktorie Franková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | PB 22.00 | ||||
15 | 241 | Klára TulachováKlára Tulachová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 22.02 | |||
16 | Veronika BelzováVeronika Belzová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 22.13 | ||||
17 | Ilona NovákováIlona Nováková | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 22.39 | ||||
18 | 243 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 22.50 | |||
19 | Sofie PešavováSofie Pešavová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | PB 22.66 | ||||
20 | Klára BulířováKlára Bulířová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 22.71 | ||||
21 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 22.82 | ||||
22 | Kamila MüllerováKamila Müllerová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 23.59 | ||||
23 | Eliška BergmanováEliška Bergmanová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 25.34 |
300 m - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 39.45 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Šimon ŠmídŠimon Šmíd | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 43.97 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adam HejdaAdam Hejda | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 47.73 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 43.48 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 43.85 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 44.08 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | AC Čáslav z.s. | 8 | PB 44.38 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 45.32 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 45.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 45.34 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna PajkováKristýna Pajková | 07 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 45.58 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 45.72 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 46.08 | ||||||||||||||
5 | Veronika BelzováVeronika Belzová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 46.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 45.04 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.81 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 46.85 | ||||||||||||||
4 | 218 | Zuzana HavlínováZuzana Havlínová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 47.68 | |||||||||||||
5 | 237 | Julie KotrbováJulie Kotrbová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 47.71 | |||||||||||||
6 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 48.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PetrováNatálie Petrová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 45.88 | ||||||||||||||
2 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 46.83 | ||||||||||||||
3 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 47.01 | ||||||||||||||
4 | Viktorie FrankováViktorie Franková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | PB 47.06 | ||||||||||||||
5 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 47.75 | ||||||||||||||
6 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | PB 48.87 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 43.48 | 11.00 | |||
2 | Klaudie ČernáKlaudie Černá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 43.85 | 9.00 | |||
3 | Kristýna BradováKristýna Bradová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 44.08 | 8.00 | |||
4 | Tereza LapáčkováTereza Lapáčková | 08 | AC Čáslav z.s. | 8 | PB 44.38 | 7.00 | |||
5 | Sofie BébrováSofie Bébrová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 45.04 | 6.00 | |||
6 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 45.32 | 5.00 | |||
7 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 45.34 | 4.00 | |||
8 | Kristýna PajkováKristýna Pajková | 07 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 45.58 | 3.00 | |||
9 | Justina ŠpringrováJustina Špringrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 45.72 | 2.00 | |||
10 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 45.81 | 1.00 | |||
11 | Natálie PetrováNatálie Petrová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 45.88 | ||||
12 | Linda KlabzubováLinda Klabzubová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 45.99 | ||||
13 | Kristýna KindováKristýna Kindová | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 46.08 | ||||
14 | Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 7 | 46.83 | ||||
15 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 46.85 | ||||
16 | Veronika BelzováVeronika Belzová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 46.97 | ||||
17 | Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 47.01 | ||||
18 | Viktorie FrankováViktorie Franková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | PB 47.06 | ||||
19 | 218 | Zuzana HavlínováZuzana Havlínová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | PB 47.68 | |||
20 | 237 | Julie KotrbováJulie Kotrbová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 47.71 | |||
21 | Veronika PokornáVeronika Pokorná | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 47.75 | ||||
22 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 48.20 | ||||
23 | Iveta NovotnáIveta Novotná | 07 | AC Čáslav z.s. | 3 | PB 48.87 |
800 m - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 75 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | PB 2:07.05 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 70 | Jonáš HavlínJonáš Havlín | 06 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 3 | PB 2:12.33 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 558 | Aleš MelicharAleš Melichar | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:12.77 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 73 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:16.51 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 71 | Ondřej KašičkaOndřej Kašička | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 2:28.06 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 77 | Matěj HercikMatěj Hercik | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 7 | PB 2:30.41 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 83 | Miroslav MalinaMiroslav Malina | 06 | AC Čáslav z.s. | 2 | 2:36.06 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | Aneta BenešováAneta Benešová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 2:32.34 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 237 | Julie KotrbováJulie Kotrbová | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | 2:34.38 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 242 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 2:38.33 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 218 | Zuzana HavlínováZuzana Havlínová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 2:39.25 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 228 | Anna SlavíkováAnna Slavíková | 06 | Atletika Benešov | 7 | 2:40.44 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 243 | Nikola BlechováNikola Blechová | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 2:53.10 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 211 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | SB 2:54.12 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 236 | Lucie JanošíkováLucie Janošíková | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 8 | 2:58.00 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh (pá, 27.8.2021 - 17:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Vítek DobiášVítek Dobiáš | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 5:32.92 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 88 | Marek JeníkMarek Jeník | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 5:33.74 | 9.00 | ||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh (pá, 27.8.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | Klára TulachováKlára Tulachová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | PB 5:18.63 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 217 | Karolína KučerováKarolína Kučerová | 06 | Atletika Benešov | 7 | 5:24.42 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 250 | Eliška TesařováEliška Tesařová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | PB 5:34.97 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 212 | Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 6:03.08 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 226 | Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 7:22.74 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 245 | Rozálie StekláRozálie Steklá | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 7:30.23 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 14.78 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 14.91 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.12 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 15.53 | 7.00 | |||||||||||||
MS | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 13.97 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 15.78 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov | 6 | 18.79 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | PB 19.97 | 4.00 | |||||||||||||
MS | Vítek LoužeckýVítek Loužecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.56 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 13.97 | ||||
2 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 14.78 | 11.00 | |||
3 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 14.91 | 9.00 | |||
4 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.12 | 8.00 | |||
5 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 15.53 | 7.00 | |||
6 | Vítek LoužeckýVítek Loužecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 15.56 | ||||
7 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | PB 15.78 | 6.00 | |||
8 | Jan PlatilJan Platil | 07 | Atletika Benešov | 6 | 18.79 | 5.00 | |||
9 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 5 | PB 19.97 | 4.00 |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 14.92 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 15.79 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 16.28 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 17.62 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 16.20 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 16.86 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 18.76 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ČálkováNela Čálková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 17.91 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Mariana ČítkováMariana Čítková | 07 | Atletika Benešov | 6 | 18.00 | 2.00 | |||||||||||||
3 | 212 | Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 18.09 | 1.00 | ||||||||||||
4 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 18.31 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 18.99 | ||||||||||||||
MS | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 15.81 | ||||||||||||||
MS | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 17.08 | ||||||||||||||
Kristýna JuřicováKristýna Juřicová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 14.92 | 11.00 | |||
2 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.57 | 9.00 | |||
3 | Leontýna DupalováLeontýna Dupalová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 3 | 15.79 | 8.00 | |||
4 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 15.81 | ||||
5 | Klára PokornáKlára Pokorná | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 16.20 | 7.00 | |||
6 | Nikoleta LarNikoleta Lar | 07 | AK Sokol Nehvizdy | 6 | 16.28 | 6.00 | |||
7 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 16.86 | 5.00 | |||
8 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | 17.08 | ||||
9 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 7 | 17.62 | 4.00 | |||
10 | Nela ČálkováNela Čálková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 17.91 | 3.00 | |||
11 | Mariana ČítkováMariana Čítková | 07 | Atletika Benešov | 6 | 18.00 | 2.00 | |||
12 | 212 | Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková | 07 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 18.09 | 1.00 | ||
13 | Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová | 07 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 18.31 | ||||
14 | Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová | 06 | AK Sokol Nehvizdy | 5 | 18.76 | ||||
15 | Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 18.99 | ||||
Kristýna JuřicováKristýna Juřicová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | DNF |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 28.53 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 28.96 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 29.05 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 30.01 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 30.18 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 30.76 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 30.51 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 32.12 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 34.64 | 2.00 | |||||||||||||
MS | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 28.25 | ||||||||||||||
MS | Vítek LoužeckýVítek Loužecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 30.24 | ||||||||||||||
MS | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 31.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan FilipecJan Filipec | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 28.25 | ||||
2 | Martin BuchtaMartin Buchta | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 28.53 | 11.00 | |||
3 | Jaroslav HnidaJaroslav Hnida | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 28.96 | 9.00 | |||
4 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 29.05 | 8.00 | |||
5 | Bedřich ČížekBedřich Čížek | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | PB 30.01 | 7.00 | |||
6 | Matěj KovářMatěj Kovář | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 3 | 30.18 | 6.00 | |||
7 | Vítek LoužeckýVítek Loužecký | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 30.24 | ||||
8 | Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 30.51 | 5.00 | |||
9 | Stanislav KřídaStanislav Křída | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 30.76 | 4.00 | |||
10 | Filip VomastekFilip Vomastek | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 7 | 31.73 | ||||
11 | Patrik SukPatrik Suk | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 32.12 | 3.00 | |||
12 | Jan BartoníčekJan Bartoníček | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 34.64 | 2.00 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 30.33 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 30.75 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 31.33 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 31.81 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 32.59 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 33.34 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | PB 31.87 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 32.20 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | PB 36.21 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 38.26 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 32.67 | 3.00 | |||||||||||||
2 | 211 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 41.78 | |||||||||||||
MS | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 30.75 | ||||||||||||||
MS | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 31.70 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 06 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 30.33 | 11.00 | |||
2 | Amálie SchederováAmálie Schederová | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 30.75 | 9.00 | |||
2 | Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 30.75 | ||||
4 | Kateřina VydrováKateřina Vydrová | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 31.33 | 8.00 | |||
5 | Dora PetrtýlováDora Petrtýlová | 06 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 31.70 | ||||
6 | Valerie JáchimováValerie Jáchimová | 07 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 6 | 31.81 | 7.00 | |||
7 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | PB 31.87 | 6.00 | |||
8 | Kristýna KrososkováKristýna Krososková | 07 | AC Čáslav z.s. | 4 | PB 32.20 | 5.00 | |||
9 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 4 | 32.59 | 4.00 | |||
10 | Barbora DolanováBarbora Dolanová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 6 | 32.67 | 3.00 | |||
11 | Valentýna OlivováValentýna Olivová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 33.34 | 2.00 | |||
12 | Jana NěmcováJana Němcová | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | PB 36.21 | 1.00 | |||
13 | Sofie VeseckáSofie Vesecká | 07 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 6 | 38.26 | ||||
14 | 211 | Zuzana VeseláZuzana Veselá | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 41.78 |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 566 | Miroslav PoprMiroslav Popr | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 5:49.27 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 541 | Štěpán KlírŠtěpán Klír | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 6:03.20 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 558 | Jan ŠvachJan Švach | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 6:03.35 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 570 | Josef VonšovskýJosef Vonšovský | 07 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 6:49.25 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 231 | Nela FučíkováNela Fučíková | 07 | SKP Nymburk, z.s. | 7 | 5:54.75 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 220 | Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková | 06 | SKP Nymburk, z.s. | 4 | SB 6:06.09 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 224 | Ksenie BirukKsenie Biruk | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 6:55.70 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 215 | Aneta KudláčkováAneta Kudláčková | 07 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 7:35.03 | 7.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hnida, Pernica, Slavík, Vejrosta Hnida, Pernica, Slavík, Vejrosta | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 29.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Maťha, Jobák, Marák, Popr Maťha, Jobák, Marák, Popr | SKP Nymburk, z.s. | 5 | 31.71 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová | TJ Spartak Vlašim | 4 | 31.81 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 31.92 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | 217 | Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková | Atletika Benešov | 3 | 35.44 | 3.00 | |||||||||||||
224 | Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:1. dráha - pravidlo 24.7 (2. úsek) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 30.77 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 33.31 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 33.51 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková | AC Čáslav z.s. | 5 | 33.72 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 34.03 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 30.77 | 11.00 | |||
2 | Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová | TJ Spartak Vlašim | 4 | 31.81 | 9.00 | ||||
3 | Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová | SKP Nymburk, z.s. | 2 | 31.92 | 8.00 | ||||
4 | Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 33.31 | 7.00 | ||||
5 | Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 33.51 | 6.00 | ||||
6 | Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková | AC Čáslav z.s. | 5 | 33.72 | 5.00 | ||||
7 | Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 34.03 | 4.00 | ||||
8 | 217 | Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková | Atletika Benešov | 3 | 35.44 | 3.00 | |||
224 | Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DQ |
skok vysoký - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 6 | 1.55 | - - o o xo xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 5 | 1.50 | - o o xo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 | 76 |
Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 1 | PB 1.40 | xo xo xxx | 8.00 | ||||||||||||
4 |
Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 4 | 1.30 | o xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 3 | SB 1.30 | xo xxx | 6.00 | |||||||||||||
Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,58 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 11 | PB 1.60 | - - - o xxo xxo xo o - xo xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 12 | 1.51 | - - o o xxo o xo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 9 | 1.40 | o o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 | 236 |
Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 7 | SB 1.35 | o o o xx- | 7.00 | ||||||||||||
5 | 243 |
Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 5 | SB 1.35 | o o xo xxx | 6.00 | ||||||||||||
6= |
Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 8 | 1.35 | o xo xo xxx | 4.50 | |||||||||||||
6= |
Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 3 | PB 1.35 | o xo xo xxx | 4.50 | |||||||||||||
8 |
Justýna TrnkováJustýna Trnková
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 4 | PB 1.35 | o xo xxo xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 6 | 1.30 | - xo xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 1 | PB 1.25 | o xxx | 1.00 | |||||||||||||
MS |
Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 2 | PB 1.45 | o o o xxo xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,85 2,05 2,25 2,45 2,55 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 4 | 3.55 | - - - - - - - - o - - o | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 2 | PB 3.45 | - - - - - o o o o o xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 1 | 2.05 | xo o xxx | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,85 2,05 2,25 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 8 | 2.55 | - xo o xo xxo xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 5 | 2.05 | o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 1 | PB 2.05 | xo o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Alice NavrátilováAlice Navrátilová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 6 | 2.05 | xo xo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 2 | SB 1.85 | o | 6.00 | |||||||||||||
MS |
Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 9 | 2.75 | - o o xo o o o xxx | ||||||||||||||
MS |
Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s. |
07 | 4 | 1.85 | xo xxx | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 17:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | PB 5.96 +0.3 m/s | x | 5.90 0,10 | 5.85 -0,20 | 5.90 | x | 5.86 -0,70 | 5.96 0,30 | 11.00 | ||||||||
2 |
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 5.75 +0.0 m/s | 5.55 -1,50 | 5.70 -0,70 | 5.74 -0,50 | 5.74 | 5.70 -0,10 | 5.75 0,00 | 5.57 0,30 | 9.00 | ||||||||
3 |
Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | SB 5.12 -0.3 m/s | 5.08 1,30 | 5.00 1,00 | 5.12 -0,30 | 5.12 | 4.46 0,20 | x | x | 8.00 | ||||||||
4 | 77 |
Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 5.08 -0.2 m/s | 4.88 0,00 | x | x | 4.88 | x | 4.98 -0,50 | 5.08 -0,20 | 7.00 | |||||||
5 |
Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 5.08 -0.4 m/s | 4.58 1,70 | 4.80 -0,30 | 4.73 -0,10 | 4.80 | 5.08 -0,40 | 4.90 -0,50 | 4.85 0,60 | 6.00 | ||||||||
6 |
Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 4.82 -0.4 m/s | 4.70 -0,90 | 4.82 -0,40 | 4.72 -0,70 | 4.82 | 4.77 -0,10 | 4.45 -0,50 | - | 5.00 | ||||||||
7 |
Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s. |
07 | PB 4.75 -0.3 m/s | 4.16 -0,50 | 4.68 -1,30 | 4.75 -0,30 | 4.75 | 4.28 -0,20 | 3.42 0,40 | 4.48 0,00 | 4.00 | ||||||||
MS |
Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 5.12 +0.6 m/s | 5.01 0,20 | 5.02 -0,80 | 4.86 -0,50 | 5.02 | 5.11 0,00 | 4.89 -0,60 | 5.12 0,60 | |||||||||
Václav ApltauerVáclav Apltauer
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | NM | x | - | - | - | - | - | - | ||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 5.20 -1.0 m/s | 5.20 -1,00 | 5.12 -0,70 | 4.82 -0,20 | 5.20 | 4.80 0,00 | 5.10 0,40 | 4.86 -0,40 | 11.00 | ||||||||
2 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 5.19 +0.0 m/s | 5.19 0,00 | 5.04 -1,00 | x | 5.19 | x | 5.00 0,40 | 5.11 -0,40 | 9.00 | ||||||||
3 |
Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 5.05 -0.7 m/s | 4.95 -0,90 | 4.90 -0,80 | 5.05 -0,70 | 5.05 | 3.78 0,00 | 4.42 0,20 | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 5.05 +0.7 m/s | 4.77 -1,30 | 4.76 -0,60 | 4.75 -0,60 | 4.77 | - | x | 5.05 0,70 | 7.00 | ||||||||
5 |
Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 4.98 -0.9 m/s | 4.67 -0,30 | 4.98 -0,90 | 4.87 -0,70 | 4.98 | 4.52 -1,00 | 4.72 0,00 | x | 6.00 | ||||||||
6 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 4.92 +0.7 m/s | 4.70 -0,30 | 4.84 -0,80 | 4.78 -0,60 | 4.84 | 4.86 0,20 | 4.92 0,70 | 4.73 -0,70 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 4.84 -0.2 m/s | 4.48 -1,00 | 4.84 -0,20 | 4.47 -1,20 | 4.84 | 4.49 0,90 | 4.61 -0,40 | 4.72 0,20 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 4.72 +0.1 m/s | 4.72 0,10 | - | - | 4.72 | x | 4.47 0,40 | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov |
07 | 4.58 -0.7 m/s | 4.58 -0,70 | 4.32 -1,20 | 3.86 -0,50 | 4.58 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 4.34 -0.6 m/s | x | 4.34 -0,60 | 3.82 -0,70 | 4.34 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 4.27 -0.3 m/s | x | 4.27 -0,30 | x | 4.27 | ||||||||||||
12 |
Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 4.17 +0.4 m/s | 4.11 -0,90 | 4.14 -0,50 | 4.17 0,40 | 4.17 | ||||||||||||
13 |
Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov |
06 | 4.14 +0.4 m/s | 3.58 -0,80 | 4.11 0,30 | 4.14 0,40 | 4.14 | ||||||||||||
14 | 245 |
Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | PB 4.06 -0.7 m/s | x | 3.78 -0,90 | 4.06 -0,70 | 4.06 | |||||||||||
15 | 236 |
Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol Nehvizdy |
06 | SB 4.02 -1.2 m/s | 4.02 -1,20 | 3.98 -0,40 | 3.74 -0,70 | 4.02 | |||||||||||
16 |
Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 4.01 -0.7 m/s | 4.01 -0,70 | x | 3.65 -0,60 | 4.01 | ||||||||||||
17 |
Kamila MüllerováKamila Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 3.92 -1.0 m/s | 3.74 -0,80 | 3.92 -1,00 | 3.75 0,40 | 3.92 | ||||||||||||
18 |
Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.86 -0.7 m/s | x | 3.86 -0,70 | x | 3.86 | ||||||||||||
19 |
Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 3.82 -1.4 m/s | 3.82 -1,40 | x | x | 3.82 | ||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 11.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s. |
06 | SB 10.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 09.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. |
08 | 09.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 08.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | SB 08.74 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 08.71 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 08.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | PB 08.06 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 08.01 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 07.84 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 07.67 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 07.66 | ||||||||||||||||
14 |
Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 07.24 | ||||||||||||||||
15 |
Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 06.00 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | PB 14.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s. |
06 | PB 13.17 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 09.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan PlatilJan Platil
Atletika Benešov |
07 | 09.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 09.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 08.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | PB 08.27 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | PB 08.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | PB 07.09 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 06.58 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 25.39 | |||||||||||||||||
1 |
Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | PB 34.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 28.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 26.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 25.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | SB 24.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 19.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | SB 18.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | 226 |
Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 18.74 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | 16.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 15.56 | 1.00 | |||||||||||||||
MS |
Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. |
08 | 24.20 | ||||||||||||||||
Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 50.62 | - | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | PB 33.53 | - | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 27.09 | - | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 24.29 | - | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | 24.22 | - | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 70 |
Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | PB 23.63 | - | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | PB 23.34 | - | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 23.28 | - | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 76 |
Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 20.98 | - | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | PB 17.41 | - | 1.00 | ||||||||||||||
MS |
Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 21.64 | - | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
06 | 35.17 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s. |
08 | 33.46 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | 24.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | 19.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s. |
06 | SB 15.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 14.11 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 48.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s. |
06 | PB 26.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | PB 23.64 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | PB 20.56 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 19.94 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s. |
07 | PB 18.69 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(pá, 27.8.2021 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol Nehvizdy |
08 | 35.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 30.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 30.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol Nehvizdy |
06 | 28.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol Nehvizdy |
07 | 28.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak Vlašim |
07 | PB 28.15 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | 25.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | PB 24.31 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s. |
07 | PB 22.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 21.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna PajkováKristýna Pajková
TJ Spartak Vlašim |
07 | PB 21.22 | ||||||||||||||||
12 |
Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika Benešov |
06 | 20.34 | ||||||||||||||||
13 | 241 |
Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 20.09 | |||||||||||||||
14 | 212 |
Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
07 | PB 18.70 | |||||||||||||||
15 |
Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
06 | 17.96 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza PecinovskáTereza Pecinovská
Atletika Benešov |
07 | PB 17.38 | ||||||||||||||||
17 |
Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 16.90 | ||||||||||||||||
18 |
Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov |
07 | 15.98 | ||||||||||||||||
19 |
Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | PB 13.22 | ||||||||||||||||
20 |
Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 12.99 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 27.8.2021 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 52.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | PB 36.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | PB 35.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
07 | 33.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Patrik SukPatrik Suk
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
07 | PB 32.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
06 | PB 32.04 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | PB 27.68 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | 570 |
Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletika |
07 | 27.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
09 | 25.88 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s. |
07 | PB 25.38 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
07 | PB 24.86 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |