Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KP Středočeského kraje družstev staršího žactva (skupina B)

Stará Boleslav (27. 8. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.74 11.00
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.09 9.00
3 77 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.24 8.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.27 7.00
5 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.43 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.30 6.00
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.51 4.00
3 Adam HejdaAdam Hejda 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.52 3.00
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.59 2.00
5 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.73 1.00
MS Jakub VíšekJakub Víšek 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.74 11.00
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 08.09 9.00
3 77 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.24 8.00
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.27 7.00
5 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 08.30 6.00
6 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.43 5.00
7 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.51 4.00
8 Adam HejdaAdam Hejda 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 08.52 3.00
9 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.59 2.00
10 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.73 1.00
11 Jakub VíšekJakub Víšek 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.76

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.18 QA
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.46 QA
3 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.48 QA
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.66 QB
5 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.74 QB
6 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.99
7 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 09.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.10 QA
2 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.56 QB
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.68 QB
4 226 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.85 QB
5 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.99
6 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.20 QA
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.52
3 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.76 QB
4 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.89
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 09.01
6 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 09.04
7 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
8 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 27.8.2021 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.32 QA
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.42
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.76 QB
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87 QB
5 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 09.06
6 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.08
7 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.37
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.10 QA
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 08.18 QA
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.20 QA
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.32 QA
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.42
6 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.46 QA
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.48 QA
8 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.52
9 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 08.56 QB
10 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.66 QB
11 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 08.68 QB
12 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.74 QB
13 Adéla ŽemličkováAdéla Žemličková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.76 QB
13 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.76 QB
15 226 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.85 QB
16 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87 QB
17 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.89
18 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.99
18 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.99
20 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 09.01
21 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 09.04
22 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 SB 09.06
23 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.08
24 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.16
25 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.19
26 Anita EichlerováAnita Eichlerová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 09.21
27 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 09.41
28 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 10.37

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 27.8.2021 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 08.06 11.00
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.08 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.16 8.00
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.43 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 SB 08.44 6.00
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.45 5.00
7 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 SB 08.46 4.00
8 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 08.52 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 27.8.2021 - 16:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.56 2.00
2 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 08.72 1.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.80
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.82
5 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 08.93
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.00
7 226 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.01
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.06 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.29 9.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.82 8.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 19.61 7.00
5 70 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 19.69 6.00
6 558 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19.99 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.87 4.00
2 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.39 3.00
MS Jakub VíšekJakub Víšek 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.28
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.06 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 18.29 9.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 18.82 8.00
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 19.61 7.00
5 70 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 19.69 6.00
6 558 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 19.99 5.00
7 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 20.87 4.00
8 Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 21.39 3.00
9 Jakub VíšekJakub Víšek 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 25.28

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.64 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 20.06 9.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 20.47 8.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.63 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 20.81 6.00
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 21.35 2.00
7 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 21.87
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.88 5.00
2 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 21.21 3.00
3 242 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.41 1.00
4 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 21.48
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.92
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 22.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 20.94 4.00
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 22.00
3 241 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.02
4 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.39
5 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.71
6 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.50
2 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 22.66
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.59
4 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 25.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.64 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 20.06 9.00
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 20.47 8.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 20.63 7.00
5 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 20.81 6.00
6 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.88 5.00
7 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 20.94 4.00
8 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 21.21 3.00
9 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 21.35 2.00
10 242 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.41 1.00
11 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 21.48
12 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 21.87
13 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.92
14 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 PB 22.00
15 241 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 22.02
16 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 22.13
17 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 22.39
18 243 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 22.50
19 Sofie PešavováSofie Pešavová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 PB 22.66
20 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.71
21 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 22.82
22 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 23.59
23 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 25.34

300 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 39.45 11.00
2 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 43.97 9.00
3 Adam HejdaAdam Hejda 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 47.73 8.00
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.48 11.00
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 43.85 9.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 44.08 8.00
4 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 44.38 7.00
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 45.32 5.00
6 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 45.99
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 45.34 4.00
2 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 45.58 3.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 45.72 2.00
4 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.08
5 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 45.04 6.00
2 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.81 1.00
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 46.85
4 218 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 47.68
5 237 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 47.71
6 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 48.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 45.88
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 46.83
3 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 47.01
4 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 47.06
5 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 47.75
6 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 48.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.48 11.00
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 43.85 9.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 44.08 8.00
4 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 PB 44.38 7.00
5 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 45.04 6.00
6 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 45.32 5.00
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 45.34 4.00
8 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 45.58 3.00
9 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 45.72 2.00
10 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.81 1.00
11 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 45.88
12 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 45.99
13 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 46.08
14 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 46.83
15 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 46.85
16 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.97
17 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 47.01
18 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 47.06
19 218 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 47.68
20 237 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 47.71
21 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 47.75
22 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 48.20
23 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 48.87

800 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 2:07.05 11.00
2 70 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 2:12.33 9.00
3 558 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:12.77 8.00
4 73 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:16.51 7.00
5 71 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:28.06 6.00
6 77 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 2:30.41 5.00
7 83 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:36.06 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 216 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:32.34 11.00
2 237 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:34.38 9.00
3 242 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:38.33 8.00
4 218 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:39.25 7.00
5 228 Anna SlavíkováAnna Slavíková 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 2:40.44 6.00
6 243 Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 2:53.10 5.00
7 211 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 SB 2:54.12 4.00
8 236 Lucie JanošíkováLucie Janošíková 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 2:58.00 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (pá, 27.8.2021 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 5:32.92 11.00
2 88 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 5:33.74 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (pá, 27.8.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 241 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 5:18.63 11.00
2 217 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 5:24.42 9.00
3 250 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 5:34.97 8.00
4 212 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 6:03.08 7.00
5 226 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 7:22.74 6.00
6 245 Rozálie StekláRozálie Steklá 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 7:30.23 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.78 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 14.91 9.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.12 8.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 15.53 7.00
MS Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.97
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.78 6.00
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 18.79 5.00
3 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 19.97 4.00
MS Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.97
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 14.78 11.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 14.91 9.00
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.12 8.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 15.53 7.00
6 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.56
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 15.78 6.00
8 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 18.79 5.00
9 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 19.97 4.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.92 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.57 9.00
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.79 8.00
4 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 16.28 6.00
5 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 17.62 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.20 7.00
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.86 5.00
3 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 18.76
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.91 3.00
2 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 18.00 2.00
3 212 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.09 1.00
4 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 18.31
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 27.8.2021 - 15:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 18.99
Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
MS Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 15.81
MS Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.92 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.57 9.00
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 15.79 8.00
4 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 15.81
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.20 7.00
6 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 16.28 6.00
7 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.86 5.00
8 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.08
9 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 17.62 4.00
10 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.91 3.00
11 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 18.00 2.00
12 212 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 18.09 1.00
13 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 18.31
14 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 18.76
15 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 18.99
Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.53 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.96 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 29.05 8.00
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 30.01 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.18 6.00
6 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 30.76 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 30.51 5.00
2 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.12 3.00
3 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 34.64 2.00
MS Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.25
MS Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 30.24
MS Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 31.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 28.25
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 28.53 11.00
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.96 9.00
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 29.05 8.00
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 30.01 7.00
6 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 30.18 6.00
7 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 30.24
8 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 30.51 5.00
9 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 30.76 4.00
10 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 31.73
11 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 32.12 3.00
12 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 34.64 2.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 30.33 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 30.75 9.00
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 31.33 8.00
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 31.81 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.59 4.00
6 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 33.34 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 31.87 6.00
2 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 32.20 5.00
3 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 36.21 1.00
4 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 38.26
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 27.8.2021 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.67 3.00
2 211 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 41.78
MS Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 30.75
MS Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 31.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 30.33 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 30.75 9.00
2 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 30.75
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 31.33 8.00
5 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 31.70
6 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 31.81 7.00
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 31.87 6.00
8 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 32.20 5.00
9 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 32.59 4.00
10 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.67 3.00
11 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 33.34 2.00
12 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 36.21 1.00
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 38.26
14 211 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 41.78

1500 m překážek - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 566 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:49.27 11.00
2 541 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 6:03.20 9.00
3 558 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 6:03.35 8.00
4 570 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 6:49.25 7.00
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 231 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:54.75 11.00
2 220 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 6:06.09 9.00
3 224 Ksenie BirukKsenie Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 6:55.70 8.00
4 215 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 7:35.03 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hnida, Pernica, Slavík, Vejrosta Hnida, Pernica, Slavík, Vejrosta TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 29.88 11.00
2 Maťha, Jobák, Marák, Popr Maťha, Jobák, Marák, Popr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 31.71 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.81 9.00
2 Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.92 8.00
3 217 Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 35.44 3.00
224 Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ
Poznámky:
1. dráha - pravidlo 24.7 (2. úsek)
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 27.8.2021 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 30.77 11.00
2 Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.31 7.00
3 Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.51 6.00
4 Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 33.72 5.00
5 Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 34.03 4.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová Benešová, Pokorná, Sahulková, Schederová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 30.77 11.00
2 Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.81 9.00
3 Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová Pokorná, Fučíková, Petrová, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.92 8.00
4 Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Jáchimová, Havlínová, Klabzubová, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 33.31 7.00
5 Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková Belzová, Mokrá, Olivová, Trnková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 33.51 6.00
6 Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková Novotná, Lapáčková, Dalešická, Krososková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 33.72 5.00
7 Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková Němcová, Franková, Dohnalová, Kuklíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 34.03 4.00
8 217 Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Kučerová, Eichlerová, Slavíková, Čítková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 35.44 3.00
224 Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová Biruk, Juřicová, Kondrátová, Bulířová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ

skok vysoký - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 Body
1 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 1.55 - - o o xo xxx 11.00
2 Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 1.50 - o o xo xxx 9.00
3 76 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 1.40 xo xo xxx 8.00
4 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 1.30 o xxx 7.00
5 Jan BartoníčekJan Bartoníček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 SB 1.30 xo xxx 6.00
Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,58 Body
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 11 PB 1.60 - - - o xxo xxo xo o - xo xxx 11.00
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 1.51 - - o o xxo o xo xxx 9.00
3 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 9 1.40 o o o o xxx 8.00
4 236 Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 SB 1.35 o o o xx- 7.00
5 243 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5 SB 1.35 o o xo xxx 6.00
6= Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 8 1.35 o xo xo xxx 4.50
6= Sofie PešavováSofie Pešavová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3 PB 1.35 o xo xo xxx 4.50
8 Justýna TrnkováJustýna Trnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 PB 1.35 o xo xxo xxx 3.00
9 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 1.30 - xo xxx 2.00
10 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 PB 1.25 o xxx 1.00
MS Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 2 PB 1.45 o o o xxo xo xxx
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 2,05 2,25 2,45 2,55 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 3.55 - - - - - - - - o - - o 11.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 3.45 - - - - - o o o o o xxo xxx 9.00
3 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1 2.05 xo o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,85 2,05 2,25 2,45 2,55 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 Body
1 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 2.55 - xo o xo xxo xxx 11.00
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 5 2.05 o o xxx 9.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 2.05 xo o xxx 8.00
4 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 2.05 xo xo xxx 7.00
5 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 2 SB 1.85 o 6.00
MS Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 9 2.75 - o o xo o o o xxx
MS Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 1.85 xo xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 PB 5.96 +0.3 m/s x 5.90  0,10 5.85  -0,20 5.90 x 5.86  -0,70 5.96  0,30 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5.75 +0.0 m/s 5.55  -1,50 5.70  -0,70 5.74  -0,50 5.74 5.70  -0,10 5.75  0,00 5.57  0,30 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 SB 5.12 -0.3 m/s 5.08  1,30 5.00  1,00 5.12  -0,30 5.12 4.46  0,20 x x 8.00
4 77 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.08 -0.2 m/s 4.88  0,00 x x 4.88 x 4.98  -0,50 5.08  -0,20 7.00
5 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 5.08 -0.4 m/s 4.58  1,70 4.80  -0,30 4.73  -0,10 4.80 5.08  -0,40 4.90  -0,50 4.85  0,60 6.00
6 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.82 -0.4 m/s 4.70  -0,90 4.82  -0,40 4.72  -0,70 4.82 4.77  -0,10 4.45  -0,50 - 5.00
7 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 4.75 -0.3 m/s 4.16  -0,50 4.68  -1,30 4.75  -0,30 4.75 4.28  -0,20 3.42  0,40 4.48  0,00 4.00
Václav ApltauerVáclav Apltauer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 NM x - - - - - -
MS Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 5.12 +0.6 m/s 5.01  0,20 5.02  -0,80 4.86  -0,50 5.02 5.11  0,00 4.89  -0,60 5.12  0,60
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5.20 -1.0 m/s 5.20  -1,00 5.12  -0,70 4.82  -0,20 5.20 4.80  0,00 5.10  0,40 4.86  -0,40 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.19 +0.0 m/s 5.19  0,00 5.04  -1,00 x 5.19 x 5.00  0,40 5.11  -0,40 9.00
3 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5.05 -0.7 m/s 4.95  -0,90 4.90  -0,80 5.05  -0,70 5.05 3.78  0,00 4.42  0,20 - 8.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5.05 +0.7 m/s 4.77  -1,30 4.76  -0,60 4.75  -0,60 4.77 - x 5.05  0,70 7.00
5 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.98 -0.9 m/s 4.67  -0,30 4.98  -0,90 4.87  -0,70 4.98 4.52  -1,00 4.72  0,00 x 6.00
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.92 +0.7 m/s 4.70  -0,30 4.84  -0,80 4.78  -0,60 4.84 4.86  0,20 4.92  0,70 4.73  -0,70 5.00
7 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.84 -0.2 m/s 4.48  -1,00 4.84  -0,20 4.47  -1,20 4.84 4.49  0,90 4.61  -0,40 4.72  0,20 4.00
8 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.72 +0.1 m/s 4.72  0,10 - - 4.72 x 4.47  0,40 - 3.00
9 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 4.58 -0.7 m/s 4.58  -0,70 4.32  -1,20 3.86  -0,50 4.58 2.00
10 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4.34 -0.6 m/s x 4.34  -0,60 3.82  -0,70 4.34 1.00
11 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.27 -0.3 m/s x 4.27  -0,30 x 4.27
12 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.17 +0.4 m/s 4.11  -0,90 4.14  -0,50 4.17  0,40 4.17
13 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 4.14 +0.4 m/s 3.58  -0,80 4.11  0,30 4.14  0,40 4.14
14 245 Rozálie StekláRozálie Steklá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 PB 4.06 -0.7 m/s x 3.78  -0,90 4.06  -0,70 4.06
15 236 Lucie JanošíkováLucie Janošíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 SB 4.02 -1.2 m/s 4.02  -1,20 3.98  -0,40 3.74  -0,70 4.02
16 Julie Thea KmentováJulie Thea Kmentová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4.01 -0.7 m/s 4.01  -0,70 x 3.65  -0,60 4.01
17 Kamila MüllerováKamila Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3.92 -1.0 m/s 3.74  -0,80 3.92  -1,00 3.75  0,40 3.92
18 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.86 -0.7 m/s x 3.86  -0,70 x 3.86
19 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3.82 -1.4 m/s 3.82  -1,40 x x 3.82
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11.42 11.00
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 SB 10.01 9.00
3 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 09.88 8.00
4 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 09.66 7.00
5 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 08.88 6.00
6 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 SB 08.74 5.00
7 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 08.71 4.00
8 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 08.65 3.00
9 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 PB 08.06 2.00
10 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 08.01 1.00
11 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 07.84
12 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 07.67
13 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 07.66
14 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 07.24
15 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 06.00
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 PB 14.95 11.00
2 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 13.17 9.00
3 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 09.89 8.00
4 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 09.26 7.00
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 09.09 6.00
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 08.57 5.00
7 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 08.27 4.00
8 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 08.20 3.00
9 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 PB 07.09 2.00
10 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 06.58 1.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 25.39
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 34.78 11.00
2 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 28.06 9.00
3 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26.02 8.00
4 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 25.61 7.00
5 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 SB 24.15 6.00
6 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19.56 5.00
7 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 SB 18.80 4.00
8 226 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 18.74 3.00
9 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 16.88 2.00
10 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 15.56 1.00
Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 NM
MS Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 24.20
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 50.62 - 11.00
2 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 33.53 - 9.00
3 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 27.09 - 8.00
4 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 24.29 - 7.00
5 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 24.22 - 6.00
6 70 Jonáš HavlínJonáš Havlín
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 PB 23.63 - 5.00
7 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 PB 23.34 - 4.00
8 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 23.28 - 3.00
9 76 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 20.98 - 2.00
10 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 PB 17.41 - 1.00
MS Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 21.64 -
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 35.17 11.00
2 Viktorie MachováViktorie Machová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 33.46 9.00
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 24.46 8.00
4 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19.03 7.00
5 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 SB 15.43 6.00
6 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 14.11 5.00
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 48.81 11.00
2 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 PB 26.00 9.00
3 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 PB 23.64 8.00
4 Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 20.56 7.00
5 Matěj KvasničkaMatěj Kvasnička
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 19.94 6.00
6 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 18.69 5.00
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 27.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 35.79 11.00
2 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 30.80 9.00
3 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 30.67 8.00
4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 28.82 7.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 28.66 6.00
6 Viktorie ČeskáViktorie Česká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 28.15 5.00
7 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 25.23 4.00
8 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 PB 24.31 3.00
9 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 22.54 2.00
10 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 21.85 1.00
11 Kristýna PajkováKristýna Pajková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 PB 21.22
12 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 20.34
13 241 Klára TulachováKlára Tulachová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 20.09
14 212 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 PB 18.70
15 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 17.96
16 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 PB 17.38
17 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 16.90
18 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 15.98
19 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 PB 13.22
20 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12.99
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 27.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 52.08 11.00
2 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 PB 36.76 9.00
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 35.02 8.00
4 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 33.46 7.00
5 Patrik SukPatrik Suk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 PB 32.19 6.00
6 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 PB 32.04 5.00
7 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 PB 27.68 4.00
8 570 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 27.58 3.00
9 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 25.88 2.00
10 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 PB 25.38 1.00
11 Adam HejdaAdam Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 PB 24.86
Celkem 11 závodníků