Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Oblastní přebor ČOS ve víceboji pro mladší žactvo

Kolín (30. 8. 2021)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina A (po, 30.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 57 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 16 PB 42.53 245.00
2 76 Daniel ChroustDaniel Chroust
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 15 PB 40.49 228.00
3 47 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 14 PB 39.43 219.00
4 50 Radek BašistaRadek Bašista
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 36.07 192.00
5 78 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 13 PB 35.72 189.00
6 52 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 8 PB 35.38 186.00
7 67 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 7 PB 32.66 165.00
8 62 Josef KošataJosef Košata
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 11 PB 32.07 160.00
9 48 Dominik JakoubekDominik Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 9 PB 30.83 150.00
10 59 Petr BenešPetr Beneš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 2 PB 28.65 133.00
11 53 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 4 PB 28.38 131.00
12 61 Lukáš ErbanLukáš Erban
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 3 PB 28.13 129.00
13 72 Daniel HořejšDaniel Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 26.29 114.00
14 77 Milan KrálMilan Král
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 12 PB 25.94 112.00
15 68 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 10 SB 22.89 88.00
16 64 Lukáš HořejšLukáš Hořejš
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 6 SB 20.45 70.00
Celkem 16 závodníků
Skupina B (po, 30.8.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Marek PřevrátilMarek Převrátil
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 4 PB 46.54 279.00
2 75 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 3 PB 45.35 269.00
3 73 Ondřej KubelkaOndřej Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 16 43.93 257.00
4 55 Lukáš MelounLukáš Meloun
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 2 PB 39.93 224.00
5 54 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 1 PB 36.12 192.00
6 56 Martin StrakaMartin Straka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 34.92 183.00
7 49 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 15 33.25 169.00
8 71 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 11 SB 33.05 168.00
9 60 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 8 PB 31.18 153.00
10 66 Václav TeplýVáclav Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 9 PB 29.80 142.00
11 63 Jiří ŠtočekJiří Štoček
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 7 PB 27.33 122.00
12 79 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 13 27.21 121.00
13 69 Šimon VáchaŠimon Vácha
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 10 PB 23.38 92.00
14 65 Radek ŠedivýRadek Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 23.22 91.00
15 70 David KubelkaDavid Kubelka
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 12 PB 22.07 82.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (po, 30.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 19 PB 46.34 433.00
2 221 Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 18 PB 39.76 352.00
3 106 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 7 PB 37.80 328.00
4 84 Bianca HarandzováBianca Harandzová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 8 PB 34.63 290.00
5 98 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 1 PB 34.58 290.00
6 82 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 17 PB 33.86 281.00
7 131 Kateřina BílkováKateřina Bílková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 3 PB 32.03 259.00
8 111 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 28.52 218.00
9 99 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 15 PB 26.86 198.00
10 95 Amálie DohaničováAmálie Dohaničová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 5 PB 26.78 197.00
11 85 Sofie KedelidzeSofie Kedelidze
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 13 PB 26.01 189.00
12 87 Denisa ČervinkováDenisa Červinková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 4 PB 25.54 183.00
13 202 Anna BenešováAnna Benešová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 2 PB 25.34 181.00
14 143 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 16 PB 24.94 176.00
15 101 Martina JežkováMartina Ježková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 12 PB 22.10 144.00
16 88 Barbora HruškováBarbora Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 10 PB 21.14 133.00
17 107 Tereza JelínkováTereza Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 11 SB 19.70 117.00
18 89 Nela KolocováNela Kolocová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 14 PB 19.12 111.00
19 219 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 9 PB 18.64 105.00
Celkem 19 závodníků
Skupina B (po, 30.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 20 42.29 383.00
2 83 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
08 18 39.92 354.00
3 100 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 17 39.45 348.00
4 96 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 19 38.93 342.00
5 110 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 11 PB 35.94 306.00
6 91 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 32.10 260.00
7 90 Sandra MichlováSandra Michlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 3 PB 31.29 250.00
8 97 Julie TrnečkováJulie Trnečková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 13 PB 29.56 230.00
9 108 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 7 PB 29.25 226.00
10 86 Barbora MartinováBarbora Martinová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 2 PB 27.56 206.00
11 94 Klára TondlováKlára Tondlová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 12 SB 26.83 198.00
12 92 Vendula VrzákováVendula Vrzáková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 15 PB 26.27 192.00
13 104 Anna VejdělkováAnna Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 14 PB 26.19 191.00
14 93 Karolína MoravcováKarolína Moravcová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 6 PB 21.90 142.00
15 195 Noemi MajákNoemi Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 16 21.39 136.00
16 112 Rozárie ProkopováRozárie Prokopová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 9 PB 20.40 125.00
17 213 Kamila SoukupováKamila Soukupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 10 PB 20.24 123.00
18 105 Laura MálkováLaura Málková
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 1 PB 20.23 123.00
19 103 Kateřina MillerováKateřina Millerová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
08 4 SB 18.74 107.00
20 102 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
09 8 PB 18.43 103.00
Celkem 20 závodníků