Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Juliska (24. 8. 2021)

800 m - Junioři

(út, 24.8.2021 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Nico BokettaNico Boketta 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.12 11.00
2 67 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:57.08 9.00
3 72 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.80 8.00
4 57 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:59.95 7.00
5 51 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:05.72 6.00
6 74 Matyáš BrejlaMatyáš Brejla 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:10.51 5.00
7 75 Adam TitzAdam Titz 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:12.68 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:06.97 11.00
2 41 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:07.12 9.00
3 11 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:07.18 8.00
4 43 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:08.02 7.00
5 1 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:08.35 6.00
6 13 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 2:11.33 5.00
7 9 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 2:13.47 4.00
8 8 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:14.12 3.00
9 6 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:14.75 2.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:21.26 1.00
2 27 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:21.61
3 28 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 2:24.71
4 40 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:29.01
5 31 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:30.49
6 17 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:49.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:06.97 11.00
2 41 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:07.12 9.00
3 11 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:07.18 8.00
4 43 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:08.02 7.00
5 1 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:08.35 6.00
6 13 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 2:11.33 5.00
7 9 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 PB 2:13.47 4.00
8 8 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:14.12 3.00
9 6 Marek NovotnýMarek Novotný 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:14.75 2.00
10 36 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 2:21.26 1.00
11 27 Ondřej AugustaOndřej Augusta 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:21.61
12 28 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 2:24.71
13 40 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:29.01
14 31 Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 2:30.49
15 17 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:49.95

800 m - Juniorky

(út, 24.8.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:24.45 11.00
2 34 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:26.53 9.00
3 6 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:30.52 8.00
4 2 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 2:30.95 7.00
5 45 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:31.48 6.00
6 49 Markéta KodejšováMarkéta Kodejšová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 2:31.64 5.00
7 17 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:33.99 4.00
8 12 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:41.53 3.00
9 7 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:49.31 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky

(út, 24.8.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:25.39 11.00
2 39 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 2:27.33 9.00
3 17 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:28.71 8.00
4 36 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:30.03 7.00
5 11 Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:30.89 6.00
6 47 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:35.67 5.00
7 51 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.74 4.00
8 35 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 2:41.33 3.00
9 34 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 2:42.93 2.00
Celkem 9 závodníků