Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Juliska (24. 8. 2021)

skok daleký - Junioři

(út, 24.8.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 19 PB 6.57 +1.4 m/s 6.10  1,10 6.16  0,00 6.28  1,20 6.28 6.31  1,30 6.57  1,40 6.54  0,80 11.00
2 David JurkevičDavid Jurkevič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 PB 6.41 +1.0 m/s 5.79  0,90 6.09  1,40 6.36  1,00 6.36 x 6.41  1,00 6.35  1,00 9.00
3 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 16 PB 6.38 +0.1 m/s 6.12  0,90 6.20  1,30 6.37  0,10 6.37 6.37  1,10 x 6.38  0,10 8.00
4 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 20 6.35 +1.3 m/s 4.40  1,70 5.77  0,70 6.35  1,30 6.35 x x x 7.00
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 18 6.19 +1.0 m/s 5.66  0,50 6.00  0,50 x 6.00 5.95  1,50 x 6.19  1,00 6.00
6 Filip JarolímekFilip Jarolímek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 14 PB 6.15 +1.6 m/s 6.15  1,60 4.87  1,20 5.83  1,10 6.15 5.52  1,00 x 5.97  1,90 5.00
7 Šimon BohmanŠimon Bohman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 PB 6.11 +1.2 m/s 6.01  0,30 6.11  1,20 5.88  0,50 6.11 5.65  1,00 5.65  0,30 5.93  0,80 4.00
8 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 13 PB 6.00 +1.8 m/s 6.00  1,80 5.78  0,80 x 6.00 4.02  1,30 x 5.30  1,30 3.00
9 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 15 5.85 +0.3 m/s 5.85  0,30 x x 5.85 2.00
10 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 SB 5.66 +0.3 m/s 4.98  0,50 5.66  0,30 5.55  0,60 5.66 1.00
11 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 5.63 +0.9 m/s x x 5.63  0,90 5.63
12 Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 7 SB 5.59 +0.9 m/s 5.19  1,00 5.59  0,90 5.36  0,90 5.59
13 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 12 5.58 +0.8 m/s 5.36  0,90 5.58  0,80 5.13  0,50 5.58
14 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 10 5.47 +1.1 m/s 5.28  0,10 5.42  0,70 5.47  1,10 5.47
15 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 PB 5.39 +0.7 m/s 5.39  0,70 5.08  0,80 5.39  1,50 5.39
16 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 PB 5.27 +1.8 m/s 5.27  1,80 5.27  0,80 5.25  0,70 5.27
17 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 2 PB 5.25 +1.3 m/s x 5.25  1,30 x 5.25
18 Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 PB 5.21 +0.3 m/s x x 5.21  0,30 5.21
19 David KarolDavid Karol
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 9 5.12 +1.0 m/s 5.12  1,00 x 4.93  0,70 5.12
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(út, 24.8.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 15 PB 6.75 +0.1 m/s x x 6.49  0,10 6.49 6.75  0,10 6.43  0,20 - 11.00
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 12 6.19 +0.9 m/s 6.16  1,10 6.15  0,70 x 6.16 5.96  1,10 5.88  0,10 6.19  0,90 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 16 6.15 +0.6 m/s 6.12  0,10 6.15  0,60 x 6.15 - 3.47  0,70 4.67  0,90 8.00
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 6.09 +1.1 m/s 6.09  1,10 5.87  0,40 5.94  1,00 6.09 5.65  0,10 x x 7.00
5 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 2 PB 6.01 +0.0 m/s 5.66  0,20 x 6.01  0,00 6.01 5.75  1,10 - - 6.00
6 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 5.99 +0.3 m/s 5.99  0,30 5.92  0,10 5.83  0,50 5.99 - 5.69  0,80 5.83  0,00 5.00
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 13 5.93 +0.4 m/s 5.57  1,10 x 5.88  0,00 5.88 x x 5.93  0,40 4.00
8 Jan ŠulcJan Šulc
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 5.83 -0.5 m/s 5.47  0,10 5.78  1,20 5.83  -0,50 5.83 - 5.42  0,40 x 3.00
9 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 3 SB 5.60 -0.5 m/s x 5.60  -0,50 x 5.60 2.00
10 Jonáš KostkaJonáš Kostka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 5.52 +1.1 m/s 5.52  1,10 5.25  0,00 5.38  0,10 5.52 1.00
11 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 14 5.47 +0.3 m/s 5.41  0,90 5.47  0,30 x  0,40 5.47
12 Jan KlesňákJan Klesňák
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5 PB 5.43 +0.0 m/s 5.03  0,40 5.43  0,00 5.38  0,40 5.43
13 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 5.36 +0.5 m/s 5.14  1,10 5.36  0,50 4.80  0,90 5.36
14 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 7 5.23 +1.0 m/s 5.23  1,00 3.90  0,50 x 5.23
15 Jan VeličkaJan Velička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 SB 5.00 +1.0 m/s 4.90  0,10 5.00  1,00 4.80  0,10 5.00
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 8 NM x x x -
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PaškováMonika Pašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 5.36 +1.1 m/s 5.13  1,60 5.06  1,70 5.36  1,10 5.36 5.11  0,90 x 5.25  1,00 11.00
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 13 5.32 +1.1 m/s 5.26  0,80 5.27  2,00 5.27  0,00 5.27 5.32  1,10 5.13  0,30 5.28  1,00 9.00
3 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 10 PB 5.08 +1.4 m/s 4.80  1,20 5.07  1,70 5.08  1,40 5.08 x 4.96  1,40 x 8.00
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 5.05 +2.1 m/s 4.82 +1.8 m/s 4.81  1,50 4.82  1,80 5.05  2,10 5.05 4.70  1,10 x 4.71  1,00 7.00
5 Lucie HliňákováLucie Hliňáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 4.96 +0.8 m/s x 4.88  1,30 4.96  0,80 4.96 x x - 6.00
6 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 9 4.82 +1.4 m/s x x 4.75  0,30 4.75 4.66  1,70 4.82  1,40 x 5.00
7 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 4.75 +1.3 m/s 4.70  1,00 4.75  1,30 4.43  0,70 4.75 4.50  0,80 4.47  1,40 4.51  0,30 4.00
8 Kateřina HedlováKateřina Hedlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 4.30 +2.0 m/s 4.30  2,00 4.25  1,70 4.24  0,80 4.30 3.95  0,90 3.75  0,30 3.00
9 Petra ViplerováPetra Viplerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 SB 4.24 +0.4 m/s 4.24  0,40 4.03  1,30 4.14  0,50 4.24 2.00
10 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 4.18 +0.6 m/s x 4.18  0,60 x 4.18 1.00
11 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 1 SB 4.16 +1.0 m/s x 4.16  1,00 3.28  0,50 4.16
Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 NM x x x -
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(út, 24.8.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PrimasováMartina Primasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 5.42 +0.6 m/s 5.33  0,40 5.14  0,10 x 5.33 5.08  0,10 5.29  1,20 5.42  0,60 11.00
2 44 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 PB 5.37 +0.0 m/s 5.13  0,00 4.97  0,70 5.37  0,00 5.37 4.74  0,50 5.17  0,50 4.98  0,20 9.00
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 26 5.18 +1.1 m/s x 5.18  1,10 5.01  0,50 5.18 5.00  0,00 x x 8.00
4 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 27 5.17 +0.6 m/s x 5.10  0,20 x 5.10 5.10  0,10 5.17  0,60 5.07  0,00 7.00
5 Monika FlorováMonika Florová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 24 5.16 +0.5 m/s 5.16  0,50 x x 5.16 4.93  1,00 - 4.89  1,50 6.00
6 Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 23 5.11 +0.9 m/s x x 4.99  0,30 4.99 4.75  0,60 5.08  1,00 5.11  0,90 5.00
7 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5 SB 5.00 +0.0 m/s 5.00  0,00 4.83  0,80 x 5.00 4.59  0,70 x x 4.00
8 Barbora KřížováBarbora Křížová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 21 4.86 -1.0 m/s 4.86  -1,00 4.58  0,50 4.78  0,70 4.86 4.65  1,10 4.76  0,50 4.80  0,60 3.00
9 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 22 4.85 +0.0 m/s 4.51  1,00 4.85  0,00 4.49  1,50 4.85 2.00
10 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 19 4.85 +0.5 m/s x 4.85  0,50 x 4.85 1.00
11 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 SB 4.84 +1.4 m/s x 4.63  0,90 4.84  1,40 4.84
12 Michala ZobalováMichala Zobalová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 25 4.79 +0.7 m/s 4.74  0,00 4.79  0,70 4.70  0,90 4.79
13 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 SB 4.70 +0.8 m/s 4.60  0,00 4.52  0,80 4.70  0,80 4.70
14 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 1 PB 4.68 +0.9 m/s 4.68  0,90 4.46  0,60 4.28  2,10 4.68
15 Viktorie DolistováViktorie Dolistová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 4.60 +0.7 m/s 4.47  1,50 4.60  0,70 x 4.60
16 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 16 4.60 +0.7 m/s 4.36  0,10 4.60  0,70 - 4.60
17 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 12 SB 4.53 +0.9 m/s 4.53  0,90 4.07  1,00 4.27  1,20 4.53
18 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 14 4.51 +0.0 m/s 4.51  0,00 4.38  0,90 4.36  1,60 4.51
19 Evelína StaráEvelína Stará
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 17 4.50 +1.2 m/s 4.50  1,20 4.14  0,90 3.86  1,00 4.50
20 Tereza VotinskáTereza Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 13 4.30 +0.8 m/s 4.20  0,20 4.30  0,80 4.11  0,70 4.30
21 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 PB 3.93 +0.8 m/s 3.93  0,80 3.52  0,70 3.87  0,30 3.93
22 Klára KosteleckáKlára Kostelecká
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 7 PB 3.92 +0.0 m/s 3.83  1,60 3.92  0,00 3.83  1,20 3.92
23 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 3.89 +0.6 m/s x 3.89  0,60 x 3.89
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 28 NM x x x -
Celkem 24 závodníků