Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Juliska (24. 8. 2021)

skok vysoký - Junioři

(út, 24.8.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 1,96 1,99 Body
1 David JurkevičDavid Jurkevič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 12 1.96 - - - - - - - - o o - o xo o o xxo o xxx 11.00
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 11 1.93 - - - - - - - - - xo - o o o xo xo xx- x 9.00
3 František BuchaFrantišek Bucha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 SB 1.90 - - - - - - - - - o o o o o o xxx 8.00
4 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 PB 1.81 - - - - - - xo xo xo o o xo xxx 7.00
5 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 10 1.78 - - - - o o - o - o o xxx 6.00
6 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 1.78 - - - - - o o o xo xo o 5.00
7 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 SB 1.69 - - - - o o xo xxo xxx 4.00
8 Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 8 1.66 - - - o o o xxo xxx 3.00
Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 NM - - xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(út, 24.8.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 1.84 - - - - - - - - - o xo o o r 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 1.81 - - - - o - - - o o - o r 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 1.72 - - o o o o - o o xxx 8.00
4 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 1.69 - - - - xxo o - xo xxx 7.00
5 13 Matyáš MoggMatyáš Mogg
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 6 PB 1.63 - - o - xo o xxx 6.00
6 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 1 PB 1.60 - - o o xo xxx 5.00
7= Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 PB 1.50 o o o xxx 3.50
7= 34 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3 1.50 o o o xxx 3.50
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 5 1.50 o o xo xxx 2.00
10 Jan RůžičkaJan Růžička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 4 1.50 o xo xo xxx 1.00
Vendelín KuklaVendelín Kukla
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 7 NM - - xr
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(út, 24.8.2021 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 Body
1 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 6 1.55 - o o o xxx 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4 SB 1.55 o o xo o xxx 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 1.50 o xo o xxx 8.00
4 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 1.45 xo o xxx 7.00
5 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 PB 1.45 o xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(út, 24.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 Body
1 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 13 PB 1.60 - - o o o o xo xo xxo xxx 11.00
2 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 SB 1.48 - o xo xo xo xxx 9.00
3 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 12 1.45 o o o xxo xxx 8.00
4 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.40 o o o xxx 7.00
5 Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 1.40 o xo xo xxx 6.00
6= Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 1.40 o o xxo xxx 4.50
6= Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 10 1.40 - o xxo xxx 4.50
8= Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 1.35 - o xxx 2.50
8= Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 6 1.35 o o xxx 2.50
10 Michala ZobalováMichala Zobalová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 1 PB 1.35 o xxo xxx 1.00
11 Julie KracíkováJulie Kracíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 1.30 o xxx
Celkem 11 závodníků