Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů a dorostu

Praha - Juliska (24. 8. 2021)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 16:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.90 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.95 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.98 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.13 7.00
5 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.19 6.00
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.76 5.00
Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.33 4.00
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.63 3.00
3 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.66 2.00
4 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 17.94 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.90 11.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.95 9.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.98 8.00
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 15.13 7.00
5 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.19 6.00
6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.76 5.00
7 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.33 4.00
8 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.63 3.00
9 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.66 2.00
10 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 17.94 1.00
Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.8.2021 - 16:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 14.09 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.80 9.00
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 14.90 8.00
4 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 14.96 7.00
5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.90 5.00
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.21 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 24.8.2021 - 16:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.70 6.00
2 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.03 4.00
3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.30 2.00
4 8 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.91 1.00
5 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.28
6 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 24.8.2021 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.03
2 10 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 18.34
3 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.68
4 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 18.86
5 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 19.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 14.09 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.80 9.00
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 PB 14.90 8.00
4 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 14.96 7.00
5 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.70 6.00
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.90 5.00
7 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.03 4.00
8 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.21 3.00
9 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.30 2.00
10 8 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 17.91 1.00
11 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.03
12 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.28
13 10 Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 18.34
14 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.67
15 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.68
16 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 18.86
17 Natálie JirglováNatálie Jirglová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 19.16