Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středočeský krajský přebor starších žáků a žákyň

Vlašim (1. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 1.9.2021 - 14:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.33 Q
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 07.78 Q
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 07.94 Q
4 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.43
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 1.9.2021 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 07.52 Q
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.06 Q
3 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.11
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.12
5 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.26
6 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.28
7 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 1.9.2021 - 14:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.70 Q
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.82 Q
3 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.11
4 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.29
5 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 SB 08.34
6 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.63
7 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 07.33 Q
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 07.52 Q
3 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 07.70 Q
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 07.78 Q
5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.82 Q
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 07.94 Q
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 08.06 Q
8 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.11
8 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.11
10 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.12
11 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 08.26
12 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 PB 08.28
13 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.29
14 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 SB 08.34
15 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.43
16 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.63
17 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.70
18 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.77
19 Vojtěch LerchVojtěch Lerch 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.04

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.9.2021 - 15:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 07.33
2 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 07.64
3 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 07.74
4 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 07.84
5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.86
6 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.10
7 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 08.17
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.06 Q
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.42 Q
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.53 Q
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.55 Q
5 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.56
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.74
7 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.06 Q
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45 Q
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.59
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.61
5 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.64
6 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.76
7 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.98
8 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 PB 08.36 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.46 Q
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.90
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.92
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.93
6 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 08.65
2 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.09
3 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.13
4 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.20
5 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.21
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 1.9.2021 - 14:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 SB 08.99
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.09
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.27
5 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.84
6 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.06 Q
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.06 Q
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 PB 08.36 Q
4 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 08.42 Q
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 08.45 Q
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 08.46 Q
7 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.53 Q
8 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.55 Q
9 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.56
10 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.59
11 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.61
12 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 08.64
13 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 PB 08.65
14 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 08.74
15 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.76
16 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.90
17 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.92
18 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 08.93
19 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 08.98
20 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.99
20 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 SB 08.99
22 Justýna TrnkováJustýna Trnková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.00
23 Klára DoušováKlára Doušová 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 09.09
23 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 09.09
25 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.12
26 Markéta FišerováMarkéta Fišerová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.13
27 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.20
28 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 09.21
29 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.25
29 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.25
31 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.27
32 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.84
33 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 10.15

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 SB 07.89
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 08.05
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 08.24
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 SB 08.32
5 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 SB 08.41
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 SB 08.42
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 SB 08.46
8 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.59
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 17.29
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.17
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 18.72
4 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.74
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 19.08
6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 19.48
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.57
3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 19.63
4 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.67
5 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 19.91
6 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.72
2 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.25
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 20.29
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.46
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.37
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 16:35) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.89
2 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.99
3 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.55
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 22.74
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 22.82
6 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.58
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 17.29
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.17
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 18.72
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 18.72
5 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.74
6 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 19.08
7 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.23
8 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 PB 19.48
9 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.57
10 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 PB 19.63
11 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 19.67
12 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 19.91
13 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 20.25
14 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 20.29
15 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.46
16 Matěj ZrnaMatěj Zrna 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 20.89
17 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.37
18 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.72
19 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 21.99
20 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.55
21 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 22.74
22 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 22.82
23 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.58

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 16:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.11
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.26
3 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 20.09
4 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.50
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 16:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 20.32
2 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 20.44
3 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.60
4 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.71
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.75
2 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.33
3 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 21.63
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.81
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.83
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 16:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 19.91
2 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.70
3 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.93
4 Ksenie BirukKsenie Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 19.11
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 19.26
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 19.91
4 Viktorie ČeskáViktorie Česká 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 20.09
5 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 PB 20.32
6 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 20.44
7 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.50
8 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 20.60
9 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 20.62
10 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 20.71
11 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 20.75
12 Zuzana DavisováZuzana Davisová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 21.33
13 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 21.63
14 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.68
15 Helena KahleHelena Kahle 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 21.70
16 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.81
17 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 21.83
18 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.93
19 Ksenie BirukKsenie Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.75

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 38.29
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 38.99
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 39.92
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.07
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.46
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 43.71
3 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 44.27
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.52
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 42.45
2 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 44.09
3 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 45.95
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 38.29
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 PB 38.99
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 39.92
4 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.07
5 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 42.45
6 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 42.46
7 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 43.71
8 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 44.09
9 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 44.27
10 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 44.52
11 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 45.95
Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 42.29
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 43.02
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 44.19
4 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 44.83
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 44.84
2 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 44.85
3 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 46.11
4 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.42
5 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 47.79
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 46.95
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 47.47
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 48.42
4 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 48.94
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 49.56
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 43.81
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.18
3 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.16
4 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 48.19
5 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 49.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 42.29
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 43.02
3 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 43.81
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 44.19
5 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 44.83
6 Kristýna PajkováKristýna Pajková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 44.84
7 Anna Justýna KlejnováAnna Justýna Klejnová 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 44.85
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 46.11
9 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 46.18
10 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.42
11 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 46.95
12 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.16
13 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 47.47
14 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 47.79
15 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 48.19
16 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 48.42
17 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 48.94
18 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 49.45
19 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 49.56

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:08.10
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 2:09.52
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 2:09.95
4 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:11.33
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:13.46
6 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:16.88
7 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 2:18.19
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:21.83
2 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:25.10
3 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.14
4 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 2:27.88
5 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:30.49
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:08.10
2 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 2:09.52
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 PB 2:09.95
4 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 2:11.33
5 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:13.46
6 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 2:16.88
7 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 2:18.19
8 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:21.83
9 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:25.10
10 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:27.14
11 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 PB 2:27.88
12 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 2:30.49

800 m - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:27.75
2 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:30.21
3 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 SB 2:32.74
4 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:33.91
5 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:40.32
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:42.01
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 2:44.24
8 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:44.50
9 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:01.56
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 1.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:15.30
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 4:38.78
3 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 4:39.49
4 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 PB 5:18.29
5 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 5:19.76
6 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:22.12
7 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 5:25.24
8 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 5:33.63
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 4:59.19
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:19.30
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 SB 5:21.46
4 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 5:22.38
5 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 6:00.15
6 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 6:17.64
7 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 6:34.82
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.47
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 14.53
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.61
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.00
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.33
2 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 18.27
3 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 18.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 14.47
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 14.53
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.61
4 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 16.00
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 17.33
6 Jan PlatilJan Platil 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 18.27
7 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 18.78
Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DQ

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.45
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.92
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.31
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 16.15
5 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 16.62
6 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 17.34
2 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 17.44
3 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.60
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 17.67
5 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 17.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 18.17
2 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 18.59
3 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.90
4 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 19.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 14.45
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 14.92
3 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.31
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 16.15
5 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 16.62
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 17.34
7 Viktorie DorňákováViktorie Dorňáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 17.44
8 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 17.60
9 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 17.67
10 Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 17.74
11 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 18.17
12 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 18.59
13 Agáta MarkováAgáta Marková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 18.90
14 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 19.11
15 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 19.24

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 18:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.63
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 28.86
3 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 29.05
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 30.40
5 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 30.48
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 18:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 29.92
2 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 31.15
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 31.41
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 31.51
5 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 31.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 27.44
2 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.60
3 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.54
4 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 36.55
5 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 36.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 27.44
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.63
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 28.86
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 29.05
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 29.92
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 30.40
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 30.48
8 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 31.15
9 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 31.41
10 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 31.51
11 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 31.71
12 Filip AntošFilip Antoš 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.60
13 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 35.54
14 Ondřej ŠvejdaOndřej Švejda 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 36.55
15 Teodor DanišTeodor Daniš 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 36.75

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 18:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 30.18
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.17
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.74
4 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.03
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 18:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 31.43
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 31.57
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 31.64
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 31.72
5 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 1.9.2021 - 18:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 32.61
2 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.09
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 33.81
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.25
5 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 35.99
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 1.9.2021 - 18:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 34.80
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 36.91
3 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 38.16
4 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 40.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 30.18
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 31.17
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 31.43
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 31.57
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 31.64
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 SB 31.72
7 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 31.74
8 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.03
9 Kristýna KrososkováKristýna Krososková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 32.08
10 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 32.61
11 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.09
12 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 33.81
13 Anna DuškováAnna Dušková 07 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 34.80
14 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.25
15 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 35.99
16 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 36.91
17 Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 38.16
18 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 40.06

4 x 60 m - Žáci

(st, 1.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mráček, Šašek, Šidík, Štěpánek Mráček, Šašek, Šidík, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.50
2 Maťha, Krejčí, Marák, Popr Maťha, Krejčí, Marák, Popr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.53
3 Šarvaš, Hrubý, Somsedík, Strnad Šarvaš, Hrubý, Somsedík, Strnad Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 31.24
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 1.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Bébrová, Schederová, Sahulková Benešová, Bébrová, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.47
2 Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.27
3 Lustigová, Šimková, Machová, Brabcová Lustigová, Šimková, Machová, Brabcová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.38
4 Špringrová, Pokorná, Fučíková, Vydrová Špringrová, Pokorná, Fučíková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 31.39
5 Fialová, Jeníková, Průšová, Vašková Fialová, Jeníková, Průšová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 33.88
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 1.9.2021 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 32.12
2 Vágnerová, Vilímová, Brodská, Štruplová Vágnerová, Vilímová, Brodská, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 32.39
3 Dalešická, Krososková, Novotná, Vaňková Dalešická, Krososková, Novotná, Vaňková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.21
4 Fišková, Korbelová, Šebestová, Majtaníková Fišková, Korbelová, Šebestová, Majtaníková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová, Bébrová, Schederová, Sahulková Benešová, Bébrová, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 30.47
2 Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová Pajková, Klejnová, Česká, Kohoutová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 31.27
3 Lustigová, Šimková, Machová, Brabcová Lustigová, Šimková, Machová, Brabcová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 31.38
4 Špringrová, Pokorná, Fučíková, Vydrová Špringrová, Pokorná, Fučíková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 31.39
5 Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková Cibulková, Adámková, Pajerová, Nováková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 32.12
6 Vágnerová, Vilímová, Brodská, Štruplová Vágnerová, Vilímová, Brodská, Štruplová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 32.39
7 Dalešická, Krososková, Novotná, Vaňková Dalešická, Krososková, Novotná, Vaňková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 33.21
8 Fišková, Korbelová, Šebestová, Majtaníková Fišková, Korbelová, Šebestová, Majtaníková Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 33.58
9 Fialová, Jeníková, Průšová, Vašková Fialová, Jeníková, Průšová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 33.88

skok vysoký - Žáci

(st, 1.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89
1 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 11 PB 1.74 - - - o o - xxo o o o xo o - xxx
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 PB 1.68 o o o o o o o o xo o xxx
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 8 PB 1.65 o o o o xo xxo o xxo xo xxx
4 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 1.62 - - o o o o xo o xxx
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 10 1.62 - - o o xo o xo xxo xxx
6 Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 1.50 - o o o xxx
7 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 1.45 xo o o xxx
8= Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 PB 1.45 o - xxo xxx
8= Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 PB 1.45 o o xxo xxx
10 Vítek DobiášVítek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 PB 1.40 xo xo xxx
11 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 1.35 o xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 1.60 - - o - xo o o - xxo - xxx
2 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 7 PB 1.51 o o o o xxo xxo xxx
3= Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 1.48 - o o o o xxx
3= Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 9 1.48 o o o o o xxx
5 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 1.48 o o o o xo xxx
6= Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 1.48 - o o xo xxo xxx
6= Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 13 1.48 - - o xo xxo xxx
8 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11 1.45 - o xxo xxo xxx
9 Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4 SB 1.40 o xo o xxx
10 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 1.40 o o xxo xxx
11 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 1.35 o o xxx
12 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 3 1.35 o xxo xxx
13 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 2 1.30 o xxx
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 NM x-
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Žáci

(st, 1.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 PB 3.50 - - - - - - - - o xo o o xo xo o xxx
2 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 3.50 - - - - - - - - - - o xo xo xo xo xxx
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 2.90 - xxo o o o o - xo xxo xxx
4 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 2 PB 2.00 o xo x
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 PB 1.80 o xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,80 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00
1 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 6 SB 2.60 - o o o xo o xo xxx
2 Markéta FišerováMarkéta Fišerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 2.30 - xo o o xxx
3 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 3 PB 2.20 o o o xxx
4= Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 PB 2.20 o o xo xxx
4= Alice NavrátilováAlice Navrátilová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4 2.20 o o xo xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 1.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 20 6.07 +1.0 m/s 5.81  1,70 6.07  1,00 5.86  1,20 6.07 5.90  0,60 5.78  0,60 5.96  0,00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 18 6.02 +7.0 m/s 5.89 +0.8 m/s - 5.89  0,80 5.84  1,50 5.89 5.79  0,60 6.02  7,00 5.85  0,00
3 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 17 PB 5.89 +1.7 m/s 5.62  0,60 5.68  0,70 5.77  0,80 5.77 5.73  0,80 5.89  1,70 5.78  0,40
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 15 PB 5.85 +1.6 m/s 5.30  2,10 5.85  1,60 5.70  1,30 5.85 5.37  0,30 - -
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 19 5.79 +1.0 m/s 5.55  0,40 5.41  0,80 5.79  1,00 5.79 5.31  1,00 5.53  0,80 x
6 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 PB 5.64 +0.0 m/s x 5.40  1,30 5.44  1,10 5.44 5.34  0,70 x 5.64  0,00
7 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 16 5.35 +1.0 m/s 5.02  2,30 5.10  0,60 5.35  1,00 5.35 4.99  2,10 x 5.12  1,50
8 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 11 5.12 +0.6 m/s x x 5.12  0,60 5.12 4.94  0,70 x x
9 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3 PB 4.97 +0.8 m/s x 4.76  1,20 4.97  0,80 4.97
10 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 4.94 +0.9 m/s 4.94  0,90 x 4.53  0,00 4.94
11 Matěj LinhartMatěj Linhart
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 4.91 +0.6 m/s 4.91  0,60 x 4.82  1,10 4.91
12 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 8 4.81 +1.9 m/s 4.81  1,90 4.63  1,70 x 4.81
13 Ondřej MusilOndřej Musil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 9 PB 4.77 +0.9 m/s 4.28  2,00 4.63  0,30 4.77  0,90 4.77
14 Sebastian DudáčekSebastian Dudáček
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 4.73 +2.2 m/s 4.41 +0.5 m/s 4.73  2,20 4.41  0,50 x 4.73
15 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 1 PB 4.71 +0.4 m/s 4.71  0,40 4.58  0,90 x 4.71
16 Petr MaťhaPetr Maťha
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 5 4.52 +1.2 m/s 4.18  0,90 4.41  1,00 4.52  1,20 4.52
17 Vincent Jan KovářVincent Jan Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 4.51 +2.0 m/s 4.09  1,60 x 4.51  2,00 4.51
18 Marek TesařMarek Tesař
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 6 4.43 +0.4 m/s 4.43  0,40 x 4.40  0,60 4.43
19 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 7 4.36 +1.4 m/s 4.28  0,50 4.36  1,40 4.10  0,80 4.36
20 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 3.84 +1.5 m/s 3.84  1,50 x x 3.84
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 23 PB 5.44 +1.7 m/s 5.19  0,70 5.13  0,60 5.20  1,40 5.20 5.13  1,60 5.44  1,70 5.28  1,40
2 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 21 5.14 +1.0 m/s 4.75  0,70 x 4.62  0,70 4.75 4.80  1,00 5.14  1,00 5.03  0,50
3 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 22 5.12 +3.4 m/s 5.09 +0.8 m/s 4.79  2,70 4.93  1,40 5.12  3,40 5.12 4.76  0,50 4.82  0,70 5.09  0,80
4 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 19 5.11 +0.6 m/s 4.91  2,20 x 5.02  0,90 5.02 5.11  0,60 4.89  1,50 x
5 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 20 5.08 +1.8 m/s 4.83  0,10 4.55  0,50 4.95  1,70 4.95 x 5.08  1,80 5.02  0,80
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 5.07 +1.7 m/s 4.82  1,40 4.88  0,70 x 4.88 4.97  0,80 5.07  1,70 4.88  0,30
7 Zuzana DavisováZuzana Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 15 4.86 +0.8 m/s x 4.63  1,90 4.73  1,50 4.73 4.78  1,50 4.69  1,70 4.86  0,80
8 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 11 SB 4.70 +1.0 m/s 4.70  1,00 4.52  1,60 x 4.70 3.93  1,70 x x
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 4.63 +0.3 m/s 4.63  0,30 4.36  0,90 4.53  0,70 4.63
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 24 4.63 +0.6 m/s x x 4.63  0,60 4.63
11 Anna DuškováAnna Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
07 1 PB 4.62 +0.0 m/s 4.62  0,00 4.58  2,00 x 4.62
12 Nikola KorbelováNikola Korbelová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 12 4.50 +1.3 m/s x 4.45  0,50 4.50  1,30 4.50
13 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 4.46 +2.0 m/s 4.46  2,00 4.17  2,60 4.37  1,20 4.46
14 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 17 4.45 +1.5 m/s 4.45  1,50 4.21  0,50 4.37  0,30 4.45
15 Jana MajtaníkováJana Majtaníková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 4.40 +0.3 m/s 4.40  0,30 4.21  0,30 4.37  0,80 4.40
16 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 9 4.39 +0.4 m/s 4.31  0,70 4.39  0,40 4.22  0,50 4.39
17 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 8 4.24 +0.6 m/s 4.16  0,90 4.24  0,60 x 4.24
18 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 7 4.23 +2.3 m/s 4.20 +0.5 m/s 4.20  0,50 4.23  2,30 x 4.23
19 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 4 4.01 +0.0 m/s 4.01  0,00 x 3.67  1,40 4.01
20 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 2 4.00 +0.8 m/s - 3.84  0,70 4.00  0,80 4.00
21 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 18 3.73 +0.3 m/s x x 3.73  0,30 3.73
Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 13 NM x x x -
Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 10 NM x x x -
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 20 PB 11.18 10.14 10.33 09.42 10.33 11.18 09.83 09.78
2 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 19 SB 10.56 10.20 10.56 09.81 10.56 10.33 10.32 09.98
3 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 16 PB 09.63 09.44 09.40 09.16 9.44 09.50 x 09.63
4 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 18 09.58 08.39 08.63 08.78 8.78 08.84 09.55 09.58
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 PB 09.34 - 06.94 08.78 8.78 08.39 x 09.34
6 Nela MachkováNela Machková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 09.06 08.28 09.06 08.65 9.06 08.51 09.00 08.24
7 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 14 PB 08.98 08.98 08.65 07.35 8.98 08.43 08.67 08.44
8 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 08.80 08.80 08.79 08.30 8.80 08.50 08.74 08.33
9 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 08.76 x 08.76 08.26 8.76
10 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 12 08.42 08.01 08.19 08.42 8.42
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 9 SB 08.32 08.17 07.50 08.32 8.32
12 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 08.14 07.75 07.84 08.14 8.14
13 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 11 08.12 08.12 07.52 07.02 8.12
14 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 10 07.96 07.71 07.28 07.96 7.96
15 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 5 07.58 07.24 07.40 07.58 7.58
16 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 7 07.57 07.57 06.74 07.00 7.57
17 Klára DoušováKlára Doušová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 1 PB 07.37 07.37 06.73 07.26 7.37
18 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 3 PB 07.17 06.45 07.11 07.17 7.17
19 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 6 07.12 07.12 06.62 05.97 7.12
20 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 2 06.69 06.54 06.55 06.69 6.69
21 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 06.33 05.97 06.33 05.72 6.33
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 15.04 13.70 13.64 13.46 13.70 14.30 15.04 13.63
2 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 12 PB 13.80 13.32 13.80 13.19 13.80 13.49 x 13.26
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 PB 13.38 11.58 12.24 13.38 13.38 12.60 x 12.10
4 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 10 11.47 10.97 11.47 10.68 11.47 10.95 10.75 10.93
5 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 10.65 10.16 10.17 10.65 10.65 10.38 10.53 10.54
6 Jan PlatilJan Platil
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 7 09.65 09.65 09.19 09.07 9.65 08.54 06.88 07.28
7 Ondřej BětíkOndřej Bětík
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 09.32 07.38 08.96 08.52 8.96 07.31 09.32 09.03
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 08.57 08.20 08.36 08.57 8.57 08.38 x 07.27
9 Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 08.51 07.26 08.51 08.01 8.51
10 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 07.45 07.10 06.93 07.45 7.45
11 Teodor DanišTeodor Daniš
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 3 06.71 - - 06.71 6.71
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 14 34.61 34.61 34.61
2 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 13 33.00 33.00 33.00
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 12 PB 30.52 30.52 30.52
4 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 11 PB 30.19 30.19 30.19
5 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 7 PB 28.79 28.79 28.79
6 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 10 28.44 28.44 28.44
7 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 9 27.15 27.15 27.15
8 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 8 PB 26.65 26.65 26.65
9 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 24.64
10 Marianna PšaidlováMarianna Pšaidlová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4 21.12 21.12 21.12
11 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 20.66 20.66 20.66
12 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 19.34 19.34 19.34
13 Nela MachkováNela Machková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 PB 16.70
Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 NM x -
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(st, 1.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 49.01 49.01 49.01
2 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 PB 46.18 46.18 46.18
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 PB 42.39 42.39 42.39
4 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 7 PB 41.35 41.35 41.35
5 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 6 PB 31.55 31.55 31.55
6 Ondřej BětíkOndřej Bětík
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 28.95 28.95 28.95
7 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 23.33 23.33 23.33
8 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 22.45 22.45 22.45
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 19.26 19.26 19.26
Matěj ZrnaMatěj Zrna
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 NM x -
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 36.19 36.19 36.19
2 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 33.50 33.50 33.50
3 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 4 PB 31.09 31.09 31.09
4 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 29.96 29.96 29.96
5 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 24.48 24.48 24.48
6 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3 PB 23.82 23.82 23.82
7 Tereza SátrováTereza Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 2 19.23 19.23 19.23
8 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1 11.46 11.46 11.46
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 1.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 PB 47.79 47.79 47.79
2 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4 46.80 46.80 46.80
3 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 PB 28.02 28.02 28.02
4 Filip AntošFilip Antoš
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1 PB 26.80 26.80 26.80
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 1.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LustigováAdéla Lustigová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 21 PB 37.41 37.41 37.41
2 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 20 SB 35.79 35.79 35.79
3 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 18 PB 35.12 35.12 35.12
4 Helena KahleHelena Kahle
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 19 PB 35.10 35.10 35.10
5 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 14 PB 33.43 33.43 33.43
6 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 PB 32.87 32.87 32.87
7 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 30.69 30.69 30.69
8 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 15 30.47 30.47 30.47
9 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 12 PB 28.82 28.82 28.82
10 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 11 PB 27.41 27.41 27.41
11 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 5 PB 27.24 27.24 27.24
12 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika BenešovAtletika Benešov
07 8 23.95 23.95 23.95
13 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 4 PB 23.20 23.20 23.20
14 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 23.16 23.16 23.16
15 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 9 23.12 23.12 23.12
16 Tereza ŠebestováTereza Šebestová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 10 22.53 22.53 22.53
17 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 PB 22.05 22.05 22.05
18 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 13 21.57 21.57 21.57
19 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 21.42 21.42 21.42
20 Kristýna KalíškováKristýna Kalíšková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 1 PB 20.80 20.80 20.80
21 Valerie NěmcováValerie Němcová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3 19.26 19.26 19.26
Celkem 21 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 13 PB 53.38 53.38 53.38
2 Adam HrubýAdam Hrubý
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 12 PB 46.84 46.84 46.84
3 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 11 PB 45.43 45.43 45.43
4 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 9 PB 37.45 37.45 37.45
5 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 33.01 33.01 33.01
6 Karel PůbalKarel Půbal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 6 PB 32.98 32.98 32.98
7 Ondřej BětíkOndřej Bětík
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3 PB 32.55 32.55 32.55
8 Patrik SukPatrik Suk
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 7 30.74 30.74 30.74
9 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5 28.40 28.40 28.40
10 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 26.75 26.75 26.75
11 Štěpán TabulkaŠtěpán Tabulka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 1 PB 25.06 25.06 25.06
12 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 8 24.60 24.60 24.60
13 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 18.41 18.41 18.41
Celkem 13 závodníků