Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B

Vlašim (3. 9. 2021)
60 m - Ml. žáci (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 08.25 11.00
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A SB 08.34 9.00
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.50 8.00
60 m - Ml. žáci (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.75 4.00
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A SB 08.95 3.00
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B SB 08.96 2.00
60 m - Ml. žákyně (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. SB 08.67 4.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.69 3.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 08.74 2.00
60 m - Ml. žákyně (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08.42 11.00
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A SB 08.43 9.00
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A SB 08.50 8.00
1500 m - Ml. žáci (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:11.98 11.00
2 Petr BenešPetr Beneš 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5:22.02 9.00
3 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5:28.18 8.00
1500 m - Ml. žákyně (pátek, 3.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:46.90 11.00
2 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5:49.36 9.00
3 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5:49.45 8.00