Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B

Vlašim (3. 9. 2021)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 3.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 26 PB 4.97 +0.3 m/s 11.00
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 27 4.61 +0.0 m/s 9.00
3 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 20 PB 4.29 +0.0 m/s 8.00
4 Josef HůlaJosef Hůla
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 21 PB 4.24 +0.0 m/s 7.00
5 Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 25 4.21 +0.0 m/s 6.00
6 Filip NeubergFilip Neuberg
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 17 PB 4.18 +0.7 m/s 5.00
7 Jiří HavlůjJiří Havlůj
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 10 PB 4.18 +0.7 m/s 4.00
8 Štěpán ZitaŠtěpán Zita
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 24 4.05 +0.0 m/s 3.00
9 Richard MichálekRichard Michálek
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 22 4.03 +0.0 m/s 2.00
10 Matěj UhlářMatěj Uhlář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 19 PB 3.96 +0.0 m/s 1.00
11 Radek DobiášRadek Dobiáš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
10 4 PB 3.92 +0.2 m/s
12 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 5 PB 3.90 +0.9 m/s
13 Jan BurešJan Bureš
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
10 13 PB 3.90 +0.7 m/s
14 Martin HovorkaMartin Hovorka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 18 3.87 +0.0 m/s
15 Šimon VáchaŠimon Vácha
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 15 SB 3.86 +0.8 m/s
16 Matěj ČupMatěj Čup
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
08 11 PB 3.84 +0.7 m/s
17 Herbert FajmonHerbert Fajmon
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 23 3.80 +0.0 m/s
18 Matěj KolářMatěj Kolář
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 1 PB 3.72 +0.5 m/s
19 Milan KrálMilan Král
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 8 PB 3.61 +0.0 m/s
20 Václav TeplýVáclav Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 14 3.59 +1.1 m/s
21 Dominik DoksanskýDominik Doksanský
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 12 3.57 +0.8 m/s
22 Daniel VávraDaniel Vávra
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 9 3.36 +0.5 m/s
23 Štěpán AdamŠtěpán Adam
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 2 PB 3.36 +0.5 m/s
24 Matěj HöfnerMatěj Höfner
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 6 PB 3.35 +0.0 m/s
25 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 16 3.34 +0.5 m/s
26 Jan BělskýJan Bělský
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 3 PB 2.03 +0.0 m/s
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 3.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 40 4.57 +0.6 m/s 11.00
2 Anna PajerováAnna Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
08 39 4.45 +0.4 m/s 9.00
3 Adéla DuškováAdéla Dušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 30 PB 4.29 +0.0 m/s 8.00
4 Yvona SzitásováYvona Szitásová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 37 PB 4.28 +0.6 m/s 7.00
5 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 38 4.24 +1.6 m/s 6.00
6 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 8 SB 4.18 +0.6 m/s 5.00
7 Anna BelzováAnna Belzová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
09 31 PB 4.18 +0.2 m/s 4.00
8 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 33 PB 4.06 +0.0 m/s 3.00
9 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
08 29 PB 3.91 +1.4 m/s 2.00
10 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 35 3.85 +0.3 m/s 1.00
11 Adéla HulínskáAdéla Hulínská
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 34 3.85 +0.3 m/s
12 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 27 PB 3.84 +0.5 m/s
13 Sára VobořilováSára Vobořilová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 32 3.83 +0.4 m/s
14 Martina MarešováMartina Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 36 3.82 +0.2 m/s
15 Jolana SlosiarikováJolana Slosiariková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 11 PB 3.79 +0.0 m/s
16 Ema KulhaváEma Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 21 PB 3.75 +0.7 m/s
17 Karolina BubákováKarolina Bubáková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 28 3.75 +0.5 m/s
18 Marie FrisováMarie Frisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 3 PB 3.68 +0.7 m/s
19 Lucie DoubkováLucie Doubková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A
09 2 SB 3.66 +0.8 m/s
20 Karolína PistoriusováKarolína Pistoriusová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 23 PB 3.63 +0.7 m/s
21 Eliška DavidováEliška Davidová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 25 3.60 +0.7 m/s
22 Emma ČmejrkováEmma Čmejrková
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
09 20 PB 3.49 +1.1 m/s
23 Barbora HlavničkováBarbora Hlavničková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 41 PB 3.47 +0.5 m/s
24 Klára HandlováKlára Handlová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 19 3.37 +0.5 m/s
25 Adriana KoukolováAdriana Koukolová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
08 17 3.36 +0.4 m/s
26 Šárka OttlováŠárka Ottlová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
10 5 SB 3.34 +0.0 m/s
27 Julie ZáklasníkováJulie Záklasníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 13 PB 3.33 +0.4 m/s
28 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 6 PB 3.33 +0.0 m/s
29 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 22 3.33 +0.3 m/s
30 Lucie DavisováLucie Davisová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 1 PB 3.26 +0.7 m/s
31 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 18 3.26 +0.0 m/s
32 Sofie GregorováSofie Gregorová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
09 14 3.24 +0.0 m/s
33 Magdalena SvobodováMagdalena Svobodová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 7 PB 3.23 +0.9 m/s
34 Karolína StrachotováKarolína Strachotová
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 10 PB 3.20 +0.3 m/s
35 Nela KolocováNela Kolocová
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
08 26 3.19 +0.7 m/s
36 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
09 12 3.15 +0.0 m/s
37 Klára HlaváčkováKlára Hlaváčková
Atletika Benešov BAtletika Benešov B
09 16 3.14 +0.8 m/s
38 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná
TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C
09 15 2.75 +0.0 m/s
39 Valerie PolákováValerie Poláková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
08 9 2.61 +0.7 m/s
Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 4 NM
Celkem 40 závodníků