Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KPD mladšího žactva, skupina B

Vlašim (3. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 3.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.26
2 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.80
3 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 08.84
4 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 08.95
5 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.04
6 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.18
7 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 7 PB 10.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 3.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 08.49
2 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.50
3 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 08.85
4 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.04
5 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.45
6 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 7 PB 09.62
7 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 3.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.50
2 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.02
3 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.12
4 Filip KlinkáčekFilip Klinkáček 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 09.23
5 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.32
6 David KubelkaDavid Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 10.35
7 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 10.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 3.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.50
2 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 09.02
3 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.14
4 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 09.23
5 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.62
6 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 3.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 09.06
2 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.46
3 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.59
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 09.80
5 Daniel VávraDaniel Vávra 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 10.15
6 Jan BělskýJan Bělský 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 11.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.26
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 PB 08.49
3 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.50
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 08.50
3 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 PB 08.50
6 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 08.80
7 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 PB 08.84
8 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 08.85
9 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 08.95
10 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 09.02
10 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 09.02
12 Jaroslav VaněkJaroslav Vaněk 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.04
12 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.04
14 Lukáš VojtaLukáš Vojta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 09.06
15 Lukáš ErbanLukáš Erban 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 09.12
16 Matěj KolářMatěj Kolář 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.14
17 Jakub ZinzerJakub Zinzer 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.18
18 Filip KlinkáčekFilip Klinkáček 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 09.23
18 Šimon VáchaŠimon Vácha 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 09.23
20 Lukáš HořejšLukáš Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 09.32
21 Jáchym JaloveckýJáchym Jalovecký 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 09.45
22 Štěpán AdamŠtěpán Adam 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 09.46
23 Tomáš MládekTomáš Mládek 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 09.59
24 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 7 PB 09.62
24 Daniel HořejšDaniel Hořejš 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.62
26 Hubert RiegerHubert Rieger 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 PB 09.67
27 Jan ChlumskýJan Chlumský 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.79
28 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 6 09.80
29 Daniel VávraDaniel Vávra 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 10.15
30 Jakub ŠustekJakub Šustek 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 7 PB 10.21
31 David KubelkaDavid Kubelka 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 10.35
32 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 PB 10.42
33 Jan BělskýJan Bělský 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 5 11.18

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 3.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.25 11.00
2 Matyáš CaltaMatyáš Calta 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 SB 08.34 9.00
3 Martin HájekMartin Hájek 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 SB 08.50 8.00
4 Vojtěch KrupkaVojtěch Krupka 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.51 7.00
5 Radek BašistaRadek Bašista 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 08.59 6.00
6 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 09.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 3.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Herbert FajmonHerbert Fajmon 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.75 4.00
2 Richard MichálekRichard Michálek 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 SB 08.95 3.00
3 Jiří HavlůjJiří Havlůj 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 SB 08.96 2.00
4 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 SB 08.97 1.00
5 Tomáš ŠafránekTomáš Šafránek 09 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.42
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.46
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.76
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.93
4 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 09.21
5 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.34
6 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 09.71
7 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.89
8 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.64
2 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.66
3 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 08.96
4 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.03
5 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.40
6 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.59
7 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 09.64
8 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 08.45
2 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.01
3 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.09
4 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.11
5 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.45
6 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 09.57
7 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 09.95
8 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 8 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.84
2 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.17
3 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.18
4 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.42
5 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.64
6 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 PB 09.79
7 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.95
8 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 10.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 08.64
2 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 08.67
3 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.28
4 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 PB 09.62
5 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.76
6 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 10.17
7 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.28
8 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.30
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 3.9.2021 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 09.36
2 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.65
3 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.87
4 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 10.14
5 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 PB 10.16
6 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.19
7 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 10.36
8 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 10.40
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 PB 08.45
2 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.46
3 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.64
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 4 PB 08.64
5 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 08.66
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 PB 08.67
7 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 08.76
8 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 08.84
9 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.93
10 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 08.96
11 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 5 09.01
12 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 09.03
13 Nora MalichováNora Malichová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 09.09
14 Eliška DavidováEliška Davidová 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 09.11
15 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 09.17
16 Michaela AdámkováMichaela Adámková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.18
17 Karolína ZíkováKarolína Zíková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 PB 09.21
18 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 3 09.28
19 Petra MatouškováPetra Matoušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.34
20 Barbora NáprstkováBarbora Náprstková 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 09.36
21 Denisa ArtusováDenisa Artusová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 2 PB 09.40
22 Adriana KoukolováAdriana Koukolová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 6 09.42
23 Radka StřelkováRadka Střelková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 PB 09.45
24 Magdaléna HavránkováMagdaléna Havránková 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 PB 09.57
25 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 PB 09.59
26 Nela KolocováNela Kolocová 08 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 2 PB 09.62
27 Valerie PolákováValerie Poláková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 PB 09.64
27 Karolína NedvědováKarolína Nedvědová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 09.64
29 Daniela ČuříkováDaniela Čuříková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 09.65
30 Julie TrnečkováJulie Trnečková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 09.71
31 Klára TondlováKlára Tondlová 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 09.76
32 Aneta RabiňákováAneta Rabiňáková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 PB 09.79
33 Karolína BobkováKarolína Bobková 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.87
34 Ema MatouškováEma Matoušková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 09.89
34 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.89
36 Lucie BervidováLucie Bervidová 08 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 09.95
36 Sandra MichlováSandra Michlová 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 PB 09.95
38 Marie VorlíčkováMarie Vorlíčková 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 09.96
39 Michaela BenešováMichaela Benešová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s. BSKP Olympia Kutná Hora z.s. B 8 10.03
39 Kateřina BürgerováKateřina Bürgerová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 10.03
41 Markéta MarešováMarkéta Marešová 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 PB 10.14
42 Adéla OfukanáAdéla Ofukaná 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 3 PB 10.16
43 Sára Ella HofmanováSára Ella Hofmanová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 PB 10.17
44 Karolína StrachotováKarolína Strachotová 09 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 1 10.19
45 Karolína BeladováKarolína Beladová 09 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 10.28
46 Sophia Marie WhelerSophia Marie Wheler 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.30
47 Barbora HruškováBarbora Hrušková 09 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 5 PB 10.36
48 Karolína KodešováKarolína Kodešová 09 TJ Sokol Kolín-atletika CTJ Sokol Kolín-atletika C 7 10.40

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 3.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.42 11.00
2 Rozálie NápravníkováRozálie Nápravníková 09 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 SB 08.43 9.00
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s. ASKP Olympia Kutná Hora z.s. A 6 SB 08.50 8.00
4 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 08.59 7.00
5 Eliška Nella SvobodováEliška Nella Svobodová 09 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.62 6.00
6 Šárka TrochtováŠárka Trochtová 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 SB 08.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 3.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 SB 08.67 4.00
2 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 08.69 3.00
3 Hana GarayováHana Garayová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 08.74 2.00
4 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 08.98 1.00
5 Šárka OttlováŠárka Ottlová 10 Atletika Benešov BAtletika Benešov B 7 09.01
6 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková 08 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 SB 09.06
Celkem 6 závodníků