Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále družstev žactva

Třinec (2. 9. 2021)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 14:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.16 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.40 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.53 8.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 07.56 7.00
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.62 6.00
6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.81 5.00
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.87 4.00
8 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.02
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 14:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 07.94 3.00
2 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 07.96 2.00
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 07.98 1.00
4= Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.04
4= Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.04
6 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 08.06
7 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.20
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 14:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.07
2 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 08.25
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.28
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 08.66
5 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.77
6 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.92
7 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.16
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.13
2 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.43
3 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.46
4 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.82
5 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
6 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.98
7 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 07.16 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.40 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.53 8.00
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 07.56 7.00
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 07.62 6.00
6 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 07.81 5.00
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.87 4.00
8 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 PB 07.94 3.00
9 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 07.96 2.00
10 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 07.98 1.00
11 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.02
12 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 08.04
12 Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 08.04
14 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 PB 08.06
15 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.07
16 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.13
17 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.20
18 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 08.25
19 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.28
20 Lukáš FajkusLukáš Fajkus 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.43
21 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 08.46
22 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 08.66
23 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.77
24 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.82
25 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.92
26 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.96
27 Vladimír KuchařVladimír Kuchař 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 08.98
28 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.30
29 Tomáš HlavičkaTomáš Hlavička 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.16

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 07.89 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.11 9.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.14 8.00
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.21 7.00
5 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.25 6.00
6 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.28 5.00
7 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 PB 08.31 4.00
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.32 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 14:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.36 2.00
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.65 1.00
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.70
4 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.77
5 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.87
6 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.91
7 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.99
MS Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 14:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 08.76
2 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.87
3 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.92
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 08.95
5 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.97
6 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 SB 09.14
7 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.23
8 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.25
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 09.13
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.22
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.47
4 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.71
5 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.94
6 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.96
MS Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.28
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 07.89 11.00
2 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.11 9.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.14 8.00
4 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.21 7.00
5 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.25 6.00
6 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 08.28 5.00
7 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 PB 08.31 4.00
8 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.32 3.00
9 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 PB 08.36 2.00
10 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.65 1.00
11 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 PB 08.66
12 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.70
13 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 PB 08.76
14 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 08.77
15 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 08.87
15 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.87
17 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.91
18 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 08.92
19 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 SB 08.95
20 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.97
21 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.99
22 Tereza VlachynskáTereza Vlachynská 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 09.13
23 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 SB 09.14
24 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 09.22
25 Kristýna BodišováKristýna Bodišová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.23
26 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.25
27 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.28
28 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.47
29 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 09.71
30 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 PB 09.94
31 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09.96

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.67 11.00
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 18.77 9.00
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.87 8.00
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 18.96 7.00
2 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 19.25 6.00
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.34 5.00
4 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 19.81 3.00
5 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 19.86 2.00
6 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.87 1.00
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 18:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 20.49
2 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 20.50
3 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 20.95
4 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 21.48
5 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.83
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 18:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.43
2 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 21.77
3 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.39
4 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 22.45
5 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.00
6 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.16
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 17.67 11.00
2 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 PB 18.77 9.00
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 18.87 8.00
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 18.96 7.00
5 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 19.25 6.00
6 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.34 5.00
7 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 19.52 4.00
8 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 19.81 3.00
9 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 19.86 2.00
10 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.87 1.00
11 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.30
12 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 PB 20.49
13 Filip BöhmFilip Böhm 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 PB 20.50
14 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 20.95
15 Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 21.43
16 Daniel ChaloupkaDaniel Chaloupka 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 21.48
17 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 21.77
18 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.83
19 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.39
20 Oliver KajzarOliver Kajzar 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 22.45
21 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.00
22 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.16

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.10 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.62 9.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.86 8.00
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.23 5.00
5 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.27 4.00
6 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.32 3.00
7 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.34 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.10 7.00
2 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.21 6.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 20.37 1.00
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 20.78
5 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 21.05
6 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 21.17
7 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 21.38
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.9.2021 - 17:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.44
2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 21.82
3 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 22.18
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 22.29
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 2.9.2021 - 17:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 21.31
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 22.78
3 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 22.86
4 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.06
5 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.19
6 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.93
MS Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.52
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 19.10 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.62 9.00
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 19.86 8.00
4 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 20.10 7.00
5 Nikol PoláškováNikol Polášková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 20.21 6.00
6 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 20.23 5.00
7 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 20.27 4.00
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 20.32 3.00
9 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 20.34 2.00
10 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 20.37 1.00
11 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 20.78
12 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 PB 21.05
13 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 21.17
14 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 21.31
15 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 21.38
16 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.44
17 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 21.82
18 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 22.18
19 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 22.29
20 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.52
21 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 PB 22.78
22 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 22.86
23 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.06
24 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.19
25 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.93

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 38.00 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 38.27 9.00
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.34 8.00
4 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 40.76 7.00
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 41.07 6.00
6 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 41.63 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 41.24 5.00
2 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 42.14 3.00
3 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 44.29 2.00
4 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 47.19 1.00
5 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 47.63
6 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 48.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 38.00 11.00
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 38.27 9.00
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 38.34 8.00
4 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 40.76 7.00
5 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 41.07 6.00
6 David MarkivskyDavid Markivsky 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 PB 41.24 5.00
7 Jan ŠotolaJan Šotola 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 41.63 4.00
8 Přemysl ChurýPřemysl Churý 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 42.14 3.00
9 Jonáš HalaštaJonáš Halašta 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 44.29 2.00
10 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 47.19 1.00
11 Richard StöckerRichard Stöcker 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 47.63
12 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 48.31

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.87 11.00
2 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.74 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.59 8.00
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 45.09 7.00
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.35 6.00
6 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.87 5.00
7 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 46.36 3.00
8 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 47.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 46.01 4.00
2 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 46.96 2.00
3 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 47.07 1.00
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 47.55
5 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.67
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.78
MS Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.06
MS Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.87 11.00
2 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 43.74 9.00
3 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 44.59 8.00
4 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 45.09 7.00
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 45.35 6.00
6 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.87 5.00
7 Nela BradováNela Bradová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 46.01 4.00
8 Beáta FizkováBeáta Fizková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 46.36 3.00
9 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 46.96 2.00
10 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 47.07 1.00
11 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 47.34
12 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 47.55
13 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 47.67
14 Kateřina ValečkováKateřina Valečková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 48.06
15 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 51.07
16 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 60.78

800 m - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:20.96 11.00
2 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 2:22.81 9.00
3 Patrik BrigulaPatrik Brigula 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:29.91 8.00
4 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 2:30.07 7.00
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 2:33.54 6.00
6 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 PB 2:37.26 5.00
7 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:38.58 4.00
8 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 3:03.85 3.00
9 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 PB 3:05.67 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 2:20.03 11.00
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:21.63 9.00
3 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:28.59 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 2:29.87 7.00
5 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 2:34.14 6.00
6 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:36.97 5.00
7 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 2:37.26 4.00
8 Barbora ŽaludkováBarbora Žaludková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 PB 2:39.61 3.00
9 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 2:46.55 2.00
10 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:47.50 1.00
11 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 2:48.42
12 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:05.88
13 Sára HeliováSára Heliová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 3:08.78
14 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 3:35.79
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 4:33.87 11.00
2 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 4:39.37 9.00
3 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 PB 4:52.10 8.00
4 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 4:53.69 7.00
5 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:07.49 6.00
6 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 5:19.77 5.00
7 Matyáš KlementMatyáš Klement 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 5:46.98 4.00
8 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:51.34 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 PB 5:05.81 11.00
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 5:06.97 9.00
3 Lenka KolenovskáLenka Kolenovská 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 5:42.36 8.00
4 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 SB 5:47.33 7.00
5 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 5:48.31 6.00
6 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 5:49.05 5.00
7 Viktorie VaňkováViktorie Vaňková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 5:59.54 4.00
8 Natálie SieklikováNatálie Siekliková 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 PB 6:00.03 3.00
9 Tereza HruškováTereza Hrušková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 6:00.15 2.00
10 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 6:00.16 1.00
11 Nicol AmbruzováNicol Ambruzová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 6:12.18
12 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 SB 6:20.85
MS Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 6:56.11
Celkem 13 závodníků

3000 m - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 10:18.90 11.00
2 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12:17.84 9.00
3 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 12:53.65 8.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 14:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 12.84 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.96 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 14.31 8.00
4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 15.19 7.00
5 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 16.30 6.00
MS Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 15.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 14:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 16.97 5.00
2 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 16.99 4.00
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 17.17 3.00
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 18.51 2.00
5 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.81 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 12.84 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.96 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 14.31 8.00
4 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 15.19 7.00
5 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 15.20
6 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 16.30 6.00
7 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 16.97 5.00
8 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 PB 16.99 4.00
9 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 17.17 3.00
10 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 PB 18.51 2.00
11 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 18.81 1.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 14.95 11.00
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.16 9.00
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.21 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 16.07 7.00
5 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.52 5.00
6 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.19 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 14:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 17.39 6.00
2 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.64 4.00
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 17.75 3.00
4 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.76 2.00
5 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 18.52
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 19.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 14.95 11.00
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.16 9.00
3 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 15.21 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 PB 16.07 7.00
5 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 17.39 6.00
6 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.52 5.00
7 Veronika MertensováVeronika Mertensová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.64 4.00
8 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 17.75 3.00
9 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.76 2.00
10 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 18.19 1.00
11 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 PB 18.52
12 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 19.29

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 27.29 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.43 9.00
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 31.15 7.00
4 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 32.91 5.00
5 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 35.06 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 16:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 31.11 8.00
2 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.98 6.00
3 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 36.51 3.00
MS Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 33.93
MS Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.34
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 27.29 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 27.43 9.00
3 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 31.11 8.00
4 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 31.15 7.00
5 Lukáš ŠugárekLukáš Šugárek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 31.98 6.00
6 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 32.91 5.00
7 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 33.93
8 Patrik MachačPatrik Machač 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 PB 35.06 4.00
9 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 36.51 3.00
10 Tomáš GebauerTomáš Gebauer 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 38.34

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 15:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 30.48 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 31.64 9.00
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 32.54 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 32.94 7.00
5 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 33.07 6.00
6 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.37 5.00
7 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 34.18 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.70 4.00
2 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 35.61 2.00
3 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 35.65 1.00
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 36.29
5 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 36.66
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 39.18
MS Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.96
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 30.48 11.00
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 PB 31.64 9.00
3 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 32.54 8.00
4 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 PB 32.94 7.00
5 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 33.07 6.00
6 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 33.37 5.00
7 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.70 4.00
8 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 34.18 3.00
9 Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 35.61 2.00
10 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 35.65 1.00
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 PB 36.29
12 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 36.66
13 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 38.96
14 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 39.18

1500 m překážek - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 5:15.82 11.00
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 5:27.18 9.00
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 5:36.79 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 PB 5:00.55 11.00
2 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 5:27.35 9.00
3 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 5:48.91 8.00
4 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 5:58.38 7.00
5 Natálie GalloNatálie Gallo 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 6:01.80 6.00
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 6:06.02 5.00
7 Pavlína BradnováPavlína Bradnová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 PB 6:30.48 4.00
8 Anna KratinováAnna Kratinová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 6:30.78 3.00
Poznámky:
Výkony nemohou být zapsány do statistiky, neboť se nestartovalo ze startovní čáry určené pro 1500 m překážek, ale ze startovní čáry pro 1500 m.
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zimák, Holub, Markivsky, Hejčl Zimák, Holub, Markivsky, Hejčl TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.25 11.00
2 Borunský, Harazim, Sůra, Šoltys Borunský, Harazim, Sůra, Šoltys TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 30.80 9.00
3 Tylšar, Piecha, Špaňhel, Horák Tylšar, Piecha, Špaňhel, Horák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 31.85 8.00
4 Macháň, Dvouletý, Maňásek, Petřík Macháň, Dvouletý, Maňásek, Petřík AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 32.06 7.00
5 Churý, Chaloupka, Kozubík, Novák Churý, Chaloupka, Kozubík, Novák Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.42 6.00
6 Bolek, Šeděnka, Košař, Jarolím Bolek, Šeděnka, Košař, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.26 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fajkus, Gebauer, Sosna, Štencel Fajkus, Gebauer, Sosna, Štencel TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.88 5.00
2 Kajzar, Heczko, Wantulok, Böhm Kajzar, Heczko, Wantulok, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 33.07 4.00
3 Ptáček, Vlček, Kuchař, Ševčík Ptáček, Vlček, Kuchař, Ševčík SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 33.12 3.00
4 Šelong, Václavík, Novák, Helstein Šelong, Václavík, Novák, Helstein TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.16 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zimák, Holub, Markivsky, Hejčl Zimák, Holub, Markivsky, Hejčl TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 30.25 11.00
2 Borunský, Harazim, Sůra, Šoltys Borunský, Harazim, Sůra, Šoltys TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 30.80 9.00
3 Tylšar, Piecha, Špaňhel, Horák Tylšar, Piecha, Špaňhel, Horák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 31.85 8.00
4 Macháň, Dvouletý, Maňásek, Petřík Macháň, Dvouletý, Maňásek, Petřík AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 32.06 7.00
5 Churý, Chaloupka, Kozubík, Novák Churý, Chaloupka, Kozubík, Novák Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.42 6.00
6 Fajkus, Gebauer, Sosna, Štencel Fajkus, Gebauer, Sosna, Štencel TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 32.88 5.00
7 Kajzar, Heczko, Wantulok, Böhm Kajzar, Heczko, Wantulok, Böhm TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 33.07 4.00
8 Ptáček, Vlček, Kuchař, Ševčík Ptáček, Vlček, Kuchař, Ševčík SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 33.12 3.00
9 Bolek, Šeděnka, Košař, Jarolím Bolek, Šeděnka, Košař, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.26 2.00
10 Šelong, Václavík, Novák, Helstein Šelong, Václavík, Novák, Helstein TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.16 1.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 31.36 11.00
2 Polášková, Procházková, Chudejová, Večeřová Polášková, Procházková, Chudejová, Večeřová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.98 9.00
3 Kuřilová, Bartoňová, Hájková, Václavíková Kuřilová, Bartoňová, Hájková, Václavíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 32.03 8.00
4 Gruberová, Králová, Ruferová, Pluskalová Gruberová, Králová, Ruferová, Pluskalová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 32.67 7.00
5 Vlčková, Šenkeříková, Maierová, Mošťková Vlčková, Šenkeříková, Maierová, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 33.75 5.00
6 Pekařová, Tylová, Žůrková, Juřicová Pekařová, Tylová, Žůrková, Juřicová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.27 3.00
7 Vontrobová, Pavlíčková, Valíková, Beková Vontrobová, Pavlíčková, Valíková, Beková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.37 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steuerová, Křempková, Nováková, Bradová Steuerová, Křempková, Nováková, Bradová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 32.94 6.00
2 Fizková, Vrbová, Žaludková, Paprskářová Fizková, Vrbová, Žaludková, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 34.16 4.00
3 Kožuchová, Zahradníková, Bystřičanová, Ningerová Kožuchová, Zahradníková, Bystřičanová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.59 1.00
4 Cetlová, Kratinová, Bednářová, Gallo Cetlová, Kratinová, Bednářová, Gallo TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.70
5 Popová, Hanzelková, Bodišová, Kvitová Popová, Hanzelková, Bodišová, Kvitová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.75
6 Kokořová, Hrušková, Petrušková, Vaňková Kokořová, Hrušková, Petrušková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 36.09
7 Ambruzová, Nedomová, Vlachynská, Brázdilová Ambruzová, Nedomová, Vlachynská, Brázdilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 36.41
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová Kolajová, Fusková, Fusková, Prášilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 31.36 11.00
2 Polášková, Procházková, Chudejová, Večeřová Polášková, Procházková, Chudejová, Večeřová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.98 9.00
3 Kuřilová, Bartoňová, Hájková, Václavíková Kuřilová, Bartoňová, Hájková, Václavíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 32.03 8.00
4 Gruberová, Králová, Ruferová, Pluskalová Gruberová, Králová, Ruferová, Pluskalová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 32.67 7.00
5 Steuerová, Křempková, Nováková, Bradová Steuerová, Křempková, Nováková, Bradová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 32.94 6.00
6 Vlčková, Šenkeříková, Maierová, Mošťková Vlčková, Šenkeříková, Maierová, Mošťková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 33.75 5.00
7 Fizková, Vrbová, Žaludková, Paprskářová Fizková, Vrbová, Žaludková, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 34.16 4.00
8 Pekařová, Tylová, Žůrková, Juřicová Pekařová, Tylová, Žůrková, Juřicová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 34.27 3.00
9 Vontrobová, Pavlíčková, Valíková, Beková Vontrobová, Pavlíčková, Valíková, Beková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 34.37 2.00
10 Kožuchová, Zahradníková, Bystřičanová, Ningerová Kožuchová, Zahradníková, Bystřičanová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 34.59 1.00
11 Cetlová, Kratinová, Bednářová, Gallo Cetlová, Kratinová, Bednářová, Gallo TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 35.70
12 Popová, Hanzelková, Bodišová, Kvitová Popová, Hanzelková, Bodišová, Kvitová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 35.75
13 Kokořová, Hrušková, Petrušková, Vaňková Kokořová, Hrušková, Petrušková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 36.09
14 Ambruzová, Nedomová, Vlachynská, Brázdilová Ambruzová, Nedomová, Vlachynská, Brázdilová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 36.41

4 x 300 m - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borunský, Harazim, Štencel, Včelka Borunský, Harazim, Štencel, Včelka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:54.37 11.00
2 Šelong, Václavík, Ebr, Helstein Šelong, Václavík, Ebr, Helstein TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:59.99 9.00
3 Šeděnka, Košař, Bolek, Dostál Šeděnka, Košař, Bolek, Dostál Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:07.25 8.00
4 Brigula, Fajkus, Gebauer, Sosna Brigula, Fajkus, Gebauer, Sosna TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:09.28 7.00
5 Holub, Stacke, Šmýd, Klement Holub, Stacke, Šmýd, Klement TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:13.08 6.00
6 Kovařčík, Malík, Kristl, Karas Kovařčík, Malík, Kristl, Karas SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:14.55 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.9.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoňová, Bystřičanová, Kolčářová, Václavíková Bartoňová, Bystřičanová, Kolčářová, Václavíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:02.67 11.00
2 Vontrobová, Nováková, Bradová, Steuerová Vontrobová, Nováková, Bradová, Steuerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:07.61 9.00
3 Gruberová, Machková, Olivíková, Skřečková Gruberová, Machková, Olivíková, Skřečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:12.14 7.00
4 Ambruzová, Heliová, Železníková, Škrabalová Ambruzová, Heliová, Železníková, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 3:20.45 5.00
Boková, Brodová, Ježová, Kajnarová Boková, Brodová, Ježová, Kajnarová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DQ
Poznámky:
DQ dle paragrafu 24.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.9.2021 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Jurošová, Kokořová, Zahradníková Hájková, Jurošová, Kokořová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:10.77 8.00
2 Valíková, Kolenovská, Křempková, Beková Valíková, Kolenovská, Křempková, Beková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:15.91 6.00
3 Pavlíčková, Kratinová, Bednářová, Gallo Pavlíčková, Kratinová, Bednářová, Gallo TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:21.82 4.00
4 Ningerová, Kožuchová, Hrušková, Ermisová Ningerová, Kožuchová, Hrušková, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:25.65 3.00
5 Boboková, Petrušková, Spilková, Vaňková Boboková, Petrušková, Spilková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:40.47 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoňová, Bystřičanová, Kolčářová, Václavíková Bartoňová, Bystřičanová, Kolčářová, Václavíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:02.67 11.00
2 Vontrobová, Nováková, Bradová, Steuerová Vontrobová, Nováková, Bradová, Steuerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:07.61 9.00
3 Hájková, Jurošová, Kokořová, Zahradníková Hájková, Jurošová, Kokořová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:10.77 8.00
4 Gruberová, Machková, Olivíková, Skřečková Gruberová, Machková, Olivíková, Skřečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:12.14 7.00
5 Valíková, Kolenovská, Křempková, Beková Valíková, Kolenovská, Křempková, Beková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:15.91 6.00
6 Ambruzová, Heliová, Železníková, Škrabalová Ambruzová, Heliová, Železníková, Škrabalová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 3:20.45 5.00
7 Pavlíčková, Kratinová, Bednářová, Gallo Pavlíčková, Kratinová, Bednářová, Gallo TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:21.82 4.00
8 Ningerová, Kožuchová, Hrušková, Ermisová Ningerová, Kožuchová, Hrušková, Ermisová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 3:25.65 3.00
9 Boboková, Petrušková, Spilková, Vaňková Boboková, Petrušková, Spilková, Vaňková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:40.47 2.00
Boková, Brodová, Ježová, Kajnarová Boková, Brodová, Ježová, Kajnarová TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 DQ

skok vysoký - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 Body
1 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 11 PB 1.70 - o o o o xo xo o xxo xxx 11.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 1.65 - - - - o o xo o xxx 9.00
3 Jan DvouletýJan Dvouletý
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 10 PB 1.65 - o o o o o xo xo xxx 8.00
4 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 9 1.55 o - o o o o xxx 7.00
5 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 PB 1.50 o o o o o xxx 6.00
6 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 PB 1.50 o xo o xo o xxx 5.00
7 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 5 PB 1.45 o - xo xo xxx 4.00
8 Patrik BrigulaPatrik Brigula
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 1.40 o o o xxx 3.00
9 Prokop SchubertProkop Schubert
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 7 1.40 o o xxo xx 2.00
10 Jakub GavendaJakub Gavenda
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 1.35 o o xxx 1.00
Jakub HofmanJakub Hofman
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 NM - - xxx
Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 2 NM xxx
MS Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 12 1.55 - - o o o o xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 10 1.65 - - - - - - - o o o o o o xxx 11.00
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 SB 1.59 - - - - - o o o o o o xxx 9.00
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 6 PB 1.50 - - o o o xo o xxo x 8.00
4 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 1.45 - - o o o xo o xxx 7.00
5 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 SB 1.45 o o o o o o xxo xxx 6.00
6 Karolína CetlováKarolína Cetlová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 5 1.35 o o o o o xxx 5.00
7= Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 8 1.30 o o o o xxx 3.50
7= Adéla PopováAdéla Popová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 1.30 - - o o xxx 3.50
9 Natálie SieklikováNatálie Siekliková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 2 1.20 o o xxx 2.00
10 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 1.15 o xxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,78 3,13 3,23 3,33 3,38 3,48 3,53 3,63 3,68 3,73 3,83 3,88 3,98 4,08 Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 3.98 - - - - - - - - - o - - o - - o o xxx 11.00
2 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 PB 3.73 - - - - - xxo xo - o o o xo o xo xxx 9.00
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 3.53 - - - - - - - o - - xo - - xxx 8.00
4 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 2.40 - o o xxx 7.00
5 Patrik MachačPatrik Machač
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 1 PB 2.20 o o xxx 6.00
6 Jakub HofmanJakub Hofman
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 2.20 xo xo xxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,78 2,83 3,23 3,33 3,53 3,68 Body
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 6 3.53 - - - - - - o o o xxx 11.00
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 4 PB 2.78 o o o xo xxo xxx 9.00
3 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 5 2.60 - o o o xxx 8.00
4 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 2.60 - - o xo xxx 7.00
5 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 3 2.60 o o o xxo xxx 6.00
MS Natálie PaťavováNatálie Paťavová
Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh...
03 7 3.33 - - - - - - - o xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 6.12 +1.1 m/s x 5.67  -0,40 x 5.67 5.98  0,30 6.00  0,60 6.12  1,10 11.00
2 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 14 PB 5.73 +0.3 m/s 5.42  1,10 5.46  -0,20 5.73  0,30 5.73 5.63  1,80 5.54  0,80 5.71  0,50 9.00
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 12 5.46 +0.5 m/s 5.41  0,40 5.46  0,50 5.33  0,60 5.46 x x 5.30  0,80 8.00
4 Ondřej ŠpaňhelOndřej Špaňhel
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 11 5.27 +0.2 m/s 5.27  0,20 x 5.25  0,50 5.27 x 4.79  0,70 x 7.00
5 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 PB 4.94 +0.6 m/s 4.59  1,40 4.42  1,00 4.43  -0,20 4.59 3.46  1,50 3.85  1,70 4.94  0,60 6.00
6 Mikuláš PetříkMikuláš Petřík
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 9 4.83 +1.4 m/s x 4.83  1,40 x 4.83 x 4.76  1,20 4.65  0,90 5.00
7 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 10 4.71 +1.1 m/s x 4.71  1,10 4.54  0,00 4.71 x x x 4.00
8 Leon SosnaLeon Sosna
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 5 PB 4.57 +1.0 m/s 4.57  1,00 4.48  1,60 3.24  -0,40 4.57 4.38  0,20 4.30  1,60 4.00  0,90 3.00
9 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 6 4.31 +1.3 m/s 4.28  1,30 4.31  1,30 3.73  -1,10 4.31 2.00
10 Oliver KajzarOliver Kajzar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 3.92 +2.2 m/s 3.89 +1.9 m/s 3.89  1,90 3.92  2,20 3.21  -0,40 3.92 1.00
Jan DvouletýJan Dvouletý
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 8 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 18 5.16 +0.5 m/s x 4.81  0,50 5.04  1,70 5.04 5.09  -0,20 5.16  0,50 x 11.00
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 SB 4.95 +1.7 m/s 4.90  1,00 4.69  1,00 - 4.90 x 4.71  0,50 4.95  1,70 9.00
3 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 17 4.95 +0.2 m/s 4.57  1,70 4.95  0,20 4.90  2,80 4.95 3.58  -0,30 4.63  0,20 x 8.00
4 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 15 4.94 -0.1 m/s 3.13  1,00 4.76  0,10 4.55  0,80 4.76 4.93  0,20 4.94  -0,10 x 7.00
5 Vendula BekováVendula Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 PB 4.77 +0.9 m/s 4.39  0,70 4.77  0,90 4.70  0,90 4.77 4.53  1,20 4.74  -1,00 4.74  0,20 6.00
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 4.70 +0.4 m/s x x 4.70  0,40 4.70 x 4.67  -0,40 x 5.00
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 4.59 +1.4 m/s 4.46  0,90 4.59  1,40 4.32  1,70 4.59 2.98  0,90 x 4.55  1,40 4.00
8 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 11 4.56 +2.6 m/s 4.50 +0.9 m/s 4.56  2,60 4.45  1,40 4.50  0,90 4.56 4.34  1,60 4.23  -0,20 x 3.00
9 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 4.47 +0.3 m/s 4.43  1,80 4.47  0,30 4.43  1,20 4.47 2.00
10 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 4.46 +0.6 m/s 3.79  -0,30 4.46  0,60 4.16  1,20 4.46 1.00
11 Kateřina BrodováKateřina Brodová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 4.36 +0.3 m/s 4.36  0,30 4.24  0,90 4.22  -0,70 4.36
12 Natálie SieklikováNatálie Siekliková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 PB 4.16 +0.7 m/s 4.16  0,70 3.87  1,10 3.87  1,10 4.16
13 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 4.00 -0.1 m/s 4.00  -0,10 3.97  1,00 3.96  0,20 4.00
14 Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 8 3.94 +0.5 m/s 3.94  0,50 3.72  1,60 x 3.94
15 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 4 3.92 +0.7 m/s 3.84  0,00 3.92  0,70 3.85  0,80 3.92
16 Karolína PekařováKarolína Pekařová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 2 SB 3.75 +1.5 m/s 3.70  1,10 3.75  1,50 3.74  2,00 3.75
17 Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 PB 3.56 +1.8 m/s 3.20  1,80 3.56  1,80 3.52  1,10 3.56
MS Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 16 4.72 +0.2 m/s x 4.72  0,20 x 4.72
MS Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 PB 4.37 +0.6 m/s 4.13  0,90 4.28  0,70 4.37  0,60 4.37
MS Kateřina ValečkováKateřina Valečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 3.99 +1.0 m/s 3.85  0,50 3.99  1,00 3.80  -0,30 3.99
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 PB 11.90 11.90 x 11.26 11.90 - 11.03 10.75 11.00
2 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 11.03 10.39 10.49 x 10.49 11.03 x x 9.00
3 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 10.79 09.52 09.80 09.59 9.80 10.65 10.23 10.79 8.00
4 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 13 10.15 10.03 09.67 09.32 10.03 09.35 10.15 10.10 7.00
5 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 9 PB 10.15 09.59 - - 9.59 10.15 08.99 09.91 6.00
6 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 PB 10.10 09.02 09.53 09.35 9.53 10.10 08.87 09.49 5.00
7 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 8 09.51 09.32 09.42 x 9.42 09.51 09.44 09.09 4.00
8 Kristýna BodišováKristýna Bodišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 PB 09.26 09.01 09.26 08.16 9.26 3.00
9 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 09.14 08.55 08.45 09.14 9.14 2.00
10 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 08.85 08.85 x x 8.85 1.00
11 Anna KovářováAnna Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 08.39 07.26 08.39 x 8.39
12 Amálie ValchařováAmálie Valchařová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 2 08.32 08.32 07.87 08.02 8.32
13 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3 08.07 07.92 08.04 08.07 8.07
14 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 1 SB 07.89 07.89 07.67 07.27 7.89
MS Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 11 PB 10.99 10.40 10.21 10.89 10.89 10.99 10.53 10.56
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 18 PB 12.35 11.76 11.86 11.47 11.86 11.89 12.35 12.28 11.00
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 19 11.95 11.51 11.73 10.66 11.73 11.95 11.90 x 9.00
3 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 20 11.19 10.98 - 10.08 10.98 11.19 10.43 10.00 8.00
4 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 11.16 11.16 10.66 x 11.16 10.17 10.32 x 7.00
5 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 PB 11.00 10.48 10.09 10.11 10.48 10.22 11.00 10.79 6.00
6 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 13 10.66 10.45 10.05 10.66 10.66 10.39 09.75 09.78 5.00
7 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 10.56 10.05 10.56 10.22 10.56 09.85 09.89 x 4.00
8 Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 10.39 10.28 10.39 10.14 10.39 3.00
9 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 9 PB 10.21 09.29 09.74 10.21 10.21 2.00
10 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 8 PB 10.00 10.00 09.48 09.95 10.00 1.00
11 Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 7 PB 10.00 09.29 09.69 10.00 10.00
12 Matyáš VlčekMatyáš Vlček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 17 PB 09.71 09.71 09.36 x 9.71
13 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 09.66 09.19 08.79 09.66 9.66
14 Jan ŠevčíkJan Ševčík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 15 PB 09.63 08.82 09.63 09.41 9.63
15 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 14 09.39 08.73 09.39 09.35 9.39
16 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 PB 09.15 08.70 09.15 09.13 9.15
17 Jakub GavendaJakub Gavenda
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 07.87 07.45 07.82 07.87 7.87
18 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 PB 07.23 x 06.52 07.23 7.23
Celkem 18 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 14 32.66 11.00
2 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 13 29.09 9.00
3 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 PB 27.18 8.00
4 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 26.79 7.00
5 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 PB 26.13 6.00
6 Anna KovářováAnna Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 PB 23.43 5.00
7 Amálie ValchařováAmálie Valchařová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 5 22.55 4.00
8 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 21.29 3.00
9 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 9 21.07 2.00
10 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 19.91 1.00
11 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 19.69
MS Barbora GonováBarbora Gonová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
06 8 PB 28.08
MS Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 11 26.79
MS Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 10 26.60
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 18 PB 50.52 11.00
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 17 PB 47.97 9.00
3 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 16 PB 38.75 8.00
4 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 15 33.79 7.00
5 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 11 PB 29.24 6.00
6 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 14 28.06 5.00
7 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 PB 26.94 4.00
8 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 7 PB 25.19 3.00
9 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 PB 25.01 2.00
10 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 8 24.29 1.00
11 Viktor IvánekViktor Ivánek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 21.78
12 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 21.77
13 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 2 21.58
14 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 6 20.90
15 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 13 20.63
16 Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1 PB 19.67
Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 12 NM
Tomáš KovářTomáš Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 NM
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 PB 36.24 11.00
2 Magdaléna PannováMagdaléna Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 11 34.85 9.00
3 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 31.83 8.00
4 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 31.17 7.00
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 30.22 6.00
6 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 4 PB 26.45 5.00
7 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 25.63 4.00
8 Amálie ValchařováAmálie Valchařová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 22.66 3.00
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 17.91 2.00
10 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 17.53 1.00
11 Barbora BrázdilováBarbora Brázdilová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 1 16.10
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 16 PB 41.56 11.00
2 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 PB 34.65 9.00
3 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 30.20 8.00
4 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 28.86 7.00
5 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 27.41 6.00
6 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 11 26.42 5.00
7 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 9 24.79 4.00
8 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 10 23.98 3.00
9 Jan ŠevčíkJan Ševčík
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1 PB 23.03 2.00
10 Patrik PelikánPatrik Pelikán
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 6 PB 22.44 1.00
11 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 21.36
12 Viktor IvánekViktor Ivánek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 5 PB 20.56
13 Jakub MatějovskýJakub Matějovský
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 8 19.86
14 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 4 PB 19.66
15 Matyáš VlčekMatyáš Vlček
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 2 PB 19.13
Vladimír KuchařVladimír Kuchař
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 3 NM
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 17 SB 43.35 11.00
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 PB 40.54 9.00
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 PB 35.93 8.00
4 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 34.33 7.00
5 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 13 33.96 6.00
6 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 10 PB 33.94 5.00
7 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 12 33.77 4.00
8 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 PB 33.32 3.00
9 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 8 27.11 2.00
10 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 9 26.86 1.00
11 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4 26.43
12 Anna KovářováAnna Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 26.40
13 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 25.99
14 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 6 25.92
15 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 7 24.49
16 Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 PB 22.65
17 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 22.35
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 24 58.22 11.00
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 23 42.39 9.00
3 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 19 PB 40.81 8.00
4 Jan LiškaJan Liška
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 22 39.59 7.00
5 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 39.27 6.00
6 Vojtěch PražákVojtěch Pražák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 14 PB 38.67 5.00
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 18 SB 38.52 4.00
8 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 20 36.92 3.00
9 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 17 35.56 2.00
10 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 12 PB 33.87 1.00
11 David VaněkDavid Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 32.82
12 Viktor IvánekViktor Ivánek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 11 PB 32.07
13 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 7 PB 31.19
14 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 15 30.19
15 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 13 29.28
16 Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
08 9 PB 27.93
17 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 8 27.24
18 Jakub GavendaJakub Gavenda
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 1 PB 27.16
19 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 PB 26.71
20 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 24.61
21 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 5 23.31
22 Martin SukanýMartin Sukaný
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 4 22.25
23 Tadeáš ČervinkaTadeáš Červinka
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 2 21.79
24 Jakub HofmanJakub Hofman
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 3 18.17
Celkem 24 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(čt, 2.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 16:22.46 11.00
2 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 17:45.24 9.00
3 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 PB 17:55.29 8.00
4 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 21:41.32 7.00
Celkem 4 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(čt, 2.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 16:42.73 11.00
2 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 16:43.09 9.00
3 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 18:18.36 8.00
4 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20:53.47 7.00
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 PB 22:37.79 6.00
Celkem 5 závodníků