Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačské závody za Lužánkami - Velká cena Brna v hodu diskem a kladivem

Brno - Ponava (2. 10. 2021)

hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 PB 41.43
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 46.30
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika KošiceAtletika Košice
89 PB 43.19
3 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 42.86
4 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 36.84
5 Vendula LapčíkováVendula Lapčíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 33.65
6 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 32.08
7 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
76 SB 19.44
Celkem 7 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 35.83
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 35.28
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 32.88
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 31.99
2 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 PB 30.60
3 Matyáš ŠiklMatyáš Šikl
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
04 PB 23.81
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 35.63
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 2.10.2021 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 52.91
2 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 49.42
3 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 44.61
4 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 43.04
5 Karel ŠulaKarel Šula
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 SB 40.53
6 Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 PB 37.41
7 František DrmolaFrantišek Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
91 SB 34.12
8 Adam DrmolaAdam Drmola
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
94 PB 33.42
9 Roman WeiterRoman Weiter
Orel VyškovOrel Vyškov
75 PB 27.12
10 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 PB 21.69
Celkem 10 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 46.80
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Veteráni

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
44 PB 25.47
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
89 60.75
2 Markéta BartůňkováMarkéta Bartůňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
93 51.16
3 Martina HudákováMartina Hudáková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 50.07
4 Vendula LapčíkováVendula Lapčíková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
93 47.29
5 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
Atletika KošiceAtletika Košice
89 PB 43.82
6 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
76 SB 26.76
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MartinecMatěj Martinec
AC ČejkoviceAC Čejkovice
04 56.62
2 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 51.76
3 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 PB 51.13
4 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel VyškovOrel Vyškov
04 PB 33.27
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 5kg - Veteráni

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan CigánekMilan Cigánek
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
59 PB 35.40
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 56.10
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 2.10.2021 - 10:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 58.73
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 55.28
3 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 27.71
Celkem 3 závodníků