Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek

Břeclav (11. 9. 2021)

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 14.83 11.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.00 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.07 8.00
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 15.39 7.00
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.42 3.00
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.67 6.00
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 16.05 5.00
3 Emma TinákováEmma Tináková 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 PB 16.26 4.00
4 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 16.45 2.00
5 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 10:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.01 1.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.07
3 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.24
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 18.45
5 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 20.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 14.83 11.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.00 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 15.07 8.00
4 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 15.39 7.00
5 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.67 6.00
6 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 16.05 5.00
7 Emma TinákováEmma Tináková 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 PB 16.26 4.00
8 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 16.42 3.00
9 Nela GoišováNela Goišová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 SB 16.45 2.00
10 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 17.01 1.00
11 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 17.07
12 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 18.04
13 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 18.24
14 Martina GalburováMartina Galburová 03 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 18.45
15 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 20.29
Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNF

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.55 11.00
2 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 14.70 8.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.76 7.00
4 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.12 6.00
5 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.14 5.00
6 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 16.02 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 14.58 9.00
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 15.16 4.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.67 3.00
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 16.52
Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 10:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 7 16.34 1.00
2 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 16.97
3 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.24
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 17.66
5 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.97
6 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 14.55 11.00
2 Rebecca SlezákováRebecca Slezáková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 PB 14.58 9.00
3 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 14.70 8.00
4 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.76 7.00
5 Michaela MolnárováMichaela Molnárová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 15.12 6.00
6 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.14 5.00
7 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 15.16 4.00
8 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.67 3.00
9 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 16.02 2.00
10 Viktorie KřížováViktorie Křížová 05 JAC BrnoJAC Brno 7 16.34 1.00
11 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 16.52
12 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 16.97
13 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.24
14 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 17.66
15 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 17.97
16 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 18.10
Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNF
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 DNF