Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců mladších žáků a žákyň

Olomouc (18. 9. 2021)

800 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (so, 18.9.2021 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Matyáš KocmanMatyáš Kocman 09 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 2:16.06
2 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 2 2:16.14
3 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:16.97
4 Tomáš PohankaTomáš Pohanka 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 2:23.15
5 6 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 6 2:27.77
6 Jan SlavíkJan Slavík 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:29.77
7 9 Tomáš GoronTomáš Goron 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:30.93
8 7 Pavel KoleckýPavel Kolecký 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:33.24
9 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 8 2:37.38
Celkem 9 závodníků
Ml. žáci 02 (so, 18.9.2021 - 12:10) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:37.28
2 Kristián FančovičKristián Fančovič 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:45.95
3 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:46.23
4 14 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:50.60
5 Elijah Shai SelingerElijah Shai Selinger 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:50.80
6 Eduard VavrušaEduard Vavruša 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:55.98
7 18 Lukáš JenáčekLukáš Jenáček 08 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:59.38
8 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:59.45
Matyáš ŘehákMatyáš Řehák 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 DNS
Jakub DobešJakub Dobeš 08 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (so, 18.9.2021 - 12:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:30.20
2 Julie FúsikováJulie Fúsiková 08 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:31.33
3 3 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:34.30
4 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:34.31
5 11 Eliška CoufalováEliška Coufalová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:37.10
6 6 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 2:37.41
7 8 Klára NěmcováKlára Němcová 09 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:41.12
8 Rozálie PazderováRozálie Pazderová 09 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:41.33
9 Ema FialováEma Fialová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:41.42
10 Eva SzarzecováEva Szarzecová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:45.23
11 Ellen OndruškováEllen Ondrušková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:46.71
12 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12 2:47.50
Celkem 12 závodníků
Ml. žákyně 02 (so, 18.9.2021 - 12:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslava JanákováJaroslava Janáková 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:46.83
2 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:49.50
3 25 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 2:50.53
4 22 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:51.12
5 23 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:54.65
6 24 Marie MoudráMarie Moudrá 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:56.56
7 27 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:57.76
8 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:58.83
9 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:06.63
10 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 3:28.93
29 Klára BarešováKlára Barešová 08 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 DNS
Adriana PatlokováAdriana Patloková 08 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS
Celkem 12 závodníků