Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Svitavy (2. 10. 2021)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.76 304.00
2 176 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.99 255.00
3 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.42 174.00
4 169 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.48 164.00
5 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 09.75 122.00
6 143 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.76 120.00
7 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.77 119.00
8 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.81 113.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.34 188.00
2 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.58 148.00
3 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.64 138.00
4 187 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.72 126.00
5 149 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.76 120.00
6 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.78 117.00
7 145 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.94 95.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.72 126.00
2 168 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.78 117.00
3 165 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.90 101.00
4 196 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.02 85.00
5 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.06 80.00
6 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.12 73.00
7 151 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 10.14 71.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.89 102.00
2 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.08 78.00
3 144 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.15 70.00
4 161 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.16 68.00
5 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.41 43.00
6 148 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 10.46 38.00
7 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.60 27.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.04 83.00
2 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 10.05 81.00
3 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.25 59.00
4 189 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.25 59.00
5 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.26 58.00
6 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.48 37.00
7 190 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.52 33.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 10.20 64.00
2 153 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 10.33 50.00
3 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.34 49.00
4 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.58 28.00
5 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.64 24.00
6 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.86 11.00
7 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.12 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.65 23.00
2 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.98 5.00
3 174 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.05 3.00
4 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.30 0.00
5 158 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 11.31 0.00
6 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 11.36 0.00
7 177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.47 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.53 32.00
2 186 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.26 0.00
3 150 Jindřich MančálJindřich Mančál 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 11.50 0.00
4 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.55 0.00
5 152 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 11.95 0.00
6 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 12.44 0.00
171 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 08.76 304.00
2 176 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 08.99 255.00
3 167 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.34 188.00
4 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.42 174.00
5 169 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 09.48 164.00
6 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.58 148.00
7 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.64 138.00
8 187 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.72 126.00
8 147 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 PB 09.72 126.00
10 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 09.75 122.00
11 143 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.76 120.00
11 149 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 09.76 120.00
13 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.77 119.00
14 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 09.78 117.00
14 168 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.78 117.00
16 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 09.81 113.00
17 159 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.89 102.00
18 165 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.90 101.00
19 145 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 4 09.94 95.00
20 196 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 10.02 85.00
21 173 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 10.04 83.00
22 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 7 10.05 81.00
23 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.06 80.00
24 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.08 78.00
25 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.12 73.00
26 151 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 10.14 71.00
27 144 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.15 70.00
28 161 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.16 68.00
29 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 10.20 64.00
30 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.25 59.00
30 189 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 10.25 59.00
32 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 8 10.26 58.00
33 153 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 5 10.33 50.00
34 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.34 49.00
35 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.41 43.00
36 148 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 10.46 38.00
37 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.48 37.00
38 190 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 10.52 33.00
39 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 10.53 32.00
40 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 10.58 28.00
41 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.60 27.00
42 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 10.64 24.00
43 175 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 10.65 23.00
44 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 10.86 11.00
45 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.98 5.00
46 174 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.05 3.00
47 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 11.12 1.00
48 186 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.26 0.00
49 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 11.30 0.00
50 158 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 2 11.31 0.00
51 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 11.36 0.00
52 177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 11.47 0.00
53 150 Jindřich MančálJindřich Mančál 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 11.50 0.00
54 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 11.55 0.00
55 152 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 11.95 0.00
56 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 6 12.44 0.00
171 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.20 516.00
2 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.22 511.00
3 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 09.23 509.00
4 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.30 492.00
5 253 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.38 472.00
6 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.42 463.00
7 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.45 456.00
8 256 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.45 456.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.50 444.00
2 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.55 433.00
3 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.69 402.00
4 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 09.70 400.00
5 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.89 359.00
6 215 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 10.08 320.00
7 218 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 10.11 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 231 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.89 359.00
2 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.96 344.00
3 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.99 338.00
4 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.03 330.00
5 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.06 324.00
6 227 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.19 299.00
7 217 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 10.30 278.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 09.85 367.00
2 226 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.05 326.00
3 223 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.06 324.00
4 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.11 314.00
5 257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.14 308.00
6 254 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.17 302.00
7 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.59 226.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 10.12 312.00
2 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.28 281.00
3 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 10.31 276.00
4 221 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.31 276.00
5 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.40 259.00
6 201 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.48 245.00
7 208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 10.89 178.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 09.98 340.00
2 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 10.03 330.00
3 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.26 285.00
4 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 10.48 245.00
5 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.61 223.00
6 230 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.65 216.00
7 212 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 10.78 195.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.01 334.00
2 243 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 10.43 254.00
3 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.65 216.00
4 229 Adéla BečkováAdéla Bečková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.86 182.00
5 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.04 155.00
6 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.10 147.00
7 237 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 32.03 0.00
Poznámky:
Závodnice Havranová ve 3.dráze upadla a do cíle došla.
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 255 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.18 300.00
2 246 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 10.33 272.00
3 238 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 10.35 268.00
4 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.70 208.00
5 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.16 138.00
6 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.17 137.00
7 242 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 11.45 101.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 09.20 516.00
2 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.22 511.00
3 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 09.23 509.00
4 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 09.30 492.00
5 253 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 09.38 472.00
6 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 09.42 463.00
7 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 09.45 456.00
7 256 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 09.45 456.00
9 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 09.50 444.00
10 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 09.55 433.00
11 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 09.69 402.00
12 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 09.70 400.00
13 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 09.85 367.00
14 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 09.89 359.00
14 231 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.89 359.00
16 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.96 344.00
17 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 09.98 340.00
18 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 09.99 338.00
19 250 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.01 334.00
20 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 10.03 330.00
20 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 10.03 330.00
22 226 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 10.05 326.00
23 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.06 324.00
23 223 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 10.06 324.00
25 215 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 10.08 320.00
26 218 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 10.11 314.00
26 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.11 314.00
28 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 10.12 312.00
29 257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.14 308.00
30 254 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 10.17 302.00
31 255 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.18 300.00
32 227 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 10.19 299.00
33 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 10.26 285.00
34 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 10.28 281.00
35 217 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 10.30 278.00
36 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 10.31 276.00
36 221 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.31 276.00
38 246 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 10.33 272.00
39 238 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 10.35 268.00
40 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.40 259.00
41 243 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 10.43 254.00
42 201 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 3 10.48 245.00
42 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 10.48 245.00
44 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 10.59 226.00
45 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.61 223.00
46 230 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.65 216.00
46 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.65 216.00
48 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 10.70 208.00
49 212 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 10.78 195.00
50 229 Adéla BečkováAdéla Bečková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.86 182.00
51 208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 10.89 178.00
52 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 11.04 155.00
53 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.10 147.00
54 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 11.16 138.00
55 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.17 137.00
56 242 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 11.45 101.00
57 237 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 32.03 0.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 1:49.70 671.00
2 149 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 1:56.28 565.00
3 187 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 PB 1:57.61 544.00
4 143 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 1:58.24 535.00
5 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 1:59.91 510.00
6 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:00.25 505.00
7 190 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:00.26 505.00
8 159 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:00.65 499.00
9 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 15 PB 2:01.69 484.00
10 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:02.72 469.00
11 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 PB 2:03.11 464.00
12 145 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:04.76 441.00
13 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11 2:05.44 432.00
14 151 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 14 2:05.81 427.00
15 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:05.99 424.00
16 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:07.88 399.00
17 148 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 17 2:10.66 363.00
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 169 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 2:02.74 469.00
2 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:04.17 449.00
3 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:05.66 429.00
4 161 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:06.10 423.00
5 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:08.30 393.00
6 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 2:09.22 381.00
7 144 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:10.35 367.00
8 173 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:10.58 364.00
9 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 PB 2:10.60 364.00
10 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:10.91 360.00
11 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 PB 2:11.08 358.00
12 153 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10 2:11.58 352.00
13 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:12.61 339.00
14 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:15.44 305.00
15 167 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18 2:16.53 293.00
16 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19 2:16.60 292.00
17 196 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:16.71 291.00
18 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20 2:24.39 210.00
19 160 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:27.69 179.00
147 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 DNS
Celkem 20 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:17.58 281.00
2 175 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 2:21.29 241.00
3 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:21.41 240.00
4 158 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10 PB 2:21.68 237.00
5 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:22.40 230.00
6 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:27.43 181.00
7 152 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:28.08 175.00
8 165 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:29.25 165.00
9 168 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:29.26 165.00
10 177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:31.85 143.00
11 174 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:33.72 128.00
12 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:34.39 123.00
13 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:35.49 115.00
14 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:36.15 110.00
15 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:36.76 106.00
16 189 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 2:37.82 98.00
17 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 15 2:39.15 89.00
18 186 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 PB 2:40.03 84.00
19 150 Jindřich MančálJindřich Mančál 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18 2:41.91 72.00
171 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19 DNS
Celkem 20 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 1:49.70 671.00
2 149 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 1:56.28 565.00
3 187 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 10 PB 1:57.61 544.00
4 143 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 1 1:58.24 535.00
5 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 1:59.91 510.00
6 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:00.25 505.00
7 190 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:00.26 505.00
8 159 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:00.65 499.00
9 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 15 PB 2:01.69 484.00
10 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:02.72 469.00
11 169 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 2:02.74 469.00
12 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 PB 2:03.11 464.00
13 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 2:04.17 449.00
14 145 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 12 2:04.76 441.00
15 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 11 2:05.44 432.00
16 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:05.66 429.00
17 151 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 14 2:05.81 427.00
18 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:05.99 424.00
19 161 David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:06.10 423.00
20 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:07.88 399.00
21 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 2:08.30 393.00
22 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 4 2:09.22 381.00
23 144 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:10.35 367.00
24 173 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:10.58 364.00
25 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 PB 2:10.60 364.00
26 148 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 17 2:10.66 363.00
27 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:10.91 360.00
28 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 PB 2:11.08 358.00
29 153 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10 2:11.58 352.00
30 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:12.61 339.00
31 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:15.44 305.00
32 167 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18 2:16.53 293.00
33 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19 2:16.60 292.00
34 196 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:16.71 291.00
35 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20 2:17.58 281.00
36 175 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 2:21.29 241.00
37 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 2:21.41 240.00
38 158 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 10 PB 2:21.68 237.00
39 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:22.40 230.00
40 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 20 2:24.39 210.00
41 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:27.43 181.00
42 160 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 2:27.69 179.00
43 152 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:28.08 175.00
44 165 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:29.25 165.00
45 168 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:29.26 165.00
46 177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:31.85 143.00
47 174 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:33.72 128.00
48 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:34.39 123.00
49 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 2:35.49 115.00
50 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:36.15 110.00
51 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 14 2:36.76 106.00
52 189 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16 PB 2:37.82 98.00
53 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 15 2:39.15 89.00
54 186 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 17 PB 2:40.03 84.00
55 150 Jindřich MančálJindřich Mančál 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18 2:41.91 72.00
147 Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice 16 DNS
171 Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 1:51.32 644.00
2 253 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 1:52.93 618.00
3 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 1:55.77 573.00
4 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:01.10 493.00
5 231 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 PB 2:03.63 457.00
6 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 2:03.93 452.00
7 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:04.69 442.00
8 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 2:04.78 441.00
9 246 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:07.37 406.00
10 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 2:07.83 400.00
11 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:08.00 397.00
12 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:08.85 386.00
13 256 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:09.65 376.00
14 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 2:10.26 368.00
15 226 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:10.27 368.00
16 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:10.45 366.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:06.56 416.00
2 215 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 2:07.01 410.00
3 228 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:07.63 402.00
4 254 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:08.07 396.00
5 212 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 PB 2:08.91 385.00
6 243 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 PB 2:10.85 361.00
7 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:11.65 351.00
8 257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:13.14 333.00
9 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 2:13.26 331.00
10 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:14.30 319.00
11 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:14.45 317.00
12 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 2:15.10 309.00
13 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:15.84 301.00
14 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:16.26 296.00
15 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:16.50 293.00
16 221 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:16.64 292.00
17 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:16.75 290.00
18 217 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18 2:17.05 287.00
19 218 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 20 2:17.13 286.00
20 255 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:17.44 283.00
Celkem 20 závodníků
Běh 03 (so, 2.10.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 223 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:10.35 367.00
2 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:13.84 324.00
3 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:14.09 321.00
4 250 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 2:14.32 318.00
5 238 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20 2:15.99 299.00
6 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 2:17.68 280.00
7 201 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:19.52 260.00
8 227 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:20.24 252.00
9 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:21.03 244.00
10 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:21.84 235.00
11 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:23.62 217.00
12 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:23.78 216.00
13 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12 2:25.23 202.00
14 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:26.28 192.00
15 208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14 2:26.33 191.00
16 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:27.36 182.00
17 237 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 SB 2:29.68 161.00
18 229 Adéla BečkováAdéla Bečková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15 2:29.80 160.00
19 230 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 2:30.75 152.00
20 242 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19 PB 2:31.33 147.00
21 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18 3:05.33 0.00
Celkem 21 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 1:51.32 644.00
2 253 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 1:52.93 618.00
3 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 1:55.77 573.00
4 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 2:01.10 493.00
5 231 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 PB 2:03.63 457.00
6 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 8 PB 2:03.93 452.00
7 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:04.69 442.00
8 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 2:04.78 441.00
9 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:06.56 416.00
10 215 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 PB 2:07.01 410.00
11 246 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 2:07.37 406.00
12 228 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 PB 2:07.63 402.00
13 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 2:07.83 400.00
14 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 2:08.00 397.00
15 254 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 2:08.07 396.00
16 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:08.85 386.00
17 212 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 PB 2:08.91 385.00
18 256 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:09.65 376.00
19 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 11 2:10.26 368.00
20 226 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:10.27 368.00
21 223 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:10.35 367.00
22 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12 2:10.45 366.00
23 243 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 12 PB 2:10.85 361.00
24 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 13 2:11.65 351.00
25 257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:13.14 333.00
26 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 16 2:13.26 331.00
27 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 2:13.84 324.00
28 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:14.09 321.00
29 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:14.30 319.00
30 250 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 2:14.32 318.00
31 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:14.45 317.00
32 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 2:15.10 309.00
33 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15 2:15.84 301.00
34 238 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 20 2:15.99 299.00
35 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:16.26 296.00
36 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:16.50 293.00
37 221 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 19 2:16.64 292.00
38 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 9 2:16.75 290.00
39 217 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 18 2:17.05 287.00
40 218 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 20 2:17.13 286.00
41 255 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:17.44 283.00
42 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 2:17.68 280.00
43 201 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:19.52 260.00
44 227 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 2:20.24 252.00
45 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 2:21.03 244.00
46 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 2:21.84 235.00
47 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 13 PB 2:23.62 217.00
48 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 2:23.78 216.00
49 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12 2:25.23 202.00
50 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 2:26.28 192.00
51 208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 14 2:26.33 191.00
52 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:27.36 182.00
53 237 Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 SB 2:29.68 161.00
54 229 Adéla BečkováAdéla Bečková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15 2:29.80 160.00
55 230 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 2:30.75 152.00
56 242 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19 PB 2:31.33 147.00
57 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 18 3:05.33 0.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 176 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 28 4.17 4.08 4.17 x 4.17 234.00
2 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 25 3.94 3.64 3.78 3.94 3.94 196.00
3 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 17 PB 3.84 3.52 3.74 3.84 3.84 181.00
4 143 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC PardubiceAC Pardubice
10 26 3.70 3.70 3.59 3.69 3.70 159.00
5 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 27 3.69 3.69 3.61 3.61 3.69 158.00
6 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 24 3.68 3.32 3.49 3.68 3.68 156.00
7 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 23 3.61 3.61 3.42 x 3.61 146.00
8 169 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 18 3.58 x 3.58 3.56 3.58 142.00
9 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 12 PB 3.57 3.21 3.20 3.57 3.57 140.00
10 167 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 21 3.55 3.53 3.50 3.55 3.55 137.00
11 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 13 3.44 3.20 2.98 3.44 3.44 122.00
12 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 19 3.41 3.21 3.41 3.41 3.41 118.00
13 145 Sebastian PourSebastian Pour
AC PardubiceAC Pardubice
11 22 3.40 3.40 x x 3.40 116.00
14 168 Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 9 3.34 3.34 3.11 x 3.34 108.00
15 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC PardubiceAC Pardubice
10 15 3.32 3.32 x 3.14 3.32 106.00
16 173 Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 8 PB 3.31 3.31 3.09 3.13 3.31 104.00
17 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
11 20 3.29 x 3.29 2.90 3.29 102.00
18 153 Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 14 3.28 3.28 3.24 x 3.28 100.00
19 147 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 16 3.26 3.19 3.26 x 3.26 98.00
20 174 Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 6 3.13 3.13 x 3.06 3.13 81.00
21 144 Tomáš MišákTomáš Mišák
AC PardubiceAC Pardubice
11 5 3.08 3.08 - 2.95 3.08 75.00
22 158 František ValíkFrantišek Valík
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 7 3.06 2.85 3.06 2.79 3.06 73.00
23 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 11 2.97 x 2.97 x 2.97 62.00
24 175 Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 4 PB 2.93 2.81 2.93 2.85 2.93 58.00
25 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
14 2 2.55 2.31 2.43 2.55 2.55 20.00
26 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 3 2.43 2.30 2.39 2.43 2.43 11.00
27 171 Jiří MihulkaJiří Mihulka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 1 PB 2.31 2.31 - - 2.31 4.00
177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 10 NM x x x -
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 29 4.60 4.60 4.52 3.07 4.60 308.00
2 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 25 PB 3.68 3.52 3.68 3.35 3.68 156.00
3 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 13 PB 3.64 3.46 3.64 3.44 3.64 150.00
4 165 Jiří MašekJiří Mašek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 21 3.57 3.57 3.45 x 3.57 140.00
5 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 20 3.52 3.52 3.43 3.38 3.52 133.00
6 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 27 3.49 3.37 3.49 3.40 3.49 129.00
7 149 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 24 3.47 x 3.46 3.47 3.47 126.00
8 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 17 3.44 x 2.80 3.44 3.44 122.00
9 187 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 28 3.26 3.26 2.65 3.26 3.26 98.00
10 151 Vít PirklVít Pirkl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 18 3.23 3.12 3.23 3.19 3.23 94.00
11 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 12 3.19 3.19 2.82 3.00 3.19 89.00
12 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 19 3.19 2.98 3.19 2.99 3.19 89.00
13 161 David KácovskýDavid Kácovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 11 3.17 3.02 3.17 3.02 3.17 86.00
14 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 9 PB 3.17 x 2.83 3.17 3.17 86.00
15 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 3.15 3.02 3.15 2.94 3.15 84.00
16 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 8 3.11 2.48 2.92 3.11 3.11 79.00
17 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 3 PB 3.11 3.11 2.89 2.82 3.11 79.00
18 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 7 3.10 3.10 3.04 3.01 3.10 78.00
19 159 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 14 3.09 3.09 3.03 2.56 3.09 76.00
20 189 Ondřej DostálOndřej Dostál
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 15 3.00 3.00 2.43 2.70 3.00 66.00
21 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 2 PB 2.98 2.93 2.98 2.73 2.98 63.00
22 148 Alex HanikAlex Hanik
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 16 2.96 x x 2.96 2.96 61.00
23 190 Marek DušánekMarek Dušánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 10 2.93 2.77 2.93 x 2.93 58.00
24 152 Daniel SimonDaniel Simon
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 4 2.86 2.86 2.77 2.69 2.86 50.00
25 150 Jindřich MančálJindřich Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 1 PB 2.84 2.84 2.64 x 2.84 48.00
26 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 22 2.82 x 2.82 2.75 2.82 46.00
27 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 5 2.79 2.79 2.66 x 2.79 43.00
28 186 Vít SmetanaVít Smetana
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 6 2.68 2.24 2.68 2.46 2.68 32.00
29 196 Prokop VenskýProkop Venský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 23 2.29 2.29 x x 2.29 3.00
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 253 Lucie JílkováLucie Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 29 PB 4.36 4.16 4.30 4.36 4.36 393.00
2 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 28 3.92 3.89 3.92 3.76 3.92 290.00
3 228 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 3.86 3.72 3.76 3.86 3.86 276.00
4 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 22 PB 3.84 3.74 3.84 x 3.84 272.00
5 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 24 3.78 x 3.78 3.78 3.78 259.00
6 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 14 PB 3.73 3.68 3.60 3.73 3.73 248.00
7 223 Helena CulkováHelena Culková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 13 PB 3.71 3.58 2.80 3.71 3.71 244.00
8 256 Tereza LipskáTereza Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 25 3.70 3.36 3.70 3.57 3.70 242.00
9 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 15 PB 3.63 2.97 3.63 3.56 3.63 227.00
10 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 10 PB 3.59 3.29 3.59 3.26 3.59 218.00
11 227 Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 19 PB 3.53 2.95 3.30 3.53 3.53 206.00
12 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 27 3.48 2.90 3.48 3.32 3.48 196.00
13 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 16 3.44 3.44 3.38 3.37 3.44 188.00
14 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 23 3.38 x x 3.38 3.38 176.00
15 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 17 3.37 3.05 3.37 3.07 3.37 174.00
16 212 Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 20 3.36 3.31 x 3.36 3.36 172.00
17 217 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 12 PB 3.36 2.94 3.06 3.36 3.36 172.00
18 218 Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 8 PB 3.33 3.29 x 3.33 3.33 167.00
19 255 Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 3 PB 3.28 3.28 3.13 x 3.28 157.00
20 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 21 3.28 3.28 3.01 x 3.28 157.00
21 226 Natálie VeseláNatálie Veselá
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 9 SB 3.23 3.14 3.19 3.23 3.23 148.00
22 254 Nela JílkováNela Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 18 3.23 2.76 3.23 3.12 3.23 148.00
23 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 7 PB 3.21 3.11 3.08 3.21 3.21 144.00
24 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 5 PB 3.18 3.06 3.18 3.08 3.18 139.00
25 221 Nelly BarešováNelly Barešová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 11 3.17 3.17 3.16 2.99 3.17 137.00
26 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 2 2.69 2.69 x 2.60 2.69 59.00
27 215 Karolína CvikováKarolína Cviková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 4 2.19 x 2.19 x 2.19 4.00
257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 1 NM x x x -
208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
11 6 NM x x x -
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 28 PB 3.99 3.99 3.66 3.45 3.99 306.00
2 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 26 PB 3.72 3.43 3.43 3.72 3.72 246.00
3 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 21 PB 3.59 3.48 x 3.59 3.59 218.00
4 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 27 3.58 3.58 3.49 x 3.58 216.00
5 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 10 PB 3.53 3.53 3.13 3.16 3.53 206.00
6 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 19 PB 3.46 3.33 x 3.46 3.46 192.00
7 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
10 20 PB 3.44 3.13 3.44 3.34 3.44 188.00
8 250 Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 14 PB 3.36 3.33 3.36 3.12 3.36 172.00
9 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC PardubiceAC Pardubice
11 22 3.32 x 3.26 3.32 3.32 165.00
10 231 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 25 3.28 3.28 3.27 3.27 3.28 157.00
11 242 Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 3 PB 3.23 2.54 3.23 2.45 3.23 148.00
12 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková
AC PardubiceAC Pardubice
13 24 3.22 2.85 2.97 3.22 3.22 146.00
13 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 16 3.20 2.82 2.95 3.20 3.20 142.00
14 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 15 PB 3.19 3.18 3.05 3.19 3.19 140.00
15 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 6 PB 3.19 3.19 3.03 3.13 3.19 140.00
16 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 17 3.18 3.18 2.98 3.06 3.18 139.00
17 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 18 3.17 3.11 3.17 2.98 3.17 137.00
18 238 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 2 PB 3.15 3.15 3.00 2.76 3.15 133.00
19 237 Šárka HavranováŠárka Havranová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 1 PB 3.12 x 3.07 3.12 3.12 128.00
20 246 Sofie KotováSofie Kotová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 11 PB 3.06 2.98 3.06 2.98 3.06 117.00
21 243 Leona GoláňováLeona Goláňová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 7 PB 3.01 3.01 2.92 2.97 3.01 109.00
22 201 Anna ČervinkováAnna Červinková
AC PardubiceAC Pardubice
11 23 3.00 x x 3.00 3.00 107.00
23 230 Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 4 PB 2.92 2.91 2.68 2.92 2.92 94.00
24 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 12 2.87 x 2.59 2.87 2.87 86.00
25 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 9 2.85 2.54 2.77 2.85 2.85 83.00
26 229 Adéla BečkováAdéla Bečková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 13 2.77 2.71 2.77 x 2.77 70.00
27 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková
AC PardubiceAC Pardubice
12 8 2.69 2.59 2.69 2.64 2.69 59.00
28 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 5 2.44 x 2.37 2.44 2.44 27.00
Celkem 28 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)

Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 28 42.62 246.00
2 156 Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 27 37.47 203.00
3 168 Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 25 35.65 189.00
4 176 Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 21 32.79 166.00
5 180 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 16 PB 32.29 162.00
6 167 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 26 31.87 158.00
7 170 Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 23 31.00 151.00
8 179 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 20 30.44 147.00
9 143 Lukáš KuthLukáš Kuth
AC PardubiceAC Pardubice
10 17 29.48 139.00
10 153 Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
12 24 29.17 137.00
11 172 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 18 28.97 135.00
12 173 Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 22 28.55 132.00
13 123 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC PardubiceAC Pardubice
10 15 26.42 115.00
14 146 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC PardubiceAC Pardubice
10 12 26.35 115.00
15 157 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 13 25.89 111.00
16 124 Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC PardubiceAC Pardubice
11 19 25.50 108.00
17 147 Adam ŠedaAdam Šeda
AC PardubiceAC Pardubice
10 14 25.04 105.00
18 177 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 7 24.13 98.00
19 155 Jiří PlecháčekJiří Plecháček
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
14 6 PB 23.84 95.00
20= 125 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC PardubiceAC Pardubice
10 4 PB 23.24 91.00
20= 144 Tomáš MišákTomáš Mišák
AC PardubiceAC Pardubice
11 5 PB 23.24 91.00
22 154 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
10 9 22.23 83.00
23 145 Sebastian PourSebastian Pour
AC PardubiceAC Pardubice
11 11 22.20 83.00
24 178 Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 8 22.19 83.00
25 174 Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 10 21.72 79.00
26 158 František ValíkFrantišek Valík
TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s.
11 2 PB 19.59 64.00
27 175 Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 3 18.44 55.00
171 Jiří MihulkaJiří Mihulka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 1 DNS
Celkem 28 závodníků
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 187 Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 29 PB 42.62 246.00
2 160 Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 28 PB 40.98 232.00
3 181 Antonín BoháčekAntonín Boháček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 24 PB 36.77 198.00
4 195 Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 27 34.66 181.00
5 163 Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 34.30 178.00
6 189 Ondřej DostálOndřej Dostál
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 22 PB 34.28 178.00
7 194 Eduard ŠkarkaEduard Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 25 32.63 164.00
8 148 Alex HanikAlex Hanik
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 21 PB 32.30 162.00
9 185 Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 17 SB 31.29 154.00
10 162 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 9 PB 30.90 150.00
11 151 Vít PirklVít Pirkl
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 20 30.45 147.00
12 196 Prokop VenskýProkop Venský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 18 29.30 138.00
13 183 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 15 PB 28.66 133.00
14 149 Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 23 28.64 133.00
15 182 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 10 PB 27.63 125.00
16 188 Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 13 27.40 123.00
17 159 Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 16 27.00 120.00
18 192 Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 12 26.69 117.00
19 193 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
10 19 25.23 106.00
20 161 David KácovskýDavid Kácovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 8 24.34 99.00
21 184 Matěj KadaněMatěj Kadaně
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 7 23.88 96.00
22 190 Marek DušánekMarek Dušánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 11 23.65 94.00
23 150 Jindřich MančálJindřich Mančál
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 1 PB 23.06 90.00
24 164 Matěj KubalákMatěj Kubalák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 6 20.90 73.00
25 186 Vít SmetanaVít Smetana
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 5 20.35 69.00
26 152 Daniel SimonDaniel Simon
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
13 4 20.09 67.00
27 166 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 2 PB 19.55 63.00
28 165 Jiří MašekJiří Mašek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 14 19.37 62.00
29 191 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
11 3 14.39 27.00
Celkem 29 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)

Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 213 Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 29 42.87 390.00
2 222 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 27 PB 39.30 347.00
3 216 Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 28 36.13 308.00
4 228 Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 26 PB 34.51 289.00
5 251 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 21 PB 31.83 257.00
6 256 Tereza LipskáTereza Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 24 PB 30.20 237.00
7 211 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 25 PB 29.70 232.00
8 258 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 23 PB 28.94 223.00
9 220 Kristýna SimonováKristýna Simonová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 22 PB 28.09 213.00
10 252 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 7 PB 27.95 211.00
11 223 Helena CulkováHelena Culková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 20 PB 27.15 202.00
12 225 Adéla KřikavováAdéla Křikavová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
10 18 PB 27.13 201.00
13 217 Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 16 PB 26.80 198.00
14 227 Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 6 PB 24.24 168.00
15 253 Lucie JílkováLucie Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 17 23.70 162.00
16 210 Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 19 23.04 155.00
17 255 Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 9 PB 22.64 150.00
18 212 Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 13 PB 21.94 142.00
19 254 Nela JílkováNela Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
12 15 20.00 120.00
20 219 Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 12 19.80 118.00
21 218 Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 10 17.85 97.00
22 257 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 8 17.51 93.00
23 215 Karolína CvikováKarolína Cviková
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
10 11 17.09 89.00
24 208 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
11 1 PB 16.87 86.00
25 221 Nelly BarešováNelly Barešová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
12 3 16.76 85.00
26 207 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
10 14 16.15 79.00
27 214 Kateřina AdamskáKateřina Adamská
Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk...
11 4 15.90 76.00
28 226 Natálie VeseláNatálie Veselá
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 2 15.59 73.00
29 224 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
11 5 15.47 71.00
Celkem 29 závodníků
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 240 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 27 PB 31.15 249.00
2 239 Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 25 PB 30.90 246.00
3 205 Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC PardubiceAC Pardubice
10 26 PB 30.68 243.00
4 234 Karolína NovotnáKarolína Novotná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 28 28.61 219.00
5 249 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 24 PB 28.38 216.00
6 244 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 22 PB 27.15 202.00
7 237 Šárka HavranováŠárka Havranová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 15 PB 25.75 186.00
8 250 Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 20 PB 25.64 184.00
9 235 Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
10 23 25.52 183.00
10 203 Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC PardubiceAC Pardubice
11 13 PB 25.15 179.00
11 246 Sofie KotováSofie Kotová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 12 PB 23.88 164.00
12 247 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
11 18 PB 23.84 164.00
13 231 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 17 SB 23.60 161.00
14 245 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 14 PB 22.17 145.00
15 229 Adéla BečkováAdéla Bečková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 9 PB 22.13 144.00
16 243 Leona GoláňováLeona Goláňová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 11 PB 22.05 143.00
17 201 Anna ČervinkováAnna Červinková
AC PardubiceAC Pardubice
11 4 PB 21.45 137.00
18 248 Sofie PařízkováSofie Pařízková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
10 10 20.55 127.00
19 233 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 8 PB 20.45 125.00
20 202 Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
10 16 20.24 123.00
21 230 Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 19 19.90 119.00
22 200 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková
AC PardubiceAC Pardubice
12 7 18.21 101.00
23 241 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 6 15.90 76.00
24 238 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 1 PB 15.24 69.00
25 242 Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 5 14.98 66.00
26 204 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková
AC PardubiceAC Pardubice
13 3 14.70 63.00
27 232 Tereza LindnerováTereza Lindnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 21 14.22 58.00
28 236 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 2 PB 10.55 22.00
Celkem 28 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Maxim JůzaMaxim Jůza 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1326
2 Tomáš MedunaTomáš Meduna 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1031
3 Šimon JirekŠimon Jirek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1023
4 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1021
5 Jakub ŠandaJakub Šanda 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1014
6 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 0953
7 Radim KoubaRadim Kouba 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0944
8 Matyáš RazýmMatyáš Razým 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0913
9 Matyáš BrůnaMatyáš Brůna 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0897
10 Antonín BoháčekAntonín Boháček 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0890
11 Vojtěch ČopianVojtěch Čopian 10 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0838
12 Pavel SlabihoudPavel Slabihoud 10 AC PardubiceAC Pardubice 0827
13 Adam HozaAdam Hoza 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0797
14 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0781
15 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 0780
16 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0776
17 Vít PirklVít Pirkl 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0739
18 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 0735
19 Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava 10 AC PardubiceAC Pardubice 0719
20 Martin ŠtědrýMartin Štědrý 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0715
21 Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0713
22 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0703
23 Marek DušánekMarek Dušánek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0690
24 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0683
25= Andrej BubeníkAndrej Bubeník 11 AC PardubiceAC Pardubice 0676
25= David KácovskýDavid Kácovský 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0676
27 Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0660
28 Eduard ŠkarkaEduard Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0646
29 Vilém ČopianVilém Čopian 12 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0639
30 Alex HanikAlex Hanik 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0624
31 Matěj KadaněMatěj Kadaně 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0618
32 Tomáš MišákTomáš Mišák 11 AC PardubiceAC Pardubice 0603
33 Václav KlemtVáclav Klemt 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0579
34 Albert ŠkarkaAlbert Škarka 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0575
35 Prokop VenskýProkop Venský 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0517
36 Matěj KubalákMatěj Kubalák 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0512
37 Matěj KocourekMatěj Kocourek 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0501
38 Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0476
39 Jiří MašekJiří Mašek 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0468
40 Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0463
41 Vítězlav NelibaVítězlav Neliba 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0439
42 Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0427
43 Ondřej DostálOndřej Dostál 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0401
44 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0377
45 Ladislav HeulerLadislav Heuler 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0375
46 František ValíkFrantišek Valík 11 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0374
47 Tobiáš PithartTobiáš Pithart 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0306
48 Daniel SimonDaniel Simon 13 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0292
49 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0291
50 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0275
51 Tadeáš KavkaTadeáš Kavka 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0241
52 Jindřich MančálJindřich Mančál 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0210
53 Jiří PlecháčekJiří Plecháček 14 TJ Dlouhá Třebová, z.s.TJ Dlouhá Třebová, z.s. 0204
54 Svatopluk HájekSvatopluk Hájek 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 0194
55 Vít SmetanaVít Smetana 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0185
Adam ŠedaAdam Šeda 10 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Jiří MihulkaJiří Mihulka 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF
Celkem 57 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza DejdarováTereza Dejdarová 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1703
2 Dita VáclavíkováDita Václavíková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1653
3 Lucie JílkováLucie Jílková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1645
4 Nela WittvarováNela Wittvarová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1483
5 Pavla ChadimováPavla Chadimová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1343
6 Adéla KřikavováAdéla Křikavová 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1326
7 Tereza LipskáTereza Lipská 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1311
8 Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1233
9 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1229
10 Šárka MaříkováŠárka Maříková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1220
11 Kristýna SimonováKristýna Simonová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1219
12 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1186
13 Karolína NovotnáKarolína Novotná 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1147
14 Helena CulkováHelena Culková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1137
15 Eliška BurešováEliška Burešová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1134
16 Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1108
17 Adéla JamborováAdéla Jamborová 10 AC PardubiceAC Pardubice 1098
18 Veronika BrychtováVeronika Brychtová 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1097
19 Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1078
20 Leontina HorčičkováLeontina Horčičková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1076
21 Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1065
22 Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková 10 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1028
23 Adéla ValentováAdéla Valentová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1008
24 Jolana KrejčíJolana Krejčí 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0986
25 Amálie TesařováAmálie Tesařová 10 AC PardubiceAC Pardubice 0983
26 Nela JílkováNela Jílková 12 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0966
27 Sofie KotováSofie Kotová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0959
28 Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0953
29 Anna KubátováAnna Kubátová 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0935
30 Nikol VítkováNikol Vítková 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0925
31 Natálie VeseláNatálie Veselá 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0915
32 Nikol KučerováNikol Kučerová 10 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0894
33 Ema KučerováEma Kučerová 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0890
34 Alžběta MalochováAlžběta Malochová 11 AC PardubiceAC Pardubice 0886
35 Žaneta BlažkováŽaneta Blažková 10 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0876
36 Leona GoláňováLeona Goláňová 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0867
37 Eliška MaříkováEliška Maříková 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0864
38 Sofie RohlíkováSofie Rohlíková 13 AC PardubiceAC Pardubice 0854
39 Anna GottvaldováAnna Gottvaldová 11 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0844
40 Karolína CvikováKarolína Cviková 10 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0823
41 Nelly BarešováNelly Barešová 12 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0790
42 Tereza DrahozalováTereza Drahozalová 11 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0772
43 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0769
44 Anna ČervinkováAnna Červinková 11 AC PardubiceAC Pardubice 0749
45 Tereza LindnerováTereza Lindnerová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0744
46 Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 0734
47 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0733
48 Sofie PařízkováSofie Pařízková 10 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0689
49 Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková 12 AC PardubiceAC Pardubice 0658
50 Kateřina MenclováKateřina Menclová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0619
51 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0581
52 Adéla BečkováAdéla Bečková 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0556
53= Šárka HavranováŠárka Havranová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0475
53= Kateřina AdamskáKateřina Adamská 11 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 0475
55 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0462
56 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 11 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 0455
57 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0186
Celkem 57 závodníků