Finále KPD přípravek
Svitavy (2. 10. 2021)hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Skupina)
Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 169 |
Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 28 | 42.62 | 246.00 | |||||||||||||
2 | 156 |
Matyáš RazýmMatyáš Razým
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
11 | 27 | 37.47 | 203.00 | |||||||||||||
3 | 168 |
Václav KlemtVáclav Klemt
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 25 | 35.65 | 189.00 | |||||||||||||
4 | 176 |
Maxim JůzaMaxim Jůza
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 21 | 32.79 | 166.00 | |||||||||||||
5 | 180 |
Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 16 | PB 32.29 | 162.00 | |||||||||||||
6 | 167 |
Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 26 | 31.87 | 158.00 | |||||||||||||
7 | 170 |
Tomáš MedunaTomáš Meduna
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 23 | 31.00 | 151.00 | |||||||||||||
8 | 179 |
Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 20 | 30.44 | 147.00 | |||||||||||||
9 | 143 |
Lukáš KuthLukáš Kuth
AC Pardubice |
10 | 17 | 29.48 | 139.00 | |||||||||||||
10 | 153 |
Vilém ČopianVilém Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
12 | 24 | 29.17 | 137.00 | |||||||||||||
11 | 172 |
Lukáš ŽďárskýLukáš Žďárský
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 18 | 28.97 | 135.00 | |||||||||||||
12 | 173 |
Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 22 | 28.55 | 132.00 | |||||||||||||
13 | 123 |
Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice |
10 | 15 | 26.42 | 115.00 | |||||||||||||
14 | 146 |
Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC Pardubice |
10 | 12 | 26.35 | 115.00 | |||||||||||||
15 | 157 |
Daniel ŠtěpánekDaniel Štěpánek
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
11 | 13 | 25.89 | 111.00 | |||||||||||||
16 | 124 |
Andrej BubeníkAndrej Bubeník
AC Pardubice |
11 | 19 | 25.50 | 108.00 | |||||||||||||
17 | 147 |
Adam ŠedaAdam Šeda
AC Pardubice |
10 | 14 | 25.04 | 105.00 | |||||||||||||
18 | 177 |
Tadeáš KavkaTadeáš Kavka
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 7 | 24.13 | 98.00 | |||||||||||||
19 | 155 |
Jiří PlecháčekJiří Plecháček
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
14 | 6 | PB 23.84 | 95.00 | |||||||||||||
20= | 125 |
Tomáš ČáslavaTomáš Čáslava
AC Pardubice |
10 | 4 | PB 23.24 | 91.00 | |||||||||||||
20= | 144 |
Tomáš MišákTomáš Mišák
AC Pardubice |
11 | 5 | PB 23.24 | 91.00 | |||||||||||||
22 | 154 |
Vojtěch ČopianVojtěch Čopian
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
10 | 9 | 22.23 | 83.00 | |||||||||||||
23 | 145 |
Sebastian PourSebastian Pour
AC Pardubice |
11 | 11 | 22.20 | 83.00 | |||||||||||||
24 | 178 |
Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra Litomyšl |
13 | 8 | 22.19 | 83.00 | |||||||||||||
25 | 174 |
Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 10 | 21.72 | 79.00 | |||||||||||||
26 | 158 |
František ValíkFrantišek Valík
TJ Dlouhá Třebová, z.s. |
11 | 2 | PB 19.59 | 64.00 | |||||||||||||
27 | 175 |
Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 3 | 18.44 | 55.00 | |||||||||||||
171 |
Jiří MihulkaJiří Mihulka
Atletika Chrudim, z.s. |
11 | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 187 |
Jakub ŠandaJakub Šanda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 29 | PB 42.62 | 246.00 | |||||||||||||
2 | 160 |
Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 28 | PB 40.98 | 232.00 | |||||||||||||
3 | 181 |
Antonín BoháčekAntonín Boháček
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 24 | PB 36.77 | 198.00 | |||||||||||||
4 | 195 |
Albert ŠkarkaAlbert Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
11 | 27 | 34.66 | 181.00 | |||||||||||||
5 | 163 |
Matěj KocourekMatěj Kocourek
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 26 | 34.30 | 178.00 | |||||||||||||
6 | 189 |
Ondřej DostálOndřej Dostál
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
10 | 22 | PB 34.28 | 178.00 | |||||||||||||
7 | 194 |
Eduard ŠkarkaEduard Škarka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
11 | 25 | 32.63 | 164.00 | |||||||||||||
8 | 148 |
Alex HanikAlex Hanik
Atletický klub ISCAREX Česk... |
10 | 21 | PB 32.30 | 162.00 | |||||||||||||
9 | 185 |
Tobiáš PithartTobiáš Pithart
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 17 | SB 31.29 | 154.00 | |||||||||||||
10 | 162 |
Štěpán KaválekŠtěpán Kaválek
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 9 | PB 30.90 | 150.00 | |||||||||||||
11 | 151 |
Vít PirklVít Pirkl
Atletický klub ISCAREX Česk... |
10 | 20 | 30.45 | 147.00 | |||||||||||||
12 | 196 |
Prokop VenskýProkop Venský
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
11 | 18 | 29.30 | 138.00 | |||||||||||||
13 | 183 |
Vojtěch FolvarskýVojtěch Folvarský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
11 | 15 | PB 28.66 | 133.00 | |||||||||||||
14 | 149 |
Radim KoubaRadim Kouba
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 23 | 28.64 | 133.00 | |||||||||||||
15 | 182 |
Matyáš BrůnaMatyáš Brůna
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 10 | PB 27.63 | 125.00 | |||||||||||||
16 | 188 |
Martin ŠtědrýMartin Štědrý
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 13 | 27.40 | 123.00 | |||||||||||||
17 | 159 |
Adam HozaAdam Hoza
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 16 | 27.00 | 120.00 | |||||||||||||
18 | 192 |
Ladislav HeulerLadislav Heuler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
10 | 12 | 26.69 | 117.00 | |||||||||||||
19 | 193 |
Jaroslav LehnfeldJaroslav Lehnfeld
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
10 | 19 | 25.23 | 106.00 | |||||||||||||
20 | 161 |
David KácovskýDavid Kácovský
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 8 | 24.34 | 99.00 | |||||||||||||
21 | 184 |
Matěj KadaněMatěj Kadaně
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 7 | 23.88 | 96.00 | |||||||||||||
22 | 190 |
Marek DušánekMarek Dušánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
11 | 11 | 23.65 | 94.00 | |||||||||||||
23 | 150 |
Jindřich MančálJindřich Mančál
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 1 | PB 23.06 | 90.00 | |||||||||||||
24 | 164 |
Matěj KubalákMatěj Kubalák
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 6 | 20.90 | 73.00 | |||||||||||||
25 | 186 |
Vít SmetanaVít Smetana
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 5 | 20.35 | 69.00 | |||||||||||||
26 | 152 |
Daniel SimonDaniel Simon
Atletický klub ISCAREX Česk... |
13 | 4 | 20.09 | 67.00 | |||||||||||||
27 | 166 |
Vítězlav NelibaVítězlav Neliba
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 2 | PB 19.55 | 63.00 | |||||||||||||
28 | 165 |
Jiří MašekJiří Mašek
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 14 | 19.37 | 62.00 | |||||||||||||
29 | 191 |
Svatopluk HájekSvatopluk Hájek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
11 | 3 | 14.39 | 27.00 | |||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Skupina)
Skupina 01 (so, 2.10.2021 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 |
Dita VáclavíkováDita Václavíková
AK Slovan Moravská Třebová |
10 | 29 | 42.87 | 390.00 | |||||||||||||
2 | 222 |
Žaneta BlažkováŽaneta Blažková
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 27 | PB 39.30 | 347.00 | |||||||||||||
3 | 216 |
Tereza DejdarováTereza Dejdarová
Atletický klub ISCAREX Česk... |
10 | 28 | 36.13 | 308.00 | |||||||||||||
4 | 228 |
Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 26 | PB 34.51 | 289.00 | |||||||||||||
5 | 251 |
Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová
TJ Svitavy, z. s. |
11 | 21 | PB 31.83 | 257.00 | |||||||||||||
6 | 256 |
Tereza LipskáTereza Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 24 | PB 30.20 | 237.00 | |||||||||||||
7 | 211 |
Magdaléna KrejčíMagdaléna Krejčí
AK Slovan Moravská Třebová |
10 | 25 | PB 29.70 | 232.00 | |||||||||||||
8 | 258 |
Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 23 | PB 28.94 | 223.00 | |||||||||||||
9 | 220 |
Kristýna SimonováKristýna Simonová
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 22 | PB 28.09 | 213.00 | |||||||||||||
10 | 252 |
Kateřina HauptmanováKateřina Hauptmanová
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 7 | PB 27.95 | 211.00 | |||||||||||||
11 | 223 |
Helena CulkováHelena Culková
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 20 | PB 27.15 | 202.00 | |||||||||||||
12 | 225 |
Adéla KřikavováAdéla Křikavová
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 18 | PB 27.13 | 201.00 | |||||||||||||
13 | 217 |
Anna KubátováAnna Kubátová
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 16 | PB 26.80 | 198.00 | |||||||||||||
14 | 227 |
Nikol VítkováNikol Vítková
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 6 | PB 24.24 | 168.00 | |||||||||||||
15 | 253 |
Lucie JílkováLucie Jílková
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 17 | 23.70 | 162.00 | |||||||||||||
16 | 210 |
Jolana KrejčíJolana Krejčí
AK Slovan Moravská Třebová |
10 | 19 | 23.04 | 155.00 | |||||||||||||
17 | 255 |
Ema KučerováEma Kučerová
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 9 | PB 22.64 | 150.00 | |||||||||||||
18 | 212 |
Nikol KučerováNikol Kučerová
AK Slovan Moravská Třebová |
10 | 13 | PB 21.94 | 142.00 | |||||||||||||
19 | 254 |
Nela JílkováNela Jílková
TJ Svitavy, z. s. |
12 | 15 | 20.00 | 120.00 | |||||||||||||
20 | 219 |
Šárka MaříkováŠárka Maříková
Atletický klub ISCAREX Česk... |
10 | 12 | 19.80 | 118.00 | |||||||||||||
21 | 218 |
Eliška MaříkováEliška Maříková
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 10 | 17.85 | 97.00 | |||||||||||||
22 | 257 |
Rozálie PavlíčkováRozálie Pavlíčková
TJ Svitavy, z. s. |
11 | 8 | 17.51 | 93.00 | |||||||||||||
23 | 215 |
Karolína CvikováKarolína Cviková
Atletický klub ISCAREX Česk... |
10 | 11 | 17.09 | 89.00 | |||||||||||||
24 | 208 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
AK Slovan Moravská Třebová |
11 | 1 | PB 16.87 | 86.00 | |||||||||||||
25 | 221 |
Nelly BarešováNelly Barešová
Hvězda Pardubice z.s. |
12 | 3 | 16.76 | 85.00 | |||||||||||||
26 | 207 |
Alžběta DvořákováAlžběta Dvořáková
AK Slovan Moravská Třebová |
10 | 14 | 16.15 | 79.00 | |||||||||||||
27 | 214 |
Kateřina AdamskáKateřina Adamská
Atletický klub ISCAREX Česk... |
11 | 4 | 15.90 | 76.00 | |||||||||||||
28 | 226 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 2 | 15.59 | 73.00 | |||||||||||||
29 | 224 |
Tereza DrahozalováTereza Drahozalová
Hvězda Pardubice z.s. |
11 | 5 | 15.47 | 71.00 | |||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Skupina 02 (so, 2.10.2021 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 240 |
Anastázie ChalupníkováAnastázie Chalupníková
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 27 | PB 31.15 | 249.00 | |||||||||||||
2 | 239 |
Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 25 | PB 30.90 | 246.00 | |||||||||||||
3 | 205 |
Amálie TesařováAmálie Tesařová
AC Pardubice |
10 | 26 | PB 30.68 | 243.00 | |||||||||||||
4 | 234 |
Karolína NovotnáKarolína Novotná
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 28 | 28.61 | 219.00 | |||||||||||||
5 | 249 |
Alexandra SvědíkováAlexandra Svědíková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
11 | 24 | PB 28.38 | 216.00 | |||||||||||||
6 | 244 |
Anna GottvaldováAnna Gottvaldová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
11 | 22 | PB 27.15 | 202.00 | |||||||||||||
7 | 237 |
Šárka HavranováŠárka Havranová
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 15 | PB 25.75 | 186.00 | |||||||||||||
8 | 250 |
Adéla ValentováAdéla Valentová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 20 | PB 25.64 | 184.00 | |||||||||||||
9 | 235 |
Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 23 | 25.52 | 183.00 | |||||||||||||
10 | 203 |
Alžběta MalochováAlžběta Malochová
AC Pardubice |
11 | 13 | PB 25.15 | 179.00 | |||||||||||||
11 | 246 |
Sofie KotováSofie Kotová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 12 | PB 23.88 | 164.00 | |||||||||||||
12 | 247 |
Amálie PalaščákováAmálie Palaščáková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
11 | 18 | PB 23.84 | 164.00 | |||||||||||||
13 | 231 |
Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 17 | SB 23.60 | 161.00 | |||||||||||||
14 | 245 |
Leontina HorčičkováLeontina Horčičková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 14 | PB 22.17 | 145.00 | |||||||||||||
15 | 229 |
Adéla BečkováAdéla Bečková
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 9 | PB 22.13 | 144.00 | |||||||||||||
16 | 243 |
Leona GoláňováLeona Goláňová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 11 | PB 22.05 | 143.00 | |||||||||||||
17 | 201 |
Anna ČervinkováAnna Červinková
AC Pardubice |
11 | 4 | PB 21.45 | 137.00 | |||||||||||||
18 | 248 |
Sofie PařízkováSofie Pařízková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
10 | 10 | 20.55 | 127.00 | |||||||||||||
19 | 233 |
Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 8 | PB 20.45 | 125.00 | |||||||||||||
20 | 202 |
Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC Pardubice |
10 | 16 | 20.24 | 123.00 | |||||||||||||
21 | 230 |
Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s. |
11 | 19 | 19.90 | 119.00 | |||||||||||||
22 | 200 |
Kristiana BarvíkováKristiana Barvíková
AC Pardubice |
12 | 7 | 18.21 | 101.00 | |||||||||||||
23 | 241 |
Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 6 | 15.90 | 76.00 | |||||||||||||
24 | 238 |
Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra Litomyšl |
11 | 1 | PB 15.24 | 69.00 | |||||||||||||
25 | 242 |
Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra Litomyšl |
12 | 5 | 14.98 | 66.00 | |||||||||||||
26 | 204 |
Sofie RohlíkováSofie Rohlíková
AC Pardubice |
13 | 3 | 14.70 | 63.00 | |||||||||||||
27 | 232 |
Tereza LindnerováTereza Lindnerová
Atletika Chrudim, z.s. |
10 | 21 | 14.22 | 58.00 | |||||||||||||
28 | 236 |
Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
13 | 2 | PB 10.55 | 22.00 | |||||||||||||
Celkem 28 závodníků |