Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva

Ostrov (8. 9. 2021)

60 m - Muži

(st, 8.9.2021 - 16:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 07.31
MS Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 07.40
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 07.45
Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNF
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.59 11.00
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.70 9.00
3 58 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.52 8.00
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.62
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.54 7.00
2 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.30 6.00
3 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.51 5.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 07.59 11.00
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 07.70 9.00
3 58 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.52 8.00
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.54 7.00
5 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.30 6.00
6 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.51 5.00
7 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.62

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 08.27 11.00
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.32 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.38 8.00
4 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.56 7.00
5 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 08.70 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 08.97 5.00
2 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.99 4.00
3 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.04 3.00
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.32 2.00
5 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.39 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.62
2 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 09.79
3 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.91
4 Pavel ČápPavel Čáp 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 09.94
5 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 17:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ChromecMartin Chromec 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 10.08
2 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.28
3 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 08.27 11.00
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.32 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.38 8.00
4 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.56 7.00
5 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 08.70 6.00
6 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 08.97 5.00
7 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.99 4.00
8 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.04 3.00
9 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.32 2.00
10 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.39 1.00
11 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.62
12 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 09.79
13 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.91
14 Pavel ČápPavel Čáp 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 09.94
15 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.06
16 Martin ChromecMartin Chromec 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 SB 10.08
17 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 10.28
18 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.58

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 08.35 11.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 08.39 9.00
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.49 8.00
4 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.73 6.00
5 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 08.76 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.68 7.00
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.15 4.00
3 Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.16 3.00
4 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.30 2.00
5 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.07 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 08.35 11.00
2 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 SB 08.39 9.00
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.49 8.00
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.68 7.00
5 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 08.73 6.00
6 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 08.76 5.00
7 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.15 4.00
8 Nicol GrillováNicol Grillová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.16 3.00
9 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.30 2.00
10 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.07 1.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.46 11.00
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 08.50 9.00
3 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.61 8.00
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 PB 08.67 7.00
5 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.82 6.00
6 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.11 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.84 5.00
2 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 08.99 4.00
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 09.00 3.00
4 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.17 1.00
5 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.40
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.30
2 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.33
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.35
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.36
5 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.45
6 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.46
2 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.50
3 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.51
4 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.76
5 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 3 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.61
2 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 PB 09.83
3 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.12
4 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.16
5 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 8.9.2021 - 16:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.23
2 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.34
3 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 PB 10.61
4 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.86
MS Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 08.46 11.00
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 08.50 9.00
3 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.61 8.00
4 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 2 PB 08.67 7.00
5 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.82 6.00
6 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 08.84 5.00
7 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 08.99 4.00
8 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 09.00 3.00
9 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.11 2.00
10 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.17 1.00
11 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.23
12 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.30
13 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.33
14 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.35
15 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.36
16 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.40
17 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.45
18 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.46
19 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 09.50
20 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.51
21 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.58
22 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.61
23 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 09.76
24 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 3 09.78
25 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 PB 09.83
26 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.12
27 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.16
28 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.19
29 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.34
30 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 2 PB 10.61
31 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.86
32 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.36

150 m - Muži

(st, 8.9.2021 - 17:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 16.93
MS Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 17.40
MS Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 17.64
Celkem 3 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 17.67 11.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 18.07 9.00
3 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 18.50 8.00
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 19.45 7.00
MS Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.75
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:55) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 20.46 6.00
2 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.75 5.00
3 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 23.40 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 17.67 11.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 18.07 9.00
3 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 18.50 8.00
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 19.45 7.00
5 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 20.46 6.00
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.75
7 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 22.75 5.00
8 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 23.40 4.00

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 18:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.17 11.00
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 20.38 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.45 8.00
4 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 20.67 7.00
5 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.26 5.00
6 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 24.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 18:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 21.93 4.00
2 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.00 3.00
3 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.59
4 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.88
5 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 26.50
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 18:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 23.45 1.00
2 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.62
3 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 24.99
4 Martin ChromecMartin Chromec 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 25.85
5 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.90
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 18:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 20.92 6.00
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 23.14 2.00
3 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 24.37
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 20.17 11.00
2 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 20.38 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 20.45 8.00
4 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 20.67 7.00
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 20.92 6.00
6 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 21.26 5.00
7 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 21.93 4.00
8 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 22.00 3.00
9 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 23.14 2.00
10 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 23.45 1.00
11 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.59
12 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 24.36
13 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 24.37
14 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 24.62
15 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.88
16 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 24.99
17 Martin ChromecMartin Chromec 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 25.85
18 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 25.90
19 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 26.50

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:36) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 20.09 11.00
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 20.36 9.00
3 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 20.90 7.00
4 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 21.07 6.00
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.33 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:36) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.80 8.00
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 21.41 4.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.55 3.00
4 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.22 2.00
5 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 23.10 1.00
6 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 20.09 11.00
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 20.36 9.00
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.80 8.00
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 20.90 7.00
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 21.07 6.00
6 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 21.33 5.00
7 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 21.41 4.00
8 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 21.55 3.00
9 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.22 2.00
10 Nella DvořákováNella Dvořáková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 23.10 1.00
11 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.40

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 21.26 9.00
2 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.28 8.00
3 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.34 7.00
4 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 21.91 3.00
5 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 22.02 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 PB 21.48 5.00
2 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 PB 21.89 4.00
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 22.01 2.00
4 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.42
5 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.17
6 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 22.89
2 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 23.10
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 23.24
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 23.69
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 22.13
2 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 23.10
3 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.20
4 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 25.48
5 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 25.68
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 21.46 6.00
2 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 PB 22.22
3 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 PB 22.27
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 PB 23.38
5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.54
6 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 25.47
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 8.9.2021 - 17:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 21.00 11.00
2 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 23.69
3 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 24.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 21.00 11.00
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 21.26 9.00
3 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 21.28 8.00
4 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 21.34 7.00
5 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 21.46 6.00
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 PB 21.48 5.00
7 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 PB 21.89 4.00
8 Sofie OedingSofie Oeding 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 21.91 3.00
9 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 22.01 2.00
10 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 22.02 1.00
11 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 22.13
12 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 1 PB 22.22
13 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 4 PB 22.27
14 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.42
15 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 22.89
16 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 23.10
16 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 23.10
18 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 23.17
19 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 23.24
20 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 PB 23.38
21 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.54
22 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 23.69
22 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 23.69
24 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.20
25 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 24.54
26 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 4 24.58
27 Adriana FlorkováAdriana Florková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 25.47
28 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 25.48
29 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 25.68

600 m - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 26 PB 1:52.98 11.00
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 18 PB 1:55.56 9.00
3 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27 PB 1:57.57 8.00
4 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17 PB 2:00.30 7.00
5 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 23 PB 2:00.60 6.00
6 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25 2:00.75 5.00
7 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 30 2:01.57 4.00
8 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 29 PB 2:02.56 3.00
9 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 20 2:02.71 2.00
10 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28 PB 2:03.29 1.00
11 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 21 PB 2:05.03
12 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 24 PB 2:08.98
13 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 22 2:14.11
14 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16 2:16.77
15 Adéla SkalováAdéla Skalová 11 SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B 19 PB 2:18.22
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 8.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 5:15.82 11.00
2 57 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 5:52.25 9.00
3 58 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:53.43 8.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 5:13.36 11.00
2 10 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 5:14.56 9.00
3 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 PB 5:16.67 8.00
4 11 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 5:22.57 7.00
5 15 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 5:29.35 6.00
6 12 Tobiáš KošinaTobiáš Košina 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 5:30.25 5.00
7 13 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 6:08.02 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 6:23.64 11.00
2 8 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 6:24.51 9.00
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.87 11.00
2 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.92 9.00
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.98 8.00
4 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.96 7.00
5 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 11.34 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.31 5.00
2 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 12.93 4.00
3 Lukáš BenediktLukáš Benedikt 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.70 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.87 11.00
2 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 09.92 9.00
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.98 8.00
4 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.96 7.00
5 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 11.34 6.00
6 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.31 5.00
7 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 12.93 4.00
8 Lukáš BenediktLukáš Benedikt 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 14.70 3.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 10.06 11.00
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.52 9.00
3 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.57 8.00
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.12 7.00
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 11.55 6.00
6 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.74
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.67 5.00
2 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93 4.00
3 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.01 3.00
4 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.12 2.00
5 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.16 1.00
6 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 12.72
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 5 PB 10.06 11.00
2 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 3 10.52 9.00
3 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.57 8.00
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.12 7.00
5 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A 6 11.55 6.00
6 Eliška HolátováEliška Holátová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.67 5.00
7 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.93 4.00
8 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.01 3.00
9 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.12 2.00
10 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.16 1.00
11 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 12.72
12 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 12.74

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:01) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 30.54
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 30.56 11.00
3 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 35.09 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:01) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 34.25 9.00
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 38.76 7.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 30.54
2 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 30.56 11.00
3 57 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 34.25 9.00
4 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 35.09 8.00
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 38.76 7.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 33.29 11.00
2 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 33.35 9.00
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 35.57 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 16:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 30.88
MS Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 32.38
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 30.88
2 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 32.38
3 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 33.29 11.00
4 Alice ČesákováAlice Česáková 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 33.35 9.00
5 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 35.57 8.00

4 x 300 m - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Macháček, Andreovský, Lukáš, Hytych Macháček, Andreovský, Lukáš, Hytych TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 3:26.48 11.00
2 Chromec, Smrž, Novák, Franka Chromec, Smrž, Novák, Franka Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 3:57.09 9.00
3 Ďurčák, Čáp, Benedikt, Řeřicha Ďurčák, Čáp, Benedikt, Řeřicha SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 4:00.12 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 8.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žabková, Čadová, Fischerová, Kapicová Žabková, Čadová, Fischerová, Kapicová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:14.74 11.00
2 Bašistová, Lažanská, Trávníková, Jungmannová Bašistová, Lažanská, Trávníková, Jungmannová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:20.92 9.00
3 Michálková, Kučerová, Pokrupová, Lišková Michálková, Kučerová, Pokrupová, Lišková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:28.92 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (st, 8.9.2021 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markusová, Richterová, Červenková, Staňková Markusová, Richterová, Červenková, Staňková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:25.62 8.00
2 Kraftová, Buršíková, Růžková, Andreovská Kraftová, Buršíková, Růžková, Andreovská TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:31.17 6.00
3 Jandová, Kožušníková, Mikolášková, Oťapková Jandová, Kožušníková, Mikolášková, Oťapková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:40.94 5.00
4 Müllerová, Lichovníková, Florková, Praštalo Müllerová, Lichovníková, Florková, Praštalo Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:55.15 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žabková, Čadová, Fischerová, Kapicová Žabková, Čadová, Fischerová, Kapicová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 3:14.74 11.00
2 Bašistová, Lažanská, Trávníková, Jungmannová Bašistová, Lažanská, Trávníková, Jungmannová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:20.92 9.00
3 Markusová, Richterová, Červenková, Staňková Markusová, Richterová, Červenková, Staňková SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 3:25.62 8.00
4 Michálková, Kučerová, Pokrupová, Lišková Michálková, Kučerová, Pokrupová, Lišková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:28.92 7.00
5 Kraftová, Buršíková, Růžková, Andreovská Kraftová, Buršíková, Růžková, Andreovská TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 3:31.17 6.00
6 Jandová, Kožušníková, Mikolášková, Oťapková Jandová, Kožušníková, Mikolášková, Oťapková Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:40.94 5.00
7 Müllerová, Lichovníková, Florková, Praštalo Müllerová, Lichovníková, Florková, Praštalo Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:55.15 4.00

skok vysoký - Žáci

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 Body
1 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 PB 1.61 - - o - o xo o xxo xxx 11.00
2 Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 PB 1.55 o o o o xo xxo xxx 9.00
3 57 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 PB 1.50 - o o o o xxx 8.00
4 Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 1.40 - - o - xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 Body
1 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 PB 1.45 o o o o xo xxx 11.00
2 Jakub KunešJakub Kuneš
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 3 1.35 o xo o xxx 9.00
3 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 2 PB 1.30 o o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 Body
1 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 5 PB 1.50 - - o o o o xo xxx 11.00
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 SB 1.40 o o o xo o xxx 9.00
3 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 PB 1.40 o o o o xo xxx 8.00
4 Anna ReichováAnna Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 PB 1.35 o o xo o xxx 7.00
5 Kamila KosováKamila Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 1 PB 1.30 o o xo xxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 Body
1 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 7 PB 1.45 o o o o o o o xo xxx 11.00
2 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 6 PB 1.30 - - o o o xxx 9.00
3 Berenika AdamcováBerenika Adamcová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 3 PB 1.25 xxo o o xo xxx 8.00
4 Vendula HusákováVendula Husáková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 1 PB 1.20 o o o xxx 7.00
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 4 PB 1.20 o o xo xxx 6.00
6 Sofie OedingSofie Oeding
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 2 PB 1.10 xo xxx 5.00
Gréta AndreovskáGréta Andreovská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 5 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 5.57 +2.9 m/s 5.28 +0.7 m/s 5.28  0,70 5.57  2,90 - 5.57 - - - 11.00
2 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 4.77 +3.5 m/s 4.73 +1.7 m/s 4.68  1,30 4.77  3,50 4.47  0,10 4.77 4.73  1,70 - - 9.00
3 František TrávníkFrantišek Trávník
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 SB 4.59 +1.5 m/s 3.84  1,20 4.59  1,50 4.55  1,50 4.59 - - - 8.00
4 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 3.89 +2.2 m/s 3.73 +0.6 m/s 3.54  1,10 3.55  2,40 3.73  0,60 3.73 2.81  0,00  1,30 3.89  2,20 7.00
Tobias LinhartTobias Linhart
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 NM - - - -
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PötzlJan Pötzl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 13 PB 4.86 11.00
2 Štěpán DenkŠtěpán Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 12 PB 4.69 9.00
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 14 4.67 8.00
4 Richard VaculíkRichard Vaculík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 10 SB 4.64 7.00
5 14 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 11 PB 4.60 6.00
6 Ferdinand AndreovskýFerdinand Andreovský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 9 PB 4.34 5.00
7 9 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
09 6 PB 4.11 4.00
8 Jakub KunešJakub Kuneš
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 7 3.99 3.00
9 Daniel BáťaDaniel Báťa
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 5 PB 3.96 2.00
10 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 8 3.89 1.00
11 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 3 PB 3.87
12 Pavel ČápPavel Čáp
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
10 1 SB 3.49
13 David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 4 PB 3.33
14 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
10 2 SB 3.30
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 2 PB 4.70 -2.1 m/s 4.70  -2,10 - - 4.70 - - -
MS Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 1 PB 4.58 -1.9 m/s 4.58  -1,90 - - 4.58 - - -
3 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 SB 4.52 -0.6 m/s - 4.52  -0,60 4.27  -2,10 4.52 3.91  -2,90 3.72  -2,70 - 11.00
4 Adéla BaranovskáAdéla Baranovská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 7 4.41 -2.4 m/s 4.11  -2,00 - - 4.11 4.08  -1,80 4.41  -2,40 - 9.00
5 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 4 PB 4.31 -2.0 m/s 4.00  -3,50 4.15  -2,40 4.31  -2,00 4.31 - - - 8.00
6 7 Adéla ReichováAdéla Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 SB 4.11 -1.7 m/s 3.75  0,00 3.66  -2,60 3.85  -2,60 3.85 4.11  -1,70 3.45  -2,70 - 7.00
7 Nella DvořákováNella Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 4.03 -2.0 m/s 4.03  -2,00 2.39  -1,90 2.98  -2,00 4.03 3.25  -1,00 2.62  -2,60 2.99  -1,30 6.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ZávodnáJana Závodná
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 25 PB 4.81 +1.6 m/s 4.66  1,80 4.81  1,60 - 4.81 4.60  1,40 4.32  1,10 4.22  2,10 11.00
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 21 PB 4.46 +1.5 m/s 4.11  2,80 4.30  2,50 4.41  0,70 4.41 4.19  2,00 4.23  0,40 4.46  1,50 9.00
3 Vanda SitkováVanda Sitková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 24 4.43 +1.8 m/s 4.43  1,80 x x 4.43 4.43  0,80 4.29  2,00 - 8.00
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 13 PB 4.32 +1.1 m/s 3.38  1,10 3.64  2,10 4.25  2,20 4.25 x 4.32  1,10 4.16  1,30 7.00
5 Berenika AdamcováBerenika Adamcová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 20 4.21 +1.5 m/s x 3.98  0,70 4.04  2,00 4.04 3.67  1,60 3.87  1,80 4.21  1,50 6.00
6 Sofie OedingSofie Oeding
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 19 4.20 +1.9 m/s 4.07  2,00 x 3.60  2,20 4.07 3.87  2,30 4.00  1,00 4.20  1,90 5.00
7 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 6 4.03 +4.2 m/s 3.85 +1.0 m/s 3.85  1,00 4.03  4,20 4.00  2,70 4.03 3.93  2,10 - 3.86  2,10 4.00
8 Kateřina BrůžováKateřina Brůžová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 9 PB 3.97 +1.7 m/s 3.97  1,70 3.73  3,00 - 3.97 3.93  0,80 3.64  1,40 - 3.00
9 Nela JurášováNela Jurášová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 18 3.96 -3.4 m/s 3.96  -3,40 3.83  -1,90 - 3.96 2.00
10 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 17 3.95 -0.7 m/s 3.95  -0,70 3.50  -2,20 - 3.95 1.00
11 Tereza AntošováTereza Antošová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 14 3.94 +3.5 m/s 3.80 +0.9 m/s x 3.94  3,50 3.80  0,90 3.94
12 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 16 3.91 -1.4 m/s - 3.91  -1,40 - 3.91
13 Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 15 3.85 +1.2 m/s x 3.66  2,30 3.85  1,20 3.85
14 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 12 3.72 -1.1 m/s 2.88  -3,30 3.72  -1,10 3.65  0,00 3.72
15 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 5 SB 3.64 -2.5 m/s 3.52  -1,50 3.57  -0,90 3.64  -2,50 3.64
16 Klára HankováKlára Hanková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
11 1 PB 3.60 +1.4 m/s 2.99  1,70 x 3.60  1,40 3.60
17 Martina ČervenkováMartina Červenková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 10 3.57 -1.4 m/s 3.49  -2,00 3.50  -2,00 3.57  -1,40 3.57
18 Tereza StaňkováTereza Staňková
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
10 8 3.56 -3.3 m/s 3.56  -3,30 3.14  -2,10 3.47  -1,70 3.56
19 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 11 3.43 +3.4 m/s 3.24 +0.0 m/s 3.24  0,00 3.43  3,40 - 3.43
Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 23 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 4 08.36 11.00
2 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 3 08.14 9.00
3 Petra FischbachováPetra Fischbachová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 2 PB 07.48 8.00
4 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 07.08 7.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 8.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 5 PB 13.20 11.00
2 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 11.43 9.00
3 59 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 PB 09.85 8.00
4 Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2 PB 09.06 7.00
5 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 PB 07.06 6.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 8.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 29.94 11.00
2 8 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 3 23.97 9.00
3 Nikola HořtováNikola Hořtová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 2 PB 20.29 8.00
4 Hana TrnkováHana Trnková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 1 PB 19.70 7.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 8.9.2021 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 PB 38.43 11.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 3 SB 36.80 9.00
3 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 5 28.96 8.00
4 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 22.20 7.00
5 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 1 20.64 6.00
Celkem 5 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 8.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
08 17 PB 66.62 11.00
2 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 15 PB 52.60 9.00
3 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 14 PB 50.20 8.00
4 14 Dominik JirsaDominik Jirsa
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 16 43.99 7.00
5 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 10 40.83 6.00
6 Dominik BotkaDominik Botka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 11 40.18 5.00
7 12 Tobiáš KošinaTobiáš Košina
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 8 PB 39.83 4.00
8= David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 9 39.13 2.50
8= Theodor VášaTheodor Váša
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 12 39.13 2.50
10 Martin JiskraMartin Jiskra
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 6 PB 38.64 1.00
11 10 Hugo MacháčekHugo Macháček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 13 37.87
12 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 5 PB 37.28
13 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 4 PB 36.72
14 11 Martin LukášMartin Lukáš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 7 PB 36.58
15 Daniel BáťaDaniel Báťa
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 1 SB 33.35
16 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
10 3 SB 28.98
17 Lukáš BenediktLukáš Benedikt
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
10 2 PB 20.86
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 8.9.2021 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 14 PB 46.86 - 11.00
2 Eliška HolátováEliška Holátová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
09 13 PB 45.52 - 9.00
3 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 10 PB 39.65 - 8.00
4 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 12 39.00 - 7.00
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
08 11 PB 38.10 - 6.00
6 Vanessa RichterováVanessa Richterová
SKP Union Cheb - z.s. ASKP Union Cheb - z.s. A
09 7 PB 37.20 - 5.00
7 Nikola RůžkováNikola Růžková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 8 34.26 - 4.00
8 Adriana PraštaloAdriana Praštalo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 2 PB 31.25 - 3.00
9 Vendula HusákováVendula Husáková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 6 PB 30.34 - 2.00
10 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 1 PB 28.55 - 1.00
11 Lucie MatějíčkováLucie Matějíčková
SKP Union Cheb - z.s. BSKP Union Cheb - z.s. B
09 5 23.20 -
Celkem 11 závodníků