Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Víceboj ml. žactva

Ostrov (29. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.9.2021 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.58 403.00
2 17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.86 142.00
3 20 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.07 110.00
4 21 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.14 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.9.2021 - 16:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.57 190.00
2 12 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.78 154.00
3 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.09 108.00
4 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.48 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.58 403.00
2 10 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.57 190.00
3 12 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.78 154.00
4 17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.86 142.00
5 20 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.07 110.00
6 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.09 108.00
7 21 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 11.14 9.00
8 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.48 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.9.2021 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.36 477.00
2 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 09.62 417.00
3 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.97 342.00
4 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.04 328.00
5 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.22 293.00
6 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.84 185.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 29.9.2021 - 17:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.32 487.00
2 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.63 415.00
3 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.76 386.00
4 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.75 199.00
5 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.07 151.00
6 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.73 71.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 29.9.2021 - 17:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.93 584.00
2 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.05 553.00
3 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.13 533.00
4 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.67 406.00
5 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.27 283.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.9.2021 - 17:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.33 484.00
2 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.36 477.00
3 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.36 477.00
4 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.66 408.00
5 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.86 365.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 29.9.2021 - 17:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.55 433.00
2 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.82 374.00
3 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.91 355.00
4 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.86 182.00
5 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.94 170.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.93 584.00
2 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.05 553.00
3 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.13 533.00
4 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.32 487.00
5 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.33 484.00
6 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.36 477.00
6 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.36 477.00
6 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.36 477.00
9 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.55 433.00
10 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 09.62 417.00
11 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.63 415.00
12 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.66 408.00
13 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.67 406.00
14 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 09.76 386.00
15 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 09.82 374.00
16 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.86 365.00
17 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.91 355.00
18 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.97 342.00
19 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 10.04 328.00
20 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.22 293.00
21 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 10.27 283.00
22 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.75 199.00
23 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.84 185.00
24 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.86 182.00
25 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.94 170.00
26 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.07 151.00
27 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.73 71.00

800 m - Ml. žáci

(st, 29.9.2021 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 7 2:43.40 358.00
2 12 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 2:59.36 224.00
3 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 2:59.88 221.00
4 10 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 9 3:07.14 170.00
5 20 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 3:13.69 129.00
6 21 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 3:13.92 128.00
7 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:18.24 104.00
8 17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 3:19.00 100.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 2:52.67 436.00
2 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 14 2:56.26 401.00
3 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 2:56.34 400.00
4 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 2:57.53 388.00
5 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:02.28 344.00
6 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 3:07.35 300.00
7 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 3:13.58 249.00
8 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:14.26 244.00
9 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 3:15.30 236.00
10 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:15.32 236.00
11 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:17.81 217.00
12 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:21.59 191.00
13 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 3:22.94 182.00
14 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:22.96 181.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 29.9.2021 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 2:52.20 441.00
2 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 13 3:00.40 361.00
3 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:08.24 292.00
4 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 3:12.27 260.00
5 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:13.17 252.00
6 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 3:15.51 234.00
7 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:16.43 228.00
8 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:19.68 204.00
9 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:23.19 180.00
10 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:30.37 135.00
11 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:39.89 85.00
12 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:45.98 58.00
13 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:46.77 55.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 2:52.20 441.00
2 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 2:52.67 436.00
3 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 14 2:56.26 401.00
4 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 2:56.34 400.00
5 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 2:57.53 388.00
6 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 13 3:00.40 361.00
7 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:02.28 344.00
8 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 3:07.35 300.00
9 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:08.24 292.00
10 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 3:12.27 260.00
11 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 3:13.17 252.00
12 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 3:13.58 249.00
13 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 3:14.26 244.00
14 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 3:15.30 236.00
15 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 3:15.32 236.00
16 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 3:15.51 234.00
17 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 3:16.43 228.00
18 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:17.81 217.00
19 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 3:19.68 204.00
20 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:21.59 191.00
21 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 3:22.94 182.00
22 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 3:22.96 181.00
23 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 3:23.19 180.00
24 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 3:30.37 135.00
25 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 11 3:39.89 85.00
26 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 3:45.98 58.00
27 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 3:46.77 55.00

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.9.2021 - 16:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.13 517.00
2 17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.25 97.00
3 20 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 15.30 0.00
4 21 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 15.72 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.9.2021 - 16:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.25 197.00
2 12 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.13 107.00
3 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.22 32.00
4 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.58 17.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.13 517.00
2 10 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.25 197.00
3 12 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.13 107.00
4 17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.25 97.00
5 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.22 32.00
6 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 14.58 17.00
7 20 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 15.30 0.00
8 21 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 15.72 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 29.9.2021 - 16:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.69 292.00
2 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 13.51 198.00
3 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.60 99.00
4 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.83 83.00
5 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 15.26 55.00
6 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 15.81 27.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 29.9.2021 - 16:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.75 420.00
2 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.23 228.00
3 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.28 223.00
4 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.39 116.00
5 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 18.03 0.00
19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 29.9.2021 - 16:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.61 302.00
2 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.28 223.00
3 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.34 216.00
4 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.55 103.00
5 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 15.71 31.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.72 288.00
2 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.41 209.00
3 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.94 156.00
4 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.83 83.00
5 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 17.85 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (st, 29.9.2021 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.24 498.00
2 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.38 476.00
3 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.77 417.00
4 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.22 130.00
5 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.24 129.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 11.24 498.00
2 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.38 476.00
3 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.75 420.00
4 13 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.77 417.00
5 15 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.61 302.00
6 1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 12.69 292.00
7 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.72 288.00
8 4 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.23 228.00
9 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.28 223.00
9 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.28 223.00
11 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.34 216.00
12 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.41 209.00
13 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 13.51 198.00
14 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 13.94 156.00
15 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.22 130.00
16 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 14.24 129.00
17 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.39 116.00
18 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.55 103.00
19 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 14.60 99.00
20 16 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.83 83.00
20 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 14.83 83.00
22 18 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 15.26 55.00
23 23 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 15.71 31.00
24 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 15.81 27.00
25 24 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 17.85 0.00
26 20 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 18.03 0.00
19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 DNS

skok daleký - Ml. žáci

(st, 29.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 7 PB 4.58 -1.2 m/s 3.87 4.58  -1,20 3.16 4.58 304.00
2 20 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 PB 3.68 -1.3 m/s 3.68  -1,30 - - 3.68 156.00
3 10 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 9 PB 3.55 -0.2 m/s 3.24 3.55  -0,20 3.29 3.55 137.00
4 12 Filip NovákFilip Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 8 PB 3.42 -1.3 m/s 3.25 3.42  -1,30 3.32 3.42 119.00
5 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 3 PB 3.26 -0.5 m/s 3.24 3.26  -0,50 - 3.26 98.00
6 17 David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 4 PB 3.16 -1.4 m/s 3.16  -1,40 2.74 3.11 3.16 85.00
7 21 Kryštof FrankaKryštof Franka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 1 PB 3.01 -1.7 m/s 2.77 3.01  -1,70 - 3.01 67.00
8 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 6 PB 2.99 -1.9 m/s - - 2.99  -1,90 2.99 65.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 29.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 24 PB 4.03 -2.0 m/s - 4.03  -2,00 - 4.03 315.00
2 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 27 PB 4.02 -0.1 m/s 4.02  -0,10 3.85 3.22 4.02 312.00
3 1 Tereza AntošováTereza Antošová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 2 PB 4.01 -0.3 m/s 4.01  -0,30 3.94 - 4.01 310.00
4 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 11 PB 3.84 -0.1 m/s 3.62 3.84  -0,10 3.17 3.84 272.00
5 13 Ema TrávníkováEma Trávníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 26 PB 3.82 +0.0 m/s 3.70 3.58 3.82  0,00 3.82 267.00
6 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 19 PB 3.66 -0.4 m/s 3.66  -0,40 3.25 3.43 3.66 233.00
7 15 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 14 PB 3.66 +0.3 m/s 3.37 3.30 3.66  0,30 3.66 233.00
8 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 9 PB 3.63 -2.0 m/s 3.43 3.41 3.63  -2,00 3.63 227.00
9 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 PB 3.56 -0.1 m/s 3.56  -0,10 2.88 2.81 3.56 212.00
10 18 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 6 PB 3.54 -0.2 m/s 3.54  -0,20 3.39 3.34 3.54 208.00
11 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 17 PB 3.46 -1.1 m/s 3.46  -1,10 3.25 3.34 3.46 192.00
12 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 3 PB 3.44 +0.0 m/s 3.25 3.02 3.44  0,00 3.44 188.00
13 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 25 PB 3.40 - 3.40 - 3.40 180.00
14 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 16 PB 3.38 -1.2 m/s 3.14 2.81 3.38  -1,20 3.38 176.00
15 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 18 PB 3.37 -0.2 m/s 3.37  -0,20 - 2.98 3.37 174.00
16 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 5 PB 3.34 -0.1 m/s 3.16 3.34  -0,10 3.28 3.34 168.00
17 4 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 10 PB 3.30 -0.1 m/s 2.97 3.30  -0,10 3.12 3.30 161.00
18 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 20 PB 3.25 +0.0 m/s 3.15 3.16 3.25  0,00 3.25 151.00
19 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 13 PB 3.24 -1.1 m/s 3.24  -1,10 3.10 3.21 3.24 150.00
20 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 7 PB 3.21 -0.7 m/s - 3.21  -0,70 2.99 3.21 144.00
21 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 23 PB 3.18 +0.0 m/s 3.12 2.41 3.18  0,00 3.18 139.00
22 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 22 PB 3.08 -0.8 m/s 3.08  -0,80 2.99 2.93 3.08 121.00
23 23 Nicol MajerováNicol Majerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 15 PB 3.03 -0.9 m/s 3.03  -0,90 - 2.46 3.03 112.00
24 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 12 PB 3.01 -1.0 m/s 2.61 3.01  -1,00 2.14 3.01 109.00
25 16 Sára GaškováSára Gašková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 4 PB 2.90 -0.3 m/s 2.80 - 2.90  -0,30 2.90 91.00
26 24 Natálie PourováNatálie Pourová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 21 PB 2.87 -1.2 m/s 2.87  -1,20 2.69 2.60 2.87 86.00
27 20 Diana KopeckáDiana Kopecká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 8 PB 2.53 -0.3 m/s 2.26 2.34 2.53  -0,30 2.53 37.00
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 29.9.2021 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 7 PB 56.65 365.00
2 10 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 9 PB 45.18 267.00
3 12 Filip NovákFilip Novák
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 8 PB 41.21 234.00
4 17 David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 4 PB 39.12 217.00
5 20 Jan GregorJan Gregor
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 2 PB 39.08 217.00
6 14 Vojtěch LiškaVojtěch Liška
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 6 PB 36.90 199.00
7 21 Kryštof FrankaKryštof Franka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 1 PB 32.64 164.00
8 18 Šimon HalámkaŠimon Halámka
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 3 PB 25.21 106.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 29.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 14 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 27 PB 37.20 - 321.00
2 12 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 24 PB 35.73 - 303.00
3 17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 5 PB 33.96 - 282.00
4 11 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 20 PB 28.69 - 220.00
5 1 Tereza AntošováTereza Antošová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
11 2 PB 27.88 - 210.00
6 26 Natálie ReinlováNatálie Reinlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 23 PB 27.53 - 206.00
7 25 Adriana PraštaloAdriana Praštalo
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 22 PB 26.97 - 200.00
8 15 Anna LiškováAnna Lišková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 14 PB 26.68 - 196.00
9 13 Ema TrávníkováEma Trávníková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
11 26 PB 25.19 - 179.00
10 5 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 11 PB 25.07 - 178.00
11 18 Kristýna JatiKristýna Jati
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 6 PB 24.68 - 173.00
12 8 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 17 PB 24.50 - 171.00
13 2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 3 PB 23.86 - 164.00
14 3 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 9 PB 23.79 - 163.00
15 7 Kamila MaxantováKamila Maxantová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 16 PB 23.15 - 156.00
16 27 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 25 PB 22.99 - 154.00
17 16 Sára GaškováSára Gašková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 4 PB 22.22 - 145.00
18 20 Diana KopeckáDiana Kopecká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 8 PB 21.46 - 137.00
19 28 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 1 PB 21.15 - 133.00
20 22 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 13 PB 20.56 - 127.00
21 10 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 19 PB 19.57 - 116.00
22 9 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 18 PB 19.51 - 115.00
23 4 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 10 PB 19.46 - 114.00
24 19 Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 7 PB 17.82 - 96.00
25 21 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 12 PB 17.72 - 95.00
26 24 Natálie PourováNatálie Pourová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 21 PB 13.83 - 54.00
27 23 Nicol MajerováNicol Majerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 15 PB 11.73 - 33.00
Celkem 27 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1947
2 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0961
3 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0838
4 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0641
5 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 0612
6 Šimon HalámkaŠimon Halámka 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0565
7 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0385
8 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0368
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2044
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2043
3 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1716
4 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1689
5 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1541
6 Ludmila OťapkováLudmila Oťapková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1509
7 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1484
8 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1344
9 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1261
10 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1248
11 Sarah StehlíkováSarah Stehlíková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1231
12 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1203
13 Tereza MikoláškováTereza Mikolášková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1123
14 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1100
15 Kateřina MüllerováKateřina Müllerová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1094
16 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1012
17 Zuzana HořtováZuzana Hořtová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1009
18 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0995
19 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0989
20 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0913
21 Alia AbdelkaderAlia Abdelkader 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0809
22 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 0794
23 Adriana PraštaloAdriana Praštalo 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0688
24 Nicol MajerováNicol Majerová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0481
25 Natálie PourováNatálie Pourová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0346
26 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 0303
Doubravka KaválkováDoubravka Kaválková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. DNF
Celkem 27 závodníků