Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mužů a žen

Praha - Kotlářka (3. 9. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.87 9.00
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.25 8.00
3 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.26 7.00
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.81
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 23.60 11.00
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.40 5.00
3 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.66
Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNF
MS Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.16 3.00
2 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 25.54 2.00
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.67
4 Vojtěch BartoškaVojtěch Bartoška 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 3 26.27
5 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 26.53
6 Tomáš VondraTomáš Vondra 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 28.50
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.33 6.00
2 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.58 4.00
3 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1 25.63 1.00
4 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.25
5 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 28.42
MS Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.90
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.48
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 23.60 11.00
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 23.81
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.87 9.00
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.25 8.00
6 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.26 7.00
7 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 24.33 6.00
8 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 24.40 5.00
9 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 24.58 4.00
10 Denis MarečekDenis Mareček 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 24.90
11 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.16 3.00
12 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 25.54 2.00
13 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1 25.63 1.00
14 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 25.66
15 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.67
16 Vojtěch BartoškaVojtěch Bartoška 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 3 26.27
17 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 26.53
18 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.25
19 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 28.42
20 Tomáš VondraTomáš Vondra 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 28.50
Michal KučeraMichal Kučera 85 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 3.9.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 27.10 11.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 27.31 9.00
3 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 27.60 8.00
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 27.63 7.00
5 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 28.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 3.9.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 27.87 6.00
2 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 28.00 5.00
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 28.25 3.00
4 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.66
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 29.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 3.9.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 28.64
2 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.03
3 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 29.56
4 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 32.09
5 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 33.31
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 3.9.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.05 4.00
2 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.33 2.00
3 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 28.60 1.00
4 1 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 29.34
5 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 30.73
6 Lucie HorákováLucie Horáková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 30.76
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 3.9.2021 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.28
MS Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.82
MS Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.49
MS Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 27.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 27.10 11.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 27.31 9.00
3 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 27.60 8.00
4 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 27.63 7.00
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 27.67
6 Kateřina FilípkováKateřina Filípková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 27.87 6.00
7 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 28.00 5.00
8 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.05 4.00
9 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 28.25 3.00
10 Laura LinkováLaura Linková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.33 2.00
11 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 28.60 1.00
12 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 28.64
13 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.66
14 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.82
15 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 28.96
16 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 29.03
16 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.03
18 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 29.28
19 1 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 29.34
20 Eliška HonsováEliška Honsová 95 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 29.56
21 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.49
22 Eva PotočkováEva Potočková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 30.73
23 Lucie HorákováLucie Horáková 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 30.76
24 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 32.09
25 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 33.31