Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 1. 2007)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 USK PrahaUSK Praha 07.00
2 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.04
3 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.14
4 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
5 Martin ŘehákMartin Řehák 84 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.57
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 06.96
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 81 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.04
3 David VrbaDavid Vrba 82 USK PrahaUSK Praha 07.12
4 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.26
5 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.47
6 Daniel KrýchaDaniel Krýcha 87 USK PrahaUSK Praha 07.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.04
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.06
3 Jan VrbaJan Vrba 85 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.15
4 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.32
5 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 83 USK PrahaUSK Praha 07.60
6 Hynek OpoleckýHynek Opolecký 85 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.72
7 Tomáš KořízekTomáš Kořízek 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 06.99
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 USK PrahaUSK Praha 07.05
3 Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.18
4 Jiří KrálíkJiří Králík 87 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.50
5 Ivo KofránekIvo Kofránek 87 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Augusto MarateAugusto Marate 80 HolandskoHolandsko 07.25
2 Libor HrůzaLibor Hrůza 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.46
3 Jiří BerkaJiří Berka 81 AK TišnovAK Tišnov 07.85
MS Ondrej HortOndrej Hort 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.60
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.95
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 06.95
3 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 06.98
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 USK PrahaUSK Praha 07.00
5 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 USK PrahaUSK Praha 07.02
6 Jan SchillerJan Schiller 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KneblTomáš Knebl 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.08
2= David VrbaDavid Vrba 82 USK PrahaUSK Praha 07.08
2= Rudolf GötzRudolf Götz 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.08
4 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.12
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
6 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.30
7 Jan FeherJan Feher 86 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.31
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 07.48
2 Kamil TeřlKamil Teřl 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
3 Adam JančaAdam Janča 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 07.61
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.26
2 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.42
3 Ondřej PilátOndřej Pilát 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
4 Jakub ChrudimskýJakub Chrudimský 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.69
5 Daniel KnýDaniel Kný 88 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.87
6 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.28
2 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.34
3 Petr HornPetr Horn 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.47
4 Jaroslav LucJaroslav Luc 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.68
5 Filip ZumanFilip Zuman 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
6 Martin VimmrMartin Vimmr 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Josef FillaJosef Filla 89 AK TišnovAK Tišnov NF
MS Miroslav ProužekMiroslav Proužek 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.67
Celkem 2 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuptíkJan Kuptík 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.23
2 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.23
3 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.24
4 Kamil TeřlKamil Teřl 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
5 Petr HornPetr Horn 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.42
6 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.45
7 Tomáš BrtěkTomáš Brtěk 89 USK PrahaUSK Praha 07.46
8 Adam JančaAdam Janča 89 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 07.62
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.42
2 David JablonskýDavid Jablonský 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.79
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.83
4 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.87
5 Michal KrižánekMichal Križánek 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
6 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 08.00
7 Tomáš DoubravskýTomáš Doubravský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
8 Martin RašínMartin Rašín 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš IntrovičLukáš Introvič 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.47
2 Jan MucalaJan Mucala 91 USK PrahaUSK Praha 07.64
3 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.78
4 Lukáš DombajLukáš Dombaj 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.81
5 Patrik JiroušPatrik Jirouš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.85
6 Tomáš BukovskýTomáš Bukovský 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.29
7 Petr VilímecPetr Vilímec 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.36
2 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.62
3 Lukáš FialaLukáš Fiala 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.70
4 Tomáš PodhorskýTomáš Podhorský 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.71
5 Filip MatznerFilip Matzner 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.84
6 Daniel DufekDaniel Dufek 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.87
7 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
8 Jakub VadlejchJakub Vadlejch 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JandušíkTomáš Jandušík 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
2 Adam KadeřávekAdam Kadeřávek 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.03
3 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.16
4 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.34
5 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 07.77
MS Adam PašiakAdam Pašiak 90 AK ZlínAK Zlín 07.38
MS Josef PolachJosef Polach 90 AK ZlínAK Zlín 07.27
MS Michal RodakMichal Rodak 91 POlskoPOlsko 07.90
MS Tomasz PLatekTomasz PLatek 90 POlskoPOlsko 07.40
MS Wojciech DuszynskiWojciech Duszynski 90 POlskoPOlsko 07.66
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.28
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.34
3 Lukáš IntrovičLukáš Introvič 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.45
4 Miroslav KuhnMiroslav Kuhn 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.56
5 Jan MucalaJan Mucala 91 USK PrahaUSK Praha 07.66
6 Lukáš FialaLukáš Fiala 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
7 Tomáš PodhorskýTomáš Podhorský 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.77
8 Tomáš JandušíkTomáš Jandušík 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KubernátRichard Kubernát 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.67
2 Patrik JiroušPatrik Jirouš 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.76
3= Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.81
3= Filip MatznerFilip Matzner 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.81
5 Vojtěch FialaVojtěch Fiala 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 07.82
6 Daniel DufekDaniel Dufek 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.89
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 07.69
2 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 08.02
3 Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.05
4 Jana ŘehákováJana Řeháková 81 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TrčkováTereza Trčková 78 USK PrahaUSK Praha 07.84
2 Alena HradečnáAlena Hradečná 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
3 Jarmila PtáčníkováJarmila Ptáčníková 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.11
4 Kristýna TycováKristýna Tycová 83 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.78
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.30
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.69
5 Jana CocherováJana Cocherová 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USK PrahaUSK Praha 07.73
2 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.25
3 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.29
4 Jana SvobodováJana Svobodová 72 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.33
5 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.68
6 Martina HankováMartina Hanková 84 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.73
MS Katarina BerkováKatarina Berková 81 AHA VyškovAHA Vyškov 08.99
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 21.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 07.56
2 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková 81 USK PrahaUSK Praha 07.65
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.68
4 Tereza TrčkováTereza Trčková 78 USK PrahaUSK Praha 07.70
5 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.96
6= Jana PolívkováJana Polívková 85 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.04
6= Alena HradečnáAlena Hradečná 85 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.04
8 Jarmila PtáčníkováJarmila Ptáčníková 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.16
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.95
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.39
3 Petra VojtěchováPetra Vojtěchová 89 USK PrahaUSK Praha 08.42
4 Michaela MaškováMichaela Mašková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
5 Lenka KubešováLenka Kubešová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.71
Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
7 Hana FilipováHana Filipová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PecnováAneta Pecnová 88 USK PrahaUSK Praha 08.11
2 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.36
3 Michaela ČamborováMichaela Čamborová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
4 Alena DutkováAlena Dutková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
5 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.64
6 Tereza RyzákováTereza Ryzáková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25
2 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.26
3 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 08.49
4 Jitka ŠimandlováJitka Šimandlová 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.80
5 Jana PoesováJana Poesová 89 USK PrahaUSK Praha 08.87
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
2 Aneta PecnováAneta Pecnová 88 USK PrahaUSK Praha 08.02
3 Lenka NeumannováLenka Neumannová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
4 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
5 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.34
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.36
7 Petra VojtěchováPetra Vojtěchová 89 USK PrahaUSK Praha 08.37
8 Michaela ČamborováMichaela Čamborová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.38
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.26
2 Tereza MarešováTereza Marešová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.30
3 Eva StránskáEva Stránská 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.36
4 Tereza BlažkováTereza Blažková 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.81
5 Šárka PaulíčkováŠárka Paulíčková 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.25
3 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.66
4 Tereza AntošováTereza Antošová 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.77
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.85
6 Denisa MenclováDenisa Menclová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BeranováJana Beranová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.07
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.57
3 Lucie FrühbauerováLucie Frühbauerová 91 USK PrahaUSK Praha 08.81
4 Karolína HebkáKarolína Hebká 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
5 Anna ZemánkováAnna Zemánková 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.95
6 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana JanotováHana Janotová 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.28
2 Karolína BiniováKarolína Biniová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
3 Andrea JeřábkováAndrea Jeřábková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.66
4 Denisa KottnerováDenisa Kottnerová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka ProcházkováRadka Procházková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
2 Barbora FesslováBarbora Fesslová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.57
3 Hana KuchařováHana Kuchařová 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.01
4 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.10
MS Marta KaczmarekMarta Kaczmarek 91 POlskoPOlsko 09.05
MS Alicja WujdaAlicja Wujda 91 POlskoPOlsko 08.77
MS Nikoletta RybaNikoletta Ryba 91 POlskoPOlsko 08.89
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BeranováJana Beranová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.95
2 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
3 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 08.20
4 Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.25
5 Tereza MarešováTereza Marešová 91 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.26
6 Eva StránskáEva Stránská 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.28
7 Hana JanotováHana Janotová 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.29
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 20.1.2007) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BiniováKarolína Biniová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.48
2 Tereza GažurováTereza Gažurová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.51
3 Andrea JeřábkováAndrea Jeřábková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 08.56
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.57
5 Tereza AntošováTereza Antošová 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.67
6 Tereza BlažkováTereza Blažková 91 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.72
7 Lucie FrühbauerováLucie Frühbauerová 91 USK PrahaUSK Praha 08.75
8 Aneta KučerováAneta Kučerová 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.82
Celkem 8 závodníků