Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Jihočeského kraje a Prahy

Písek (28. 9. 2021)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 07.91 qA
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.95 qA
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 08.11 qA
4 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 PrahaPraha 6 SB 08.16 qA
5 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 08.28 qB
6 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 08.35 qB
7 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 08.38 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.06 qA
2 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 PrahaPraha 5 08.30
3 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 08.35
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.44
5 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 08.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.9.2021 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 3 SB 08.17 qB
2 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.34
3 Viktor BöhmViktor Böhm 08 PrahaPraha 7 08.51
4 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 08.64 qB
5 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 07.91 qA
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.95 qA
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 08.06 qA
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 08.11 qA
5 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 PrahaPraha 6 SB 08.16 qA
6 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 3 SB 08.17 qB
7 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 08.28 qB
8 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 PrahaPraha 5 08.30
9 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.34
10 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 08.35 qB
10 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 08.35
12 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 08.38 qB
13 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.44
14 Viktor BöhmViktor Böhm 08 PrahaPraha 7 08.51
15 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 08.64 qB
16 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 08.74
17 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.82

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 28.9.2021 - 13:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 SB 07.89 11.00
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.00 9.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 08.04 8.00
4 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 08.12 7.00
5 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 PrahaPraha 7 08.24 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 28.9.2021 - 13:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 SB 08.35 5.00
2 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 SB 08.38 4.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 08.38 3.00
4 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 5 08.39 2.00
5 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 08.66 1.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.9.2021 - 12:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 6 SB 07.96 qA
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.99 qA
3 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 08.15 qA
4 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 08.34 qB
5 Stela ChválováStela Chválová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 08.35 qB
6 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 08.60 qB
7 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 08.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.9.2021 - 12:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 PrahaPraha 4 08.20 qA
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.34
3 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 08.42
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 08.49
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.59
6 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.64 qB
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.9.2021 - 12:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.28 qA
2 Eliška MatysováEliška Matysová 08 PrahaPraha 3 08.51
3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.52
4 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.54 qB
5 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 PrahaPraha 7 08.59
6 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 09.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 6 SB 07.96 qA
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 07.99 qA
3 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 08.15 qA
4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 PrahaPraha 4 08.20 qA
5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 08.28 qA
6 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 08.34 qB
6 Eliška LackováEliška Lacková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 2 08.34
8 Stela ChválováStela Chválová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 08.35 qB
9 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 08.42
10 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 08.49
11 Eliška MatysováEliška Matysová 08 PrahaPraha 3 08.51
12 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.52
13 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 2 08.54 qB
14 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 08.59
14 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 PrahaPraha 7 08.59
16 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 08.60 qB
17 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 08.64 qB
18 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 08.84
19 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 09.02

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 28.9.2021 - 13:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 5 07.97 11.00
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 08.04 9.00
3 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 08.17 8.00
4 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 SB 08.25 7.00
5 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 PrahaPraha 3 08.39 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 28.9.2021 - 13:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 08.34 5.00
2 Stela ChválováStela Chválová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 08.49 4.00
3 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 08.50 3.00
4 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 SB 08.59 2.00
5 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 SB 08.64 1.00
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 18.41 11.00
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 19.40 8.00
3 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.16 6.00
4 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 20.30 4.00
5 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 20.76 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 19.12 9.00
2 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 PrahaPraha 6 19.59 7.00
3 Jakub LenochJakub Lenoch 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.43
4 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 20.71
5 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.82
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 5 20.10
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.22 5.00
3 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 20.51 3.00
4 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 20.55
5 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 13:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 20.49
2 Theodor VášaTheodor Váša 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.85
3 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 21.37
4 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 22.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 18.41 11.00
2 Vítek KořenekVítek Kořenek 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 19.12 9.00
3 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 19.40 8.00
4 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 PrahaPraha 6 19.59 7.00
5 Filip ReischigFilip Reischig 09 PrahaPraha 5 20.10
6 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 20.16 6.00
7 Filip MaříkFilip Mařík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.22 5.00
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 20.30 4.00
9 Jakub LenochJakub Lenoch 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.43
10 Dominik ZajacDominik Zajac 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 20.49
11 David VojířDavid Vojíř 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 20.51 3.00
12 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 20.55
13 Jakub FikkerJakub Fikker 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 20.71
14 Robin JanovskýRobin Janovský 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 20.76 2.00
15 Theodor VášaTheodor Váša 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 20.85
16 Dominik ŠvantnerDominik Švantner 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 21.37
17 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.79 1.00
18 Tony VotavaTony Votava 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 21.82
19 David HouzimDavid Houzim 10 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 22.12

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 7 SB 19.21 11.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 19.91 9.00
3 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 20.23 6.00
4 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 20.82 4.00
5 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 20.84 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 PrahaPraha 6 19.94 8.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.29
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 20.81 5.00
4 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 20.96
5 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 21.29 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.05 7.00
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 5 20.37
3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 20.88 2.00
4 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.33
5 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 21.47
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 13:50) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.77
2 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 21.00
3 41 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 PrahaPraha 4 21.22
4 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 21.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 PrahaPraha 7 SB 19.21 11.00
2 Lea BradováLea Bradová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 19.91 9.00
3 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 PrahaPraha 6 19.94 8.00
4 94 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 3 20.05 7.00
5 Anna LegnerováAnna Legnerová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 20.23 6.00
6 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 20.29
7 Natálie VackováNatálie Vacková 09 PrahaPraha 5 20.37
8 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 20.77
9 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 SB 20.81 5.00
10 Vanda SitkováVanda Sitková 10 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 20.82 4.00
11 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 20.84 3.00
12 Simona ŠmídováSimona Šmídová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 20.88 2.00
13 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 SB 20.96
14 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 21.00
15 41 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 PrahaPraha 4 21.22
16 Karolína JobováKarolína Jobová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 21.29 1.00
17 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 21.33
18 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 21.47
19 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 21.58

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 1:42.00 11.00
2 63 Carla BašistováCarla Bašistová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 1:42.32 9.00
3 64 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 9 1:42.85 8.00
4 66 Anna JoskováAnna Josková 08 PrahaPraha 6 1:44.05 6.00
5 96 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 SB 1:46.07 4.00
6 55 Jana KozákováJana Kozáková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 1:47.62 2.00
7 60 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 PrahaPraha 7 1:49.05
8 46 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 1:51.52
9 9 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 1:55.71
10 71 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 2:00.16
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 PrahaPraha 6 1:43.79 7.00
2 50 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 1:44.91
3 88 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 1:45.87 5.00
4 75 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 9 1:46.09 3.00
5 87 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 1:47.81
6 73 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 PrahaPraha 8 1:48.42
7 59 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 Středočeský krajStředočeský kraj 2 1:50.12
8 12 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 1:54.32 1.00
9 84 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 1:58.22
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 1:42.00 11.00
2 63 Carla BašistováCarla Bašistová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 1:42.32 9.00
3 64 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 Středočeský krajStředočeský kraj 9 1:42.85 8.00
4 53 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 PrahaPraha 6 1:43.79 7.00
5 66 Anna JoskováAnna Josková 08 PrahaPraha 6 1:44.05 6.00
6 50 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 1 SB 1:44.91
7 88 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 1:45.87 5.00
8 96 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 SB 1:46.07 4.00
9 75 Klára SlavíkováKlára Slavíková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 9 1:46.09 3.00
10 55 Jana KozákováJana Kozáková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 1:47.62 2.00
11 87 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 1:47.81
12 73 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 PrahaPraha 8 1:48.42
13 60 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 PrahaPraha 7 1:49.05
14 59 Ema VyšínskáEma Vyšínská 08 Středočeský krajStředočeský kraj 2 1:50.12
15 46 Martina ChalupováMartina Chalupová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 1:51.52
16 12 Anastasia BogdanovaAnastasia Bogdanova 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 1:54.32 1.00
17 9 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 8 1:55.71
18 84 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 1:58.22
19 71 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 2:00.16

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Jakub BednářJakub Bednář 08 PrahaPraha 6 2:57.27 9.00
2 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 2:57.69 8.00
3 16 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 PrahaPraha 7 3:04.30 7.00
4 57 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 3:07.63 6.00
5 44 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 3:08.47 5.00
6 67 Oliver MarákOliver Marák 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 3:13.16 2.00
7 10 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 3:14.15
8 92 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 3:17.17
9 13 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 3:18.45 1.00
10 20 Jan KubákJan Kubák 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 9 3:30.72
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:56.58 11.00
2 79 Jan KovářJan Kovář 08 PrahaPraha 7 3:07.51
3 49 Adam AxonAdam Axon 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 3:11.63 4.00
4 42 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 3:11.85 3.00
5 23 Adam ČadaAdam Čada 08 PrahaPraha 4 3:16.26
6 28 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 3:17.36
7 83 Antonín PtákAntonín Pták 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 3:19.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Adam NovákAdam Novák 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 2:56.58 11.00
2 15 Jakub BednářJakub Bednář 08 PrahaPraha 6 2:57.27 9.00
3 97 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 2 SB 2:57.69 8.00
4 16 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 PrahaPraha 7 3:04.30 7.00
5 79 Jan KovářJan Kovář 08 PrahaPraha 7 3:07.51
6 57 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 8 3:07.63 6.00
7 44 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 1 SB 3:08.47 5.00
8 49 Adam AxonAdam Axon 09 Středočeský krajStředočeský kraj 5 SB 3:11.63 4.00
9 42 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 1 3:11.85 3.00
10 67 Oliver MarákOliver Marák 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 3:13.16 2.00
11 10 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 SB 3:14.15
12 23 Adam ČadaAdam Čada 08 PrahaPraha 4 3:16.26
13 92 Tomáš PonertTomáš Ponert 09 Středočeský krajStředočeský kraj 4 3:17.17
14 28 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 2 3:17.36
15 13 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 10 3:18.45 1.00
16 83 Antonín PtákAntonín Pták 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 SB 3:19.66
17 20 Jan KubákJan Kubák 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 9 3:30.72

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 PrahaPraha 3 09.73 8.00
2 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 SB 09.81 6.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 09.82
4 Petr PelnářPetr Pelnář 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 10.33 4.00
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 10.62 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 09.49 11.00
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 09.67 9.00
3 Jan PötzlJan Pötzl 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 10.12
4 Filip KomárekFilip Komárek 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 10.58 2.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 11.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 09.74 7.00
2 Sean KlégrSean Klégr 08 PrahaPraha 6 SB 09.78
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 10.08 5.00
4 Hynek FrousHynek Frous 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 SB 10.54 3.00
5 13 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 11.79
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 10.36
2 Viktor BöhmViktor Böhm 08 PrahaPraha 5 10.39
3 Miroslav ManMiroslav Man 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 11.11
4 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 11.74
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 SB 09.49 11.00
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 PrahaPraha 7 SB 09.67 9.00
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 PrahaPraha 3 09.73 8.00
4 Filip VomastekFilip Vomastek 08 Středočeský krajStředočeský kraj 7 09.74 7.00
5 Sean KlégrSean Klégr 08 PrahaPraha 6 SB 09.78
6 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 SB 09.81 6.00
7 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 09.82
8 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 10.08 5.00
9 Jan PötzlJan Pötzl 09 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 10.12
10 Petr PelnářPetr Pelnář 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 10.33 4.00
11 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 10.36
12 Viktor BöhmViktor Böhm 08 PrahaPraha 5 10.39
13 Hynek FrousHynek Frous 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 SB 10.54 3.00
14 Filip KomárekFilip Komárek 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 10.58 2.00
15 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 10.62 1.00
16 Miroslav ManMiroslav Man 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 SB 11.11
17 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 11.42
18 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 4 11.74
19 13 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 5 11.79

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LackováEliška Lacková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.91 9.00
2 Alena ČechováAlena Čechová 08 PrahaPraha 5 09.92 8.00
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 09.97 6.00
4 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 09.98 5.00
5 Stela ChválováStela Chválová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 10.45 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 09.82 11.00
2 60 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 PrahaPraha 6 10.02
3 96 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 10.45 2.50
4 87 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 10.73
5 88 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 11.65 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 PrahaPraha 7 SB 09.96
2 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.03
3 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 SB 10.33 4.00
4 Jana ZávodnáJana Závodná 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 10.70
5 77 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 12.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 PrahaPraha 5 SB 09.94 7.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 10.27
3 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 10.71
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Středočeský krajStředočeský kraj 4 SB 09.82 11.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 3 09.91 9.00
3 Alena ČechováAlena Čechová 08 PrahaPraha 5 09.92 8.00
4 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 PrahaPraha 5 SB 09.94 7.00
5 5 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 PrahaPraha 7 SB 09.96
6 Martina KapicováMartina Kapicová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 4 SB 09.97 6.00
7 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 7 09.98 5.00
8 60 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 PrahaPraha 6 10.02
9 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 5 10.03
10 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 Středočeský krajStředočeský kraj 6 SB 10.27
11 Anna Marie SenftováAnna Marie Senftová 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 SB 10.33 4.00
12 Stela ChválováStela Chválová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 6 SB 10.45 2.50
12 96 Kateřina ČadováKateřina Čadová 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 5 10.45 2.50
14 Jana ZávodnáJana Závodná 08 Karlovarský krajKarlovarský kraj 6 10.70
15 Sofie SoukupováSofie Soukupová 09 Plzeňský krajPlzeňský kraj 4 10.71
16 87 Eliška DoubkováEliška Doubková 08 Plzeňský krajPlzeňský kraj 3 10.73
17 88 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 Jihočeský krajJihočeský kraj 7 11.65 1.00
18 77 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 Jihočeský krajJihočeský kraj 3 12.24

4 x 60 m - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kratina, Šedivý, Klégr, Jelen Kratina, Šedivý, Klégr, Jelen PrahaPraha 2 30.94 10.00
2 Merhulík, Fikker, Němeček, Vojíř Merhulík, Fikker, Němeček, Vojíř Karlovarský krajKarlovarský kraj 7 31.09 8.00
3 Sarauer, Glamoš, Reischig, Bednář Sarauer, Glamoš, Reischig, Bednář PrahaPraha 4 31.21
4 Škvára, Špicl, Prokeš, Zajac Škvára, Špicl, Prokeš, Zajac Středočeský krajStředočeský kraj 1 31.47 6.00
5 Truhlář, Lenoch, Mařík, Mrůzek Truhlář, Lenoch, Mařík, Mrůzek Středočeský krajStředočeský kraj 3 31.49
6 83 Pták, Pelnář, Svojanovský, Kořenek Pták, Pelnář, Svojanovský, Kořenek Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 31.76 4.00
7 Houzim, Janovský, Maleninský, Votava Houzim, Janovský, Maleninský, Votava Jihočeský krajJihočeský kraj 6 32.51 2.00
8 Dvořák, Kubák, Beneda, Trnka Dvořák, Kubák, Beneda, Trnka Jihočeský krajJihočeský kraj 8 33.55
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Turtenwaldová, Prokopová, Zmrzlá, Matysová Turtenwaldová, Prokopová, Zmrzlá, Matysová PrahaPraha 7 30.33 10.00
2 Rubešová, Lacková, Bradová, Svěcená Rubešová, Lacková, Bradová, Svěcená Středočeský krajStředočeský kraj 5 31.30 8.00
3 Hlaváčková, Baumrukrová, Veselá, Kučerová Hlaváčková, Baumrukrová, Veselá, Kučerová Středočeský krajStředočeský kraj 2 31.51
4 Jarošová, Miklovičová, Novotná, Kalašová Jarošová, Miklovičová, Novotná, Kalašová PrahaPraha 8 31.87
5 Chválová, Vaňková, Voldřichová, Kozáková Chválová, Vaňková, Voldřichová, Kozáková Jihočeský krajJihočeský kraj 4 31.94 6.00
6 Králová, Pleskotová, Senftová, Soukupová Králová, Pleskotová, Senftová, Soukupová Plzeňský krajPlzeňský kraj 6 31.98 4.00
7 Straková, Janowiaková, Voráčková, Nečasová Straková, Janowiaková, Voráčková, Nečasová Jihočeský krajJihočeský kraj 1 32.52
8 Kyselá, Jobová, Cikaníková, Sitková Kyselá, Jobová, Cikaníková, Sitková Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 33.19 2.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,32 1,36 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 Body
1 Kvido SarauerKvido Sarauer
PrahaPraha
08 11 PB 1.55 o o o o o xxo xo o xxx 11.00
2 Filip BudinaFilip Budina
Středočeský krajStředočeský kraj
08 10 PB 1.52 o o o o o xo o xxx 9.00
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
Středočeský krajStředočeský kraj
08 13 PB 1.52 o o o xo o o xo xxx 8.00
4 Lukáš DelínLukáš Delín
Středočeský krajStředočeský kraj
08 12 PB 1.49 o o xo o xxo o xxx
5 Marek KrátkýMarek Krátký
PrahaPraha
08 7 PB 1.46 o o o o xo xxx 7.00
6 Radim HušákRadim Hušák
PrahaPraha
08 14 PB 1.46 o o o xxo xxo xxx
7 Jan ŠílaJan Šíla
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 8 PB 1.43 xo o o o xxx 6.00
8 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 6 PB 1.43 o o xxo o xxx 5.00
9= Jakub KunešJakub Kuneš
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 4 PB 1.43 o o xxo xo xxx 3.50
9= Patrik SušičPatrik Sušič
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 2 PB 1.43 o xxo o xo xxx 3.50
11 Richard VaculíkRichard Vaculík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 9 PB 1.40 xxo o xo xxx 2.00
12 Tobias DvořákTobias Dvořák
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 3 PB 1.36 o xxo xxx 1.00
13 Petr PelnářPetr Pelnář
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 5 PB 1.32 o xxx
Matěj BouškaMatěj Bouška
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 1 NM xxx
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
PrahaPraha
08 13 PB 1.54 - - - - o o o o o o xxx 11.00
2 Tereza FischerováTereza Fischerová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 10 PB 1.48 o o o o o xo o o xxx 9.00
3 Nela ČížkováNela Čížková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 8 PB 1.48 o o o o o o xo xxo xxx 8.00
4 Agáta KabourkováAgáta Kabourková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 5 PB 1.45 o o o o o xo o xxx 7.00
5 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
PrahaPraha
08 14 PB 1.42 - - o o xo o xxx 6.00
6 Lucie PaťhováLucie Paťhová
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 7 PB 1.42 o xo o xo o o xxx 5.00
7 Anna KadlíkováAnna Kadlíková
Středočeský krajStředočeský kraj
08 11 PB 1.42 o o o o xo xo xx 4.00
8 Tereza RubešováTereza Rubešová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 3 PB 1.39 o o o xo o xxx 3.00
9 Kamila KnotkováKamila Knotková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 1 PB 1.39 o o o o xo xxx 2.00
10= Beáta MaleninskáBeáta Maleninská
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 2 PB 1.39 o o o xo xo xxx
10= Lucie HolečkováLucie Holečková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 4 PB 1.39 o o o xo xo xxx
12 Tereza KučerováTereza Kučerová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 12 PB 1.36 - - o xxo r
13 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
10 6 PB 1.36 xo o xxo xxo xxx 1.00
14 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
PrahaPraha
08 9 PB 1.33 - xxo o xxx
Celkem 14 závodníků

8 x 200 m - Mix

(út, 28.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Špiroch, Chmelíková, Severa, Kubecová, Švantner, Legnerová, Záhořová, Novák Špiroch, Chmelíková, Severa, Kubecová, Švantner, Legnerová, Záhořová, Novák Plzeňský krajPlzeňský kraj 5 3:39.79 10.00
2 Klégr, Hušák, Jelen, Gasiúnas Demčenko, Čechová, Kalašová, Novotná, Tocháčková Klégr, Hušák, Jelen, Gasiúnas Demčenko, Čechová, Kalašová, Novotná, Tocháčková PrahaPraha 8 3:46.19 8.00
3 Majdloch, Vomastek, Brožík, Axon, Vyšínská, Popelková, Rubešová, Kundrátová Majdloch, Vomastek, Brožík, Axon, Vyšínská, Popelková, Rubešová, Kundrátová Středočeský krajStředočeský kraj 7 3:49.15 6.00
4 63 Bašistová, Kyselá, Závodná, Kapicová, Váša, Pötzl, Denk, Jirsa Bašistová, Kyselá, Závodná, Kapicová, Váša, Pötzl, Denk, Jirsa Karlovarský krajKarlovarský kraj 3 3:51.11 4.00
5 Červinka, Kratina, Glamoš, Šlajsna, Matysová, Hnízdilová, Vacková, Zavadilová Červinka, Kratina, Glamoš, Šlajsna, Matysová, Hnízdilová, Vacková, Zavadilová PrahaPraha 6 3:53.86
6 Pivec, Nevěřil, Zeman, Nečasová, Blažková, Pincová, Paťhová, Maleninský Pivec, Nevěřil, Zeman, Nečasová, Blažková, Pincová, Paťhová, Maleninský Jihočeský krajJihočeský kraj 4 3:57.27 2.00
7 92 Ponert, Marák, Budina, Delín, Langerová, Vlčková, Lapáčková, Veselá Ponert, Marák, Budina, Delín, Langerová, Vlčková, Lapáčková, Veselá Středočeský krajStředočeský kraj 1 3:58.38
8 Kovačík, Komárek, Šíma, Bouška, Bogdanova, Šumerajová, Maleninská, Vybíralová Kovačík, Komárek, Šíma, Bouška, Bogdanova, Šumerajová, Maleninská, Vybíralová Jihočeský krajJihočeský kraj 2 4:04.61
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
Středočeský krajStředočeský kraj
08 14 PB 5.02 -0.2 m/s 4.80  0,40 5.02  -0,20 x 5.02 x 11.00
2 Radim HušákRadim Hušák
PrahaPraha
08 12 PB 4.92 -0.4 m/s 4.62  -0,40 4.34  -0,10 4.64  -0,80 4.64 4.92  -0,40 9.00
3 Adam ŠlajsnaAdam Šlajsna
PrahaPraha
08 8 PB 4.80 -0.5 m/s 4.32  2,00 4.55  0,40 4.57  -0,80 4.57 4.80  -0,50 8.00
4 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
PrahaPraha
08 10 PB 4.66 -0.2 m/s 4.42  1,60 4.48  -0,70 4.66  -0,20 4.66 4.65  -1,00
5 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Středočeský krajStředočeský kraj
08 13 PB 4.64 -0.1 m/s 4.51  0,00 4.64  -0,10 4.51  -0,20 4.64 4.62  -1,10 7.00
6 Matěj ProkešMatěj Prokeš
Středočeský krajStředočeský kraj
08 9 PB 4.62 +0.1 m/s 4.24  1,90 4.62  0,10 x 4.62 x
7 Jan PötzlJan Pötzl
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 11 PB 4.51 +0.6 m/s 4.49  1,00 x x 4.49 4.51  0,60 6.00
8 42 Matěj ŠímaMatěj Šíma
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 7 PB 4.36 -0.6 m/s 3.55  1,20 4.36  -0,60 4.18  -0,70 4.36 4.29  -0,80 5.00
9 Patrik SušičPatrik Sušič
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 4 PB 4.29 -0.6 m/s 4.19  3,00 4.29  -0,60 4.11  0,30 4.29 4.04  -0,20 4.00
10 Štěpán DenkŠtěpán Denk
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 6 PB 4.25 -0.1 m/s 3.98  1,20 4.25  -0,10 4.15  0,20 4.25 4.16  -0,60 3.00
11 Jindřich KokoškaJindřich Kokoška
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 2 PB 4.21 +0.0 m/s 3.59  0,10 4.21  0,00 3.29  0,10 4.21 3.83  -0,40 2.00
12 10 Leonard MastnýLeonard Mastný
Plzeňský krajPlzeňský kraj
09 3 PB 4.19 +1.3 m/s 4.11  2,00 4.19  1,30 4.10  -0,30 4.19 4.11  -1,50
13 Filip KomárekFilip Komárek
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 5 PB 4.16 +0.2 m/s 3.92  1,60 2.70  -0,20 4.16  0,20 4.16 x 1.00
14 Matěj BouškaMatěj Bouška
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 1 PB 3.71 +0.5 m/s 3.71  0,50 2.63  0,40 3.71  -0,50 3.71 2.81  -0,50
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
09 15 PB 4.99 +0.1 m/s 4.87  -0,60 4.88  0,40 4.73  0,00 4.88 4.99  0,10 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 14 PB 4.84 +0.5 m/s 4.37  -0,40 4.84  0,50 4.38  -0,40 4.84 4.80  0,80 9.00
3 94 Lenka VeseláLenka Veselá
Středočeský krajStředočeský kraj
09 7 PB 4.59 -0.4 m/s x 4.59  -0,40 x 4.59 4.26  0,40 8.00
4 55 Jana KozákováJana Kozáková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 12 PB 4.57 -0.2 m/s 4.57  -0,20 4.55  -0,30 - 4.57 4.17  0,70 7.00
5 Magdaléna StrakováMagdaléna Straková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 4 PB 4.51 -0.3 m/s 4.51  -0,30 4.09  -0,90 4.37  -0,10 4.51 x 6.00
6 5 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
PrahaPraha
08 9 PB 4.47 -0.2 m/s 4.47  -0,20 4.20  0,70 4.45  0,00 4.47 4.27  0,70 5.00
7 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
Středočeský krajStředočeský kraj
08 13 PB 4.44 -0.9 m/s 4.21  -0,30 4.16  0,40 4.44  -0,90 4.44 4.14  0,80
8 Dorothea PincováDorothea Pincová
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 5 PB 4.39 -0.5 m/s 4.39  -0,50 4.08  -0,20 4.19  -0,10 4.39 3.96  -0,60 4.00
9 Lída KomornáLída Komorná
PrahaPraha
08 10 PB 4.37 +0.4 m/s 4.28  -0,30 4.37  0,40 4.23  -0,10 4.37 4.31  0,50 3.00
10 Martina KapicováMartina Kapicová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 3 PB 4.37 -0.2 m/s 4.29  -0,10 4.30  -0,40 4.37  -0,20 4.37 4.14  -0,40 2.00
11 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 6 PB 4.37 +0.1 m/s 4.37  0,10 x 4.26  -0,20 4.37 4.21  0,00
12 Amálie NovotnáAmálie Novotná
PrahaPraha
08 8 PB 4.28 +0.4 m/s 4.12  -0,10 4.26  0,00 4.23  -0,10 4.26 4.28  0,40
13 Jana ZávodnáJana Závodná
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 11 PB 4.19 -0.4 m/s x 4.09  0,30 4.19  -0,40 4.19 4.10  0,20 1.00
14 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 2 PB 4.16 -0.2 m/s x x x - 4.16  -0,20
15 Kamila KnotkováKamila Knotková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 1 PB 4.05 -0.1 m/s 3.99  -0,50 4.02  -0,60 4.03  0,00 4.03 4.05  -0,10
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MachováViktorie Machová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 14 PB 12.51 12.00 12.03 12.51 12.51 12.22 11.00
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 13 PB 12.12 10.57 12.12 11.93 12.12 11.75 9.00
3 Ema ŠárováEma Šárová
PrahaPraha
08 12 PB 11.68 11.58 11.32 11.68 11.68 11.67 8.00
4 Lucie PopelkováLucie Popelková
Středočeský krajStředočeský kraj
08 11 PB 11.61 11.45 x 11.61 11.61 x
5 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
PrahaPraha
08 10 PB 11.55 10.76 11.13 10.68 11.13 11.55 7.00
6 Tereza OherováTereza Oherová
PrahaPraha
08 9 PB 10.66 10.66 10.37 10.57 10.66 09.99
7 Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 8 PB 10.07 09.32 09.74 10.07 10.07 09.57 6.00
8 Tereza KozákováTereza Kozáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 4 PB 09.91 09.43 08.45 09.91 9.91 09.33 5.00
9 Eliška MaříkováEliška Maříková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
09 5 PB 09.83 09.65 09.83 09.03 9.83 09.12 4.00
10 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 2 PB 09.71 08.90 08.92 09.71 9.71 09.28 3.00
11 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 3 PB 09.58 09.28 09.36 09.58 9.58 09.25 2.00
12 Kateřina NovákováKateřina Nováková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 6 PB 09.50 09.21 09.50 08.88 9.50 08.66
13 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 7 PB 09.49 09.49 08.91 09.40 9.49 09.34 1.00
14 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 1 PB 08.37 07.57 07.54 08.36 8.36 08.37
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 13 PB 12.02 11.61 11.60 12.02 12.02 10.51 11.00
2 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
PrahaPraha
08 11 PB 11.69 10.46 11.69 10.91 11.69 10.92 9.00
3 Jakub LenochJakub Lenoch
Středočeský krajStředočeský kraj
08 12 PB 11.14 10.86 10.09 11.07 11.07 11.14 8.00
4 Daniel HurychDaniel Hurych
Středočeský krajStředočeský kraj
08 14 PB 10.90 09.32 10.90 09.84 10.90 10.53 7.00
5 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 5 PB 10.28 10.28 x 07.94 10.28 07.99 6.00
6 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
PrahaPraha
09 7 PB 10.25 09.53 09.13 10.25 10.25 09.94 5.00
7 David StrakaDavid Straka
PrahaPraha
08 10 PB 10.17 09.80 09.36 10.17 10.17 10.11
8 Václav ZemanVáclav Zeman
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 8 PB 10.17 10.17 10.07 09.58 10.17 09.46 4.00
9 Lukáš DelínLukáš Delín
Středočeský krajStředočeský kraj
08 9 PB 10.01 10.01 09.49 09.46 10.01 09.57
10 Pavel SvojanovskýPavel Svojanovský
Plzeňský krajPlzeňský kraj
09 6 PB 10.00 08.80 10.00 09.51 10.00 09.03 3.00
11 Jakub DobešJakub Dobeš
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 4 PB 08.46 07.96 x 08.02 8.02 08.46 2.00
12 Adam Justin O´BrienAdam Justin O´Brien
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 2 PB 08.42 08.12 08.42 x 8.42 08.11 1.00
13 Tadeáš ČepčányTadeáš Čepčány
Jihočeský krajJihočeský kraj
10 3 PB 08.27 07.99 08.24 08.17 8.24 08.27
14 Radek NěmečekRadek Němeček
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 1 PB 07.85 07.85 07.74 x 7.85 07.22
Celkem 14 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 28.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 13 PB 39.66 35.54 35.47 37.71 37.71 39.66 11.00
2 50 Mariana LangerováMariana Langerová
Středočeský krajStředočeský kraj
08 12 PB 32.48 24.16 32.48 31.03 32.48 29.13 9.00
3 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
PrahaPraha
08 9 PB 31.51 x 31.51 29.82 31.51 x 8.00
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
Středočeský krajStředočeský kraj
08 11 PB 30.86 27.29 27.17 29.41 29.41 30.86
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 1 PB 29.05 23.38 x 29.05 29.05 27.53 7.00
6 Lucie JežkováLucie Ježková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 8 PB 28.43 28.43 26.42 27.57 28.43 27.32 6.00
7 71 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 10 PB 25.24 25.21 x 19.60 25.21 25.24 5.00
8 Ema ŠárováEma Šárová
PrahaPraha
08 3 PB 24.81 24.63 23.95 23.31 24.63 24.81 4.00
9 Kristýna KollárikováKristýna Kolláriková
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 7 PB 24.72 22.12 24.50 24.72 24.72 20.06
10 Vanda KalašováVanda Kalašová
PrahaPraha
08 2 PB 24.65 23.26 22.81 24.29 24.29 24.65
11 Silvie PleskotováSilvie Pleskotová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 6 PB 23.83 22.68 23.69 23.83 23.83 23.39 3.00
12 Alžběta KrálováAlžběta Králová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
09 4 PB 22.01 21.23 22.01 x 22.01 20.45
13 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 5 PB 15.44 x 15.44 14.84 15.44 x 2.00
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 28.9.2021 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac
Středočeský krajStředočeský kraj
08 12 PB 37.98 35.69 37.23 33.76 37.23 37.98 11.00
2 Miroslav VeselýMiroslav Veselý
Plzeňský krajPlzeňský kraj
08 5 PB 37.98 33.10 35.63 37.98 37.98 37.09 9.00
3 Rostislav PivecRostislav Pivec
Jihočeský krajJihočeský kraj
08 10 PB 36.76 30.39 27.97 32.87 32.87 36.76 8.00
4 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
PrahaPraha
09 1 PB 33.41 22.89 33.41 29.81 33.41 19.77 7.00
5 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
Karlovarský krajKarlovarský kraj
08 3 PB 30.68 22.33 x 30.68 30.68 x 6.00
6 David StrakaDavid Straka
PrahaPraha
08 4 PB 28.87 27.16 28.49 28.87 28.87 24.38 5.00
7 Jan MajdlochJan Majdloch
Středočeský krajStředočeský kraj
09 11 PB 28.44 25.97 27.22 28.44 28.44 27.78 4.00
8 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 8 PB 27.62 21.86 24.17 25.81 25.81 27.62 3.00
9 Pavel StehlíkPavel Stehlík
Středočeský krajStředočeský kraj
08 9 PB 27.59 25.66 x 27.59 27.59 x
10 Jan BenedaJan Beneda
Jihočeský krajJihočeský kraj
09 7 PB 27.54 22.78 24.45 27.26 27.26 27.54
11 Jakub KunešJakub Kuneš
Karlovarský krajKarlovarský kraj
09 6 PB 26.80 25.90 x 24.51 25.90 26.80 2.00
12 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
PrahaPraha
09 2 PB 19.53 11.86 15.52 13.90 15.52 19.53
Celkem 12 závodníků